Нд, 22.10.2017, 16:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 10 з 12«1289101112»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Nic-Nic Дата: Чт, 02.09.2010, 19:04 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
В цьому році в нашій школі вперше відкрили інформаційно-технологічний клас. А це аж 5 годин інформатики!. Програма складається з різних курсів за вибором. Шановні форумчани давайте разом обговоримо програму і викладання в таких класах.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]
swetikccc Дата: Сб, 10.09.2011, 15:36 | Повідомлення № 136
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Quote (Ковальчук_Олександр)
Якщо Ви не можете дати посилання на джерело обговорення, то й вважати Вашу інфу достовірною наврят чи хто буде. Це схоже на чутки бабок на базарі, чув дзвін, та не знаю, де він.

Держіть
http://www.infanata.com/compute....nu.html

Додано (10.09.2011, 14:36)
---------------------------------------------
Підтверження другого тверження

Основы программирования на примере Visual Basic .Net.
http://www.lbz.ru/books/232/4677/
Диск до книги, де є сама книга в HTML
http://natafolder.ifolder.ru/5715612

В неті можна найти і в ПДФ

Пилипчук_О_П Дата: Сб, 10.09.2011, 18:32 | Повідомлення № 137
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
Quote (yanasklyar)
якщо ви не є великим спеціалістом у веб-дизайні,

...то непоганим вибором для старту буде посібник Ковшуна М.І.:

http://aspekt-edu.kiev.ua/index.php?do=static&page=wwwd8
yanasklyar Дата: Сб, 10.09.2011, 23:30 | Повідомлення № 138
Тут живе...
Нагороди: 5
Рейтинг: 24
то непоганим вибором для старту буде посібник Ковшуна М.І.:

Погоджуюсь, цей посібник мені теж сподобався. Використовувала його в роботі. Все логічно і доступно. Але була потреба "копнути" глибше, бо раніше викладала за програмою "Інтегованого корсу інформатики", це за старою програмою, збірник "Запоріжжя", там на вивченя веб-дизайну відводилось по 6 годин на тиждень протягом року.
lanasvet Дата: Ср, 21.09.2011, 23:30 | Повідомлення № 139
Новий користувач
Скажите, сколько всего должно быть практических работ в 11-ом классе ИКТ профиля? Программа академический уровень+курсы по выбору "Основы веб", "Базы данных", "Информацийний працивник".
Nic-Nic Дата: Чт, 13.10.2011, 14:48 | Повідомлення № 140
Часто заходить...
Шановні колеги, підкажіть як правильно вести журнал для 10 інформаційно-технологічного класу. Як правильно зводити дві лінії навчання?
russo Дата: Чт, 13.10.2011, 17:09 | Повідомлення № 141
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 35
Quote (lanasvet)
Скажите, сколько всего должно быть практических работ в 11-ом классе ИКТ профиля? Программа академический уровень+курсы по выбору "Основы веб", "Базы данных", "Информацийний працивник".

У меня 41 практическая и 13 лабораторных. А вообще это зависит от планирования - а четких рекомендаций тут нет, в отличие от 10 класса, где материал идет по новой программе.
Quote (Nic-Nic)
Шановні колеги, підкажіть як правильно вести журнал для 10 інформаційно-технологічного класу. Як правильно зводити дві лінії навчання?

Есть в методических рекомендациях. Отдельно ИКТ и ОАП. Оценку за семестр выставлять на одной из страниц, учитывая оценки за все тематические по обеим линиям преподавания информатики. В Харьковской обл. вышли рекомендации по оформлению журнала по всем предметам. Прилагаю по информатике.
Прикріплення: 0117857.rar(10Kb)

Відредаговано: russo - Чт, 13.10.2011, 17:09
skif Дата: Чт, 13.10.2011, 21:26 | Повідомлення № 142
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 32
Quote (russo)
А вообще это зависит от планирования - а четких рекомендаций тут нет

в другому семестрі в 11 класі є курс інформаційного працівника, чи можна замість нього взяти ком. графіку?
russo Дата: Пт, 14.10.2011, 19:53 | Повідомлення № 143
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 35
Во втором семестре по программе академического уровня нет графики.
Che_Guevara Дата: Чт, 08.12.2011, 21:49 | Повідомлення № 144
Новий користувач
Шановний zava (І. Завадський) А коли вже за прикладом "ms excel у профільному навчанні" ВНV розродиться чимось приблизно таким: "Методи побудови алгоритмів у профільному навчанні" (або "в школах з поглибленим вивченням інформатики") з відповідною структурою: "Оцінка ефективності алгоритмів", "Структури даних:масив, стек, черга, ..., дерево", "Алгоритми пошуку та сортування", "Довгі числа", "Комбінаторні алгоритми", NP-повні задачі, "Теорія графів" "Динамічне програмування", "Жадібні алгоритми", "Алгоритми обч. геометрії" і таке інше?
А на рахунок електронних копій книг (Ви для себе вже все вирішили, то відомо), але, хоч Вам, як автору, тяжко в це повірити, "електронка" є найкращою рекламою для друкованого видання. Тож якщо мені електронка не сподобалась - я її викину геть, а якщо сподобалась - я знайду паперовий екземпляр. І так чинить переважна більшість. Невже Ви боїтесь, що "електронки" Ваших робіт не прийдуться до душі вчителям? Але то так - для підтримки розмови... Хотів би отримати відповідь на запитання про посібник з Алгоритмізації ... Дякую
Ktara Дата: Чт, 08.12.2011, 22:15 | Повідомлення № 145
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Che_Guevara, современного хорошего пособия по алгоритмизации не видела. По программированию попытки есть, а про алгоритмизацию давным-давно забыли :)
Che_Guevara Дата: Пт, 09.12.2011, 00:19 | Повідомлення № 146
Новий користувач
Ktara - я вот сейчас еще раз пересмотрел все так называемые "профільні курси за вибором" и в очередной раз убедился - в Украине ученики не имеют возможности выбрать алгоритмическое программирование в качестве своего профиля. Есть только богатый выбор по изучению продукции дяди Била и Ко. Печально.
zava Дата: Пт, 16.12.2011, 16:23 | Повідомлення № 147
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Che_Guevara)
Шановний zava (І. Завадський) А коли вже за прикладом "ms excel у профільному навчанні" ВНV розродиться чимось приблизно таким: "Методи побудови алгоритмів у профільному навчанні"

Як я вже писав на форумі, неправильно поділяти інформатику на 2 частини: алгоритмізація (фундаментальна чатстина) і все інше. Фундаментальних напрямів не один, а два:
1) алгоритми;
2) проектування структур даних.
І якщо в першому напрямі інформатика працює всі 25 років, вихована ціла армія алгоритмістів, олімпіадчиків, тренерів і т.д., то в другому напрямі не працював ніхто, бази даних чомусь плутають з Аксесом і розглядають як черговий витвір дяді Біла і Ко. Тому своє завдання я бачу насамперед в розробці напряму 2 (у якому я і є фахівцем). Табличний процесор у цьому напрямі можна вважати пропедевтичною технологією, а основною - БД. Відповідний курс вже створено і представлено на сайті .

http://zavadsky.at.uaА щодо алгоритмізації, то якщо згадана армія за 25 років не змогла створити достойного посібника, це дуже дивно. Що ж, може і цим займуся колись. Я працюю вже не в BHV, а в іншій фірмі, діяльність якої не пов'язана зі шкільною інформатикою. Інформатикою займаюся як хобі, з продуктивністю не більше 1 посібника в рік. Можливо, наступний буде із алгоритмізації, але нічого не обіцяю.

Додано (16.12.2011, 14:23)
---------------------------------------------
Quote (Che_Guevara)
А на рахунок електронних копій книг (Ви для себе вже все вирішили, то відомо), але, хоч Вам, як автору, тяжко в це повірити, "електронка" є найкращою рекламою для друкованого видання.

Думаю, це зовсім неефективно - використовувати електронні технології лише для викладання на сайт пдф. А чом би не додати до курсу інтерактив? Власне, я так і роблю. Повний електронний інтерактивний курс "Основи баз даних" коштує лише 10 грн., див. http://zavadsky.at.ua. А для традиційного тексту все-таки папір рідніший.

Відредаговано: zava - Пт, 16.12.2011, 16:25
Шестопалов Дата: Пт, 16.12.2011, 21:04 | Повідомлення № 148
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Quote (zava)
Я працюю вже ... в іншій фірмі, діяльність якої не пов'язана зі шкільною інформатикою.

Храню наилучшие воспоминания о нашем кратковременном сотрудничестве. Вы единственный из "корифеев", кто отозвался на предложение "простых" учителей на совместные проекты. Мы с Вами написали и опубликовали в центральной прессе несколько принципиальных статей, совместно с Пилипчуком Олександром разработали стройную, логическую и эффективную "Програму з інформатики для 9-11 класів". Искренне жаль, что наши твореческие пути больше не будут иметь общих точек.

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 16.12.2011, 21:06
pasichov Дата: Пт, 16.12.2011, 22:08 | Повідомлення № 149
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (zava)
І якщо в першому напрямі інформатика працює всі 25 років, вихована ціла армія алгоритмістів, олімпіадчиків, тренерів і т.д.,

п.Ігорю!
Працювала. Тільки "армії" ніколи не було. Вона, ця "армія", була формувалася в 1985 році із самоуків, що вже не "гуд", але....найстрашніше те, що тих "тренерів-алгоритмістів" в країні набереться нині ледь десяток, і прізвища всіх добре відомі. А новим взятися немає звідки. Нинішній учитель інформатики в своїй масі НЕ ВОЛОДІЄ ПРОГРАМУВАННЯМ (основні синтаксичні конструкціїї однієї - двох (навіщо?) мов, чи знайомство з інтерфейсом середовища візуальної розробки програм - не знання програмування, а учителя, у якого інформатика другий фах, більшому не навчають). А тут, ще, пардон "візуальне програмування". Як можна навчати тому, чого сам не вмієш, і тому, чого взагалі не існує? Знайомимся з інтерфейсом той мізер годин, що є, замість того, щоб думати вчитися?

Мій багаторічний досвід мені говорить: з того учня, якому вдалося в школі отримати навички "правильного" алгоритмічного мислення зовсім не обов"язково вийде програміст - лікар з нього теж буде кращий, ніж без цих навичок. А якщо він стане програмістом - то й і "базовик", і ... хто завгодно з нього вийде шикарний (можу підтвердити купою прикладів, з багатьмя з ними ви знайомі, п. Ігорю, особисто, знаю достеменно).
Між іншим, ота "1985 року народження" "армія" самоуків вивчила покоління, яке вивело Україну на одне із чільних місць у світі по аутсоурсінгу. А що зараз? Суцільні відкриті вакансії в аутсоурсінгових компаніях, поступовий "вихід" цього бізнесу з України. І навідь наші урядові очільники (!) відчули (а їх в "чуйці" запідозрити важко), і заговорили не лише про "кровосісів", а й про низький рівень підготовки IT-фахівців в Україні...
В 1-2 провідних ВНЗ IT-напрямку приходять ще випускники від отих десятка "тренерів", але приходять і інші, НЕ МЕНЬШ ТАЛАНОВИТІ, але ненавчені. І займається викладацька еліта вивченням з ними того, що ще кілька років тому будь-який школяр з Мухосранька якщо не знав, то МАВ МОЖЛИВІСТЬ і обовязок знати. Чи Ви, як викладач, цього не відчуваєте?

Відредаговано: pasichov - Пт, 16.12.2011, 22:14
mouse Дата: Сб, 17.12.2011, 14:18 | Повідомлення № 150
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Щось таке є. Але це не тільки з ІТ. Це у нас з усім. З кожним роком все "краще" і "краще".
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Викладання інформатики в інформаційно-технологічних класах
Сторінка 10 з 12«1289101112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.