Сб, 23.09.2017, 12:11
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Чому саме форум інформатиків? (Чому я заходжу на цей сайт, в Інеті є багато інших...)
Чому саме форум інформатиків?
filnick Дата: Сб, 09.05.2009, 15:19 | Повідомлення № 1
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
В Інтернеті існує безліч різних форумів та засобів спілкування. Цікаво почути думку учасників - чому Ви заходите саме на цей сайт? Чим він Вас притягує?

Відредаговано: filnick - Сб, 09.05.2009, 15:21
TanaT Дата: Ср, 13.05.2009, 16:48 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 8
Я на сайт потрапила випадково. Шукала якісь матеріали до уроків і знайшла тут готову розробку ВСІХ тем з інформатики для 10-11 класу. По цей день вдячна людині за титанічний труд - для мене писати тему, мету (триєдину :)), план уроку і т.д. - справжній кошмар, не люблю я це. Цікавіше розробити завдання, освоїти якусь нову програму (іноді навіть разом з учнями).
Так от, спочатку я користувала сайтом лише, щоб знайти матеріал чи закачати програмку.
Лише недавно почитала обговорення і знайшла багато цікавого для себе.
ppima Дата: Ср, 13.05.2009, 17:07 | Повідомлення № 17
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 11
5 місяців майже щодня проглядаю форум - останні повідомлення. Цікаво та й допомогу отримую. Дякую за форум!!!

Відредаговано: Ktara - Ср, 13.05.2009, 19:46
NatVovk Дата: Чт, 14.05.2009, 21:26 | Повідомлення № 18
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Сайт порадви мені Валера Габрусєв. Стало цікаво. Адже у реалі про газету кажуть лише тільки хороші й красиві слова. А тут можна почути (віртуально) й правдиві (адже людина не знаходиться віч-на віч).
Відчуваю тут реальні проблеми (а то ті мішки схвальних відгуків вже втомилися читати).
Пишіть реально. Я ж Вас не бачу.
filnick Дата: Чт, 14.05.2009, 22:23 | Повідомлення № 19
Мудрий вчитель
Quote (NatVovk)
Сайт порадив мені Валера Габрусєв.

Якщо не важко, представте людину, раз вже згадали. Бо щось болісно знайоме ім'я та прізвище.
Quote (NatVovk)
мішки схвальних відгуків вже втомилися читати

Невже тільки хвалять?
NatVovk Дата: Пн, 18.05.2009, 21:01 | Повідомлення № 20
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (filnick)
Якщо не важко, представте людину, раз вже згадали. Бо щось болісно знайоме ім'я та прізвище

Габрусєв Валерій Юрійович, доцент Тернопільського пед.ун-та, дуже чудова людина, надійний друг. Постійний автор газети. Він зробив для інформатизації Тернопільщини дуже багато. Зараз у нього скрутні часи: Він зламав собі ногу у 3 місцях, вже переніс кілька операцій. Зараз сидить вдома. Кафедра інформатики НПУ Драгоманова відгукнулася на його біду, але ми далеко. Тому, вчителі-тернопільчани, яких Валера навчав, поспівчувайте людині. Телефон дам в ОП.
А ще цей форум я порадила моїм старим друзям: Віталію Лапінському, Віктору Дем’яненку, Ірині Скляр, Юрію Дорошенку Тамарі Фокиній та багатьом іншим. Вони знають мене більше 10 років (а той неадекватний CN — лише 3 роки).
filnick Дата: Пн, 18.05.2009, 22:48 | Повідомлення № 21
Мудрий вчитель
Дякую за відповідь, шановна NatVovk, саме про цю людину я і подумав. З Валерієм Юрійовичем спілкувався мало (пам'ятаю його ще з студентських років). Більше працював з першим завкафедри інформатики Тернопільського пед.ун-та (тоді інституту) Слєдзінським Ігором Федоровичем (на жаль, нині покійним). Тим не менше, бажаю Валерію Юрійовичу пошвидше одужати.
shef100 Дата: Вт, 19.05.2009, 01:04 | Повідомлення № 22
Тут живе...
Рейтинг: 6
Зареєструвався в лютому, коли готувався до конкурсу. Чесно - на той момент ознайомився з ним поверхнево і нічого для себе не взяв. В Кременчузі побачив, що кілька людей читають щось про конкурс на форумі, зокрема це була одна мила львівянка. Вирішив зареєструватись. Виявилось, що вже зареєстрований ;) :$ .
Пообдивлявшись, знайшов багато цікавого: Скретч, Скарби знань .... . Найбільше подобається спілкування, адже форум - це не тільки "закачка матеріалів", але й обмін думками. Бажаю всім побільше толерантності і виваженості.

Відредаговано: Махновець_Ігор - Вт, 19.05.2009, 01:32
AAN Дата: Вт, 19.05.2009, 12:15 | Повідомлення № 23
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Нашла сайт случайно, по поиску. Сразу заинтересовал. Тут поднимаются очень интересные темы, которые заставляют задуматься. Нашла очень много интересной и новой для себя информации. Иногда даже не хватает свободного времени, чтобы всё попробовать и просмотреть. Скоро отмечу 3 месяца на сайте. Здесь уютно, хочется сюда заходить снова и снова. В потребительском отношении ничего плохого не вижу. Это как брак по расчету: если в него вступают два хороших человека, то он обесчает быть долгим и счастливым. :) (возможно не очень удачный пример)
sgrecords Дата: Пт, 22.05.2009, 16:14 | Повідомлення № 24
Активний учасник
Рейтинг: 59
Кокой-то форум душевнй выходит. Таких больше нет.
swetikccc Дата: Пт, 22.05.2009, 17:18 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Quote (Spirit)
На счет министерства, так пора им заявить про Форум, чтоб поддержку давали,

Да они со своим форумом неразберутся.
Хорошо когда тя понимают , а где тя поймут как не тут.
mouse Дата: Пт, 22.05.2009, 17:46 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Приємно розмовляти з однодумцями. Всіх хвилюють однакові проблеми. Тут можна бути кожного дня, а МО треба дочекатися і т.д.
Інколи буває сумно... Бо майже все перечитав за 1.5 роки. Але буває "піддають" їжу для роздумів.
:?
filnick Дата: Пт, 22.05.2009, 19:45 | Повідомлення № 27
Мудрий вчитель
Quote (sgrecords)
Кокой-то форум душевнй выходит. Таких больше нет.

Це заслуга всіх учасників та адмінів з модераторами.

Відредаговано: Махновець_Ігор - Пт, 22.05.2009, 22:49
W-w-W Дата: Пт, 22.05.2009, 22:53 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Quote (filnick)
Цитата (sgrecords )Кокой-то форум душевнй выходит. Таких больше нет. Це заслуга всіх учасників та адмінів з модераторами.

Є ще багато задумок по розвитку форуму, але брак часу і все не встигаєш охопити!
Але нічого, в нас все попереду!!!

salal Дата: Сб, 23.05.2009, 10:03 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Спілкування з колегами сприяє формуванню певного світогляду, дає стимул критично замислитися над деякими власними поглядами та, можливо, змінити їх. Форум сприяє також обміну досвідом, знаходженню нових шляхів вирішення старих проблем, є каталізатором професійного росту та дає багато іншого корисного. За все це дуже вдячний організаторам форуму, його адміністраторам та всім форумчанам.
Ktara Дата: Сб, 23.05.2009, 17:52 | Повідомлення № 30
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (filnick)
Це заслуга всіх учасників та адмінів з модераторами.

Спасибо за понимание нашего "нелегкого" дела. Вот защищу диплом и займусь придумыванием что еще можно сделать нового интересного. Пока что мне не хватает 24 часа в сутки. сутки уменьшились что ли :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Чому саме форум інформатиків? (Чому я заходжу на цей сайт, в Інеті є багато інших...)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.