Вт, 06.12.2022, 00:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Інформація для новачків (Новачкам читати обов’язково!)
Інформація для новачків
kom_adm Дата: Сб, 18.08.2007, 00:49 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Повідомлень: 3767
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Ви зареєструвались на форумі сайту "Всеукраїнський форум вчителів інформатики" і автоматично стали одним із учасників форуму. Якщо ви будете активні і наберете 20 повідомлень і вони будуть корисними + пришлете на ел. пошту informatics@ukr.net корисний матеріал по інформатиці (відкриті уроки, практичні роботи, плани-конспекти, ел. посібники, презентації тощо), то будете переведені в групу "VIP-користувачі", і після цього зможите завантажувати файли з форуму та завантажувати на форум власні. Тобто ви отримаєте доступ до Приватного форуму. Будь-ласка, пишіть відповіді строго по темі, без відхилень.

СТАНЬТЕ АКТИВНИМ УЧАСНИКОМ, НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМ ДО ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ ІНФОРМАТИКИ. РАЗОМ МИ ДОСЯГНЕМО ПОЗИТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ І ПІДНІМЕМО ІНФОРМАТИКУ НА НОВИЙ ЩАБЕЛЬ РОЗВИТКУ.

Також вам потрібно знати, що ви можете створювати теми в існуючих підрозділах, проте не можете створювати самих підрозділів та розділів Якщо тема актуальна і вона підходить до якогось підрозділу, будь-ласка створіть її і швидше отримаєте доступ в Приватний форум. Якщо ж ви хочете на цьому форумі побачити ще якість розділи та підрозділи, окрім існуючих, напишіть про це в темі "Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли бачити на форумі? і адміністратори їх створять. Також ви можете стати модератором даного форуму, якщо наберете більше 200 повідомлень. Модератори мають можливість управління форумом і сайтом. Отож, будьте активні.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:26
W-w-W Дата: Пн, 22.03.2010, 22:56 | Повідомлення № 31

SPL, не хвилюйтесь стосовно кількості набраних повідомлень, незабаром приватний форум стане відкритим для всіх користувачів, і це ми для того робим, щоб вам було легко й зручно вибирати те, що потрібно для роботи, а матеріалу повірте чимало буде виставлено!
Ірина Дата: Пн, 22.03.2010, 23:20 | Повідомлення № 32
Профі в програмуванні та безпеці
Повідомлень: 140
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
Quote (SPL)
Шановна адміністрація, можливо, зменшите к-сть корисних повідомлень до 10, а?

SPL Может я вам помогу с этим. Не желаете представится, или мне представить вас, вот смеху будет ;) .
НІКОЛЯ Дата: Пн, 22.03.2010, 23:29 | Повідомлення № 33
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (Ірина)
SPL Может я вам помогу с этим. Не желаете представится, или мне представить вас, вот смеху будет .

Ірино не потрібно так реагувати, ми в курсі шо до чого ;) Не потрібно ніяку інформацію поки розголошувати нам теж цікаво що буде дальші. Розумієте, не всі вірять в те що подвійна реєстрація не можлива ;) Або можлива тільки з цікавості що користувач спробує утнути цого разу;)
Neznajka Дата: Вт, 18.09.2018, 15:11 | Повідомлення № 34
Новий користувач
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Вітаю! Чи є обов'язковим проведення контрольних робіт з інформатики? Чи існує взагалі поняття "Підсумкова контрольна робота за І семестр (або за рік)". Якими керуватися при цьому нормативними документами? Дякую.
Ruslan_Pr Дата: Вт, 18.09.2018, 20:22 | Повідомлення № 35
Часто заходить...
Повідомлень: 95
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
В середній та старшій школі контрольних як таких взагалі не існує. Це вже не говорячи про семестрові та річні контрольні. Більше того в 5-7 класах та 10 класі немає практичних робіт як окремого виду роботи на уроці, а є індивідуальна робота учня за комп'ютером на кожному уроці. Але вчитель за власним бажанням може запланувати контрольні роботи і їх проводити. В якому вигляді? Це ваша власна справа. Я так і роблю. Керуватися треба освітніми програмами МОНу та методичними рекомендаціями МОНу. Все це розміщено на їхньому сайті.
Знизу розмістив "витяг" із методичних рекомендацій по інформатиці. Більше інформації на сайті МОН.Відредаговано: Ruslan_Pr - Вт, 18.09.2018, 20:24
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Інформація для новачків (Новачкам читати обов’язково!)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2022.