Пн, 23.10.2017, 10:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Чому саме форум інформатиків? (Чому я заходжу на цей сайт, в Інеті є багато інших...)
Чому саме форум інформатиків?
filnick Дата: Сб, 09.05.2009, 15:19 | Повідомлення № 1
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
В Інтернеті існує безліч різних форумів та засобів спілкування. Цікаво почути думку учасників - чому Ви заходите саме на цей сайт? Чим він Вас притягує?

Відредаговано: filnick - Сб, 09.05.2009, 15:21
НІКОЛЯ Дата: Сб, 09.05.2009, 16:11 | Повідомлення № 2
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Різноманітність в темах спілкування. Багато матеріалу для вивчення нових аспектів та напрямків діяльності як особистості що до самовдосконалення.
Цікаві обговориння питань що до розвитку інформатики у всіх напрямках. Можливість поділитись набутим досвідом , та вивчення нових методик викладання інформатики як предмету, який останнім часом починає ставати актуальним практично у повсякденному побуті більшості громадян нашого суспільства .
Підбір та аналіз інформації що до іноваційних технологій та впровадження їх в життя .
Ktara Дата: Сб, 09.05.2009, 16:23 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Однажды первый раз зашла из женского любопытства :) Теперь и дня не могу прожить без форума. Мне здесь интересно. И наверно, это и есть тем решающим фактором. Я нашла здесь друзей, коллег, единомышленников с которыми есть о чем поговорить, поспорить :) (ну как же без споров) Могу рассказать о том, к чему пришла методом проб и ошибок, кому-то помогаю я, кто-то, в свою очередь, помогает мне. Как говорится "гуртом и батька добре бити" :) Тем более мне, как преподавателю ВУЗа, стало понятным откуда и почему идут все проблемы с информатикой. Рада, когда люди благодарят за помощь, за то. что мои советы идеи кому-то помогли. Ведь когда начинала, мне так не хватало именно такой помощи. Мы все из разных регионов Украины и у всех разные проблемы, но обмениваясь опытом. мы можем хоть часть проблем решить.
JKMZ Дата: Сб, 09.05.2009, 20:07 | Повідомлення № 4
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Quote (filnick)
В Інтернеті існує безліч різних форумів та засобів спілкування.

ну, ТАКИХ (хороших) в нете не очень много.
почему лично я захожу на сайт кождый день: чувствуется теплота от слов, которые читаю. сначала думала,что причина в том, что, информации много, каждый день новые темы, записи, активный сайт и т.д. а потом поняла, что это второстепенно, даже несмотря на то, что это очень важно.
спасибо большое создателям сайта! ! ! !
а название очень правильное - как вы судно назовете, так оно и поплывет.
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 10.05.2009, 03:59 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Для мене цей форум став третьою домівкою. Щоденно проводжу на сайті по кілька годин (1-10).
Незважаючи на рідкісні казуси, на форумі панує доброзичлива атмосфера, відчуття спокою і затишку.
Мені дуже подобається те, що на даному сайті спілкуються кращі з кращих, вчителі з великої букви, яким явно не байдужа доля розвитку інформатики в Україні. Інформатика - це наука №1 в школі. Саме такі слова є на головній сторінці сайту і вони беззаперечно є істинними, оскільки ця наука як ніяка інша в світі має найбільше практичне застосування (комп’ютери керують всесвітом). Матимемо надію, що наше МОНУ коли-небуть почне прислуховуватись до думок простих вчителів і реалізує хоча б невелику частину тих прекрасних ідей, які вони озвучують на цьому форумі.
Обмін досвідом по тематиці - головна мета форуму і я вважаю, що вона досягається.
На форумі діє прекрасна команда однодумців, які жертвуючи власним дорогоцінним часом, безкорисно допомагають його покращувати. Тому щиро дякую впершу чергу Махновцю Ігорю, а також всім модераторам. Велике спасибі Миколі Івановичу за мудрі поради і життєвий досвід, що передає молодим колегам. Від імені адміністрації форуму обіцяю, що ми і надалі будемо намагатись робити форум кращим, досконалішим, зручнішим.
До нового навчального року обов’язково проплатимо хостнинг на два роки, щоб спокійніше спалось.
Разом з тим у роботі форуму є ряд не вирішених проблем, зокрема, недосконала структура розділів, мала кількість дискового простору, мала кількість матеріалів по методиці навчання інформатики і ін. Обіцяю, що наша команда зробить все можливе для як найшвидшого їх вирішення.
Щиро дякую всім активним учасникам за великий вклад в розвитку форуму. Те що ми маємо на сьогоднішній день і матимемо надалі - наше спільне досягнення.
gry Дата: Нд, 10.05.2009, 08:55 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Сайт просто СУПЕР. Пригадаймо,як декілька років тому кожен з нас "варився у власній каші". Сучасне життя ВИМАГАЄ спілкування, обмін досвідом. Різноманітність тем доводить те, що вчитель інформатики стає центральною фігурою в сучасній школі. Кожен день - щось новеньке.
Quote (Ковальчук_Олександр)
Тому щиро дякую впершу чергу Махновцю Ігорю, а також всім модераторам.

:o
W-w-W Дата: Нд, 10.05.2009, 13:26 | Повідомлення № 7

Я зареєструвався на форумі 21.10.2007- це перший рік роботи в школі після університету, але проблеми, які завжди були в роботі не давали часу попрацювати на форумі. Близько 2 -3 місяців після реєстрації я не міг на нього зайти, ремонт комп'ютерного, шкільні перші проблеми і т.п. не давали часу. Пізніше я зайшов і став його постійним користувачем, на той час було зареєстровано близько 75 чол. і я не думав на той час, що так все зміниться кардинально. Стараюсь завжди зайти на форум, зробити йому і користувачам користь, багато чого навчився завдяки досвідченим вчителям інформатики :? , які завжди щось порадять корисне й цікаве. Намагюсь і сам по мірі можливості допомагати!

Як була на Юкозі профілактика та оновлення декілька днів, то для мене нет був такий нудний, що жах, а в глибині душі закрадалась жахлива думка, "а якщо сайти юкоз накрились і форуму більше нема ??? нема друзів, нема спілкування"
Я не фанат :* , я проста людина, яка переживає за те, щоб інформатика стала найкращим предметом в освіті, якщо я є в онлайні на форумі багато часу, то це не означає, що я весь час сижу на форумі та в неті, просто інколи ліньки виключати комп ;)

Тут є багато друзів-однодумців, з якими завжди цікаво проаналізувати теми, проблеми, і подискутувати!!!

gry Дата: Нд, 10.05.2009, 18:31 | Повідомлення № 8
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
Quote (Махновець_Ігор)
Тут є багато друзів-однодумців, з якими завжди цікаво проаналізувати теми, проблеми, і подискутувати!!!

Жоден предмет в школі не розвивається такими темпами як інформатика. Для того щоб весь час бути "на коні" і необхідне спілкування з однодумцями. Хтось обов’язково відгукнеться, щось підкаже!
Quote (Махновець_Ігор)
Як була на Юкозі профілактика

Пригадую ці "чорні" дні.
Newbie Дата: Пн, 11.05.2009, 10:56 | Повідомлення № 9
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
тут найшвидше можна знайти відповідь на питання, що стосуються української шкільної інформатики. ну і з задоволенням підказати щось з того, що знаю сама.

до речі, а коли день народження форуму? бо мені здається, що коли вперше сюди зайшла тут було так мало людей! пару днів почитала, а потім вирішила, що треба мені приват (шукала календарне планування).

mouse Дата: Пн, 11.05.2009, 11:18 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Погоджуюсь з усіма виступа до мене.
Зареєстрований 08.11.2007, 12:46. На той час були вже ресурси з інформатики. Але вони не влаштовували тим, що в конспекта не спитаєш нічого. А тут сила-силенна викладачів інформатики, видавці, завідуючі обл. каб. інформатики, заслужені вчителі, Сороські лауреати, вчителі роки... Де ви таке ще бачили?!
Завжди приємно бачити свій рівень, дізнаватися відповіді не з гугла, а від людей (їм я довіряю більше ніж гуглу).
Форум, насамперед, потрібний початківцям! Сам пам*ятаю себе. Відчуття: пустеля і ти один. А зараз у нас ще пустеля, але наш караван просто величезний!!!
:? (а це мій улюблений смайлік)

Відредаговано: mouse - Пн, 11.05.2009, 13:21
NataliyG Дата: Пн, 11.05.2009, 13:28 | Повідомлення № 11
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Коли я вийшла з дикретної відпустки на роботу в мене було враження, що я як то кажуть стою посеред води і нема куди іти. Години мої скоротили, бо взяли іншого спеціаліста, директорака заякила, що за час дикретної відпустки я втратила кваліфікацію, тай так воно само здавалося, що я дійсно втратила кваліфікацію. І саме Форум інформатиків України допоміг мені знову почути себе в силі. І зарас пройшов рік за який я ввійшла в пятірку фіналістів обласного конкурсу Вчитель року. Маю переможців районної олімпіади. І за це все я вдячна саме форуму інформатиків. Дякую Вам адміністратори сайту, цікаві співрозмовники і великі наставники, дякуючи Вам вдруге піти в декретну відпустку буде не страшно.
filnick Дата: Пн, 11.05.2009, 13:42 | Повідомлення № 12
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (NataliyG)
дякуючи Вам вдруге піти в декретну відпустку буде не страшно

От за це - молодець! :o
Spirit Дата: Вт, 12.05.2009, 22:59 | Повідомлення № 13
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Я на сайте появился чуть позже чем главные постояльцы... в феврале 2008 (ого! уже больше года тут!)
Первое время был очень активен тут, многим рассказывал про форум. Рассказываю и сейчас.

К сообщениям, которые гласят о том что здесь собрались лучшие учителя хочу добавить, что форум собрал не только лучших учителей, но и профессионалов смежных областей, таких как Jokerz - профессиональный хостер и админ Linux-систем, меня как профессионального администратора и веб-программиста.

На счет министерства, так пора им заявить про Форум, чтоб поддержку давали, чтоб хостинг оплачивали, может работу модераторов, ведь для них это еще прикольней будет, работать в удовольствие еще и деньги за это падать будут... вдвойне приятно :)

Многим тут поделился... видел результаты... сейчас как-то многое обговорено, особенно что касается администрирования в школе, поэтому и я менее активен... но всегда готов помочь...

А ЗАЧЕМ МНЕ ЭТО? хм... (улыбнулся) если глобально, то чтоб мир лучше становился! а так - мультипликация своего опыта, пусть все им пользуются, ведь дети, которых учат, возможно от этого хоть чуточку будут лучше, а там и вся страна и т.д. А что беру отсюда... мало чего :( но я и не учитель, Форум не для меня, скорее я для него :)))

мысляи... Форум писал с большой буквы, а министрество... у-п-с... :))) от-така-то брєдятина

JKMZ Дата: Ср, 13.05.2009, 12:07 | Повідомлення № 14
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Quote (mouse)
Сам пам*ятаю себе. Відчуття: пустеля і ти один. А зараз у нас ще пустеля, але наш караван просто величезний!!!

точно также чувствовала себя и я, пока не нашла форум.
да, общение - великое дело !
volevikt Дата: Ср, 13.05.2009, 16:01 | Повідомлення № 15
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
На форумі не так давно, але вже не уявляю собі дня роботи за ПК без перегляду останніх повідомлень. Саме тут знайшла нових друзів, однодумців, познайомилася з цікавими людьми. На сайті знаходжу все, що мені необхідно: практичну допомогу, поради, цікаві програми тощо. Форум приречений на популярність та довге життя! :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Чому саме форум інформатиків? (Чому я заходжу на цей сайт, в Інеті є багато інших...)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.