Вт, 24.10.2017, 01:29
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 5«12345»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Фізика для інформатиків (Чи потрібні знання фізики вчителю інформатики)
Фізика для інформатиків
igorv Дата: Пн, 22.11.2010, 23:04 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
(Чи потрібні знання фізики вчителю інформатики)
Шановні форумчани!
Прошу підтримати обговорення теми- чекаю конструктивних відгуків та пропозицій.
mouse Дата: Нд, 05.02.2012, 12:00 | Повідомлення № 46
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (pasichov)
А ось інформатику викладаю ... незаконно, не маючи відповідної освіти.

ПОбільше б таких вчителів як Ви без відповідної освіти, але з такою фанатичною пристрастю до своєї роботи :)
sahyc Дата: Пн, 06.02.2012, 15:27 | Повідомлення № 47
Прописаний назавжди
Рейтинг: 6
Quote (pasichov)

Я так само! Хоча спірне питаня чим краще вчитель математики, що навчався в 90 х роках за вчителя фізики, що вчився пізніше? :Q
Roman255 Дата: Вт, 07.02.2012, 06:41 | Повідомлення № 48
Тут живе...
Рейтинг: 14
А я маю - навчався 1 рік в Львівській політехніці :) Щось наш вчитель фізики не береться роз’язувати задач з математики першокурсників і не думаю що він такий сильний в математиці і так то все розуміє як потрібно :)
sahyc Дата: Вт, 07.02.2012, 10:52 | Повідомлення № 49
Прописаний назавжди
Рейтинг: 6
Quote (Roman255)
А я маю - навчався 1 рік в Львівській політехніці Щось наш вчитель фізики не береться роз’язувати задач з математики

Так мова йде про викладання інформатики. :)
igorv Дата: Пт, 10.02.2012, 01:26 | Повідомлення № 50
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (pasichov)
А ось інформатику викладаю ... незаконно, не маючи відповідної освіти. Піду на новий факультет, хоч у молодших класах читатиму "законно", бо нюхом чую - скоро у старших прикриють...

Краще за все отримати другу (третю) вищу і законно викладати... навіть у початковій школі. До речі у нас теж з'явилося в університеті таке поєднання "Початкова освіта" з інформатикою. Також ряд приватників організовують у школах курси для 5-7 класів з "Основ інформатики" (користувацький курс) і іноді такого навчать...

Відредаговано: igorv - Пт, 10.02.2012, 01:28
volevikt Дата: Пт, 10.02.2012, 03:43 | Повідомлення № 51
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Вчитель будь-якого фаху повинен мати елементарні знання з інших навчальних предметів. А оскільки ми з вами виховуємо гармонійну, всебічно розвинену особистість, то й самі повинні бути для учнів взірцем. :)
Jaxx Дата: Пт, 10.02.2012, 11:27 | Повідомлення № 52
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Мені як програмісту фізика поки що не знадобилась, зате алгебру згадувати доводиться досить часто, звичайні перетворення, логарифми, і.т.д
Безбородько Дата: Пн, 13.02.2012, 20:26 | Повідомлення № 53
Тут живе...
Рейтинг: 4
Вчителю інформатики потрібно знати: Фізику-процесор, кристали, ядра...; Математику-програмування, 2048 байт=2кбайт...; Мову(рідну)-створення тестів...; Етику- спілкування з учнями....; Історію-історія ЕОМ....; Іноземну- програмування, NetMeeting, NetOp School........... ВСЕ ЦЕ ОСВІЧЕНІСТЬ, вона відрізняється від середньої, середньої спеціальної, вищої освіти, двох вищих і тд, і тп.

Відредаговано: Безбородько - Пн, 13.02.2012, 21:19
НІКОЛЯ Дата: Вт, 14.02.2012, 01:10 | Повідомлення № 54
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Безбородько)
Вчителю інформатики потрібно знати: Фізику-процесор, кристали, ядра...; Математику-програмування, 2048 байт=2кбайт...; Мову(рідну)-створення тестів...; Етику- спілкування з учнями....; Історію-історія ЕОМ....; Іноземну- програмування, NetMeeting, NetOp School........... ВСЕ ЦЕ ОСВІЧЕНІСТЬ, вона відрізняється від середньої, середньої спеціальної, вищої освіти, двох вищих і тд, і тп.

Чудово сформульовано підтримую обома руками %)
bgd Дата: Вт, 14.02.2012, 01:24 | Повідомлення № 55
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 50
Quote (Безбородько)

Все вірно, адже вчителю інформатики приходиться працювати з різними програмними продуктами (навчальними, прикладними, і т.д.), отже і знання з різних предметів, хоча б базові необхідні!!!
mouse Дата: Сб, 25.02.2012, 15:53 | Повідомлення № 56
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
Quote (Безбородько)
Вчителю інформатики потрібно знати:

Перелік можна і продовжити, адже вчитель, особливо інформатик, має бути обізнаним в багатьох суміжних галузях, не відставати від "часу"... така от доля наша, інформатиків :)
pasichov Дата: Сб, 25.02.2012, 16:56 | Повідомлення № 57
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (sahyc)

Цитата (pasichov )

Я так само! Хоча спірне питаня чим краще вчитель математики, що навчався в 90 х роках за вчителя фізики, що вчився пізніше?

Насправді дипломів маю.... достатньо, на трьох вистачить, але в ті часи, коли їх отримував, жоден формального права викладати інформатику не давав - не було такого поняття... учитель інформатики :-(
Але, за великим рахунком, диплом розуму не дає. Людина, що викладає Computer Science (а саме це в усьому світі є те, що у нас називають інформатикою) повинна мати знання інженера-схемотехніка, програміста-математика, володіти англійською (хоча б на рівні розуміння технічного тексту) іще багато чого знати. Інакше...виходить наша шкільна інформатика....:-(
Jaxx Дата: Пн, 27.02.2012, 16:20 | Повідомлення № 58
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Фізика потрібна щоб пояснити чим саме компютер шкодить здоровю. Багато хто до цих пір вірить що монітор випромінює радіацію, а кактуси захищають від неї. А ще є міфічні захисні окуляри, які насправді можуть тільки погіршити зір, і ще багато чого подібного знайдеться.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 02.10.2014, 21:45 | Повідомлення № 59
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Гілочка корисна, але трохи заглохла :(
Спробую пожвавити. Започаткував блог з аналізом цікавих помилок у підручниках фізики: http://fizerror.blogspot.com/
Якщо вважаєте, що справа потрібна, прошу відреагувати коментарями під матеріалами блогу.
sergey1979 Дата: Чт, 02.10.2014, 22:15 | Повідомлення № 60
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Цікаво було б переглянути, але посилання  ніби "бите"
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.8 Всебічна обізнаність сучасного інформатика » Фізика для інформатиків (Чи потрібні знання фізики вчителю інформатики)
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.