Вт, 27.06.2017, 01:16
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 3 з 16«123451516»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Поговоримо про сучасні мови програмування. (Яку мову програмування Ви вивчаєте в школі?)
Поговоримо про сучасні мови програмування.
Ковшун Дата: Чт, 04.10.2007, 16:23 | Повідомлення № 1
Адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Шановні колеги!!!
Існує багато мов програмування. Впродовж багатьох років у школах домінувала мова програмування Pascal.
Проте, життя не стоїть на місці. З’явились нові, прогресивні мови програмування.
Дана тема створена для обговорення проблем, пов’язаних з вивченням мов програмування в школі.
Чи це буде Borland Delphi, чи С++, чи Visual Basic.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Ковшун - Чт, 04.10.2007, 22:11
Sasyk Дата: Ср, 14.11.2007, 14:22 | Повідомлення № 31
знаток тестуючих систем
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Quote (Ksena)
Мені цікаво було б почути думку колег про вивчення програмування в ОС Linux.В цьому році працюємо з Linux (з огляду на те, що не маємо ліцензійної Windows). І переді мною постало питання: продовжувати вивчати з учнями Паскаль у вигляді FreePascal чи краще перейти на С, на якому, власне написано ядро Лінуксу.Щож до ООП, мені здається, при факультативному курсі (1 година на тиждень), краще почати з вивчення Паскалю або С, щоб закласти розуміння основ програмування.

Звичайно починайте вивчати С, навіть не думайте... Паскаль-Паскалем, але С - це С smile

Добавлено (14.11.2007, 13:22)
---------------------------------------------

Quote (SLKuty)
Пані Ksena не робіть дітей каліками!!!зітріть той загальмований дармовий Лінукс і поставте піратський ХР ніхто вас не осудить, а перед дітьми відкриються величезні можливості і вони будуть Вам безмежно вдячні тому що майже на всіх підприємствах, фірмах, навчальних закладах стоїть ХР

Навіщо таке казати... Що значит піратський Віндовс, людина мислить доволі логічно і безпечно, тож якщо нормально працюється з Лінуксом, хай так і продовжує, хоча особисто я взагалі ЮЗЕР в Лінуксі і слава Богу, що в нас є ліцензія biggrin
mouse Дата: Ср, 14.11.2007, 22:58 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Кожен має право читати те, що вважає правильним. А воно, правильне, ще в багато чому ЗАЛЕЖИТЬ від того, яка у вас мета, програма, години, аудиторія (контингент) тощо.
Тому краще б зробити розширенне опитування з приводу які і хто використовує мови і де.
wacko

Відредаговано: mouse - Ср, 14.11.2007, 23:07
sergey Дата: Пн, 26.11.2007, 01:43 | Повідомлення № 33
Знаток мови С
Нагороди: 1
Вивчайте мову С++. Є безкоштовний компілятор Dev-C++. Чудова програма. Можливо український інтерфейс встановити. І інсталяшка - декілька мегабайт всього!

Добавлено (26.11.2007, 00:43)
По поводу компилятора Dev-C++
Сайт Bloodshed Software: www.bloodshed.net
Сайт компилятора Mingw: www.mingw.org
Форумы Dev-C++:www.bloodshed.net/forum
Список рассылки Dev-C++: www.bloodshed.net/devcpp-ml.html
Dev-C++ Resourse Site:www.bloodshed.net/dev
А вот тут нашёл исходник для скачивания:
http://sourceforge.net/project....=307174

KulAlex Дата: Пн, 26.11.2007, 06:18 | Повідомлення № 34
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Як на мене, то серед всіх мов програмування С саме краще C#.
А відносно компілятора Microsoft Visual C# 2005 Express Edition безкоштовний і від Microsoft. happy

Викладаю в профільні групі (4 уроки на тиждень) і маю перший результат. Нещодавно проходив відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій, де мій учень працював на C# і завоював 1 місце.

Відредаговано: KulAlex - Пн, 26.11.2007, 06:22
Sasyk Дата: Пн, 26.11.2007, 17:19 | Повідомлення № 35
знаток тестуючих систем
Quote (Ковшун)
Як бачите, мова вже йде про використання сучасних мов програмування.

Це не мови програмування, а середовища... звертайте, будь-ласка, на це увагу... І не путайте святе... Для того, щоб програмувати в делфі треба паскаль... Тобто делфі це ООП але мовою є паскаль, тому я вважаю що тема безглузда

Добавлено (26.11.2007, 16:14)

Quote (sergey)
Чудова програма.

Ще раз дуже прошу, називайте речі своїми іменами... С++ це не ПРОГРАМА. а мова програмування

Додано (26.11.2007, 16:19)

Quote (Sasyk)
Пані Ksena не робіть дітей каліками!!!зітріть той загальмований дармовий Лінукс і поставте піратський ХР ніхто вас не осудить, а перед дітьми відкриються величезні можливості і вони будуть Вам безмежно вдячні тому що майже на всіх підприємствах, фірмах, навчальних закладах стоїть ХР

п. Олександр я ж вам вислав BPascal під Віндовз в ньому є всі букви всіх алфавітів для чого Вам ще щось?

Quote (SLKuty)

п. Олександр я ж вам вислав BPascal під Віндовз в ньому є всі букви всіх алфавітів для чого Вам ще щось?

Згоден... Хоча піратство - це не гарно, але НЕ РОБІТЬ З ДІТЕЙ КАЛІК!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 26.11.2007, 18:34 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
Quote (sergey)
Вивчайте мову С++. Є безкоштовний компілятор Dev-C++. Чудова програма.

Sasyk, досить критикувати народ. В даному випадку sergey мав на увазі, що чудова програма - це компілятор Dev-C++.
Quote (Sasyk)
Згоден... Хоча піратство - це не гарно, але НЕ РОБІТЬ З ДІТЕЙ КАЛІК!!!

Sasyk, як вас розуміти? Адже в повідомленні №31 ви казали таке:
Quote (Sasyk)
Навіщо таке казати... Що значит піратський Віндовс, людина мислить доволі логічно і безпечно, тож якщо нормально працюється з Лінуксом, хай так і продовжує, хоча особисто я взагалі ЮЗЕР в Лінуксі і слава Богу, що в нас є ліцензія

Quote (KulAlex)
Як на мене, то серед всіх мов програмування С саме краще C#.А відносно компілятора Microsoft Visual C# 2005 Express Edition безкоштовний і від Microsoft.

Посиланнячко давайте на середовище програмування, якщо не важко. І ще: де знайти літературу по мові C#. Якщо я не помиляюсь, то це Сі Шарп, чи помиляюсь? Окрім паскаля і бейсіка, ніяких мов не знаю. Хочеться почати вивчення С++ чи C#. Але не маю ні літератури, ні середовища програмування.
KulAlex Дата: Пн, 26.11.2007, 19:19 | Повідомлення № 37
Знаток програмування
Quote (Ковальчук_Олександр)
Посиланнячко давайте на середовище програмування, якщо не важко. І ще: де знайти літературу по мові C#. Якщо я не помиляюсь, то це Сі Шарп, чи помиляюсь?

Не помиляєтесь.
http://www.microsoft.com/express/vcsharp
А літературу вишлю на e-mail.

Quote (Sasyk)
Це не мови програмування, а середовища... звертайте, будь-ласка, на це увагу... І не путайте святе... Для того, щоб програмувати в делфі треба паскаль... Тобто делфі це ООП але мовою є паскаль, тому я вважаю що тема безглузда

Ви дуже сильно помиляєтесь Delphi це мова програмування. FreePascal і TurboPascal це мова паскаль, а середовища різні. angry

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 26.11.2007, 19:49 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Потужне середовище:

895 метрів! Мені такі закачки не підсилу.
А в вас є? Може домовимось і поштою перешлете? А я вам взамін свій корисний матеріал.
Sasyk Дата: Пн, 26.11.2007, 20:03 | Повідомлення № 39
знаток тестуючих систем
Quote (KulAlex)
Ви дуже сильно помиляєтесь Delphi це мова програмування. FreePascal і TurboPascal це мова паскаль, а середовища різні.

мова програмування для делфі - це паскаль, а делфі, це лише середовище для розробки...

Добавлено (26.11.2007, 19:03)
Ковальчук_Олександр, тому що Лінукс - це зовсім інша ОС ніж Віндовс, і вчити працювати під нею абсурдно... Але якщо не має інфшого виходу...

KulAlex Дата: Пн, 26.11.2007, 20:08 | Повідомлення № 40
Знаток програмування
А в вас є? Може домовимось і поштою перешлете? А я вам взамін свій корисний матеріал.

Можна і по пошті.

Quote (Sasyk)
мова програмування для делфі - це паскаль, а делфі, це лише середовище для розробки...

Я ще раз говорю що Delphi це є мова програмування.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 26.11.2007, 20:19 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Quote (KulAlex)

Про що розмова? Delphi - мова програмування, Delphi 6, Delphi 2005, Delphi 7... - візуальне середовище програмування, з потужним набором компонент та бібліотек. Але те, що Delphi - це продовження мови паскаль, об’єктний паскаль - це безперечно.
Навіщо флудити.
Sasyk Дата: Пн, 26.11.2007, 20:23 | Повідомлення № 42
знаток тестуючих систем
Quote (KulAlex)

Для Делфі мовою програмування є Object Pascal, але якщо вам так хочеться, то нехай буде так sad

Добавлено (26.11.2007, 19:23)

Про що розмова? Delphi - мова програмування, Delphi 6, Delphi 2005, Delphi 7... - візуальне середовище програмування, з потужним набором компонент та бібліотек. Але те, що Delphi - це продовження мови паскаль, об’єктний паскаль - це безперечно.Навіщо флудити.

Вибачте, відповів, а потім побачив ваше повідомлення... Розясніть людям, тай добраніч...
KulAlex Дата: Пн, 26.11.2007, 20:37 | Повідомлення № 43
Знаток програмування
Во выдержка из DRKB:

Начиная с версии Delphi 7 фирма Борланд официально называет язык программирования Delphi и Kylix языком "Дельфи".

badm Дата: Вт, 27.11.2007, 11:06 | Повідомлення № 44
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Думаю суть не у тому, як називати Delphi и Kylix, можливо дані середовища (мови) досить зручними і простими. Але Delphi и Kylix програмні продукти, які стали збитковими і втрачають свою популярність.
В них досить важкий код, та і ООП по них вчити безглуздо. Хоча, щоб розв’язати курсову, змоделювати наочно будь-який процес це саме те.
На рахунок Dev C++ середовище непогане, але є одне але воно припинило свій розвиток у 2005 р. І більш всього тому, що зникла можливість використовувати безкоштовно Delphi в програмних продуктах (адже розробка базувалася на Delphi 6, яке мало можливість безкоштовного використання для обрізаної версії). Компанія Microsoft вміє заробляти і гроші і тому надає можливість використовувати Studio безкоштовно.
На рахунок С# це сучасне потужна мова, але що з ним робити коли відсутня бібліотека Fremwork і це середовище прив’язує розробника до Windows, хоча щось подібне є в Linuх (маю на увазі бібліотеку Fremwork). Зараз займаюсь С++ (використовую редактор Jfe+ безкоштовний компілятор g++ 12 mb). Cкільки в С++ можливостей, можна сказати повне приниження Pascal, правда і складність відповідна. А от з сучасних стрімких розробок імпонує java (www.sun.com) з великою кількістю середовищ, з незалежністю від ОС та і повним забезпеченням прикладами та можливістю безкоштовно розповсюджувати програмні продукти розроблені на java.
Цікаве середовище розробки, яке спонсорує IBM http://www.eclipse.org/

Відредаговано: badm - Вт, 27.11.2007, 11:11
SLKuty Дата: Вт, 27.11.2007, 22:52 | Повідомлення № 45
Монтажер
Рейтинг: 103
Працюю на Дельфі вже багато років. Створюю навчальні і тестові програми

для шкільного рівня однаково яка версія 5,6 чи 7

З першого вересня вивчаю його в 10-11 класах
з практичними завданнями справляються майже всі учні (деякі взагалі без иоєї допомоги)
на гуртку в мене ці самі практичні виконують учні 5-7 класів вони звичайно не так глибоко розуміють, але формально зробити роботу за інструкцією можуть.
так що нічого складного я не бачу, поступово будемо заглиблюватися в ООП

Взагалі завдання школи не випустити системних програмістів, а освоїти основні принципи програмування, які однакові в усіх мовах

на обласній олімпіаді того року взагалі заставили використовувати синій старий Паскаль і сказали що так буде і далі
не знаю, що буде цього року певно поїду і буду настоювати на ДЕльфі для свого учасника може щось вийде

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Поговоримо про сучасні мови програмування. (Яку мову програмування Ви вивчаєте в школі?)
Сторінка 3 з 16«123451516»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.