Пт, 22.09.2017, 00:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 12«123451112»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Nic-Nic Дата: Чт, 02.09.2010, 19:04 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В цьому році в нашій школі вперше відкрили інформаційно-технологічний клас. А це аж 5 годин інформатики!. Програма складається з різних курсів за вибором. Шановні форумчани давайте разом обговоримо програму і викладання в таких класах.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]
Nic-Nic Дата: Пн, 27.09.2010, 19:16 | Повідомлення № 31
Часто заходить...
Огромное спасибо russo за лабораторки по флешу, первую уже сегодня даже давал ученикам, если есть у когото отсканированные или набранные практические по спецкурсу "Основи створення компютерних презентацій" автори О.М. Левченко та інші поделитесь буду очень благодарен.
russo Дата: Пн, 27.09.2010, 23:01 | Повідомлення № 32
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 35
Деякі матеріали по flash - Flash
Kn-IM Дата: Вт, 28.09.2010, 08:06 | Повідомлення № 33
Новий користувач
Quote (Nic-Nic)
практические по спецкурсу "Основи створення компютерних презентацій" автори О.М. Левченко та інші
практические работы по PowerPoint
Прикріплення: __.zip(463Kb)
Nic-Nic Дата: Вт, 28.09.2010, 12:35 | Повідомлення № 34
Часто заходить...
огромное спасибо, Kn-IM за практические работы по PowerPoint. Я уже скачал и поделился даже с колегами, мы уже начали Flash если у вас есть практические по Flash выложите многие вам скажут огромное спасибо
kosarik1 Дата: Вт, 28.09.2010, 18:39 | Повідомлення № 35
Тут живе...
Рейтинг: 14
Можливо запізно але пропоную оріентовне календарно-тематичне планування з інформатики 10 клас інформаційно-технологічний профіль 5 годин на тиждень.
Завантажити можете ось тут http://www.kags.at.ua/
Там у мене орієнтовано на візуальне програмування з використанням СКБД Visual FoxPro, дивиться роботи учнів тут http://www.kags.at.ua/index/progs_school/0-107
Ви можете поміняти на Access або Pascal, хоча я цю мову вважаю вже мертвою та шкідливою для дітей.
Kn-IM Дата: Ср, 29.09.2010, 20:49 | Повідомлення № 36
Новий користувач
Quote (Nic-Nic)
если у вас есть практические по Flash выложите
Ловите 1 часть
http://depositfiles.com/files/cjh3tgp43
russo Дата: Чт, 30.09.2010, 07:22 | Повідомлення № 37
Тут живе...
Рейтинг: 35
Quote (Kn-IM)
Ловите 1 част

Большое спасибо за практические работы. Ждем (я думаю, не только я) продолжения.
KDV_slrom Дата: Чт, 30.09.2010, 11:00 | Повідомлення № 38
Новий користувач
ВЕЛИКЕ прохання до АДМІНА, НЕ ВИДАЛЯЙТЕ МОЄ ПОВІДОМЛЕННЯ, дуже потрібна допомога, краще допоможіть розібратися!!!!

У мене в 10 кл інформаційно-технологічний профіль, виділено 4 год на технологію "Інформатика".
Тобто інформатика вивчається на профільному рівні.
В програмі є 4 курси за вибором (169год+6год резервного часу). Презентації, Інформ. технології, Excel у профільному навчанні, основи інтернету.
Чи всі курси обовязкові для вивчення, якщо у мене не вистачає 1 год, (передбачено 5,а в мене 4). Чи можлива заміна (чи скорочення) курсу на свій розсуд чи строго іти по програмі в якій курс за вибор. розширює зміст розділу?

Проконсультуйте будь-ласка.
Дякую.

[warning]Розміщуйте питання у відповідній темі (одній)і ніхто їх видаляти не буде. Читайте правила [/warning]

Newbie Дата: Чт, 30.09.2010, 11:47 | Повідомлення № 39
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (KDV_slrom)
У мене в 10 кл інформаційно-технологічний профіль, виділено 4 год на технологію "Інформатика".
Тобто інформатика вивчається на профільному рівні.

якщо у вас інформаційно-технологічний профіль, то інформатики 5 годин. це чітко вказано у навчальних планах. це порушити не можна.

якщо у вас 4 години, значить це не інформаційно-технологічний профіль. і це значить, що ви не зобов*язані притримуватись програми профільного рівня. в такому разі у вас академічний рівень вивчення інформатики, доповнений і розширений курсами за вибором. будь-яка комбінація з курсів: Основи створення комп’ютерних презентацій, Основи Інтернету, Microsoft Excel у профільному навчанні.

KDV_slrom Дата: Чт, 30.09.2010, 12:00 | Повідомлення № 40
Новий користувач
Дякую, що хоч хтось відгукнувся! Порушувати і справді не можна, але забрали год на інший предмет.
Ось і виникло питання - чи можна скорочувати програму на власний розсуд і викинути якийсь курс, щоб вичитати програму!?
А переривши Інет - я так і не знайшов конкретної відповіді. У всіх різні ВЛАСНІ думки.
Newbie Дата: Чт, 30.09.2010, 12:13 | Повідомлення № 41
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
ту годину не могли забрати на інший предмет. вона в інваріантній складовій для цього профілю. викладання у такому профілі чітко вказує що читати і в якому обсязі (хоча раціональність такого розподілу і викликає сумніви, але це інше питання).

а якщо профіль інший (годин може бути і 4, і 6, і 10 - з варіативної складової будь-якого профілю), то і проблеми немає - читаєте академ+курси за вибором (не регламентується які саме і в якій комбінації).

KDV_slrom Дата: Чт, 30.09.2010, 12:15 | Повідомлення № 42
Новий користувач
Зрозуміло, дякую!!!
Nic-Nic Дата: Чт, 30.09.2010, 12:20 | Повідомлення № 43
Часто заходить...
Шановний KDV_slrom я думаю що ви повинні скоротити кількість годин в кожному курсі так щоб вийти на 4 години за тиждень. Якщо у вас поганенький інтернет, то скоротіть білше годин з спецкурсу Основи інтернету. Я вважаю що всі курси обовязкові для вивчення, адже це програма.
KDV_slrom Дата: Чт, 30.09.2010, 12:47 | Повідомлення № 44
Новий користувач
Думаю ссилка на даний сайт буде корисна багатьом вчителям Інформатики.
http://kpolyakov.narod.ru/school/prog.htm

Є методички і розробки пр. роб. по флеш і html.

Додано (30.09.2010, 11:47)
---------------------------------------------
Кому потрібні програми по проф. навч (Excel, сучасні оф. інф. техн), а також інші програми, Вам сюда -
http://www.ciit.zp.ua/index.p....=297#s2

Nic-Nic Дата: Чт, 30.09.2010, 13:06 | Повідомлення № 45
Часто заходить...
Моё огромноё спасибо Kn-IM за практические по flash
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Сторінка 3 з 12«123451112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.