Пт, 19.10.2018, 19:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Інформація для новачків (Новачкам читати обов’язково!)
Інформація для новачків
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:49 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Ви зареєструвались на форумі сайту "Всеукраїнський форум вчителів інформатики" і автоматично стали одним із учасників форуму. Якщо ви будете активні і наберете 20 повідомлень і вони будуть корисними + пришлете на ел. пошту informatics@ukr.net корисний матеріал по інформатиці (відкриті уроки, практичні роботи, плани-конспекти, ел. посібники, презентації тощо), то будете переведені в групу "VIP-користувачі", і після цього зможите завантажувати файли з форуму та завантажувати на форум власні. Тобто ви отримаєте доступ до Приватного форуму. Будь-ласка, пишіть відповіді строго по темі, без відхилень.

СТАНЬТЕ АКТИВНИМ УЧАСНИКОМ, НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМ ДО ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ ІНФОРМАТИКИ. РАЗОМ МИ ДОСЯГНЕМО ПОЗИТИВНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ І ПІДНІМЕМО ІНФОРМАТИКУ НА НОВИЙ ЩАБЕЛЬ РОЗВИТКУ.

Також вам потрібно знати, що ви можете створювати теми в існуючих підрозділах, проте не можете створювати самих підрозділів та розділів Якщо тема актуальна і вона підходить до якогось підрозділу, будь-ласка створіть її і швидше отримаєте доступ в Приватний форум. Якщо ж ви хочете на цьому форумі побачити ще якість розділи та підрозділи, окрім існуючих, напишіть про це в темі "Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли бачити на форумі? і адміністратори їх створять. Також ви можете стати модератором даного форуму, якщо наберете більше 200 повідомлень. Модератори мають можливість управління форумом і сайтом. Отож, будьте активні.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:26
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:23 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Типове питання: про що писати на форумі та в приваті?
Відповідь досить проста: висловлювати ваші думки у створених темах, ділитись досвідом. Задавати питання, які не зрозумілі у вашій роботі.
У приватному форумі, окрім спілкування, дуже бажано постити (надсилати) власні файли (в архівах). Файли повинні бути не більші 250 кб. Звичайно, це дуже мало, але якщо розробка дуже важлива, можете "залити" архів на безкоштовному файл-обміннику (адреси файл-обмінників розміщені у приватному форумі) і дати ссилку на даний архів, щоб користувачі могли його собі завантажити. Постити потрібно лише самі ексклюзивні матеріали, варті уваги. Це можуть бути практичні роботи і тематичні ат., розробки уроків, плани-конспекти і т.д.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 21.09.2007, 23:04 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Шановні користувачі! Забув сказати, що в нас на форумі діє функція "Повага користувача". Якщо вам сподобалось чиєсь повідомлення, будь-ласка, натисніть на "+" біля слова "Повага" і ви зможете підняти повагу користувача. А то я бачу, що цю функцію майже ніхто не використовує.
Ковшун Дата: Сб, 22.09.2007, 10:41 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
Шановні користувачі! Забув сказати, що в нас на форумі діє функція "Повага користувача". Якщо вам сподобалось чиєсь повідомлення, будь-ласка, натисніть на "+" біля слова "Повага" і ви зможете підняти повагу користувача. А то я бачу, що цю функцію майже ніхто не використовує.

Думаю, що це доречне зауваження!
Дякую Олександре Михайловичу!
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 13.10.2007, 22:45 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Шановні учасники форуму! Для того, щоб перейти в групу "VIP-користувачі" вам потрібно зробити три дії:
1. Залишити на форумі 20 корисних повідомлень (флуд у всіх темах, окрім теми "Бесідка", буде видалятись).
2. Надіслати на адресу informatics@ukr.net щось корисне (розробку уроку, практичної роботи чи тематичного оцінювання, файл(и) тестів до тестуючої системи Test-W чи Test-W2, чи якийсь інший корисний матеріал, який би я зміг розмістити в Приватному форумі).
3. Повідомити в листі свій нік на форумі.

Тільки при виконанні цих трьох умов, ви будете переведені в групу "VIP-користувачі" і отримаєте доступ до приватного форуму. Будьте активні! Удачі!

sem Дата: Пт, 01.02.2008, 20:21 | Повідомлення № 6
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Залишав повідомлення на форумі, звичайно де саме не пам'ятаю, чи можна якось швидко переглянути коментарі і відповіді до своїх повідомлень?
Дякую!
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 01.02.2008, 21:54 | Повідомлення № 7
Ветеран спілкування
Quote (sem)
Залишав повідомлення на форумі, звичайно де саме не пам'ятаю, чи можна якось швидко переглянути коментарі і відповіді до своїх повідомлень?Дякую!

Планується встановити на форумі нову систему пошуку.
Я переглядаю нові повідомлення по лінку "Нові повідомлення", що вгорі форуму або по колонці "Оновлення" (натискаю на даті останнього оновлення).
Newbie Дата: Пт, 01.02.2008, 22:03 | Повідомлення № 8
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
думаю малось на увазі дещо інше:
вибираєте свій профіль, там є напис "форум (х)" - кількість повідомлень. клацаєте, отримуєте перелік тем, у яких Ви лишали повідомлення
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 14.02.2008, 01:54 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Quote (Varkan)
На мою думку це неправильно. адже обставини можуть скластись різні (людина пішла у відпустку, потім захворіла, а потім нет відключили)придумайте будь ласка щось не гірше ніж гість. і ще одне перед відключенням ви відсилаєте на пчту попередження?

Я і відсилатиму на пошту попередження і термін збільшив до 6 місяців. Тепер то точно все ОК. Людина на 6 місяців у відпуску не може йти. І якщо за 6 місяців користувач не написав жодного повідомлення, то його акаунт взагалі видалятиметься. Тому що виходить, що він зареєструвався помилково. Зараз форум потрохи розростається, з’являються досвідчені і перспективні вчителі. Але серед майже 300 зареєстрованих користувачів активність проявляє не більше 50.
NataliyG Дата: Нд, 16.03.2008, 18:53 | Повідомлення № 10
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
А якщо людина піде у дикретну відпустку.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 16.03.2008, 23:22 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Quote (NataliyG)
А якщо людина піде у дикретну відпустку.

Відповідь:
Я і відсилатиму на пошту попередження

І до того ж 6 місяців - це достатній термін, щоб хочаб 1 раз вийти в інет і написати мені особисте повідомлення з описаною проблемою.
Varkan Дата: Пн, 17.03.2008, 10:46 | Повідомлення № 12
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
І до того ж 6 місяців - це достатній термін, щоб хочаб 1 раз вийти в інет і написати мені особисте повідомлення з описаною проблемою.

Напевне ви не знаєте або уже забули що таке дитина до шести місяців, навіть до року моїй дружині було не до інтернету.

Ktara Дата: Пн, 17.03.2008, 17:15 | Повідомлення № 13
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 351
Quote (Varkan)
Напевне ви не знаєте або уже забули що таке дитина до шести місяців, навіть до року моїй дружині було не до інтернету.

не згодна. Можна найти декілька хвилин, щоб зайти в інтернет і написати пару слів.
Я вийшла на роботу, коли дитині було 10 місяців. Так що час можна знайти smile
Varkan Дата: Вт, 18.03.2008, 10:35 | Повідомлення № 14
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Ktara)
Я вийшла на роботу, коли дитині було 10 місяців. Так що час можна знайти

Я можу сказати одне, діти однакові не бувають, але це вже інша тема і не будемо флудити.

Rus Дата: Сб, 29.03.2008, 06:59 | Повідомлення № 15
Новий користувач
Рейтинг: 1
Quote (Ковшун)
Шановні колеги!!! Зробіть будь ласка це.
Це буде правильно.
От якби ще й псевдоніми на реальне ім’я замінити.
А то іноді незручно звертатись.

Цілком з Вами погоджуюсь, адже краще спілкуватися з людиною яку знаєш в обличчя а не з "казковими персонажами"!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.1 Запитання та відповіді (FAQ) » Інформація для новачків (Новачкам читати обов’язково!)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.