Сб, 18.11.2017, 13:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 15«12345671415»
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Заохочення до програмування (Як заохотити учня до вивчення програмування?)
Заохочення до програмування
Varkan Дата: Пт, 23.05.2008, 10:02 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Звичайно для того, щоб робити якусь справу потрібен талант, хист чи просто здібності до цієї справи.
Правда і те щоб робити якусь справу то крім здібнестой потрібно ще й бажання. І програмування не виключення.
Якщо взяти клас з 30 учнів то з них
2-3 мають бажання і здібності вивчати програмування і працювати з ними одне задоволення.
10-15 учнів не мають ні бажання ні здібностей (з ними дуже тяжко)
а всі інші можуть вивчати але не хочуть.
Коли я навчався в інституті то в одного мого одногрупника були дуже веикі проблеми з програмуванням до тих пір поки сам не захотів розібратися (просто знайшов стимул). Після цього програмує на високому рівні.
Так ось я до чого веду.
Як задати стимул і підняти бажання учнів до вивчення програмування???
Як їх заохотити???
Як показати шо це згодиться в житті???

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

PanPete Дата: Пн, 17.11.2008, 19:05 | Повідомлення № 61
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (dpi)
Но тогда придется соответствовать выбранному профилю. (И любить программирование B) )

А хіба хто це заперечує?
filnick Дата: Пн, 17.11.2008, 20:16 | Повідомлення № 62
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Можна зробити висновок:
Якщо у школі є інформаційно-технологічний профіль - сміливо вивчати програмування, якщо немає - вперед заохочувати до необхідності його вивчення.
dpi Дата: Вт, 18.11.2008, 08:45 | Повідомлення № 63
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Я имел ввиду, что информационно-технологический профиль это 315 часов программирования а уровень стандарта (да и академический тоже) подразумевает 12 часов программирования за три года обучения информатики.
И все.
NataliyG Дата: Вт, 18.11.2008, 10:42 | Повідомлення № 64
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Вчитель повинен розраховувати задачі на рівень класу. Тобто, якщо це є слабенький клас, то їм достатньо вивчати програмування на елементарному рівні.
Тобто введіть а знайдіть в=2а. Гарно оформіть програму. Ну того типу.
Я маю економічний-ліцейний клас, але вони всі чомусь в тому класі гуманітарні діти (в наші школі економіка це гуманітарний профіль).
Я з ними вивчаю програмування на самих простих задачах більше приділяю уваги гарному оформленню програми.
А на факультативі по програмуванню я вже даю важкі задачі.
Я вважаю- якщо це не факультатив по програмуванню, а звичайний урок - програмування має бути на самому простому рівні.
dpi Дата: Ср, 19.11.2008, 12:58 | Повідомлення № 65
Досвідчений вчитель
Quote (NataliyG)
Я маю економічний-ліцейний клас, але вони всі чомусь в тому класі гуманітарні діти

Помоему Шилдт, автор многих книг по программированиею, утверждает, что он на своем жизненном опыте убедился:
гумманитарии программируют лучше, чем технари.
Newbie Дата: Ср, 19.11.2008, 14:11 | Повідомлення № 66
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (dpi)
Помоему Шилдт, автор многих книг по программированиею, утверждает, что он на своем жизненном опыте убедился:

я б не розподіляла технарі=програмісти, гуманітарії=не програмісти. хоча ЩО саме найбільше впливає - не знаю, видно життєвого досвіду замало :)
але якщо подумати - мова програмування це всього-лиш мова, яку власне гуманітарії і вивчають, логічно, що для них це не повинно бути складним. інша справа, що й гуманітарії різні бувають (отут мені життєвого досвіду вистарчає це сказати :))
Karl Дата: Ср, 19.11.2008, 16:15 | Повідомлення № 67
АнтиЛінукс
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
70 годин за 2 роки - і треба вивчити за 17 годин програмування. Хіба це реально? Відчуття таке, що спеціально робиться щоб програмування знищити (а то сильно багато медалей на олімпіадах)
PanPete Дата: Ср, 19.11.2008, 16:49 | Повідомлення № 68
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Karl)
70 годин за 2 роки - і треба вивчити за 17 годин програмування. Хіба це реально? Відчуття таке, що спеціально робиться щоб програмування знищити
Ось тому і йде мова про те, що, якщо ви не байдужі до цього питання, то іншого шляху нема, як робота з дітьми в позаурочний час в вигляді факультативів, гуртків, курсів, консультацій, тощо, тобто
Quote (filnick)
вперед заохочувати до необхідності його вивчення
filnick Дата: Ср, 19.11.2008, 17:48 | Повідомлення № 69
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (dpi)
гумманитарии программируют лучше, чем технари

Дивного нічого немає. Ще з 1960-70-х років значна кількість технарів ставали письменниками, поетами. Тепер процес зворотній.
Bandalak Дата: Пт, 21.11.2008, 01:48 | Повідомлення № 70
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (dpi)

Учні з гуманітарним нахилом розуму дійсно можуть дуже гарно писати програми, описуючи вже готові алгоритми, у них уважність та працелюбність на високому рівні, розвинута логіка понять та правил. А складають ці алгоритми, власне розв'язують задачі - все ж таки технарі, які добре володіють інтуіцією, математикою та найголовніше математичною логікою!
Цікаво би було побачити роботу над створенням програми з нуля, двох учнів у парі, одного гуманітарія і одного технаря!

Відредаговано: Bandalak - Пт, 21.11.2008, 01:51
dpi Дата: Пт, 21.11.2008, 09:46 | Повідомлення № 71
Досвідчений вчитель
Quote (Bandalak)
А складають ці алгоритми, власне розв'язують задачі - все ж таки технарі, які добре володіють інтуіцією, математикою та найголовніше математичною логікою!

Скорее всего он и имел в виду создание программы-готового продукта, где задачи решать не надо, а просто воплощать идею в жизнь.
Newbie Дата: Пт, 21.11.2008, 14:51 | Повідомлення № 72
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
маю рекламні ролики Вашингтонського університету, комп*ютерного факультету. (теоретично можу десь викласти, але вони досить великі, 170 і 70 Мб)
так от - там одна з основних думок полягає в тому, що нинішню ІТ-індустрію формують "комп*ютерщики", програмісти, за Вашою логікою - технарі-математики, логіки. А майбутнє - за технологіями, які формуються звичайними користувачами з різних галузей. як на мене - досить цікава думка, цілком в ракурсі Веб 2.0, тільки значно ширше.
Bandalak Дата: Пт, 21.11.2008, 20:40 | Повідомлення № 73
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Newbie)
маю рекламні ролики Вашингтонського університету

Може у когось є реклама Майкрософта на укр.мові ? Було би цікаво!
GarryPotter Дата: Сб, 14.02.2009, 22:10 | Повідомлення № 74
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 20
Никто не говорит о 10-11 классах, а о 5-6 -ых. Да, не все будут программистами, писателями, учеными. Выход - изучать букварь и калькулятор
Українська спільнота Scratch

Відредаговано: GarryPotter - Сб, 14.02.2009, 22:12
dpi Дата: Нд, 15.02.2009, 12:51 | Повідомлення № 75
Досвідчений вчитель
Любите собирать пазлы? Тема форума: как увлечь детей программированием, а не уводить от него.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Заохочення до програмування (Як заохотити учня до вивчення програмування?)
Сторінка 5 з 15«12345671415»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.