Пт, 22.09.2017, 00:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.8 Пропозиціі видавництва "Основа" » Серія "Мій конспект"
Серія "Мій конспект"
Ktara Дата: Нд, 05.09.2010, 15:13 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Видання «Мій конспект» — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.

Прохання в цій темі викладати свої зауваження та побажання по даній серії
Зуваження як і побажання бажано має бути аргументованим. Нагадую фраза "Мені не подобаться" є суб'ективною. Бажано пояснити свою думку, якщо не подобається - то чому. Дякую за розуміння

Пропозиція від видавництва:
Кожен може вносити власні пропозиції в плануванні навчальних посібників з інформатики Видавничої групи «Основа».
Пропонуйте свої ідеї та спробуйте себе в ролі автора нової корисноїї книги на допомогу колегам.

Якщо ж Ви вирішили спробувати себе в якості автора - контакна особа від видавництва - наша AAN

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ktara Дата: Пн, 18.07.2011, 14:18 | Повідомлення № 16
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
СКОРО

Назва: Інформатика. 11 клас. Академічний рівень
Серия: Мій конспект
Автор: Свистунова Т. М.
Видавництво: ВГ «Основа»
Мова: українська
Сторінок: 144
Формат: А4

Видання «Мій конспект» - це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.
mouse Дата: Вт, 19.07.2011, 17:48 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Для вчителів початківців - це суттєва допомога! Як починав викладати фізику в школі мав такі, дуже допомогає. З часом це втрачає актуальність, але може слугувати певним помічником (нові ідеї, підходи, схеми-опори тощо)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.8 Пропозиціі видавництва "Основа" » Серія "Мій конспект"
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.