Ср, 21.11.2018, 11:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Інформація для новачків (Новачкам читати обов’язково!)
Інформація для новачків
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 00:49 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Ви зареєструвались на форумі сайту "Всеукраїнський форум вчителів інформатики" і автоматично стали одним із учасників форуму. Якщо ви будете активні і наберете 20 повідомлень і вони будуть корисними + пришлете на ел. пошту informatics@ukr.net корисний матеріал по інформатиці (відкриті уроки, практичні роботи, плани-конспекти, ел. посібники, презентації тощо), то будете переведені в групу "VIP-користувачі", і після цього зможите завантажувати файли з форуму та завантажувати на форум власні. Тобто ви отримаєте доступ до Приватного форуму. Будь-ласка, пишіть відповіді строго по темі, без відхилень.

СТАНЬТЕ АКТИВНИМ УЧАСНИКОМ, НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМ ДО ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ ІНФОРМАТИКИ. РАЗОМ МИ ДОСЯГНЕМО ПОЗИТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ І ПІДНІМЕМО ІНФОРМАТИКУ НА НОВИЙ ЩАБЕЛЬ РОЗВИТКУ.

Також вам потрібно знати, що ви можете створювати теми в існуючих підрозділах, проте не можете створювати самих підрозділів та розділів Якщо тема актуальна і вона підходить до якогось підрозділу, будь-ласка створіть її і швидше отримаєте доступ в Приватний форум. Якщо ж ви хочете на цьому форумі побачити ще якість розділи та підрозділи, окрім існуючих, напишіть про це в темі "Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли бачити на форумі? і адміністратори їх створять. Також ви можете стати модератором даного форуму, якщо наберете більше 200 повідомлень. Модератори мають можливість управління форумом і сайтом. Отож, будьте активні.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 01:26
dpi Дата: Сб, 29.03.2008, 10:33 | Повідомлення № 16
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Rus)
Цілком з Вами погоджуюсь, адже краще спілкуватися з людиною яку знаєш в обличчя а не з "казковими персонажами"!

Не следует так доверять Интернету. И речь, поверьте мне, не о создалелях форума.
Lviza Дата: Сб, 29.03.2008, 23:13 | Повідомлення № 17
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Ковальчук_Олександр, На яку адресу висилати "корисний" матеріал? Ви указуєте 2 різних...
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 30.03.2008, 01:28 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Lviza, на будь-яку.
W-w-W Дата: Нд, 06.07.2008, 10:53 | Повідомлення № 19

Шановні форумчани!!!!!

Будь ласка при створенні нових тем прогляньте по всім віткам форуму чи не має схожих тем!!!!!!
Інакше такі теми будуть видалятись!!!!!

TetyanaT Дата: Сб, 30.08.2008, 18:49 | Повідомлення № 20
Тут живе...
Рейтинг: 12
Чи на форумы є десь посиланя на документ програм з інформатики і пыдручники на 2008-2009 навчальний рік?
Дякую.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 31.08.2008, 01:10 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
TetyanaT, подивіться в інтруктивно-методичному листі: http://informatics.at.ua/forum/4-369-1
Боря Дата: Ср, 10.09.2008, 21:28 | Повідомлення № 22
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Вибачте якщо не в тему але відповідного розділу не знайшов. У мене таке питання всі програми в КК повинні бути ліцензійні та відповідно оформлені а як бути наприклад з різними тестами, тестовими середовищами такимми як це ADTester2.8.1.exe? Що також треба заключати договір на використання і оформляти в відповідних паперах?
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 10.09.2008, 21:49 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Quote (Боря)
Що також треба заключати договір на використання і оформляти в відповідних паперах?

У вас що з цим так строго? Це ж безкоштовна програма. Якщо я ще почну турбуватися про вільне програмне забезпечення, то голова не витримає.
Боря Дата: Чт, 11.09.2008, 14:56 | Повідомлення № 24
Я тут недавно...
У нас в цьому році обласна перевірка стану викладання інформатики, от я і турбуюсь.
NAW1977 Дата: Чт, 11.09.2008, 19:12 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Рейтинг: 2
Я вибачаюсь за тупість(свою звісно), як завантажити своє фото? За тими підказками, що дані не виходить
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 11.09.2008, 21:45 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
NAW1977, прошу вибачення. Очевидно це глюк Ucoz, аватар зараз дійсно не можна поміняти. Будемо пробувати вирішити цю проблему.
Natali Дата: Чт, 11.09.2008, 22:55 | Повідомлення № 27
Новий користувач
Рейтинг: 1
Quote (Ковальчук_Олександр)
І якщо за 6 місяців користувач не написав жодного повідомлення, то його акаунт взагалі видалятиметься. Тому що виходить, що він зареєструвався помилково.

Справедливе правило. Не думаю, що дитина не дає змоги хоча б 5 хвилин приділити власним інтерсам. У мене двоє. І поки вони були малі я вчилася стаціонарно. Тому
Quote (Varkan)
Напевне ви не знаєте або уже забули що таке дитина до шести місяців, навіть до року моїй дружині було не до інтернету.
дуже хибна думка про вільний час жінки. Його завжди можна знайти!!!!
pet Дата: Пт, 29.01.2010, 22:28 | Повідомлення № 28
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Ковальчук_Олександр)
корисний матеріал по інформатиці (відкриті уроки, практичні роботи, плани-конспекти, ел. посібники, презентації тощо), то будете переведені в групу "VIP-користувачі", і після цього зможите завантажувати файли з форуму та завантажувати на форум власні. Тобто ви отримаєте доступ до Приватного форуму.

матеріали повинні бути сторго ОСОБИСТІ чи можна відправити те що на мою думку заслуговує уваги, але зроблено іншими?
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 19.03.2010, 23:01 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
pet, можна так, як Ви кажете.
Quote (pet)
можна відправити те що на мою думку заслуговує уваги, але зроблено іншими
SPL Дата: Пн, 22.03.2010, 22:32 | Повідомлення № 30
Я тут недавно...
а хто рахує оці 20 повідомлень? в профілі ж загальна к-сть повідомлень показується, а про корисну к-сть де дізнатися???

І така інформація багатьох педагогів-новачків хвилює... які не мають постійного доступу до інтернету... Як їм бути?
Шановна адміністрація, можливо, зменшите к-сть корисних повідомлень до 10, а?

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Інформація для новачків (Новачкам читати обов’язково!)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.