Пт, 19.07.2019, 06:33
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Мова С++ (поради, запитання....) (Все що стосується програмування на С++)
Мова С++ (поради, запитання....)
Apice Дата: Ср, 19.12.2018, 09:55 | Повідомлення № 61
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 65
Колеги, а як Ваші учні, що працюють у C++, проходять шкільну програму навчання із створенням віконець та кнопочок?
Bandalak Дата: Ср, 19.12.2018, 12:24 | Повідомлення № 62
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Цитата Apice ()
Щодо GCC 4.7.2 або пізніших - вони підтримують стандарт C++11

Тепер якось потрібно налаштувати Codeblock так, щоб він підтримував тільки C++11, а новіші вже ні.
Не можу з тими галочками розібратися, які ставити а які ні. По замовчуванні там немає галочок!
Цитата Apice ()
Колеги, а як Ваші учні, що працюють у C++, проходять шкільну програму навчання із створенням віконець та кнопочок?

У мене С++ тільки олімпіадники вчать (їх двоє на всю школу). Решту паскаль + Лазарус. А 5 клас почав Пайтон.
swetikccc Дата: Ср, 19.12.2018, 13:35 | Повідомлення № 63
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата Apice ()
Microsoft Visual Studio 2010 Express
Вибрали правда Шарп замість Плюсів.
Шарп ідеальний варіант для кнопочок
Apice Дата: Ср, 19.12.2018, 17:59 | Повідомлення № 64
Прописаний назавжди
Цитата Bandalak ()
Тепер якось потрібно налаштувати Codeblock так, щоб він підтримував тільки C++11, а новіші вже ні.
А навіщо? Проблема, як на мене, якраз в тому, що без встановлених галочок як у виділеному рядку на скріншоті із попередніх моїх постів, компілятор не збирає загалом-то працездатний за версією С++11 код. Чи Ви турбуєтеся, що Ваші учні будуть використовувати якісь фішки С++17, про які Ви їм не розповідали?

Цитата swetikccc ()
Microsoft Visual Studio 2010 Express
Я працюю у Linux, тому мені це не дуже...
У мене також сішників не багато, але все ж є. І тому, гадаю, на інформатиці теж повинні працювати із віконцями. Вирішив використати QT Creator. Поки що вдається.
Bandalak Дата: Ср, 19.12.2018, 21:48 | Повідомлення № 65
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Цитата Apice ()
Чи Ви турбуєтеся, що Ваші учні будуть використовувати якісь фішки С++17, про які Ви їм не розповідали?

Саме так. Мої учні більше вчаться самі, чим я їм розповідаю. Головним моїм завданням є навчити вчитися. А потім вже мені важко проконтролювати, які саме фішки увійшли у їх звичку.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 19.12.2018, 22:32 | Повідомлення № 66
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Цитата Apice ()
Для перевірки робіт учасників будуть використані такі версії компіляторів: GCC 4.7.2, Java 1.7 ([u]http://www.oracle.com/technet....u] ), FPC 2.4,

Без претензій до організаторів, але з натяком:
https://gcc.gnu.org/releases.html
За посиланням видно, що версія GCC 4.7.2 вже відсвяткувала 6-річний ювілей. Чому б не поміняти на сервер на свіжішу. Хай люди використовують. Вони ж тренуються, найпевніше, на нових версях середовищ, які тягнуть з собою свіжіші компілятори. Це може бути критичним для деяких учасників.
З Паскалем те саме: версія 2.4.2 - листопад 2010 року.
Цікаво було б дізнатись про версії на міжнародній олімпіаді. Спробую - поділюсь.
gromko Дата: Чт, 20.12.2018, 08:19 | Повідомлення № 67
Лінуксоїд
Нагороди: 33
Рейтинг: 401
Цитата Пилипчук_О_П ()
Цікаво було б дізнатись про версії на міжнародній олімпіаді. Спробую - поділюсь.
  • GCC 5.4
  • OpenJDK 1.8
  • FPC 3.0
Apice Дата: Пт, 21.12.2018, 10:36 | Повідомлення № 68
Прописаний назавжди
Харківська область:
C++ (C++17) / GNU C++ (G++) 6.x, ISO/IEC 14882:2017
Pascal / FreePascal Compiler 3.0
Python 3 / Python 3.6

Щодо Java - не знаю, не звертав уваги, бо з нею працюю.
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 21.12.2018, 17:36 | Повідомлення № 69
Ветеран спілкування
Нагороди: 38
Рейтинг: 406
Цитата Apice ()

Під Windows можна використати wxDevC++ - середовище на базі фреймворку wxWidgets. Між іншим, саме середовище написане на Delphi :)
Цитата Apice ()
Я працюю у Linux

Бачу таке:
http://wiki.codeblocks.org/index.php/WxSmith_tutorial:_Hello_world
http://anjuta.org/

Відредаговано: Пилипчук_О_П - Пт, 21.12.2018, 17:38
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Мова С++ (поради, запитання....) (Все що стосується програмування на С++)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.