Пт, 24.05.2019, 04:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 21
  • 22
  • »
Модератор форуму: Bandalak, Ktara, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Візуальні середовища
Візуальні середовища
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:44 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Розмова про візуальні середовища програмування

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Alex-millitary Дата: Пн, 08.10.2007, 16:09 | Повідомлення № 2
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я думаю, що мову Delphi можна вивчати після ознайомлення з мовою TP
Ковшун Дата: Вт, 09.10.2007, 08:28 | Повідомлення № 3
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Alex-millitary)
Я думаю, що мову Delphi можна вивчати після ознайомлення з мовою TP

Я теж такої думки!
Ковшун Дата: Ср, 10.10.2007, 17:03 | Повідомлення № 4
Досвідчений учасник
Середовище для вивчення основ програмування
мовою Паскаль знаходиться на сторінці http://www.petriv.ho.com.ua/algo/index.php
Непогана програма для використання.
Рекомендую ознайомитись та використовувати.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 11.10.2007, 17:40 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
На форумі видавництва "Аспект" мова йшла про використання середовища "Алго", яке постачається разом із компактдиском, де є також TEST-W2, або доступне за адресою http://petriv.ho.com.ua/algo/index.php
Алго - це своєрідний Турбо Паскаль під windows. То чи можна замінити Турбо Паскаль на Алго при вивченні програмування в 11 класі?
Пробував користуватись, начебто зручно. Та і розмір програми зовсім невеличкий і малі системні вимоги.
Чи доцільно мені замінити Turbo Pascal 7.0 на Алго? Чи може краще використати Free Pascal, з яким я ще не знайомий, але чув хороші відгуки? Доречі, дайте хто-небудь посилання на Free Pascal. Хочу на вихідних завантажити і протестувати. Наперед дякую.
Ковшун Дата: Чт, 11.10.2007, 17:59 | Повідомлення № 6
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
... Чи може краще використати Free Pascal, з яким я ще не знайомий, але чув хороші відгуки? Доречі, дайте хто-небудь посилання на Free Pascal. Хочу на вихідних завантажити і протестувати. Наперед дякую.

Я теж хотів би познайомитись з Free Pascal.
takdiy Дата: Чт, 11.10.2007, 22:20 | Повідомлення № 7
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (Ковальчук_Олександр)
Пробував користуватись, начебто зручно.

Я теж випробовував. Чудове середовише: шаблони+готові цікаві програми які дадуть дітям відповіді на багато запитань.
Думаю дати попрацювати дітям з АЛГО на факультативі.
Quote (Ковшун)
Я теж хотів би познайомитись з Free Pascal.

http://freepascal.ru/article//freepascal/20060116220935/
SLKuty Дата: Пн, 15.10.2007, 23:20 | Повідомлення № 8
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Довгий час використовував BorlandPascal for Windows. Він білого приємного кольору замість противного синього. Єдина проблема: відсутня графіка точніше вона присутня, але дуже складна навіть для вчителя. Пророную відказатися від всіх Паскалів і переходити на Дельфі. Переваги видно майже з першого уроку. Діти бачуть зразу результат своєї роботи, їм цікаво. Я набрався сміливості і пройшов кілька тем візуального програмування в 5 класі. Результат мене здивував майже половина класу без проблем виконували всі завдання. Діти створили свій власний переглядач картинок, медіаплеєр і т.д. Задавайте запитання бо не знаю про що писати.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 16.10.2007, 16:21 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Я нажаль вже почав програмування викладати в 11 класах, а інтернет залишив на кінець року. І пройшов по Паскалі вже кілька тем, зокрема, практичну роботу "Робота в середовищі програмування". У цій роботі діти розглядали примітивне середовище Турбо Паскаль 7.0. Делфі вже не встигну почати вивчати. Але хотілося. Якось не наважився. Проте паскаль викладаю останній рік, адже вже неодноразово говорилося, що Паскаль не зрозумілий дітям і сприймається він дуже важко учнями. З вашого повідомлення мені стало ясно, що делфі дітям буде більш по душі і в них виникне бажання освоювати програмування. Проте складність полягає в тому, що об’єктно-орієнтовне програмування досить складне саме по собі, але те, що дитина бачить результат свого творіння, програма має інтерфейс - це однозначно великий плюс. Який же інтерфейс в Паскалі?
Quote (SLKuty)
Довгий час використовував BorlandPascal for Windows.

А що це за Паскаль такий? Залийте його, будь-ласка, на файл-обмінник http://rapidshare.com
Дуже хочеться ознайомитись з ним. Бо я використовую досівський ТП. Який завантажую через старий файловий менеджер Волков Командер.
Ковшун Дата: Нд, 21.10.2007, 09:31 | Повідомлення № 10
Досвідчений учасник
Quote (vizen)
Де є уроки з паскалю?

Ви маєте на увазі поурочні плани?
Так створюйте самі. Чужим поурочним планом користуватись не раджу!
Він може не відповідати Вашому класу, Вам і т.д.
А от матеріали для уроків Ви можете знайти, наприклад, відвідавши сайт
http://www.kabinet-info.narod.ru
Там знайдете багато чого корисного.
Newbie Дата: Нд, 21.10.2007, 09:50 | Повідомлення № 11
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
vizen, http://distance.edu.vn.ua/metodic/pascal/ - наприклад тут
SLKuty Дата: Нд, 21.10.2007, 13:05 | Повідомлення № 12
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Я небачу різниці між Паскаль і Дельфі хіба, що в оформленні і в виводі результату на екран.

Якщо в когось проблеми з Дельфі. Пишіть. Я думаю що вирішу їх всі(принаймі на шкільному рівні).

Вчинемо дистанційне навчання.

KulAlex Дата: Сб, 03.11.2007, 17:39 | Повідомлення № 13
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Різниці не бачу між Pascal і Delphi. Але для тих хто хоче починати вивчати програмування з Delphi, раджу починати з консольного режиму. Я в школі вивчаю з дітьми Pascal в 8-10 класах, а в 11 класі Delphi. Є ще профільна групатам вивчаю C#.
badm Дата: Пн, 05.11.2007, 11:08 | Повідомлення № 14
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Різниця певна між Pascal і Delphi є. У Delphi використовується компілятор Object Pascal, що дозволяє працювати з стрічками до 2 мб, також є тип int64, динамічні масиви, масиви даних до 32 мб і більше,і додаткові функції для роботи зі стрічками і т.д.
Але один з недоліків це плата за ліцензію при законому використанні Delphi. При використинанні Pascal і Delphi в рамках шкільної програми різниці фактично ніякої.
KulAlex Дата: Пн, 05.11.2007, 19:08 | Повідомлення № 15
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Quote (badm)
Різниця певна між Pascal і Delphi є

п. Володимир я знаю різницю між Pascal і Delphi. Я мав наувазі викладання в школі. А про різницю як зустрінемось то поговоримо. smile
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VIІІ: ОБМІН ДОСВІДОМ (УРОКИ, ФАКУЛЬТАТИВИ, ПОЗАКЛАСНА РОБОТА) » 8.6 Факультатив з програмування » Візуальні середовища
  • Сторінка 1 з 22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 21
  • 22
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.