Сб, 23.09.2017, 14:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Удосконалення підвищення кваліфікації вчителів
Удосконалення підвищення кваліфікації вчителів
W-w-W Дата: Чт, 24.07.2008, 00:13 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
В умовах незалежності та розбудови Української держави надзвичайно велике значення має розвиток суспільного виробництва. Але ж він знаходиться у прямій залежності від знань і умінь людей, що створюють матеріальні і духовні багатства, бо саме людина є творцем і будівником, активним учасником усіх сфер виробництва і духовного життя народу. Людина не лише споживач того, що створюється його працею. Вона свідомий учасник виробництва, вона прогнозує його майбутнє. Людина стає активною рушійною силою суспільного прогресу лише при умові глибокого пізнання об’єктивних законів розвитку природи та суспільства, набуття глибинних знань, умінь і можливостей їх використання на благо прогресу.
Сьогодні, коли відбувається постійне ускладнення технічного оснащення виробництва, суспільство стає перед необхідністю вдосконалювати освіту і неперервно підвищувати кваліфікацію працівників різних галузей виробництва. Підвищення кваліфікації здійснюється у процесі навчання і самоосвіти дорослого населення, а також його донавчання та перенавчання у зв’язку з потребами науково-технічного прогресу.
В умовах сьогодення надто гостро стоїть проблема перепідготовки і перекваліфікації кадрів. У зв’язку з цим значно зростає роль і значення інформаційних технологій!!!!

Висловлюйте думки щодо якості і ефективності удосконалення та підвищення кваліфікації вчителів!!!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

dpi Дата: Ср, 21.04.2010, 06:28 | Повідомлення № 2
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
так наделали уже "тренеров", правда попали туда люди не понятно по какому принципу.
mudrak Дата: Ср, 21.04.2010, 10:14 | Повідомлення № 3
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Не буде в цьому плані нічого хорошого, у всякім разі на нашому віку! Традиційне підвищення кваліфікації занепадає через брак коштів (були випадки, що вчителі за свої гроші змушені були проходити курси), альтернативна заочна форма через Інтернет неможлива без відповідного технічного забезпечення. По більшості сільських шкіл якщо і є Інтернет, то лише типу "алё, барышня!". До речі, у нашій школі навіть ним ЗАБОРОНЕНО користуватись! Економія!
Bandalak Дата: Ср, 21.04.2010, 11:01 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
mudrak, нам теж ввічливо пояснили, що з 1-го вересня Інтернет тільки через власні мобілки за свій рахунок!
Ще й будуть моніторити його використання. :)
volevikt Дата: Ср, 21.04.2010, 11:04 | Повідомлення № 5
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Quote (dpi)
так наделали уже "тренеров", правда попали туда люди не понятно по какому принципу.

Маргарита Дата: Чт, 22.04.2010, 04:01 | Повідомлення № 6
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Quote (dpi)

Мене силою були заставили іти на курси Інтел. У групі я та ще двоє вчителів відпочивали, бо курси були на два порядка нижче нашого рівня. А всі решта вчилися клавіші натискати та створювати простенькі презентації
Потім я цілий рік проводила курси у нашому районі. Мені обіцяли за це заплатити, але Віз і нині там.
Коли ще раніше я працювала в ІнтерШколі, то там хоч не багато, але платили чесно. А Інтел - це тільки відмивання грошей.
Взагалі я вважаю, що Інтершкола, Інтел та подібні недержавні програми тільки створюють перекіс у навчальному процесі. Якщо там є частина доброго, то нехай впровадять її в загальнодержавну програму з інформатики, а не займаються відмиванням грошей.

Quote (Махновець_Ігор)
Висловлюйте думки щодо якості і ефективності удосконалення та підвищення кваліфікації вчителів!!!

Наступні курси я буду проходити по новій кредитно-модульній системі. Це прийдеться їздити безперестанку до Франківська, виконувати заочні та онлайн роботи. Проводити диспути, семінари, конференції. Головне, що все це за свій рахунок. Мені зарплати не вистачить!
Поясніть мені, білявці. А по старій системі вже не можна буде курси проходити?
dpi Дата: Чт, 22.04.2010, 07:12 | Повідомлення № 7
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (volevikt)
Не потрібно ображати людей. Було б бажання - можна і Вам стати тренером.

Понятно, что они не виноваты, их направили в районы - они и учат. Но учат на уровне учеников, а не учителей. А наше время, а наши деньги? Никто об этом не подумал. Был в гостях в Луганской области, встретил коллегу, возмущению нет предела. В мае будут у нас занятия, если что изменится в лучшую сторону напишу.
volevikt Дата: Чт, 22.04.2010, 09:45 | Повідомлення № 8
Перспективна вчителька
Quote (Маргарита)
Мене силою були заставили іти на курси Інтел.

А напишіть, хто туди потрапив добровільно? :)
Якщо ви уважно читали моє повідомлення, то повинні були звернути увагу на те, що про проведення курсів "Інтел" мною як тренером нічого не написано. Це тому, що я категорично відмовилася їх проводити. І ніхто мене на заставить. Такі курси вважаю тратою часу. Зараз створюю ще один проект по "Інтелу" за чоловіка, бо інакше він не отримає "корочку" про проходження курсової перепідготовки. От вам і добровільне проходження.
А щодо "Партнерства" та курсів за вибором особисто для мене та тих вчителів, яких я навчала, вони принесли велику користь.
Quote (dpi)
Но учат на уровне учеников, а не учителей.

Не зрозуміла Вашу фразу.
Якщо я на курсах - учениця, якщо в мене на курсах - я вчитель.
Курси намагаюся проводити так, щоб мене зрозумів кожен. А якщо мені щось недодали на курсах, то займаюся самоосвітою.
Ktara Дата: Чт, 22.04.2010, 10:01 | Повідомлення № 9
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
volevikt, согласна, я такой же тренер по Партнерству как и ты. И сейчас учителя в очередь пишутся (в буквальном смысле слова) чтобы попасть на эти курсы. А вот Интел предложили так они пошли к директору и попросили заменить Интел на Партнерство.
как проходят курсы зависит от тренера, его восприятия, его отношения. Если люди ко мне пришли с надеждой что станут работать с компьютерами, честно сидели от звонка до звонка, корпели над заданиями. И сейчас я слышу только слова благодарности от них. И они ни на грамм не верят студентам, что информатику нельзя выучить :) А когда преподаватели в руки получили сертификаты, но носились с ними как дети. А Интел. ну что ж. Может задумка была и неплохая, но вот реализация. Вот меня хотят засунуть на курсы Интел, чтобы я получила тренерский сертификат. думаю, а смысл в этом
Bandalak Дата: Чт, 22.04.2010, 10:06 | Повідомлення № 10
Лідер форуму
volevikt, Ktara, часи меценатства закінчилися. У нашій області ще жодному тренеру не заплатили за курси районного рівня, хоча обіцяли багато. Я маю щастя, що відмазався від оцих сумнівних програм. Я розумію, що це може комусь принести користь, але вибачте мене не за власний рахунок тренера.
Ktara Дата: Чт, 22.04.2010, 10:13 | Повідомлення № 11
Перспективна вчителька
Bandalak, мне заплатили, поэтому не жалуюсь :) Пришло официальное письмо в котором было расписано, сколько мне принадлежит, сколько учебному заведению за аренду кабинета, когда я там буду проводить курсы. Как только закончились курсы и сдала весь сопровождающий пакет документов - в течении недели на учебное заведение были перечислена оговоренная сума денег. так что получили свое и я, и учебное заведение. Никто не в обиде
Ktara Дата: Чт, 22.04.2010, 10:13 | Повідомлення № 12
Перспективна вчителька
а вот за Интел - согласна - не платят :)
volevikt Дата: Чт, 22.04.2010, 10:16 | Повідомлення № 13
Перспективна вчителька
За "Партнерство" також заплатили. А от проходження "Інтелу" та курсів за вибором не передбачає зарплатні тренеру. :)
Bandalak Дата: Чт, 22.04.2010, 10:16 | Повідомлення № 14
Лідер форуму
Quote (Ktara)
мне заплатили, поэтому не жалуюсь

Ktara, це по якій програмі? У нас тільки Інтел.
Ktara Дата: Чт, 22.04.2010, 10:17 | Повідомлення № 15
Перспективна вчителька
Bandalak, програма "Партнерство у навчанні", семинар "Основы ИКТ"
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Удосконалення підвищення кваліфікації вчителів
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.