Нд, 19.11.2017, 16:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 13 з 14«1211121314»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Пропозиції пана Pasichov (Предлагаю создать виртуальную творческую группу)
Пропозиції пана Pasichov
Bandalak Дата: Пт, 22.05.2009, 02:23 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Сюди будуть переміщені повідомлення пана Pasichov, що не відповідали темі у "Візуальних середовищах"!

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

dpi Дата: Вт, 18.08.2009, 08:15 | Повідомлення № 181
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Для меня желательно не выходные и не пятница часов с 18-00
pasichov Дата: Чт, 20.08.2009, 23:14 | Повідомлення № 182
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Відкритий лист адміністаторам та модераторам форуму
.
Ви започаткували дуже гарну і важливу справу - створили і підтримуєте цей форум. В українському сегменті Інтернету, на жаль, має місце ГЛОБАЛЬНИЙ дифіцит корсної та потрібної в повсякденній роботі учителя інформаціїї, майже повністю відсутні механізми обміну такою інформацією. І в цьому сенсі форум - чудова платформа, на базі якої ви розпочали поступ до поступового вирішення проблеми подолання раніше згаданого дифіциту. Саме таке відчутя мав я, коли випадково на нього натрапив.
Мною разом з моїми колегами, з якими вже реалізував з 1985 року не один і не два масштабних "інформатичних" проекти, було започатковано навчально-методичну олімпіаду та дистанційний курс навчання для учасників форуму.
В мене виникали певні непорозуміння з адміністрацією форуму, яка ІМХО, трактує власноруч створені правила таким чином "є 2 точки зору -народу (тобто моя) і НЕПРАВИЛЬНА. Але все закінчувалсь добре і .... зникали всі повідомлення, в яких НІЯКИХ ПОРУШЕНЬ, крім аргументованої точки зору, ЯКА НЕ Є ПОРУШЕННЯМ(!) не було...
Щойно я побачив, що двох моїх колег позбавили права корстуватися форумом. Не знаю, що вдбулося, всі повідомлення вилучено.
Я зараз проводжу літню школу і не слідкував за всіма гілками - немає часу.
Не погоджуючись з такими методами адміністрування та не збираючись звинувачувати нікого, тим більше знаючи, що "зі своїм уставом в чужой монатирь не ходят" , заявляю наступне:
1. Свою діяльність на форумі припиняю в зв'язку з незгодою з методами адіністрування, зокрема редагуванням моїх повідомлень, що не порушували правила та вилученням моїх однодумців.
2. Олімпіаду та дистанційний курс буде продовжено. Всю оперативну інформацію, кого вона цікавить, можна отримати на форумі NetOI http://forum.olymp.vinnica.ua
3. Сподіваюсь, що у адміністрації вистачить мужності не вилучати це повідомлення. ВОНО НЕ МІСТИТЬ ПОРУШЕНЬ ПРАВИЛ ФОРУМУ!

Відредаговано: pasichov - Пт, 21.08.2009, 01:15
Ktara Дата: Пт, 21.08.2009, 00:40 | Повідомлення № 183
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Я думаю, что Админы еще ответят, я могу сказать что у каждого есть право оспорить решение модератора, для этого есть кнопка РАПОРТ, сообщение о неправомерных действия получат все админы, почему же НИ РАЗУ не была она нажата. Модераторов много и админов несколько. Кнопку никто не нажимает, зато всех обижают? Если я права, и знаю что неправомерно - жму кнопку. И мне лично приходили жалобы от пользователей, которые усмотрели неправомерность действий со стороны других пользователей. Почем же сейчас вместо того что просто нажать кнопку (пару движений мышкой) был переход на личности (на личные оскорбление) Вам бы понравилось если бы Вашу фамилию перекрутили и нашли в ней подтекст? А вот именно это и произошло.
быть модером нелегко, на меня уже много шишек сыпалось (мало того, что модер, так еще и девушка). Я могу осдно сказать ненадо провоцировать а потом говорить что несправедливо обидели. Бан идет только в крайнем случае. То. что из меня решили блондинку сделать, я проропустила мимо ушей, привыкла уже. Хотя нахамить пытались :)
Я не знаю кто дал бан, но поврьте мне, было за что
И то, сколько человек сделал хорошего и нужного не дает ему право вести себя подобным образом
pasichov Дата: Пт, 21.08.2009, 01:22 | Повідомлення № 184
Наполегливий учасник
Quote (Ktara)
И то, сколько человек сделал хорошего и нужного не дает ему право вести себя подобным образом

"И на последок я скажу..." :$
ЕСЛИ ЧЕЛОВЕК ВООБЩЕ НИЧЕГО НЕ СДЕЛАЛ - ЕМУ ВООБЩЕ СЕБЯ "ВЕСТИ" НЕ СТОИТ...НИ КОИМ ОБРАЗОМ.
(это, как и в цитате, надеюсь, абстрактное соображение)
dpi Дата: Пт, 21.08.2009, 09:30 | Повідомлення № 185
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Вот по этой причине я убрал всю информацию о себе, отказался быть модератором и до сих пор не "заслужил" права быть в привате (не хочу ни чем и ни кому быть обязанным). Зато теперь после удаления моих сообщений (последнее пару дней назад), совершенно не реагирую на это. Даже подумал: наверное не дошло, ну и черт с ним.
Пан pasichov, мы общаемся на форуме с учителями, а не с администраторами. Не обращайте на них внимания.
Простите их молодость и продолжайте общаться с остальными.
Ktara Дата: Пт, 21.08.2009, 09:37 | Повідомлення № 186
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Я вот в последнее время тоже задумываюсь что может зря согласилась. Потому что как той невестке, все равно виновата во всем (мне кажется что я уже виновата в том, что просто здесь нахожусь).
pasichov Дата: Нд, 23.08.2009, 01:18 | Повідомлення № 187
Наполегливий учасник
Я не знайшов розумвіння у адміністрації форуму (слідує з приватного листування), і вимушений звернутися з проханням ліквідувати реєстрацію та видалити всі мої повідомлення.
swetikccc Дата: Нд, 23.08.2009, 12:45 | Повідомлення № 188
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (pasichov)
Я не знайшов розумвіння у адміністрації форуму (слідує з приватного листування), і вимушений звернутися з проханням ліквідувати реєстрацію та видалити всі мої повідомлення.

STOP
Я зрозумів одне і тут як скрізь.
Ну обидно !!!!!
Я розумію тут не грає роль звання, ні заслуги, ні авторитет(і це добре), але так здаватися
Це вже як в пісні "Піду втоплюся........."
pasichov Дата: Пн, 24.08.2009, 00:40 | Повідомлення № 189
Наполегливий учасник
Quote (swetikccc)
STOP
Я зрозумів одне і тут як скрізь.
Ну обидно !!!!!
Я розумію тут не грає роль звання, ні заслуги, ні авторитет(і це добре), але так здаватися
Це вже як в пісні "Піду втоплюся........."

Це ви даремно, swetikccc! Топитися ніхто не збирався. Тим більш, що порозуміння знайдено. Проблему, ІМХО, вичерпано. Всі сторони признали свої помилки. Продовжуємо роботу...(а Ви кажете "топитися..." :-)
swetikccc Дата: Пн, 24.08.2009, 05:54 | Повідомлення № 190
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (pasichov)
Це ви даремно, swetikccc! Топитися ніхто не збирався. Тим більш, що порозуміння знайдено. Проблему, ІМХО, вичерпано. Всі сторони признали свої помилки. Продовжуємо роботу...(а Ви кажете "топитися..." :-)

Ну і добре ;)
А ще в бійці найбільше получає той, хто розбороняє ))))

Відредаговано: swetikccc - Пн, 24.08.2009, 05:56
pasichov Дата: Пт, 11.09.2009, 16:59 | Повідомлення № 191
Наполегливий учасник
Зараз закінчилися відпустки. Хтось зазирнув на форум після довгої перерви. Прошу ознаймитися з http://informatic.org.ua/forum/17-969-23958-16-1249153609

Додано (03.09.2009, 13:25)
---------------------------------------------
Пропозиції залишаються в силі. Розпочався навчальний рік...піднялась активність на форумі, але ніхто не відгукнувся на пропозиції.

Додано (05.09.2009, 11:40)
3-й тур олімпіади. Див http://informatic.org.ua/forum/29-122-25445-16-1252139410

Додано (10.09.2009, 09:10)
В дистанційному курсі на http://disted.tdy.vn.ua додано нові матеріали для підготовки до фінального туру учительської олімпіади.

Додано (11.09.2009, 16:59)
Увага! Проводиться тестування нового сервісу - широкополосноної інтернет-трансляції звуку та відео в реальному часі.
Зайдіть на це посилання (до 18-00 сьогодні і цілий день в понеділок, 14 вересня) і подивіться- послухайте.

www.edu.vn.ua/webcam/video.php

Повідомте плз SCQ - NetOI
Skype pasichov

Відредаговано: pasichov - Пт, 11.09.2009, 17:03
badm Дата: Сб, 19.09.2009, 22:58 | Повідомлення № 192
Знаток програмування
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Хотілося запитати які версіїї компіляторів використовуються у системі. Таке враження складається що 5 річної давнини, а можливо такі налаштування...

Відредаговано: badm - Сб, 19.09.2009, 22:59
oksanka120 Дата: Нд, 20.09.2009, 06:58 | Повідомлення № 193
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
Quote (pasichov)
Зайдіть на це посилання (до 18-00 сьогодні і цілий день в понеділок, 14 вересня) і подивіться- послухайте.

Мені сподобалось! :o Особливо кінець ;) Я теж тепер куритиму в кінці кожного уроку і буду з учнями цілуватись B) Жартую не ображайтесь.
А коли буде наступна трансляція?
pasichov Дата: Нд, 20.09.2009, 12:31 | Повідомлення № 194
Наполегливий учасник
Quote (badm)
Хотілося запитати які версіїї компіляторів використовуються у системі. Таке враження складається що 5 річної давнини, а можливо такі налаштування...

Для трансляцiї програм на мовi Pascal використовується компiлятор Free Pascal Compiler 2.0.4.
При компiляцiї програм використовується режим повної сумiсностi з стандартом ANSI.
(це вказано в правилах)

В тій частині, яка використовується для компіляції консольних додатків ця версія не має відмічених помилок, на відміну від новіших, наприклад FPC 2.2.4.

filnick Дата: Нд, 20.09.2009, 17:00 | Повідомлення № 195
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (pasichov)
Для трансляцiї програм на мовi Pascal використовується компiлятор Free Pascal Compiler 2.0.4.

Після оновлення ОС на шкільних ПК маю велику проблему з компіляторами Паскалю. Перепробував Турбо Паскаль від Борланд (версії 5.2, 7.0), за рекомендаціями Форуму - Free Pascal. Але, на превеликий жаль, жодна не функціонує на 100%. Коли стояла Віндовс 98 - взагалі проблем не було. В чому проблема тепер? В одних випадках не працюють модулі Паскаля, в іншому - навіть не можу переглянути екран виконання програми (ALT+F5) - видає чорний екран.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Пропозиції пана Pasichov (Предлагаю создать виртуальную творческую группу)
Сторінка 13 з 14«1211121314»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.