Ср, 22.11.2017, 14:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Підручники для 10 класу (Обговорюємо підручники з інформатики для 10 класу)
Підручники для 10 класу
zava Дата: Ср, 25.08.2010, 13:12 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Видавничою групою BHV випущено в продаж комерційний наклад підручника "Інформатика. 10 клас. Рівень стандарту". Є перші покупці і, відповідно, скоро мають з'явитися відгуки. Будь ласка, публікуйте їх у цій темі. Також запрошую до обговорення всіх інших підручників для 10 класу і питань, пов'заних з поставкою і придбанням підручників.
Ktara Дата: Чт, 26.08.2010, 21:10 | Повідомлення № 31
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Махновець_Ігор, я в том же поиске :) Только мне еще б учебник 11-го класса по новой программе не помешал бы :)
PanPete Дата: Чт, 26.08.2010, 21:32 | Повідомлення № 32
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Махновець_Ігор)
Мені в 10 класі адміністрація виділила аж 3 години інформатики

Заздрю. Зміна програми співпала з зміною директора. Нинішньому інформатика якось по ... . Наслідок - "тільки те, що положено", тобто по 1 год в 9, 10, 11. На варіатив "не зазіхайте, є важливіші предмети". Мабуть не витерплю, піду з освіти, і справа, повірте, не в зарплаті.
W-w-W Дата: Чт, 26.08.2010, 22:12 | Повідомлення № 33

Quote (PanPete)
Зміна програми співпала з зміною директора. Нинішньому інформатика якось по ... . Наслідок - "тільки те, що положено", тобто по 1 год в 9, 10, 11. На варіатив "не зазіхайте, є важливіші предмети".

все робиться як в більшості шкіл. мені сам директор сказав, що з варіативу для вас ще 2 години оскільки база є, пк є, все працює то ж працюйте, таке рідко коли почуєш, сам здивований без меж

Quote (PanPete)
Мабуть не витерплю, піду з освіти, і справа, повірте, не в зарплаті.

мене ця проблема теж давно гризе, не можу я працювати за нинішніх умов як комусь хочеться. Я вас дуже розумію PanPete

Завтра буду на Петрівці і буду дивитись що з підручників по академічному рівню вже є

Ktara Дата: Чт, 26.08.2010, 22:16 | Повідомлення № 34
Перспективна вчителька
Махновець_Ігор, я там была - можеш не ехать - нет ничего :(
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 26.08.2010, 22:17 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Махновець_Ігор)
Мені в 10 класі адміністрація виділила аж 3 години інформатики, то тепер є над чим працювати.

Я заздрю тобі, Ігор, білою заздрістю, тому що в 10-му класі загалом 3 години варіативки, якщо я не помиляюсь, то 2 з них на інформатику це дуже добре. Мені в 10 і 11 класах виділили по 0,5 години на факультатив і за це вдячний. Тобто разом в 4-х класах 2 години.
Ірина_Сьомачок Дата: Чт, 26.08.2010, 22:19 | Повідомлення № 36
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Минулого року отримала підручник Володіних. Почала працювати.... Закрила. Відклала.... Працювала за підручниками Глинського та видавництва "Аспект". Непоганий вийшов мікс.
W-w-W Дата: Чт, 26.08.2010, 22:30 | Повідомлення № 37

Quote (Ковальчук_Олександр)
Я заздрю тобі, Ігор, білою заздрістю, тому що в 10-му класі загалом 3 години варіативки, якщо я не помиляюсь, то 2 з них на інформатику це дуже добре

Я не можу поняти, чому така різниця скрізь? в нас варіатив в 10 кл складає 12 год, 4 години отримав я для інформатики у 10 кл

Мені виділили 2 години з варіативу до тієї 1, що в навчальному плані, до того ж зауч пояснив це три години як основний предмет, ще 2 години з варіативу теж у цьому 10 класі надав для факультативу і тепер в мене виходить така ситуація, що 3 години на саму інформатику та 2 на факультатив Інформаційна культура, в сукупності виходить 5 год на 10 кл

Порадьте будь ласка підручник по академічному рівню, чесно кажучи не бачив ще жодного

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 26.08.2010, 22:37 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
Махновець_Ігор, тому що не скрізь така щедра адміністрація це по-перше, а по-друге, що у нас ще є багато учителів, в яких по 12-14 годин і варіативка по трохи на них розходиться. Тому те, що мені виділили на 2 10-х класи і на 2 11-х класи загалом 2 години факультативу можна вважати успіхом :)
alex Дата: Чт, 26.08.2010, 22:49 | Повідомлення № 39
Активний учасник
Рейтинг: 17
Основна кількість шкіл з тих чи інших причин вибирають
рівень стандарту. Цей рівень передбачає 5 годин вивчення
матеріалу , який складає суть предмету інформатики.
Як на мене то для викладання того матеріалу, який вивчається
в 9-11 класах і 1 години багато.
Як можна обговорювати підручники,які є де якою модернізованою копією
файлів довідки продуктів фірми майкрософт?
Можна стверджувати, що предмет інформатика як такий
в загальному випадку знищений, а суть того матеріалу який планується вивчати
зводиться до підготовки кнопко натискачів.
А жаль. Все так хорошо починалось.
PS. Аргумент "вибирайте відповідний профіль і викладайте дійсно інформатику"
не витримує критики. З яких це пір вчитель інформатики буде визначати профіль школи?

Відредаговано: alex - Чт, 26.08.2010, 22:50
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 26.08.2010, 23:04 | Повідомлення № 40
Ветеран спілкування
Чим далі, тим більше я усвідомлюю, що стара програма, хоч була не досконалою, проте відповідала назві предмета. Програмування було досить 40-48 годин і інформаційні технології основні розглядалися, підручник був хоч і не правильним, проте єдиним. Я не розумію навіщо стандарт і академічний, діти по всій Україні мають отримувати однакові базові знання з інформатики, за вийнятком профілів, з якими також повна "нерозберіха". Це понесло вдвічі більші витрати на підручники і путатину серед програм, ніхто нічого толком не знає, хто визначав кому який рівень також не зрозуміло.
Quote (alex)
Можна стверджувати, що предмет інформатика як такий
в загальному випадку знищений, а суть того матеріалу який планується вивчати
зводиться до підготовки кнопко натискачів.

І кращої перспективи не намічається.
Quote (alex)
А жаль. Все так хорошо починалось.

Я щось і не пам’ятаю, коли в інформатиці було хорошо, можливо трохи краще... Мабуть мало працюю.
Quote (alex)
Як на мене то для викладання того матеріалу, який вивчається
в 9-11 класах і 1 години багато.

Щодо 10-го класу то мабуть так. А в 9-му навпаки і ми в цьому переконались. Частину матеріалу з 9-го класу можна було перенести в 10-й, ущільнити "Інформаційні технології в навчанні" і було б дозоване навантаження.
Quote (alex)
Основна кількість шкіл з тих чи інших причин вибирають
рівень стандарту. Цей рівень передбачає 5 годин вивчення

Це хіба що мотивувати важливість алгоритмізації і програмування та розглянути основні поняття алгоритмізації, а потім завершити: "А далі дітки, пропоную вам вивчити цей неймовірно цікавий розділ самостійно" :)
Bandalak Дата: Чт, 26.08.2010, 23:25 | Повідомлення № 41
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (Махновець_Ігор)
Завтра буду на Петрівці і буду дивитись що з підручників по академічному рівню вже є

Поглянь на Петрівці чи немає підручника Унгриновича для наших 9 і 10 класів, цікаво би глянути.

Quote (alex)
Цей рівень передбачає 5 годин вивчення

У нас навіть сама назва предмету не відповідає його суті.
У Росії назвали правдивіше "Інформатика та ІКТ".

Це хіба що мотивувати важливість алгоритмізації і програмування та розглянути основні поняття алгоритмізації, а потім завершити: "А далі дітки, пропоную вам вивчити цей неймовірно цікавий розділ самостійно"

1 з 10 000 може і вивче самостійно, але пізніше десь на 4-му курсі універу! B)
PanPete Дата: Пт, 27.08.2010, 01:15 | Повідомлення № 42
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (Ковшун)
А Ви спробуйте! Навчальні посібники, пробний випуск:«Інформатика. 10 клас. Другий рік», Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А.

Quote (Ковшун)
А я буду продовжувати у 10 класі за посібником «Інформатика. 10 клас. Другий рік»,

Я також буду рекомендувати дітям підручник Аспекту

Quote (Irina_Mix007)
Пробовала учить по Завадскому, но большой объем информации в одной теме приводил к тому, что дети переставали открывать учебники, ограничивались моим пояснением темы.

Quote (Ковшун)
Лучше буду использовать учебники издательства "Аспект".

І інші в користь Аспекту ........................
В 9 використовував при підготовці, але не рекомендував як основной. З 10 - похоже та ж історія. ЧОМУ? Ось мої зауваження після поверхового ознайомлення з підручником, тільки по розділу 1.1:

Відредаговано: PanPete - Пт, 27.08.2010, 01:48
swetikccc Дата: Пт, 27.08.2010, 07:28 | Повідомлення № 43
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (PanPete)
І інші в користь Аспекту ........................

Крім мене, як завжди.
Я за професіональність, а верстати книги в Ворді....., тепер мені зрозуміло чому вони всі такі сірі.

Поняття розділу при форматуванні великих документів відсутнє (дивився правда поверхнево, але ж), цікаво чи буде воно в інших книгах

Ktara Дата: Пт, 27.08.2010, 07:29 | Повідомлення № 44
Перспективна вчителька
Bandalak, Угринович в Интернете валяется. В России, по-моему, 3 предмета, свалянных с информатикой. Причем это деление начинается еще с младшей школы. Жаль в этом году не попала в Россию, поэтому не знаю ситуацию н аэтот учебный год
Шестопалов Дата: Пт, 27.08.2010, 08:41 | Повідомлення № 45
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Ktara)
Я не розумію навіщо стандарт і академічний, діти по всій Україні мають отримувати однакові базові знання з інформатики, за вийнятком профілів, з якими також повна "нерозберіха". Це понесло вдвічі більші витрати на підручники і путатину серед програм, ніхто нічого толком не знає, хто визначав кому який рівень також не зрозуміло.

Я вже писав, доречно повторити:
«Бог создал природу так, что все важное просто, а все сложное не нужно». Американцы говорят: «Он недостаточно умен, чтобы делать простые вещи». Людство в усі часи прагне до простого. В усьому світі понад усе ціниться уніфікація та стандартизація. А тут на кожний рівень із сумнівним обґрунтуванням "свій болт" і "своя гайка"!? Можна уявити, як вчителі та учні будуть блукати серед двох сосен, не розуміючи, для чого такі мудрування.
На жаль, так воно і вийшло - блукають і будуть блукати! «МОН недостаточно умен, чтобы делать простые вещи».
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Підручники для 10 класу (Обговорюємо підручники з інформатики для 10 класу)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.