Ср, 18.10.2017, 15:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » FAQ по комп'ютерному залізі (Якщо в вас щось не працює - опишіть свою проблему в цій темі)
FAQ по комп'ютерному залізі
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 14.11.2007, 21:07 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Якщо в вас щось не працює - опишіть свою проблему в цій темі і ми постараємось допомогти. Наприклад, виникла проблема з принтером, сканером, при зборці комп'ютера, з відеокартою, процесором, модемом... взагалі будь-яким залізом.
Опишіть проблему і адміністратори або хтось із користувачів постараються вам допомогти розумною порадою/підказкою.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:19
НІКОЛЯ Дата: Нд, 06.12.2009, 16:07 | Повідомлення № 46
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (Bandalak)
Шкода, що саме з цього торента я нічого не може скачати. З ішних торентів качаю потихеньку, а з цього - ніяк!

Налаштуйте його! В скрінові нижче видно що потрібно зробити.
Quote (Bandalak)
А чому Ведмеді не заливають на файлообмінники?

Бо це український ресурс незалежний і сенсу лити на шару або на депозит немає.

Тільки проксі пишем свій порт теж ;)

Qwertfive Дата: Вт, 08.12.2009, 23:20 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (Вчитель)
Варіант - вставити відяху, зайти в системний сетап (біос, по Вашому), акуратно переглянути, подивитись, яка відяха прописана (якщо інтегрована - зрозуміло, вказати свою (мати наувазі, що дисплей має бути підєднано КОРЕКТНО!

В БІОСІ я міняю відеокарту із встроєної на інтегровану і зберігаю....(тут комп. перезагру-ся) пізніше коли знов заходжу в БІОС ,то це що я зберігав ,воно не збереглося!((.....і шо в такому випадку робити!?!

alex Дата: Вт, 08.12.2009, 23:44 | Повідомлення № 48
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Qwertfive)
із встроєної на інтегровану

А хіба вбудована і інтегрована це не одне і теж.
Bandalak Дата: Пт, 11.12.2009, 01:27 | Повідомлення № 49
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
НІКОЛЯ, ура, навчився я качати з Торента.нет.уа, що на берлозі!!!
Але швидкості у мене замало, щоб щось серйозне скачати самому.
А filepost.ru, якою я в таких випадках користуюся, чомусь ще не навчилася розпізнавати цю торенту.
Я пропоную створити український сервіс типу: http://filepost.ru/, для таких пацанів як я, із слабеньким до болю інтернетом!
zosi4ka Дата: Пн, 25.01.2010, 10:37 | Повідомлення № 50
Новий користувач
Скажіть будь ласка, в чому може бути проблема, коли на будь-якій відкритій сторінці мишкою чи на клавіатурі давати вниз, то картинку плавно перекидає, ніби хвилею. Дякую!
Alex140679 Дата: Пт, 29.01.2010, 22:55 | Повідомлення № 51
Новий користувач
Допоможіть, будь - ласка!
Коли включаю комп, екран монітора повністю чорний, а сам монітор переходить в режим очікування.
робив перезагрузку BIOS, чистив весь від пилу,нічого не допомогло.??????????????????????????????
volodschool2 Дата: Пт, 29.01.2010, 23:11 | Повідомлення № 52
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 267
Quote (zosi4ka)
плавно перекидає, ніби хвилею

Не встановлено драйвер відеоадаптера.
Quote (Alex140679)
монітор переходить в режим очікування

Можливо в настройках відеоадаптера на закладці "Монітор" виставлена надто велика частота. А до іншого системника пробували підлючати? А в безпечному режимі працює?
Alex140679, див. особисте повідомлення.

Відредаговано: volodschool2 - Пт, 29.01.2010, 23:39
Igor66 Дата: Нд, 21.03.2010, 21:41 | Повідомлення № 53
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Quote (zosi4ka)
Скажіть будь ласка, в чому може бути проблема, коли на будь-якій відкритій сторінці мишкою чи на клавіатурі давати вниз, то картинку плавно перекидає, ніби хвилею. Дякую!

Або відеокарта дуже повільна, і не встигає перерисовувати зображення. Таке буває на дуже старих ПК
sgrecords Дата: Нд, 21.03.2010, 23:19 | Повідомлення № 54
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
При чому тут драйвери і інше? Ясно шо тачка працювала раніше. Витягуємо по черзі відеокарту, пам"ять, слухаємо сигнали. Далі по обставинам.
volodschool2 Дата: Пн, 22.03.2010, 10:27 | Повідомлення № 55
Досвідчений учасник
Quote (sgrecords)
При чому тут драйвери і інше? Ясно шо тачка працювала раніше.

Можу допустити, що автор запитання п zosi4ka давно зник з форуму. А драйвери ось при чому. Після установки віндовс, якщо драйвер автоматично не розпізнано, то встановлюється стандартний відеоадаптер. При цьому і спостерігаються вищеописані явища. А в самому пості не зрозуміло, в результаті яких дій користувача виникла проблема.
sgrecords Дата: Пн, 22.03.2010, 17:03 | Повідомлення № 56
Активний учасник
volodschool2, чорний екран одразу після включення, наскільки зрозуміло з питання. ОС не завантажується.
Quote (Alex140679)
Коли включаю комп, екран монітора повністю чорний, а сам монітор переходить в режим очікування.

Відредаговано: sgrecords - Пн, 22.03.2010, 17:15
volodschool2 Дата: Пн, 22.03.2010, 20:01 | Повідомлення № 57
Досвідчений учасник
sgrecords, в повідомленні №52 я відповідав на два різних питання двох різних користувачів :Q .
sgrecords Дата: Пн, 22.03.2010, 20:16 | Повідомлення № 58
Активний учасник
Звиняйте, не доглядів. Щось ми проявляємо більше інтересу до цього питання, чим автор поста :)
mudrak Дата: Пн, 22.03.2010, 20:23 | Повідомлення № 59
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
Quote (Alex140679)

Якщо комп'ютер не подавав ніяких сигналів на початку завантаження про несправність відео чи пам'яті, а монітор чисто чорний, без попередження про вихід поза межі робочої частоти, то є ймовірність, що це може бути вірус. В мене такий був, думав капець монітору, добре що на комп'ютері паралельно стояв Linux, він працював собі спокійно далі. A windows завантажилася лише після повного format C.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 22.03.2010, 20:35 | Повідомлення № 60
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Quote (mudrak)
Якщо комп'ютер не подавав ніяких сигналів на початку завантаження про несправність відео чи пам'яті, а монітор чисто чорний, без попередження про вихід поза межі робочої частоти, то є ймовірність, що це може бути вірус.

І таке може бути. Моя думка, що відійшла оперативка, таке явище часто трапляється і не завжди БІОС подає сигали про несправність. На місці Alex140679 я б вийняв оперативку і переклав би в інший роз’єм, також вийняти і вставити відеокарту можна. Може запрацює.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » FAQ по комп'ютерному залізі (Якщо в вас щось не працює - опишіть свою проблему в цій темі)
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.