Ср, 23.09.2020, 17:41
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Nic-Nic Дата: Чт, 02.09.2010, 18:04 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В цьому році в нашій школі вперше відкрили інформаційно-технологічний клас. А це аж 5 годин інформатики!. Програма складається з різних курсів за вибором. Шановні форумчани давайте разом обговоримо програму і викладання в таких класах.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]
volodschool2 Дата: Ср, 06.10.2010, 23:11 | Повідомлення № 46
Досвідчений учасник
Нагороди: 16
Рейтинг: 377
Бесплатная программа для создания несложной флеш-анимации LiveSwif lite 2.1
russo Дата: Чт, 14.10.2010, 11:54 | Повідомлення № 47
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 35
Учебники по информатике (в том числе спецкурсы) в формате djvu. Учебники. Дай бог здоровья сканеру! :$
Глинський__Ярослав Дата: Нд, 17.10.2010, 18:23 | Повідомлення № 48
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Quote (russo)
Дай бог здоровья сканеру!

Фе! Це ж чисте піратство. ЩЕ гірше, ніж програмного забезпечення. ТАм обкрадають багаті чужі компанії, а тут бідні свої видавництва. А тепер щОдо моїх книжок. Все, що виставлено на цьому сайт,і безнадійно застарілі речі. Мій "Практикум з інформатики" зараз іде під 12 виданням з відомостями про MS Office 2010 і Windows 7. На сайті ж виставлено "Практикум" 5 видання. Це ж стосується "Інтернету". На сайті дуже старе видання. Але, якщо Вам у ньому щось сподобалось, то я буду тільки радий. Замовляйте новіші видання у Львові і Ви отримаєте справжнє задоволення.
Шестопалов Дата: Нд, 17.10.2010, 18:41 | Повідомлення № 49
Видавець посібників
Нагороди: 18
Рейтинг: 280
Quote (Глинський__Ярослав)
Фе! Це ж чисте піратство.

Шановний Ярослав Миколайович! Це, звичайно, погано. Але ж, з другого боку, "поганого не вкрадуть". На своєрідній "Дошці пошани" Ваших книг найбільше. Значить вони найкращі! Сподіваюсь, це Вас втішить?
svbor Дата: Чт, 21.10.2010, 11:08 | Повідомлення № 50
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
За планом в 10 класі інформаційно -технологічного профілю вже пішла тема "Сучасні офісні інформаційнй технології". В кого вже є підручник з цього курсу???
Самому "склепати" розробки уроків по цій темі можливо, але ж на скільки мені відомо, ми повинні йти по підручнику того автора, який запропонував цей курс!

Відредаговано: svbor - Чт, 21.10.2010, 15:37
russo Дата: Чт, 21.10.2010, 12:29 | Повідомлення № 51
Тут живе...
Подивиться на сайті Офісні технології
Nic-Nic Дата: Сб, 06.11.2010, 12:06 | Повідомлення № 52
Часто заходить...
Щиро дякую russo за силочку на сайт Офісні технології, але він останім часом не оновлюється. Можливо в когось є практичні по офісним технологіям, поділіться.
russo Дата: Вт, 09.11.2010, 13:18 | Повідомлення № 53
Тут живе...
Знайшов ще по офісним технологіям і не тільки Офісні технології та інше.
GаrDArik Дата: Ср, 10.11.2010, 19:55 | Повідомлення № 54
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Дякую авторам за презентації в курсі "Офісні технології" на САЙТІ
svbor Дата: Пт, 03.12.2010, 19:24 | Повідомлення № 55
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
Всі поринулись у свої проблеми інформаційно-технологічного профілю. Хто як їх вирішує? Що має бути з цим профілем в 11 класі? хоть приблизно, що ми там маємо викладати?
Nic-Nic Дата: Ср, 29.12.2010, 14:24 | Повідомлення № 56
Часто заходить...
Шановні колеги у мене запитання до пана Завадського і видавництва BHV Коли вийде у світ підручник "Excel у профільному навчанні". І я не можу зрозуміти спочатку ми мали інформаційно-технологічний профіль тепер на сайті міністерства зовсім інша програма як на мою думку це поглиблене вивчення інформатики. Як бути дальше? Чому хтось "поховав" програму Завадського, яка значно краща чим підручник і програма Морзе. Дуже хотілося б дізнатися думку багатьох колег?
swetikccc Дата: Ср, 29.12.2010, 18:50 | Повідомлення № 57
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Шановний пане Вербицький Микола Миколайович (Nic-Nic) поцікавтися хто є хто і питання відпадуть.
BBC Дата: Чт, 30.12.2010, 00:07 | Повідомлення № 58
Тут живе...
Рейтинг: 6
Quote (Nic-Nic)
Чому хтось "поховав" програму Завадського, яка значно краща чим підручник і програма Морзе.

Тому що :p думка вчителів нікого нецікавить, а от, що кращою була програма Завадського я б не сказав. Як на мене, зиіни у програмі позитивні.
Nic-Nic Дата: Вт, 04.01.2011, 10:32 | Повідомлення № 59
Часто заходить...
Шановний BBC, якщо щиро чи дуже у Вас багато дітей, які могли б йти по програмі поглибленого вивчення інформатики? Якщо даже пан Глинський каже, що у Львові це 1-2 школи?. На мою думку треба встановити чітку межу між інформаційно-технологічним профілем і поглибленим вивченням інформатики.

Додано (04.01.2011, 10:32)
---------------------------------------------
дякую [/b]Russo[b] за відсканований посібник "Табличний процесор" автор І.О.Завадський, хто ще не скачав заходьте на сайт [warning]http://*** Порушення правил форуму. Відредаговано адміністратором Ковальчуком Олександром. Будь ласка, прочитайте правила форуму ще раз. [/warning]і скачуйте. Russo ви робите дуже потрібну справу, і як би не кричали видавці я думаю що багато простих вчителів і учнів щиро вам дякують. Всіх вітаю [b] З Новим роком.

zava Дата: Вт, 04.01.2011, 12:20 | Повідомлення № 60
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Nic-Nic)
дякую [/b]Russo[b] за відсканований посібник "Табличний процесор" автор І.О.Завадський

Ви доб'єтеся тільки того, що авторам буде невигідно писати підручники взагалі. Тотальним піратством підрубаєте гілку, на якій самі сидіте. Крім того, не розумієте простого закону: чим більше продукції продається, а не крадеться, тим вищий рівень життя в країні взагалі, і рівень ваших зарплат зокрема, нещасні ви люди.

Відредаговано: zava - Вт, 04.01.2011, 12:36
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.