Сб, 03.12.2016, 00:25
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » гурток "Прикладна інформатика"
гурток "Прикладна інформатика"
olgava Дата: Чт, 07.11.2013, 17:09 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Будь ласка, вкажіть або дайте посилання на лист МОН, який підтверджує можливість вести гурток "Прикладна інформатика" для учнів 5-9 класів в 2013/14 навч. році. Вдячна за відповіді.
gry Дата: Чт, 07.11.2013, 18:25 | Повідомлення № 2
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 47
На мою думку... Вам ніхто не дасть у школі гурток, якщо він не підпадає " за позакільну освіту"./Бюджет закінчився.../
Зверіться до свого районного  керівника /директора/  БД та Ют /буд.дит. та юн. творчості/ -
крок 1- запропонуйте програму діяльності....
Крок 2- визначте /тобто, що буде, якщо я рік пропрацюю/ ... реальний, кінцевий продукт Вашої діяльності.
Крок 3 - Активно презентуйте свою кінцеву  роботу, і чим  "яскравіше " - тим краще . (МАН, конкурси різні...)!!!!!

Відредаговано: gry - Чт, 07.11.2013, 18:40
SLKuty Дата: Чт, 07.11.2013, 21:29 | Повідомлення № 3
Монтажер
Нагороди: 4
Рейтинг: 65
Я вже 10 років веду такий гурток від центру дитячої творчості. Не дозріло наше суспільство до таких гуртків. Спочатку було в мене 10 годин потім 8 .... тепер 4 години. Тому, що не показую яскравих результатів. В них в центрі 5 компютерів які систематично ломаються, або розстроюються це головна причина чому мене не виганяють зовсім. Танцювальні, малювальні і інші непотрібні гуртки переповнені дітьми з цілого району, а в мене ледве 10 учнів і то половина приходить ігри грати бо вдома нема комп`ютера.
Три кроки описані вище - дуже вірні, але їх не просто реалізувати. 
Танцюристам різні яскраві фестивалі і конкурси вічно репетиції замість уроків поїздки на море і т.д. діти до такого тягнуться швидше
А моїм гуртківцям - важка праця. Думати, голову ломати над програмами потрібно тепер, а результат буде через багато років
Дуже важко втримати дітей на серйозному гуртку.
Але пробуйте - може в Вас вийде краще.

Додано (07.11.2013, 20:29)
---------------------------------------------
тут лист до мене прийшов на цю тему додаю посилання на сторінку з рекламою важливості компютерних гуртків
http://krotovroman.ru/future

skif Дата: Пт, 11.09.2015, 21:55 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Рейтинг: 21
цього року провадитиму гурток "Основи візуального програмування". Так, на таких технічних гуртках важко потягатись результатами роботи як інші (танцювальні, вокальні, бісероплетіння, які на усіх заходах-виходах можуть заспівати, потанцювати і т. д.) Тут результат на олімпіаді можна показати, або як осягнемо в кінці навчального року щось цікаве "написати" і виставити на сайт. Та й сторінку "Масова та суспільно-корисна робота гуртка" не хватає фантазії, щоб щось придумати 
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 12.09.2015, 08:03 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата skif ()
"Масова та суспільно-корисна робота гуртка" не хватає фантазії, щоб щось придумати

Шкільне змагання з комп'ютерних ігор, розроблених гуртківцями. Ігри можуть бути досить простими.
skif Дата: Нд, 13.09.2015, 13:58 | Повідомлення № 6
Прописаний назавжди
Рейтинг: 21
Цитата Пилипчук_О_П ()
Шкільне змагання з комп'ютерних ігор, розроблених гуртківцями. Ігри можуть бути досить простими.
взяв на замітку.
Ще така проблема. Курс розрахований на 216 год (6 год. в тиждень, так само як і годин в керівника). Набралось дві групи (які будуть в різні дні ходити). Як бути з планом?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » гурток "Прикладна інформатика"
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.