Нд, 19.11.2017, 12:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 14«123451314»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Пропозиції пана Pasichov (Предлагаю создать виртуальную творческую группу)
Пропозиції пана Pasichov
Bandalak Дата: Пт, 22.05.2009, 02:23 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Сюди будуть переміщені повідомлення пана Pasichov, що не відповідали темі у "Візуальних середовищах"!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

swetikccc Дата: Ср, 15.07.2009, 23:53 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (pasichov)
ЯКА ПЕРЕТВОРИЛА УЧИТЕЛЯ НА ДІЛЕРА ФІРМИ MICROSOFT.

Як завжди хто ... невістка.
Дайте коротко відповідь, для чого всьому населенню вміти програмувати?
W-w-W Дата: Чт, 16.07.2009, 00:04 | Повідомлення № 32

Quote (gromko)
Така ж ситуація і у нас, але працюємо.

Всьому є межа, за нас таких вчителів "обезбашених" зверху звіти подають, що все супер, все робиться на вищому рівні і відділи отримують всілякі премії, а ми як були з нічим так і залишились.

Quote (gromko)
Ніхто, крім нас ці проблеми розв'язувати не буде

Покажи в школі, що ти вмієш і тобі на шию сядуть, і як завжди Батьківщина тобі віддячить.

Ну-ну, от в цьому ми самі винні, привчили ми їх так. Приклад: щось сталось з пк, вчитель сам зразу рветься усунути неспарвність, а чого це він має робити? його робота вчити дітей, а не ремонтувати, а ми як справжні фанати робим самі, бо поки дочекаєшся зверху, то раки свиснуть, а це має робити чи лаборант, яких мало де є, або іші особи.

Ми все повинні робити, аякже, спочатку комп'ютерний, потім комп'ютери і т.д. А тепер програмування самі!

В місті то воно ще якось викладається, а в більшості сільських школах його зовсім викидають з програми

Я ще раз нагадаю, або ми самі будем допомагати і вчити інших вчителів і не вдаватись до балачак або все буде як було, нічого ми самі не зміним, хто хоче то він долучеться до решти. Я щось жодного відгуку від тих хто добре знає програмування не почув пропозицій чи варто

Quote (Махновець_Ігор)
Скоро на форумі буде проведена реорганізація розділів і тем, тож пропоную вчителям, які володіють на достатньому рівні програмуванням створити в підрозділах по відповідній мові програмування створити теми і вних детально описати особливості певної мови: синтаксис, правила, умовні позначення операторів і т.д. щоб користувачі дивлячись розуміли простою мовою, про що йде справа, а також добавляти невеличкі приклади, тоді й буде зрушення!

Мабудь не варто, тут спрацьовує девіз моя хата скраю
swetikccc Дата: Чт, 16.07.2009, 00:04 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Quote (alex)
Якщо всі будуть "принижувати" вчителів так, як Пасіхов то ми станемо самою прогресивною країною світу в області освіти.

Доженемо і переженемо на голому ентузіазмі (саме це проповідує тут пан Пасіхов). А що ззаду ;)
Як інженер скажу, якщо система не буде мати захисту від "дурня", нормально працювати вона не буде

Відредаговано: swetikccc - Чт, 16.07.2009, 00:12
Комарик Дата: Чт, 16.07.2009, 00:10 | Повідомлення № 34
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Quote (swetikccc)

) для чого всьому населенню знати рівняння хімічних реакцій?
для чого всьому населенню знати хто написав "Рубаї"?
для чого всьому населенню вміти шукати другу похідну?
........

може трохи саркастично, але вибачайте за мою таку невихованість - відповідати на питання питаннями.

pasichov Дата: Чт, 16.07.2009, 00:12 | Повідомлення № 35
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Ktara)
Як представник одного з ВУЗів хочу додати: нам дають "згори" навчальні плани з чітко вказаною кількістю годин (порушити ці норми ми не маємо права). так от за новими навчальними планами (з минулого навчального року) кількість годин на предмет "Основи алгоритмізації та програмування" скоротилася втричі і зараз становить 54 години (36 аудиторних + 18 годин самостійної роботи) ну і чого можемо навчити?

Ня из СВОЕГО опыта знаю, что в ВУЗах учебные планы формируются так: ВУЗ подает свои предложения в МОН и получает "добро", если учел базовые пожелания МОН (они составляют 20% от общего числа часов). Лектор, читающий лекционный курс де-факто ВОЛЕН в выборе содержания....
swetikccc Дата: Чт, 16.07.2009, 00:20 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Quote (Комарик)
) для чого всьому населенню знати рівняння хімічних реакцій?
для чого всьому населенню знати хто написав "Рубаї"?
для чого всьому населенню вміти шукати другу похідну?

О молодий чоловіче , Ви підтвердили те що 99 процентів населення забули як брати похідну, і це їм не заважае жити , і декому навіть жирувати. ))))) Хто не брав той і жирує ))))
pasichov Дата: Чт, 16.07.2009, 00:21 | Повідомлення № 37
Наполегливий учасник
Quote (swetikccc)

Всім НЕ ТРЕБА ВМІТИ ПРОГРАМУВАТИ. Але всі наші учні (мене ображає слово "населення") повинні ВМІТИ ДУМАТИ. Вивчення ОСНОВ (!) програмування в шкільному курсі інформатики призване НЕ ПРОГРАМІСТІВ готувати ( все рівно 5%-вий бар"єр не перейти), А ВЧИТИ ДУМАТИ!!!!!!!! А це ОСНОВНА задача освіти... ТОДІ І ВОЖДІ (та й м самі, як видно з цитати) НЕ БУДУТЬ ТРИМАТИ НАС ЗА "НАСЕЛЕННЯ", а будуть вимушені з нами РАХУВАТИСЯ!!!!

Ktara Дата: Чт, 16.07.2009, 00:21 | Повідомлення № 38
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Quote (pasichov)
Ня из СВОЕГО опыта знаю, что в ВУЗах учебные планы формируются так: ВУЗ подает свои предложения в МОН и получает "добро", если учел базовые пожелания МОН (они составляют 20% от общего числа часов). Лектор, читающий лекционный курс де-факто ВОЛЕН в выборе содержания....

Неверно. Мы ПОДЧИНЯЕМСЯ поданным планам и они нас не устраивают но изменить НЕ МОЖЕМ. То, что не устраивает может доганять факультативами и не более
Я ВОЛЬНА в содержании, но не КОЛ_ВЕ ЧАСОВ на ту или иную программу. И когда курс урезают в 3 раза - это ощутимо сложно читать
swetikccc Дата: Чт, 16.07.2009, 00:24 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Quote (pasichov)
ТОДІ І ВОЖДІ (та й м самі, як видно з цитати) НЕ БУДУТЬ ТРИМАТИ НАС ЗА "НАСЕЛЕННЯ", а будуть вимушені з нами РАХУВАТИСЯ!!!!

І завжди знайдеться той хто скористуеться з пострілу.
Комарик Дата: Чт, 16.07.2009, 00:26 | Повідомлення № 40
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 14
Quote (swetikccc)
О молодий чоловіче , Ви підтвердили те що 99 процентів населення забули як брати похідну, і це їм не заважае жити , і декому навіть жирувати. ))))) Хто не брав той і жирує ))))

так. але той 1% вміє брати похідну. його цьому навчили... і навряд він про це шкодує.
чому б не було ще 1-го, який би вмів створювати алгоритми. розумієте.

pasichov Дата: Чт, 16.07.2009, 01:06 | Повідомлення № 41
Наполегливий учасник
Quote (swetikccc)
Доженемо і переженемо на голому ентузіазмі (саме це проповідує тут пан Пасіхов). А що ззаду
Як інженер скажу, якщо система не буде мати захисту від "дурня", нормально працювати вона не буде

Ну.... "обижаешь, начальник" :-)
Я не закликаю до голого ентузіазму. Дивуюся, що Ви мене не розумієте...
Я говорю про те, що перш ніж звинувачувати весь світ (" і те мені не дали, і цьому мене не навчили, і за те мені не заплатили... " етс)
ВАРТО РОЗПОЧАТИ З СЕБЕ! А захист "від дурня" потрібен завжди, згоден.

Додано (16.07.2009, 01:06)
---------------------------------------------

Quote (swetikccc)
І завжди знайдеться той хто скористуеться з пострілу.

Не зрозумів...-( Хай користується... Убогим слід подавати по п"ятницям....

Quote (Ktara)
Неверно. Мы ПОДЧИНЯЕМСЯ поданным планам и они нас не устраивают но изменить НЕ МОЖЕМ. То, что не устраивает может доганять факультативами и не более
Я ВОЛЬНА в содержании, но не КОЛ_ВЕ ЧАСОВ на ту или иную программу. И когда курс урезают в 3 раза - это ощутимо сложно читать

Ну, наверное у нас разные МОНы с вами. :)
Каждая кафедра подает программы своих курсов (предварительно обсудив (в идеале ;- ) в ректорат, тот принимает Ученым советом и подает в МОН, те утверждают, если включен их базовый компонент... По крайней мере у нас в ВНТУ так...А спецкурсы... тут вообще - есть часы - сначала кому "всучить", а уж он потом название спецкурса - что "жертва" пожелает, то и будет...( у нас до сих пор читают "память на магнитных барабанах")
Думаю, ваш завкафедрой за Вас все решил....ИХМО

Відредаговано: pasichov - Чт, 16.07.2009, 01:07
W-w-W Дата: Чт, 16.07.2009, 02:14 | Повідомлення № 42

Quote (pasichov)
Я говорю про те, що перш ніж звинувачувати весь світ (" і те мені не дали, і цьому мене не навчили, і за те мені не заплатили... " етс)

І на що ви натякаєте???? Кожен сам за себе відповідає! ви самі такими діями відлякуєте людей від програмування. Кому треба час даремно тратить на програмування з таким підходом усіх? все зрозуміло, я вам нормально пояснив, а ви все збоку заходите мов ми плачемось, та ніхто не плачиться, були наведені прості факти.
З вас ніхто не відгукнувся щоб в темах детально пояснювати всі особливості тої чи іншої мови, а займаєтесь простими розмовами.
Ви самі підтверджуєте, що не треба у вузі вчити, а треба все самим, на ентузіазмі, з таким підходом ого-ого як підніметься програмування!
Раз подобається на ентузіазмі працювати тож працюйте! Не буду заважати!
Дані підрозділи всерівно на форумі будуть створені і найдуться ті, що допоможуть решті.
dpi Дата: Чт, 16.07.2009, 06:26 | Повідомлення № 43
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Года три пытался подымать уровень знаний наших учителей в городе. Что то рассказывал, показывал. Потом осенило - их устраивает текущее положение дел, им не нужны мои занятия. Кроме того одна из них сказала:"Зачем вы растите себе конкурентов?". Это раз.
Два. Решил обучать детей на межшкольном факультативе. Два года идея проваливается: школы никого не присылают или присылают кого попало лишь бы отделаться. В этом году делаю последнюю попытку, пройду сам по школам, поагитирую. Если не получится, поставлю и на этой идее крест.
Третье - ВУЗам должно быть стыдно за такую подготовку своих выпускников.
Ну и в четвертых.
Quote (Махновець_Ігор)
Дані підрозділи всерівно на форумі будуть створені і найдуться ті, що допоможуть решті.

Судя по идеям, высказанным выше (программирование, алгоритмы), изучать надо теоретическое программирование. Готовые программные продукты (практическое программирование) пусть делают на научных работах те, кто в них еще не разочаровался.
swetikccc Дата: Чт, 16.07.2009, 07:04 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Quote (dpi)
Судя по идеям, высказанным выше (программирование, алгоритмы), изучать надо теоретическое программирование. Готовые программные продукты (практическое программирование) пусть делают на научных работах те, кто в них еще не разочаровался.

А о це і є те, що за кордоном вчать програмувати краще (пересічну людину).
Потрібно вчити теорію через практику. От гола теорія і вбиває все у дітей.
Все поставив "Війну і мир" на закачку, пішов працювати.
alex Дата: Чт, 16.07.2009, 08:27 | Повідомлення № 45
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (dpi)
Года три пытался подымать уровень знаний наших учителей в городе. Что то рассказывал, показывал. Потом осенило - их устраивает текущее положение дел, им не нужны мои занятия. Кроме того одна из них сказала:"Зачем вы растите себе конкурентов?". Это раз.
Два. Решил обучать детей на межшкольном факультативе. Два года идея проваливается: школы никого не присылают или присылают кого попало лишь бы отделаться.

Аналогічна ситуація і у нас.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Пропозиції пана Pasichov (Предлагаю создать виртуальную творческую группу)
Сторінка 3 з 14«123451314»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.