Пн, 11.12.2017, 17:09
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Що хвилює вчителя інформатики (Опрацьовуємо статистику форума)
Що хвилює вчителя інформатики
gromko Дата: Сб, 18.04.2009, 21:26 | Повідомлення № 1
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 353
Переглядаючи форум можна зробити багато висновків:
Про що бажають дізнатися:
- найболючішою проблемою для вчителя залишаються віруси (є доступ до Інтернету і не завжди актуальні вірусні бази) - Windows "падає". Інший висновок - Linux використовується ще мало.
- також вчителів цікавлять тестуючі системи (для полегшення своє праці).
- цікавляться створенням сайтів ( а гляди директор забажає шкільного сайту, або й просто можна потім ним похизуватися)
- заробітна плата - то святе.
- локальна мережа "то ще фрукт" ( з Інтернетом на додачу).
- що не кажіть, а програмування не кожному "по зубам".
- і який же вчитель на перерві не поговорить про будь-що.
- потрібна документація (бо за кабінет не заплатять) і наочність (у ту ж сторону).
- відео - це цікаво, тим більше можна грошенят підзаробити.
- є бажання працювати у початкових класах (гратися зі "Сходинками").
- конкурс "Учитель року" щорічний, а гляди щось цікаве узнаю, на слідуючий рік мені пригодиться.
- поговорили про ЗНО - нічого не вирішуємо, але ж ...
- підручник і ще раз підручник (без підручника вчитель - мавпа на мотузці).
- і де ж знайти ці конспекти?
- що робити як принтер "здох"?
- треба, мабуть, ознайомитись з Лінаксом - а гляди почнуть "шманати" неліцензійні програми.
- що робити з тими малюками крім "Сходинок"?
- ДПА з інформатики та анекдоти на одному рівні.
- і потім йдуть питання методики, програми курсу.

Про що говорять:
Майже все те саме (віруси, тести. язикування, зарплата, "Учитель року")
Досить багато розмов про Linux - майже по Марксу "привид Лінакса ходить Україною"
Говоримо також про кризу (бо страшно)
Програмування - і як його самому вивчити...
Досить багато розмов про Скретч - що за звір і з чим його їсти.
А далі все потрохи.

(подібні теми об'єднувались, автор не претендує на жодні висновки - просто хотілося побачити справжнього українського вчителя інформатики)

Відредаговано: gromko - Сб, 18.04.2009, 21:28
pasichov Дата: Нд, 28.06.2009, 17:35 | Повідомлення № 16
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Хочу поділитися своїми спостереженнями щодо форуму та інтересів форумчан за не дуже довгий, але насичино активний відтинок часу. Постійно намагався "стати до лав" учителів інформатики України. Щось в мене погано виходить, не вписуюсь. Що ж таки хвилює учителя інформатики України? А я ж теж ...

- Започаткував тему "Запрошую до співпраці" з пропозицією попрацювати над створенням однієї з компонент україномовного інформаційно-освітнього середовища, яке створюється (і створюється активно) багатьма вчителями різних предметів з різних регіонів України (http://disted.edu.vn.ua, http://test.edu.vn.ua ). А тут більш за 2000 зареєстрованих учителів інформатики - за означенням сама креативна і "близька до теми" частна вчительства, якій не треба пояснювати, що таке WEB-2! Млява дискусія (в основному обговорювалось питання "а що я з цього матиму")...тема "вмерла". НІХТО З ФОРУМЧАН ДО ПРОЕКТУ НЕ ПРИЄДНАВСЯ.
Висновок. Або проект поганий, або СТВОРЕННЯ УКРАЇНОМОВНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В ІНТЕРНЕТ-ПРОСТОРІ НЕ ЦІКАВИТЬ УЧАСНИКІВ ФОРУМУ

Знайшов чудову тему "Учительська олімпіада". Вразило, що тема мертва з квітня 2008 р. Запропонував провести МЕТОДИЧНО-ТРЕНУВАЛЬНУ олімпіаду ДЛЯ УЧИТЕЛІВ УКРАЇНИ разом з дистанційним курсом. "Запустили" олімпіаду http://www.olymp.vinnica.ua/index_ua.php?lng=ua&cid=815 створили та виклали 10 тем дистанційного курсу для учителів... В олімпіаді зареєстровано кілька десятків учителів, в дистанційному курсі - одиниці...Тема знов мертва...
Висновок: АБО ДУЖЕ ПОГАНИЙ КУРС І ЗОВСІМ НЕДОРЕЧНА ОЛІМПІАДА (для широкого учительського загалу проблема підготовки учнів до олімпіад - не проблема, всі роблять це майстерно, можливо краще, ніж автори курсу), або ЦЕ НЕ ЦІКАВИТЬ УЧАСНИКІВ ФОРУМУ.

Дуже активно працює тема з проблем ЗНО. ЦЕ ЦІКАВИТЬ УЧАСНИКІВ ФОРУМУ, не дивлячись на те, що ЗНО з інформатики немає, а напрямок розвитку ЗНО "напряму" від форумчан не залежть... Але поговорили...Активно дискутувало людей не більше 6-7.

З попередньої виділилась тема про "мови" в Україні з помітним політичним присмаком. Ті ж самі 6-7 людей виголошують діаметрально протилежні думки- розподіл позицій по Дніпру, а "центр" пропонує компроміси...
Але ЦИМ ПИТАННЯМ УЧАСНИКИ ФОРУМУ ПЕРЕЙМАЮЬСЯ не на жарт.

В "топові" теми ніяк не можу написати... То в мене ліцензіїї на програмку, що активно обговорюється, немає, (і де їх , ті ліцензії, усі беруть?), то купити, те, що обговорюється не можу-не заробив, а завжди пишався, що "назаробляв" надбавок до зарплати, в школах небачених... (а на "лівий-правий" заробіток часу не вистачає, неправильно живу)
Ось така соціологія з самоаналізом. Піду вдосконалювати світогляд. (мені вже радили на форумі...)

Відредаговано: pasichov - Нд, 28.06.2009, 18:43
filnick Дата: Нд, 28.06.2009, 21:37 | Повідомлення № 17
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Шановний, pasichov, не варто впадати у відчай. Саме так на одній з гілок говорили Ви мені. З моєї точки зору, на даний момент (середина літа) значна більшість учасників форуму мають зароблену ВІДПУСТКУ. І саме з цієї причини вирішують найрізноманітніші свої питання: хто оздоровлюється, хто підробляє, хто влаштовує дітей, хто відпочиває тощо. Тому активність почне зростати десь з середини серпня. По крайній мірі така ж ситуація спостерігалася минулого літа.
pasichov Дата: Пн, 29.06.2009, 00:55 | Повідомлення № 18
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (filnick)
Шановний, pasichov, не варто впадати у відчай

Я в відчай не впадаю. Але й анекдот про оптиміста в якісь гілці вже теж розповідав... :p
dpi Дата: Вт, 30.06.2009, 10:17 | Повідомлення № 19
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (pasichov)
Або проект поганий, або СТВОРЕННЯ УКРАЇНОМОВНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В ІНТЕРНЕТ-ПРОСТОРІ НЕ ЦІКАВИТЬ УЧАСНИКІВ ФОРУМУ

Трудоемкая и дорогостоящая идея.

Quote (pasichov)
АБО ДУЖЕ ПОГАНИЙ КУРС І ЗОВСІМ НЕДОРЕЧНА ОЛІМПІАДА

Задачи сдал пару недель назад, не совсем понравились, дистанционный курс просмотрел бегло, не хотел разочароваться. Обещаю к нему вернуться.

Quote (pasichov)
напрямок розвитку ЗНО

А вот поболтать мы любим.

Quote (pasichov)
Піду вдосконалювати світогляд.

Только не расстраивайесь, большинство не всегда право
alex Дата: Вт, 30.06.2009, 15:44 | Повідомлення № 20
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (dpi)
не совсем понравились, дистанционный курс просмотрел бегло, не хотел разочароваться.

Був би дуже вдячний за конкретику як по відношенню до задач так і по дистанційному курсу.
Думаю що Пасіхов не відмовиться, якщо ви запропонуєте свою задачу і розмістите поясненя її розвязку
в дистанційному курсі.
dpi Дата: Вт, 30.06.2009, 16:27 | Повідомлення № 21
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Я не против. Куда отправить?
alex Дата: Вт, 30.06.2009, 18:08 | Повідомлення № 22
Активний учасник
Рейтинг: 17
Звяжіться з Пасіховим, відправивши ОП і повідомивши, що у Вас є таке бажання. Думаю він буде тільки Вам вдячний
і я також.
Вчитель Дата: Ср, 03.02.2010, 19:45 | Повідомлення № 23
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Да, и я, наверное, вместе с Юрием, не вписываюсь...
Как не напишу чего-нибудь - так и после меня в теме никого. Наверное, судьба моя такая - быть последним...
Придется учебники писать - ото горе всем будет!
ЛЕВ-КОРОЛЬ Дата: Пн, 24.05.2010, 17:22 | Повідомлення № 24
Експерт по тестах
Рейтинг: 7
Quote (Вчитель)
Как не напишу чего-нибудь - так и после меня в теме никого.

виправляємо ситуацію :)

Доповнюючи повідомлення №1 своєю відповіддю скажу, що ...

для мене було б цікава СПІЛЬНА з учасниками форуму робота по створення практичних робіт з найпопулярніших тем шкільної інформатики.

На http://eduwiki.uran.net.ua створюють план-конспекти для вчителів, але самих завдань для ПР там не пишуть.
От і хотілося б, щоб був ресурс, де можна було обговорювати та створювати нові, багаторівнені, і найбільш ефективні практичні роботи.

volky Дата: Пн, 29.11.2010, 11:14 | Повідомлення № 25
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Згоден, що заробітна плата - то святе, але я особисто більше звертаюсь до розділу фотовідеомонтажу, а школа останнім часом для мене більше хоббі ніж спосіб заробітку.

Додано (29.11.2010, 11:14)
---------------------------------------------
щось давненько тут не відписували...

volevikt Дата: Пн, 29.11.2010, 22:06 | Повідомлення № 26
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
На даний час хвилює відсутність гарної літератури по Inkscape.
Маю книгу в електронному варіанті Ю. П. Немчанинова "Обработка и редактирование векторной графики в Inkscape" (Москва, 2008).
Окрім того, знайшла декілька цікавих уроків в неті:
посилання 1
посилання 2
посилання 3
посилання 4
Це поки що все, що мене зацікавило.
Можливо, хтось поділиться посиланнями на цікаві уроки по Inkscape.
Чи окрім мене в ньому ніхто не працює? :)

Відредаговано: volevikt - Пн, 29.11.2010, 23:12
swetikccc Дата: Пн, 29.11.2010, 23:23 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
http://wiki.linuxformat.ru/index.php/LXF84:Inkscape
GarryPotter Дата: Пт, 03.12.2010, 18:57 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Можна тільки позаздрити енергії volevikt - вона, окрім програмного матеріалу встигає вивчати Gimp та Inkscape!
svbor Дата: Пт, 03.12.2010, 19:21 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
Мене хвилює інформаційно-технологічний профіль. Годин багато. Програма "чудова". Обіцяних книг не видно. А я дуже переймалась на початку навчального року, що не зможуть учні купити для кожного курсу книгу... Справді не можуть. Бо НЕМА!
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 19.04.2011, 12:42 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (volevikt)
Можливо, хтось поділиться посиланнями на цікаві уроки по Inkscape.

Не знаю, наскільки цікаві, зате свої :)

http://teachlab.ucoz.ua/publ/8

Прошу відреагувати коментарями на сторінках з уроками.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Що хвилює вчителя інформатики (Опрацьовуємо статистику форума)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.