Нд, 19.11.2017, 17:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Дистанційна освіта для вчителів (питання самоосвіти)
Дистанційна освіта для вчителів
Viktoriya Дата: Вт, 29.04.2008, 18:02 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Може вам ці курси і відомі, але вирішила про них написати, бо хоча вони і працюють з 2004 року про них нічого не чула і мої колеги теж.
http://udec.ntu-kpi.kiev.ua/
Дистанційний курс для адміністраторів навчальних комп’ютерних комплексів
(ОС Windows XP).
ДК може бути корисним:
вчителям, які займаються системним адмініструванням навчальних комп'ютерних комплексів та локальних мереж на їх основі;
викладачам інформатики;
користувачам персональних комп'ютерів з операційною системою Windows XP;
всім бажаючим, навчитись встановлювати та налагоджувати ОС Windows XP на персональні комп'ютери.
Вони БЕЗКОШТОВНІ для вчителів СІЛЬСЬКИХ шкіл, для всіх інших 250 грн.
Цікаво було б почути відгуки, а ще більше знайти безкоштовний аналог :)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Jokerz Дата: Пт, 24.10.2008, 06:46 | Повідомлення № 16
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
www.certifications.ru хороший сайтег, я провобал тест системное администрирование никсов <_< но скажу что тест составлен плохо, орентирован на одну ос это плохо, я к примеру не знаю дебиан :) знаю редхат оси это же не значит что я плохой админ ИМХО.
TYP Дата: Пт, 24.10.2008, 19:11 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 37
Згоден, деякі питання не є коректними, але в порівнянні з іншими системами непогано. До речі Intuit.ru там теж є "гарні" питання. Викачав з нету локальну версію. 240 курсів!!! КОЛИ Я ЇХ ВИВЧУ????? ;) ;) ;)
Jokerz Дата: Пт, 24.10.2008, 20:07 | Повідомлення № 18
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
нужно не вопросы и ответы учить а по теме. <_<
swetikccc Дата: Ср, 28.01.2009, 17:38 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Яка різниця між безкоштовними курсами і підбіркою книг по відповідній темі (Ви самі контролюєте вивчене)?
Newbie Дата: Ср, 28.01.2009, 17:58 | Повідомлення № 20
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (swetikccc)
Яка різниця між безкоштовними курсами і підбіркою книг по відповідній темі (Ви самі контролюєте вивчене)?

дистанційне навчання - це не навчання за електронним підручником :o воно може відбуватись і за звичайними паперовими посібниками. суть дистанційного навчання - у створенні навчального середовища, в якому учасники просуваються до опанування певної області знань :$ якщо курс не передбачає спілкування - то це не дистанційне, а програмоване навчання (траекторію визначає вчитель) якщо просто самостійне вивчення теми за власноруч обраними підручниками - то це самостійне навчання :?
swetikccc Дата: Чт, 29.01.2009, 10:18 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (Newbie)
якщо курс не передбачає спілкування - то це не дистанційне, а програмоване навчання

І де з Вами будуть спілкуватися на безкоштовніх курсах?
Чи Ви вважаете проходження тестів спілкуванням?
Newbie Дата: Чт, 29.01.2009, 16:36 | Повідомлення № 22
Хелпер
Quote (swetikccc)
І де з Вами будуть спілкуватися на безкоштовніх курсах?
Чи Ви вважаете проходження тестів спілкуванням?

а я такого не зустрічала, і не знаю чому курси без спілкування називають дистанційним навчанням
тести - однозначно не спілкування
filnick Дата: Чт, 29.01.2009, 17:35 | Повідомлення № 23
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Newbie)
не знаю чому курси без спілкування називають дистанційним навчанням

Взагалі то дистанційне навчання передбачає спілкування (електронна пошта, ВЕБ камера, ISQ, скайп чи навіть мобільний зв'язок). На усіх дистанційних курсах завжди повідомляють засоби зв'язку з куратором чи викладачем.

Відредаговано: filnick - Чт, 29.01.2009, 17:36
Newbie Дата: Чт, 29.01.2009, 17:43 | Повідомлення № 24
Хелпер
Quote (filnick)
Взагалі то дистанційне навчання передбачає спілкування (електронна пошта, ВЕБ камера, ISQ, скайп чи навіть мобільний зв'язок). На усіх дистанційних курсах завжди повідомляють засоби зв'язку з куратором чи викладачем.

так, а якщо зв*язку не передбачено, то я не розумію яке це дистанційне навчання - відбувається підміна понять, і потім плутанина. без зворотнього зв*язку - це просто електронна бібліотека, або в кращому разі "засіб навчання"
filnick Дата: Чт, 29.01.2009, 18:03 | Повідомлення № 25
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Newbie)
якщо зв*язку не передбачено, то я не розумію яке це дистанційне навчання - відбувається підміна понять, і потім плутанина. без зворотнього зв*язку - це просто електронна бібліотека, або в кращому разі "засіб навчання"

Ви абсолютно праві, освіта передбачає взаємозв'язок тих, хто навчає і кого навчає. Крім зв'язку повинен існувати затверджений план індивідуальної роботи учня (курсанта), де вказується час і спосіб отримання консультацій від викладача (куратора). В противному разі - це не дистанційне навчання.
PanPete Дата: Чт, 29.01.2009, 18:30 | Повідомлення № 26
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Рік тому готував матеріали до статті про дистанційне навчання. Знайшов чернетки - може кого зацікавить.
Прикріплення: DO.rar(9Kb)

Відредаговано: PanPete - Чт, 29.01.2009, 18:31
Ketrin Дата: Нд, 05.04.2009, 14:59 | Повідомлення № 27
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Quote (Newbie)
дистанційне навчання - це не навчання за електронним підручником воно може відбуватись і за звичайними паперовими посібниками. суть дистанційного навчання - у створенні навчального середовища, в якому учасники просуваються до опанування певної області знань якщо курс не передбачає спілкування - то це не дистанційне, а програмоване навчання (траекторію визначає вчитель) якщо просто самостійне вивчення теми за власноруч обраними підручниками - то це самостійне навчання

Quote (filnick)
Ви абсолютно праві, освіта передбачає взаємозв'язок тих, хто навчає і кого навчає. Крім зв'язку повинен існувати затверджений план індивідуальної роботи учня (курсанта), де вказується час і спосіб отримання консультацій від викладача (куратора). В противному разі - це не дистанційне навчання.

Вважаю, що такого рівня навчальний заклад як НТУУ "КПІ" може забезпечити і спілкування і відповідну роботу ДО.
Якщо б там більше саме для вчителів було, про нові ОС, прогармні засоби, інформаційні технології в освіті тощо.

shady Дата: Чт, 16.04.2009, 12:49 | Повідомлення № 28
Новий користувач
Рейтинг: 0
Привіт
в мене така проблема

Я працюю викладачем інформатики, закінчив одеський політехнічний університет, де навчався працювати на різних ПК - від СМ і ЕС до Пентіума, але я не маю педагогічної освіти
і кожний рік одне й теж саме
одним словом МЕНІ ПОТРІБНО КОРОЧКА ВЧИТЕЛЯ
де її можна отримати дистаційно
так як можливості їхати кудись вчитися в мене немає по сімейним обставинам

Допоможіть хто може

Додано (16.04.2009, 12:49)
---------------------------------------------
І бажано подешевше та без вступних іспитів

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Дистанційна освіта для вчителів (питання самоосвіти)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.