Вт, 26.09.2017, 10:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.8 Пропозиціі видавництва "Основа" » Серія "Мій конспект"
Серія "Мій конспект"
Ktara Дата: Нд, 05.09.2010, 15:13 | Повідомлення № 1
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Видання «Мій конспект» — це нова серія посібників, які ставлять за мету надати допомогу вчителю під час підготовки до уроку. Автор пропонує базову основу, використовуючи яку кожен учитель може створити власний конспект уроку.

Прохання в цій темі викладати свої зауваження та побажання по даній серії
Зуваження як і побажання бажано має бути аргументованим. Нагадую фраза "Мені не подобаться" є суб'ективною. Бажано пояснити свою думку, якщо не подобається - то чому. Дякую за розуміння

Пропозиція від видавництва:
Кожен може вносити власні пропозиції в плануванні навчальних посібників з інформатики Видавничої групи «Основа».
Пропонуйте свої ідеї та спробуйте себе в ролі автора нової корисноїї книги на допомогу колегам.

Якщо ж Ви вирішили спробувати себе в якості автора - контакна особа від видавництва - наша AAN

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Ktara Дата: Нд, 05.09.2010, 15:22 | Повідомлення № 2
Перспективна вчителька

Автор: Свистунова Т. М.
Мова: українська
Формат: А4
Сторінок 80

Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають інформатику в 5 класі за програмою пропедевтичного курсу «Вступ до інформатики. 5–6 класи», автори Н. В. Морзе, О. І. Мостіпан.
Основна мета посібника — надати допомогу вчителеві в підготовці до проведення уроків. У наведених конспектах подається тема, дидактична мета (розвивальну та виховну вчитель записує на власний розсуд), тип уроку. Передбачено місце для запису програмного забезпечення, залежно від наявного програмного забезпечення в комп’ютерному класі. Бажаною умовою є наявність у школі швидкісного каналу підключення до Інтернету.
Змістова частина конспектів уроків має заголовок «Хід уроку». Тут відображено: етапи уроку; зміст навчального матеріалу, що виноситься на урок; система типових завдань, необхідних для досягнення дидактичної мети.
Розробляючи плани-конспекти уроків, автор дбав про те, щоб систематично перевірявся рівень засвоєння учнями матеріалу, вивченого на попередніх уроках. Для цього в конспектах пропонуються різноманітні форми організації учнів на етапі актуалізації опорних знань: фронтальне опитування, самостійні роботи, комп’ютерні тестування тощо.
Конспекти деяких уроків містять роботу з магнітними картками (зміст кожної картки вчитель роздруковує на аркуші А4 і з допомогою магнітів разом із класом складає схему, домальовуючи на дошці взаємозв’язки). У такий спосіб учитель може організувати узагальнення, систематизацію або повторення теоретичних відомостей.
На деяких уроках передбачено й таку форму роботи, як складання та розв’язування кросвордів. З цією метою автор рекомендує використовувати програму для створення кросвордів Crosswords_Forge.
У посібнику наведено тексти всіх 7-ми практичних робіт, що передбачені програмою в 5 класі. Роботи складені з урахуванням чотирьох рівнів навчальних досягнень учнів.
Наведені тексти контрольних робіт складено у двох варіантах і також з урахуванням чотирьох рівнів навчальних досягнень учнів. Тестові завдання можна використовувати як безпосередньо «з аркуша», так і за допомогою комп’ютера. Для цього можна використовувати будь-яку комп’ютерну програму для створення тестів (автор рекомендує програмний комплекс, що призначений для організації навчання в комп’ютерному класі NetOp School).
Проведення організаційного етапу, перевірки домашнього завдання та підбиття підсумків уроку вчитель планує залежно від особливостей класу, методів роботи, власного досвіду.
Автор сподівається, що вчителі не формально використовуватимуть матеріали посібника, а візьмуть їх за основу і творчо доповнять пропоновані поурочні конспекти, враховуючи особливості кожного класу та власні методи роботи.

Ktara Дата: Нд, 05.09.2010, 22:19 | Повідомлення № 3
Перспективна вчителька

Сторінок 80

Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають інформатику в 6 класі за програмою пропедевтичного курсу «Вступ до інформатики. 5-6 класи», автори Н. В. Морзе, О. І. Мостіпан.

Ktara Дата: Нд, 05.09.2010, 22:24 | Повідомлення № 4
Перспективна вчителька

Сторінок 80

Пропонований посiбник призначений для вчителiв, якi викладають iнформатику в 7 класi за програмою пропедевтичного курсу «Основи iнформатики. 7 клас», автори В. В. Володiн, І. Л. Володiна, Ю. О Дорошенко, Ю. О. Столяров.

swetikccc Дата: Нд, 05.09.2010, 22:51 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Купив для 10 класу
Враження двояке.
Помилок як завжди куча.
Взнав наприклад що Microsoft Office PowerPoint 2007 підтримує шари. :)
Або , елементи текстових документів: Закладки, Теми. Примітки, Посилання, Гіперпосилання, Колонтитули, Символ (чудова класифікація) ;)
Є правда декілька чудових ідей.
Мій висновок, придатний для галочки, щоб від Вас відвязалися.
І скрізь згадуються магнітні картки, цікаво чи використовує їх хтось?
Ktara Дата: Нд, 05.09.2010, 22:57 | Повідомлення № 6
Перспективна вчителька

Сторінок 80

Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають інформатику в 8 класі за програмою пропедевтичного курсу «Основи інформатики. 8 клас», автори В. В. Володін, І. Л. Володіна, Ю. О. Столяров.

Ktara Дата: Нд, 05.09.2010, 22:59 | Повідомлення № 7
Перспективна вчителька

Сторінок 80

Пропонований посiбник призначений для вчителiв, якi викладають iнформатику в 9 класi за програмою дванадцятирiчної школи «Інформатика. Навчальна програма для учнiв 9-12 класiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв», автори І. Завадський, Ю. Дорошенко, Ж. Потапова (за ред. А. М. Гуржiя).

AAN Дата: Нд, 05.09.2010, 23:00 | Повідомлення № 8
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
По поводу не указанных конкретно ошибок отвечу — назовите мне хоть одну книгу без них.
За конструктивные ошибки — спасибо! Будем исправляться. Для этого и создана тема, чтобы исправляться и стремиться к лучшему.
Магнитные карточки — это просто совет автора. Мне кажется там достаточно интересного материала и кроме них.
Впринцыпе цель этой книги помочь учителю в отчетности, взять некоторые идеи для использования на уроке и проявить своё творчество (в пустографках вписать то чего Вам не достает, чтобы вы хотели изменить).
Ktara Дата: Нд, 05.09.2010, 23:05 | Повідомлення № 9
Перспективна вчителька

Назва: Інформатика. 10 клас. Рівень стандарту
Сторінок 80

Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають інформатику в 10 класі за програмою дванадцятирічної школи «Інформатика. Навчальна програма для учнів 9-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту», автори І. Завадський, Ю. Дорошенко, Ж. Потапова (за ред. А. М. Гуржія).

Ktara Дата: Нд, 05.09.2010, 23:07 | Повідомлення № 10
Перспективна вчителька

Назва: Інформатика. 10 клас. Академічний рівень
Формат: A-4
Сторінок 80

Пропонований посібник призначений для вчителів, які викладають інформатику в 10 класі за програмою дванадцятирічної школи «Інформатика. Навчальна програма для учнів 9–12 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Академічний рівень», автори І. Завадський, Ю. Дорошенко, Ж. Потапова (за ред. А. М. Гуржія).

swetikccc Дата: Нд, 05.09.2010, 23:18 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Quote (AAN)
По поводу не указанных конкретно ошибок отвечу — назовите мне хоть одну книгу без них.
За конструктивные ошибки — спасибо! Будем исправляться. Для этого и создана тема, чтобы исправляться и стремиться к лучшему.
Магнитные карточки — это просто совет автора. Мне кажется там достаточно интересного материала и кроме них.
Впринцыпе цель этой книги помочь учителю в отчетности, взять некоторые идеи для использования на уроке и проявить своё творчество (в пустографках вписать то чего Вам не достает, чтобы вы хотели изменить

А Якщо помилки зустручаються на кожній сторінці?
Ось шедевр
У наступних прикладах адрес ел. пошти підкресліть однією рискою - локальне ім'я користувача і двома рисками - ім'я домену.
А схема взаємодії учасників поштового обміну просто жуть.
Я ж відмітив, для галочки годиться

Відредаговано: swetikccc - Нд, 05.09.2010, 23:19
AAN Дата: Пн, 06.09.2010, 10:57 | Повідомлення № 12
Тут підглядає ...
Swetikccc, у меня есть предложение! Напишите свою статью в наш журнал))))) опубликую как есть ... без редактирования ... потом обсудим ошибки)))))))))))))))
Bandalak Дата: Пн, 06.09.2010, 13:38 | Повідомлення № 13
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
AAN, на мій погляд спочатку потрібно видати пробне видання, обговорити помилки з діючими вчителями, зробити корекцію, а вже тоді відправляти посібник у тираж!!!
:p
swetikccc Дата: Пн, 06.09.2010, 15:00 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Quote (AAN)
Swetikccc, у меня есть предложение! Напишите свою статью в наш журнал))))) опубликую как есть ... без редактирования ... потом обсудим ошибки)))))))))))))))

Шановна пані, орфографічних помилок у мене буде ......, а от професійних мінімум, я все ж таки перевірю там де сумніваюсь в неті.

Quote (swetikccc)
У наступних прикладах адрес ел. пошти підкресліть однією рискою - локальне ім'я користувача і двома рисками - ім'я домену. А схема взаємодії учасників поштового обміну просто жуть.

Вчора лінь було дописати третю помилку на цій же сторінці.
Відмінність IMAP від POP, жаль немає під рукою книги, але напишу з дому.
І все це на одній сторінці :)

Додано (06.09.2010, 14:00)
---------------------------------------------

Quote (AAN)
Swetikccc, у меня есть предложение! Напишите свою статью в наш журнал))))) опубликую как есть ..

Пропозиція слушна, я не проти.
Які теми з інформатики Вас цікавлять?

Відредаговано: swetikccc - Пн, 06.09.2010, 15:01
AAN Дата: Пн, 06.09.2010, 16:03 | Повідомлення № 15
Тут підглядає ...
Quote (Bandalak)
AAN, на мій погляд спочатку потрібно видати пробне видання, обговорити помилки з діючими вчителями, зробити корекцію, а вже тоді відправляти посібник у тираж!!!

Я согласна! На данный момент тираж этих книг не настолько велик. Так что его даже можно называть пробным. Эта тема была и открыта для обсуждения ошибок. Если есть время — пишите подробно. Будут рассматриваться и исправляться обсуждаемые ошибки. Большая просьба указывать название книги, ошибку и страницу на которой она допущена и правильный, по Вашему мнению, вариант. Есть спорные и не очевидные замечания. Я вот пока не могу найти в книге написанные выше замечения, в каком контексте они были написаны, и поэтому не могу на них ответить.

Не скрою книги делались быстро ... в короткие жесткие сроки. На то чтобы апробировать просто не было времени, потому что хотелось, чтобы к новому учебному году люди их уже получили. Это скорее помощь. Хорошая и новая идея. Аналогов пока нет. Есть желание быть лучше.

Quote (swetikccc)
Пропозиція слушна, я не проти.
Які теми з інформатики Вас цікавлять?

В каких классах Вы преподаете информатику? Меня интересуют темы, которые могут помочь и заинтересовать Ваших колег. Чтобы Вы хотели увидеть на страницах подобных изданий? Область для творчества широка и формата практически не имеет. Если Вы читаете журнал «Інформатика в школі», то наверное уже познакомились с основными рубриками и журналом вцелом.

Спасибо большое, за скажем так, обратную связь! Конструктивная критика — это очень важно, во всяком случае лучше чем равнодушие.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.8 Пропозиціі видавництва "Основа" » Серія "Мій конспект"
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.