Сб, 21.10.2017, 17:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.8 Пропозиціі видавництва "Основа" » Издательской группе «Основа» 10 лет (Пожелания и отзывы)
Издательской группе «Основа» 10 лет
AAN Дата: Вт, 10.04.2012, 11:40 | Повідомлення № 1
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Уважаемые форумчане! В майском номере журнала «Інформатика в школі» будет опубликована статья к 10-летию издательства. Если Вы знакомы с нашими журналами и книгами, если мы помогаем в Вашей работе — напишите пожалуйста свои отзывы. Буду рада любой объективной оценке. Хотелось бы оживить статью обратной связью от наших читателей.
NataliyG Дата: Ср, 11.04.2012, 16:43 | Повідомлення № 2
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Доброго дня!
Мене звати Глюз Наталія.
Я є читачем журналу "Інформатика в школі", раніше я була постійним передплатником даного журналу, потім пішла в дикрет і якийсь час його не передплачувала. Ось тепер знову передплатила. Багато моїх колег передплачують журнали саме цієї видавничої групи.
Дуже подобається, що є можливість редакційної передплати з економією 15%, а ще дуже корисним є можливість передплати електронних видань. Нам давно пора навчитися економити папір.
Але найкращим, як на мене, є те, що "Змістове наповнення наших видань на 80 % зумовлене творчою активністю саме Вас, шкільних учителів..."
Тобто цей журнал є максимально практичний, створений на основі уроків, виховних заходів і безпосередньої роботи з учнем.
Я теж тепер надіслала свій матеріал на електронну скриньку. Нажаль відповіді ще не отримала, можливо мій матеріал не підходить, хотіло б ся отримати відповідь, навіть якщо це відмові (чому саме відмові)!
Дякую Вам.
Ktara Дата: Ср, 11.04.2012, 17:28 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
NataliyG, Вы давно отправляли свой материал? Немного проясню ситуацию. журналы готовятся наперед. Поэтому материал сразу не напечатают. Привожу пример. Мне предалагали напечатать мой материал в газете Информатика (издательство "Шкільний світ"), так вот от времени подачи материала до публикации должно было пройти не меньше 9 месяцев. Поэтому я печатаюсь в Основе. Срок значительно меньше. Думаю главный редактор прояснит ситуацию, но думаю причина в том, что ближайшие журналы уже сверстаны и статья выйдет позже. Хотя еще есть вариант - дошло ли на электронку :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.8 Пропозиціі видавництва "Основа" » Издательской группе «Основа» 10 лет (Пожелания и отзывы)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.