Пт, 15.12.2017, 08:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Підручники для 10 класу (Обговорюємо підручники з інформатики для 10 класу)
Підручники для 10 класу
zava Дата: Ср, 25.08.2010, 13:12 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Видавничою групою BHV випущено в продаж комерційний наклад підручника "Інформатика. 10 клас. Рівень стандарту". Є перші покупці і, відповідно, скоро мають з'явитися відгуки. Будь ласка, публікуйте їх у цій темі. Також запрошую до обговорення всіх інших підручників для 10 класу і питань, пов'заних з поставкою і придбанням підручників.
alex Дата: Пт, 27.08.2010, 20:20 | Повідомлення № 46
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Шестопалов)
"свій болт" і "своя гайка"!

Всі новозапропоновані профілі це вивчення окремих технологій. Що в свою чергу
свідчить про відсутність загальної концепції предмету інформатика.
Наявність великої кількості напрямків створює "муть". А в "мутній воді"
є велика можливість виловлювати дивіденти.
gromko Дата: Сб, 28.08.2010, 17:23 | Повідомлення № 47
Лінуксоїд
Нагороди: 27
Рейтинг: 357
В Україні триває видання підручників
Друк підручників не припинявся. Про це під час прес-конференції сказав міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

"Друк підручників не припинявся і не припиняється… Але у нас пролобійоване рішення, яке дуже позначається на друкуванні… Норми, які були "протягнуті" в закон про те, що друк підручників за кошти державного замовлення здійснюється лише на папері вітчизняного виробництва… На сьогоднішній день, приховуючи те, що в нас лише одна фабрика виробляє папір, це абсолютно узаконений войовничий монополізм… Російські виробники паперу пропонували нашим видавцям папір по 7200 грн за тонну, наш монополіст давав ціну вище 11 тис. Закон зобов’язує нас друкувати підручники на папері вітчизняного виробництва… Тому якщо на фабриці монополіста найближчим часом не будуть полагоджені машини, то я вже звертався до прем’єра, звернусь і до Президента, негайно внести проект закону у ВР і скасувати це рішення… Поки що найближчі кілька днів у наших поліграфістів запас паперу існує", - наголосив Д.Табачник.

zava Дата: Сб, 28.08.2010, 19:38 | Повідомлення № 48
Тут живе...
Quote (volevikt)
Чи можу я придбати підручник академічного рівню?

На 100% зможу дати відповідь 1 вересня. Скоріш за все, так. Він коштуватиме стільки ж, скільки підручник рівня стандарту і якщо вийде комерційним накладом, то до 10 вересня.
Ковшун Дата: Сб, 28.08.2010, 19:38 | Повідомлення № 49
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (gromko)
Тому якщо на фабриці монополіста найближчим часом не будуть полагоджені машини, то я вже звертався до прем’єра, звернусь і до Президента, негайно внести проект закону у ВР і скасувати це рішення… Поки що найближчі кілька днів у наших поліграфістів запас паперу існує", - наголосив Д.Табачник.

Поки все налагодять ;) (Ще чи налагодять ;) ), мтне вересень....жовтень......
На Різдво...може і отримаємо...а може і ні... ;)
zava Дата: Ср, 01.09.2010, 09:25 | Повідомлення № 50
Тут живе...
Quote (Ковшун)
На Різдво...може і отримаємо...а може і ні...

На Різдво цього року точно ніхто нічого не отримає. Оптимістичний прогноз - березень. Більше того, за останніми даними в області прийшов лист, у якому вказані назви підручників та відсоток забезпечення ними шкіл. Так от, цей відсоток не становить 100%. Тобто держава ПЛАНУЄ залишити значну частину шкіл без підручників для 10 класу. Тому, якщо хочете якісно вчити - купляйте комерційні видання, але з грифом МОН.
volevikt Дата: Ср, 01.09.2010, 09:27 | Повідомлення № 51
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 225
Quote (zava)
Цитата (volevikt )
Чи можу я придбати підручник академічного рівню?

На 100% зможу дати відповідь 1 вересня.

Чекаю відповідь. :)
Ковшун Дата: Ср, 01.09.2010, 10:17 | Повідомлення № 52
Досвідчений учасник
Quote (zava)
Тому, якщо хочете якісно вчити - купляйте комерційні видання

Давно вже так робимо!!!
Irina_Mix007 Дата: Ср, 01.09.2010, 11:42 | Повідомлення № 53
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (swetikccc)
Я за професіональність, а верстати книги в Ворді....., тепер мені зрозуміло чому вони всі такі сірі.

Видалено
[warning]Не переходьте на особистості. З'ясувати стосунки небхідно а ОП. Читайте правила форуму[/warning]
Глинський__Ярослав Дата: Ср, 01.09.2010, 18:10 | Повідомлення № 54
Видавець посібників
Нагороди: 3
Що стосується підтримки комерційних підручників "Інформатика. 10 клас", то я тут цілком на стороні п. Завадського. Не розумію тих вчителів, які пишуть "не хочу залізати батькам у кишеню" і тому не буду рекомендувати комерційних книжок. Цим самим вони роблять ведмежу послугу батькам та учням. Учень повинен вміти працювати з підручником на уроках інформатики. ВІн повинен вміти вчитися. Іншими способами, ніж робота з підручником, навчити вчитися не можливо. Ставши студентом, колишній учень повинен читати (вивчати) книжку обсягом у шкільний підручник за один тиждень. Якщо Ви, вчителі, будете оберігати учня від роботи зі шкільним підручником, то ми - викладачі внзів- фахівців не підготуємо.
volevikt Дата: Ср, 01.09.2010, 18:24 | Повідомлення № 55
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 225
Quote (Глинський__Ярослав)
Не розумію тих вчителів, які пишуть "не хочу залізати батькам у кишеню"

Поставте себе на місце батьків, особливо безробітних. Тоді зрозумієте.
Учень повинен вміти працювати з підручником на уроках інформатики.

А я вважала, що учні вже навчені працювати з підручником ще з початкової школи.
А на уроках інформатики, на мій погляд, важливіша не робота з підручником, а робота з комп'ютером.
Глинський__Ярослав Дата: Ср, 01.09.2010, 18:32 | Повідомлення № 56
Видавець посібників
Quote (volevikt)
А на уроках інформатики, на мій погляд, важливіша не робота з підручником, а робота з комп'ютером.

Якщо це не зводиться до кнопконатискання, тоді так - теза правильна. З підручником треба працювати більше вдома, ніж на уроці, хоча на уроці також.
Щодо безробітних, то у всіх школах, які виберуть мої підручники за основу, я забов'язуюсь (бо це робив і раніше) дітям з малозабезпечених сімей надати книжки безкоштовно.
serbor Дата: Ср, 01.09.2010, 18:34 | Повідомлення № 57
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Не розумію тих вчителів, які пишуть "не хочу залізати батькам у кишеню"

А наш директор на всех совещаниях требует от нас не предлагать родителям что-либо покупать. По любому поводу родители повадились жаловаться на школу в прокуратуру. Сами родители приобрести учебники могут, но от учителей не должна исходить инициатива. В результате в классе книги покупает от 1 до 3 учеников.

Відредаговано: serbor - Ср, 01.09.2010, 18:36
Ktara Дата: Ср, 01.09.2010, 18:38 | Повідомлення № 58
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 303
serbor, это позиция любого директора кто не хочет потом доказывать что он не верблюд. Все правильно, инициатива сбора денег не может исходить от учителя - это есть поводом пожаловаться на учителя (или школу в целом)
Если родители хотят - они купят. Но заставлять я не имею права. Или вынуждать своими действиями к покупке (типа открыли учебник и читаем - а х у тебя нет учебника -ну это твои проблемы, а потом еще и обязательно спросить именно того, у кого нет этого учебника)
У меня из 15 детей можно было начитать до 5-ти разных учебников - что родители купили. И ниче - нормально работаем.
Глинський__Ярослав Дата: Ср, 01.09.2010, 18:52 | Повідомлення № 59
Видавець посібників
Учитель може обговорити це питання з батьківським комітетом, який у разі згоди візьме на себе всі технічні питання (замовлення, оплата, довіз книжок).
Bandalak Дата: Ср, 01.09.2010, 18:58 | Повідомлення № 60
Лідер форуму
Нагороди: 40
Рейтинг: 260
Я вирішив у цьому році не пропонувати підручники учням, а купити на кабінет за спонсорські кошти. Можна буде використовувати декілька років.
А то у минулому році вже доводив, що я не верблюд. А це не вельми приємно! :*
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Підручники для 10 класу (Обговорюємо підручники з інформатики для 10 класу)
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.