Нд, 19.11.2017, 13:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Мультимедійні інтерактивні навчальні курси BHV (Обговорення, вирішення проблем......)
Мультимедійні інтерактивні навчальні курси BHV
zava Дата: Чт, 28.10.2010, 12:57 | Повідомлення № 16
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Все ясно. На форумі злодії вихваляються своєю майстерністю (і отримують підтримку!). Ок, я тоді можу прийти до НІКОЛЯ зі зв"язкою ключів, почистити квартиру - і хай потім звертається до будь-якого суду, хоч Європейського. Його дії нічим не відрізняються.
Тільки не треба в такому випадку ВИМАГАТИ ВІД АВТОРІВ ВЗАГАЛІ ЧОГО-НЕБУДЬ.

Quote (swetikccc)
Отже пане Завацький, питання влоб надати відповідь на використання ліцензійних продуктів.(і навіть відповідність ліцензії для створення комерційних продуктів)

Не Завацький, а Завадський. А продукти, якими користується Видавнича група BHV, ліцензійні. Ми витратили тисячі доларів на купівлю ПЗ Майкрософта і Адобе.
swetikccc Дата: Чт, 28.10.2010, 13:01 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (zava)
Не Завацький, а Завадський. А продукти, якими користується Видавнича група BHV, ліцензійні. Ми витратили тисячі доларів на купівлю ПЗ Майкрософта і Адобе

Та звідки я знаю ліцензійні вони чи ні , можливо я підтримую піратів.
Ktara Дата: Чт, 28.10.2010, 13:03 | Повідомлення № 18
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
zava, отправила письмо.
Информацию о невозможности переактивации я не придумала, а получила в ответ на запрос. Жаль не сохранилось это письмо, могла бы выставить как доказательство. так что не всегда проходит эта просьба. В письме мне было написано следующее (не ручаюсь за дословность): "Нам не известно купили ли Вы новый компьютер или просто хотите бесплатно получить третья активацию вместо того, чтобы приобрести новый курс"

Так что о каких аналогичный случаях идет разговор я не знаю. Я поставила конкретный вопрос и получила конкретный ответ - "Купите новый курс". Я не храню мусор в почтовом ящике. Получив подобный ответ с того же адреса на который я отправляла письмо, я решила что ответ можно считтать официальным и обсуждению он не подлежит. Вышлите новый код переактивации - буду благодарна.

Где вы увидели официальное заявление Николя и намерении взлома продукта?

zava Дата: Чт, 28.10.2010, 13:17 | Повідомлення № 19
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Ktara)
Информацию о невозможности переактивации я не придумала, а получила в ответ на запрос. Жаль не сохранилось это письмо, могла бы выставить как доказательство. так что не всегда проходит эта просьба.

Верю, служба маркетинга ответила бы именно так. Поэтому обращаться в таких случаях надо непосредственно ко мне. Я дам указание, чтобы менеджеры по продажам "не отфутболивали", а направляли ко мне.

Quote (Ktara)
Где вы увидели официальное заявление Николя и намерении взлома продукта?

Не понял. Ведь он же подтвердил, даже с гордостью, что занимался и будет заниматься взломом, что сейчас "на очереди" наш софт и плевать он хотел на все суды. Или кража может считаться таковой только если вор принесет в прокуратуру лично заявление о намерении украсть, заверенное печатью организации, где он работает?
Ірина Дата: Чт, 28.10.2010, 13:20 | Повідомлення № 20
Профі в програмуванні та безпеці
Нагороди: 0
Рейтинг: 15
Quote (zava)
Тільки не треба в такому випадку ВИМАГАТИ ВІД АВТОРІВ ВЗАГАЛІ ЧОГО-НЕБУДЬ.

Чого наприклад? А ви особисто маєте всі ліцензії на використання ПЗ від Мєлкософта та Бубновців для створення власного?
Ktara Дата: Чт, 28.10.2010, 13:21 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
zava, Николя расписал, что такая ситуация возможна, но не давал общения взломать ваш продукт (как в принципе и любой другой). Многие компании держат в штате людей, которые проверят какова устойчивость их продукта ко взлому. Но это не значат что эти люди взламывают все подряд. Вы неправильно поняли Николя.

Пока письма с новым кодом не получила

НІКОЛЯ Дата: Чт, 28.10.2010, 13:23 | Повідомлення № 22
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (zava)
Не понял. Ведь он же подтвердил, даже с гордостью, что занимался и будет заниматься

Займаются сексом а невзломом, взлом практикують. Прям Висоцьким попахує. " Вор должен седеть в тюрьме!" А хороший вор на Канарах.! ;)

Доречі стільки ви башляєте своїм клоунам за захист одного продукту і стіки це займає часу. Запитую з цікавості.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Чт, 28.10.2010, 13:28
swetikccc Дата: Чт, 28.10.2010, 13:31 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Тепер мені цікаво на що поширюється ліцензія, і чи взагалі вона є?

Отже допустима така реклама.

Купуючи відповідний продукт, особисто Ви можливо підтримуєте піратство в Україні.
Адже у нас відносто ПЗ презумція не діє, бо потрібно тобі доказувати що використовуєш ВПЗ, а не перевіряючим що воно комерційне.

Додано (28.10.2010, 13:31)
---------------------------------------------

Quote (НІКОЛЯ)
Доречі стільки ви башляєте своїм клоунам за захист одного продукту і стіки це займає часу. Запитую з цікавості.

Який захист ?))
Навіть я можу викласти все просто перезберігши , тільки й того що без оболочки )))
НІКОЛЯ Дата: Чт, 28.10.2010, 13:37 | Повідомлення № 24
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (swetikccc)
Який захист ?))
Навіть я можу викласти все просто перезберігши, тільки й того що без оболочки )))

Я ще просто недодер з рапіди щоб переглянути. ;) Ща додеру і заціню.
Хоча в наш час всі люблять бабки. Але невсі можуть заробляти їх достатні для прожиття кількостті. Бо як відомо корова теж молоко любить та до вименні дотянутись неможе ;)
Ktara Дата: Пн, 01.11.2010, 18:08 | Повідомлення № 25
Перспективна вчителька
zava, код который Вы мне выслали - компьютер не принимает - пишет, что он неправильный
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Мультимедійні інтерактивні навчальні курси BHV (Обговорення, вирішення проблем......)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.