Ср, 18.10.2017, 15:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 9 з 12«12789101112»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Nic-Nic Дата: Чт, 02.09.2010, 19:04 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В цьому році в нашій школі вперше відкрили інформаційно-технологічний клас. А це аж 5 годин інформатики!. Програма складається з різних курсів за вибором. Шановні форумчани давайте разом обговоримо програму і викладання в таких класах.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]
lanasvet Дата: Вт, 06.09.2011, 11:32 | Повідомлення № 121
Новий користувач
Подскажите, что значит расширять академ программу курсами по выбору? Т.е. я читаю 2 часа в неделю академ, а 3 - курсы по выбору. Так? И еще: например, тема в академ программе рассчитана на 25 часов, а курс, дополняющий эту тему на 70 часов. Как быть в этом случае? Начинать новую тему по академ программе, а курс по выбору продолжать? Или можно составить календарное планирование как совокупность курсов по выбору

[warning]Порушення правил! Прикріплення файлів тільки в архівному вигляді![/warning]
Прикріплення: 11_kl.doc(37Kb)
inZagi Дата: Вт, 06.09.2011, 21:07 | Повідомлення № 122
Новий користувач
Здравствуйте, я работаю только второй год и мне дали 2 спец курса: по компьютерной графике и веб-дизайну, как вы, наверное, догадываетесь, я даже понятия не имею, что мне с этим делать, так что буду рад любой помощи.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 07.09.2011, 00:17 | Повідомлення № 123
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Тобто, немає досвіду і знань у цих галузях? Чи просто не доводилось викладати таких курсів?
Якщо перше, то доведеться оперативно опановувати відповідний матеріал. На конкретні питання тут, на форумі, можна отримати конкретні відповіді.
Nic-Nic Дата: Ср, 07.09.2011, 15:11 | Повідомлення № 124
Часто заходить...
Які підручники(посібники) краще використовувати для АП? Можливо хтось має електронні версіі таких посібників:
Караванова Т.П. Інформатика: методи побудови алгоритмів та їх аналіз: необчислювальні алгоритми: .: Навч. посіб. для 9-10 кл. із поглибл. вивч. інф-ки – К.: Генеза. – 2007.- 216 с
Караванова Т.П. Інформатика: методи побудови алгоритмів та їх аналіз: обчислювальні алгоритми: .: Навч. посіб. для 9-10 кл. із поглибл. вивч. інф-ки – К.: Генеза. – 2009.- 336 с
inZagi Дата: Ср, 07.09.2011, 17:50 | Повідомлення № 125
Новий користувач
Quote (Пилипчук_О_П)
Тобто, немає досвіду і знань у цих галузях? Чи просто не доводилось викладати таких курсів?

Кое-какие знания есть, но нужно календарное планирование и какие лучше использовать учебники и доп. литературу.

Відредаговано: inZagi - Ср, 07.09.2011, 18:12
volevikt Дата: Ср, 07.09.2011, 19:10 | Повідомлення № 126
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 193
Мій календарний план курсу за вибором "Основи комп'ютерної графіки".
Прикріплення: 7337771.rar(15Kb)
skif Дата: Ср, 07.09.2011, 20:20 | Повідомлення № 127
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 32
я готувався-готувався, а вийшла мильна бульбашка, виявилося в 10 класі 15 учнів, поділ на групи не можливий, і одна група профільного класу не може бути у такій кількості, клас понизили до рівня стандарту :( залишився 11 з акад. рівнем +курси за вибором....

Відредаговано: skif - Ср, 07.09.2011, 20:21
fox11173 Дата: Чт, 08.09.2011, 12:25 | Повідомлення № 128
Новий користувач
inZagi, рекомендую взять прекрасные учебники по компьютерной графике и веб-дизайну Завадского+К и больше ничего ненужно для начала, прекрасно изложенный материал, разноуровневые задания, всё расписано подробно по шагам
работаю по ним уже 2 года, очень нравится
http://itosvita.ucoz.ua/index....0-5
volevikt Дата: Чт, 08.09.2011, 12:58 | Повідомлення № 129
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 193
Quote (fox11173)
рекомендую взять прекрасные учебники по компьютерной графике и веб-дизайну Завадского+К

Особенно соглашусь относительно учебника по веб-дизайну, который стал для меня настольной книгой.
Что касается учебника по компьютерной графике, то в нем прекрасно описана работа с Photoshop и CorelDRAW. Но, к сожалению не все школы имеют лицензию на использование этих программ.
Предпочитаю работать с бесплатными аналогами - GIMP и Inkscape. :)
OldSkif Дата: Пт, 09.09.2011, 12:20 | Повідомлення № 130
Я тут недавно...
Quote (skif)
в 10 класі 15 учнів, поділ на групи не можливий, і одна група профільного класу не може бути у такій кількості, клас понизили до рівня стандарту

Ви керувалися здоровим глуздом, чи нормативним документом ? Якщо друге, то підскажіть яким, бо в мене теж групи дуже великі.
skif Дата: Пт, 09.09.2011, 14:26 | Повідомлення № 131
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Quote (OldSkif)
Ви керувалися здоровим глуздом, чи нормативним документом ? Якщо друге, то підскажіть яким, бо в мене теж групи дуже великі.

документ (зараз на руках немаю, він у завуча), поділ на групи можливий, якщо є в класі більше як 15 чоловік (інформатика). Як ж це ще й профільний, то має бути забезпечено доступ кожного учня до комп'ютера ( у нас такої можливості немає), тому клас у складі 15 осіб працювати не може.
P. S. Цікава переписка OldSkif & Skif ;)

Відредаговано: skif - Пт, 09.09.2011, 14:28
yanasklyar Дата: Сб, 10.09.2011, 12:43 | Повідомлення № 132
Тут живе...
Нагороди: 5
Рейтинг: 24
рекомендую взять прекрасные учебники по компьютерной графике и веб-дизайну Завадского+К

Маючи величезну повагу до пана Завадського хочу сказати, щр посібники BHV ви навряд чи будете рекомендувати купувати учням, на кожен спецкурс це буде дорого, а що до змісту, то якщо ви не є великим спеціалістом у веб-дизайні, то навряд чи зможете розібратись за цим посібником, а учні і подавно. Крім того у вправах і практичних багато помилок. Ядля себе вивчаючи веб-дизайн використовувала "Создание веб-страниц и веб-сайтов" А.Ю.Гаевский, вюаю Романовский, рос видання"Триумф". При наймні все викладено логічно і без помилок. А вище вказаний посібник для самоосвіти не годиться, як орієнтир, що до практичних завдань та пр.робіт, тільки помилочки зазадалегідь прийдеться пошукати.
serbor Дата: Сб, 10.09.2011, 13:08 | Повідомлення № 133
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (skif)
Як ж це ще й профільний, то має бути забезпечено доступ кожного учня до комп'ютера ( у нас такої можливості немає), тому клас у складі 15 осіб працювати не може.

Не если класс профильный, а в любом классе и на любом уроке "має бути забезпечено доступ кожного учня до комп'ютера"
В кабинете информатики по нормативам должно быть 15 рабочих мест ученика, если их нет, "бить в колокола" - класс не соответствует требованиям. В этом случае у местной рады два выхода: или докупить компьютеры или разделить класс на больше групп, но финансирование деления в этом случае за счёт местного бюджета. Садить 2 ученика за один компьютер никто не имеет право делать.
swetikccc Дата: Сб, 10.09.2011, 13:20 | Повідомлення № 134
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 350
Quote (yanasklyar)
Маючи величезну повагу до пана Завадського хочу сказати, щр посібники BHV ви навряд чи будете рекомендувати купувати учням, на кожен спецкурс це буде дорого, а що до змісту, то якщо ви не є великим спеціалістом у веб-дизайні, то навряд чи зможете розібратись за цим посібником, а учні і подавно. Крім того у вправах і практичних багато помилок.

Був вирішив промовчати , але добавлю.
Зацікавився цим підручником зустрівши досить цікаве обговорення на одному з сайтів, до того ж російському, ну і звісно скачав його там же, по тих аргументах просто жах що пихнули дітям в школу.
Сайт або інфанта , а може і інший не пам’ятаю уже.
Аналогічна ситуація і з книгою по програмуванню, яка передрана з добавками з майкрософтовського видання, але краще б тих добавок не робили,
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 10.09.2011, 14:42 | Повідомлення № 135
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (swetikccc)
Сайт або інфанта , а може і інший не пам’ятаю уже.

Якщо Ви не можете дати посилання на джерело обговорення, то й вважати Вашу інфу достовірною наврят чи хто буде. Це схоже на чутки бабок на базарі, чув дзвін, та не знаю, де він.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Сторінка 9 з 12«12789101112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.