Пт, 30.09.2022, 11:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Візуальні середовища
Візуальні середовища
kom_adm Дата: Сб, 18.08.2007, 02:44 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Розмова про візуальні середовища програмування

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

alex Дата: Ср, 13.05.2009, 22:02 | Повідомлення № 271
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (badm)
що потім будуть вивчати в університеті.

В якому іменно? В різних університетах вивчають різні середовища. А от якщо навчити основам алгоритмічного мислення , то це пригодиться в будь-якому університеті.
gry Дата: Чт, 14.05.2009, 05:37 | Повідомлення № 272
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 134
Quote (alex)
В різних університетах вивчають різні середовища.

Так само як і на курсах. А за 12 годин програмування дай Бог нам навчити дітей хоча б основам програмування. Навчити - мабуть голосно сказано. Краще підійде слово ознайомити.
pasichov Дата: Чт, 21.05.2009, 09:42 | Повідомлення № 273
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
ДЛЯ ТОГО, ЧТОБЫ КАРДИНАЛЬНО ИЗМЕНИТЬ СИТУАЦИЮ В ШКОЛЬНОМ КУРСЕ ИНФОРМАТИКИ, ВЫВЕСТИ ЕГО ИЗ "МИКРОСОФТОВСКОГО ТУПИКА ЮЗАНЬЯ" - ЕСТЬ ВСЕ - МНОГООБРАЗИЕ МИНИСТЕРСКИХ ПРОГРАММ, ТЕХНИКА В ШКОЛАХ, ДОСТАТОЧНАЯ СТЕПЕНЬ СВОБОДЫ УЧИТЕЛЯ ИНФОРМАТИКИ (ОН ВСЕ-ТАКИ НА ПРИВЕЛЕГИРОВАННОМ ПОЛОЖЕНИИ В ШКОЛЕ -ДИРЕКЦИИ С БУМАЖКАМИ ПОМАГАЕТ, ЕСЛИ НЕ САМОУБИЙЦА :-).
НЕТ ОДНОГО - ЖЕЛЕНИЯ И СОБСТВЕННЫХ ЗНАНИЙ ШИРОКОЙ УЧИТЕЛЬСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОСТИ (я знаю, что есть ОЧЕНЬ грамотные учителя, но это исключение, а не правило)
Если знания улучшить - появится желание - (Я ВЕДЬ МОГУ!) Появится желание- появится результат, а ВСЛЕД за ним ДЕНЬГИ в виде действительного "правого" заработка. (хороший врач сначала вылечивает, а потом берет гонорар с чистой совестью)
Вот и все. А если все-таки "деньги вперед" - тогда надо заниматься сутенерсвом. Говорят, эти "умельцы" берут наперед за услуги своих барышень.
NataliyG Дата: Пн, 01.06.2009, 10:45 | Повідомлення № 274
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (SLKuty)
Я небачу різниці між Паскаль і Дельфі хіба, що в оформленні і в виводі результату на екран.

Дитина, яка взагалі не працювала в ніякому середовищі програмування зразу програмувати в Delphi уде важко, починати треба з Паскаля бо середовище простіще.
Quote (Alex-millitary)
Я думаю, що мову Delphi можна вивчати після ознайомлення з мовою TP

Я теж згідна, пробувала починати викладати програмування і зразу в Delphi діти багато чого не розуміють, а якщо вже програмували в Паскаль то і візуальне середовище розуміють легше і розуміють що таке консольна програма.
Я взяла в Олександра Ковальчука PascalABC мені він подобається для вивчення підходить цілком. діти його сприймають і інтерфейс гарний білий.
pasichov Дата: Пн, 01.06.2009, 11:51 | Повідомлення № 275
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (NataliyG)
Я взяла в Олександра Ковальчука PascalABC мені він подобається для вивчення підходить цілком. діти його сприймають і інтерфейс гарний білий.

Це гарне середовище, але слід мати на увазі, що транслятор мажє помилки, найменше в версії Pascal ABC 3.0.1.
Але, на жаль, і там є. Але для початкового вивчення підійде.
gromko Дата: Чт, 04.06.2009, 23:27 | Повідомлення № 276
Лінуксоїд
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Хоча це дещо "не в тему", але я нещодавно зустрівся з цікавим ПЗ - CeeBot. Суть в тому, що є певне середовище - від столу з книгами, кімнати до інщої планети. Є "робот" - від машинки до потужного робота. Цього робота слід програмувати, причому мова програмування схожа на Сі. Перші завдання досить прості - по переміщенню робота, по пошуку об'єктів, наступні все складніші - програмування дій робота на іншій планеті та навіть бойового робота. Ніколи не думав, що програмування може настільки захоплювати. Для початківців є детальний хелп та багато уроків по різних командах
NataliyG Дата: Пн, 08.06.2009, 13:12 | Повідомлення № 277
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (pasichov)
Але, на жаль, і там є. Але для початкового вивчення підійде

Так я і роблю на початковому етапі вивчаємо програмування по Pascal ABC, потім переходимо на Delphi.
Шестопалов Дата: Пн, 08.06.2009, 13:22 | Повідомлення № 278
Видавець посібників
Нагороди: 18
Рейтинг: 280
На минулому тижні одержав гриф "Схвалено" МОНУ навчальний посібник:
«Інформатика. Visual Basic. 9 клас», Бондаренко О.О., 2009, - 224 с.
Детальніше див. http://aspekt-edu.kiev.ua
mouse Дата: Пн, 08.06.2009, 16:34 | Повідомлення № 279
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Прийміть вітання!
Бажаю дійти до грифа "Рекомендовано МОН..."
:)
Rymvolodymyr Дата: Пн, 07.09.2009, 14:54 | Повідомлення № 280
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (SLKuty)
Пишіть. Я думаю що вирішу їх всі(принаймі на шкільному рівні). Вчинемо дистанційне навчання.

Привіт!!! У цьому навчальному році планую у 11 класі подати Delphi/
Підкажіть, де можна зустріти планування та розробки практичних робіт?!!!
НІКОЛЯ Дата: Пн, 07.09.2009, 16:12 | Повідомлення № 281
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (Rymvolodymyr)
Привіт!!! У цьому навчальному році планую у 11 класі подати Delphi/
Підкажіть, де можна зустріти планування та розробки практичних робіт?!!!

Гляньте ТУТ
А ТУТ РАДЖУ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІМ КОЖНИЙ ЗНАЙДЕ ДЛЯ СЕБЕ БАГАТО ЦКАВОГО

ReVlaR Дата: Пн, 21.09.2009, 21:15 | Повідомлення № 282
Новий користувач
Я почав начальний рік із вивчення PHP. Результати мені подобаються. Курс тільки пробую. Вивчення почав із учнями 10 класу. Це ті,що компютер знають слабо або взагалі не користувалися. На уроках вивчаємо користування операційною системою(2 год/тиждень). 2год/тиждень(гурток) вивчаємо алгоритмізацію на блок-схемах. Ще 2 год/тиждень(гурток) вивчаємо HTML(тільки теги форматування тексту - 3 заняття) і дальше PHP. Учні сприймають чудово. У них немає заморочок із переведеннями із одного типу в інший. Виведення результатів відразу на Інтернет-сторінку. Це їм дуже подобається. Пройшло 5 занять, а вони готові до написання програм. Поєднання знань здобутих на уроках, на одному і другому гуртку в одне ціле - призвело до того, що учням цікаво розробляти "нудні" програми. Хотів би Ваших відгуків і можливі майбутні проблеми, що мене чекають.
SERGA Дата: Вт, 13.10.2009, 20:18 | Повідомлення № 283
Новий користувач
Я в школі використовую FreePascal. На мою думку це найкращий варіант під WindowXP. Посилання на сайт http://www.freepascal.org/download.html

Додано (13.10.2009, 20:18)
---------------------------------------------
Я використовую середовище VisualBasic 2008. Мені воно більш подобається

volevikt Дата: Вт, 13.10.2009, 22:03 | Повідомлення № 284
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
SERGA, підкажіть, будь ласка, як у FreePascal вивести вікно для введення даних та вікно з результатами. Дякую.
SLKuty Дата: Нд, 18.10.2009, 00:32 | Повідомлення № 285
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
ЛЕдве ледве звільнився від Відеомонтажу і можу поспілкуватися з колегами
А тема цікава-
Знайшов і скачав Delphi 2009 звичайно піратський разом з креком.
Тепер Дельфі робить не Борланд, а хтось інший.
Без проблем підхопило всі мої старі проекти
БАгато різних нових компонентів і можливостей
Трохи довго компілює, Дельфі 7 набагато швидше, але
мова набагато комфортніша - перевіряє помилки прямо під час набирання програми
підкреслює помилкові команди. Слідкує за дужками і лапками і крапками з комою
Проблема тільки в тому, що нема ніякого опису до тих нових компонентів
тільки хелпер на щирій ангельській мові.
Загальне враження дуже позитивне
Може ще хтось поставив це чудо програмістики - діліться думками

Додано (18.10.2009, 00:32)
---------------------------------------------

Quote (Rymvolodymyr)
Привіт!!! У цьому навчальному році планую у 11 класі подати Delphi/ Підкажіть, де можна зустріти планування та розробки практичних робіт?!!!

Я вивчаю дельфі в 8 класі, бо в старших класах дали програму в якій нема програмування
Я розробляю сам практичні роботи напишіть свою адресу і тему, яку вивчаєте і я вам вишлю практичні роботи
Я з задоволенням зроблю ще інші практичні роботи, якщо вони потрібні ще комусь!!! мені не жалко. зимою вільного часу трохи добавиться залатаю всі пробіли в викладанні інформатики
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Візуальні середовища
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2022.