Вт, 12.12.2017, 15:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Підручники для 10 класу (Обговорюємо підручники з інформатики для 10 класу)
Підручники для 10 класу
zava Дата: Ср, 25.08.2010, 13:12 | Повідомлення № 1
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Видавничою групою BHV випущено в продаж комерційний наклад підручника "Інформатика. 10 клас. Рівень стандарту". Є перші покупці і, відповідно, скоро мають з'явитися відгуки. Будь ласка, публікуйте їх у цій темі. Також запрошую до обговорення всіх інших підручників для 10 класу і питань, пов'заних з поставкою і придбанням підручників.
zava Дата: Чт, 26.08.2010, 11:12 | Повідомлення № 16
Тут живе...
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (volevikt)
Чи будуть виставлені в неті для ознайомлення перші розділи Вашого підручника "Інформатика. 10 клас. Академічний рівень"?

Перші 6 розділів підручника академічного рівня збігаються з розділами підручника рівня стандарту, який Ви можете придбати. На сайті ми опублікуємо перші розділи тоді, коли отримаємо від держави хоч якісь гроші за держзамовлення (поки не отримали жодної копійки).
volevikt Дата: Чт, 26.08.2010, 11:17 | Повідомлення № 17
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Чи можу я придбати підручник академічного рівню?
Підручник рівню стандарт мені ні до чого.

Ознайомилася з першими розділами підручників для 10 класу рівню Стандарт тут. Склалося враження, що програма сама по собі, а автори підручників "на своїй хвилі". В двох підручниках перший розділ присвячений текстовому редактору, в третьому - Інтернету.
Висновок: вчителі теж можуть чудити (переставляти теми як заманеться)?
Bandalak Дата: Чт, 26.08.2010, 12:21 | Повідомлення № 18
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (volevikt)
Склалося враження, що програма сама по собі, а автори підручників "на своїй хвилі".

Так само було з 9 класом.
Але я переконаний, що має бути єдиний стандарт послідовності викладання тем.

Передивився я розділи з Морзе. Якщо нам надішлють саме цей підручник - це буде К А Т А С Т Р О Ф А !
Він більше змахує на книгу для додаткового читання, ніж на підручник! ;)

W-w-W Дата: Чт, 26.08.2010, 13:49 | Повідомлення № 19

Quote (volevikt)
Чи можу я придбати підручник академічного рівню?

Мене теж цікавить це питання! Взагалі чим далі тим веселіше нам вчителям інформатики
Bandalak Дата: Чт, 26.08.2010, 14:37 | Повідомлення № 20
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (volevikt)

А мені якраз стандарт підходить. Академічний нам не дають, кажуть в 11 класі не буде місця для 2 годин інформатики.

Quote (Махновець_Ігор)
Взагалі чим далі тим веселіше нам вчителям інформатики

Колись буде і на нашій вулиці свято!
Ktara Дата: Чт, 26.08.2010, 14:45 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 295
А у меня непонятно что - и не стандарт и не академ. Короче пишу свою программу. ну а по поводу учебника. если они придут только в качестве новогоднего подарка - то как-то без них обойдемся - первый раз что ли :)
Ковшун Дата: Чт, 26.08.2010, 15:23 | Повідомлення № 22
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ktara)
если они придут только в качестве новогоднего подарка - то как-то без них обойдемся - первый раз что ли

Це точно ;)
Шестопалов Дата: Чт, 26.08.2010, 15:50 | Повідомлення № 23
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
А Ви спробуйте!
Навчальні посібники, пробний випуск:
«Інформатика. 10 клас. Другий рік», Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А. та інші, 2010, - 192 с. - 24 грн.
http://aspekt-edu.kiev.ua/index.php?do=static&page=inform210
«10 клас. Другий рік. Робочий зошит», Михальчук І.І., Пилипчук О.П., Слуцька І.А., 2010, - 56 с. - 6 грн.
http://aspekt-edu.kiev.ua/index.php?do=static&page=inform210robzoch

Скачать перші 7 уроків у форматі .doc на сайті http://aspekt-edu.kiev.ua
Навчальний посібник розрахований на учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів різних профілів, які почали вивчати інформатику лише з 9-го класу.
Навчальний посібник містить заключні теми розділу «Текстовий процесор», у зручній та доступній формі описує створення презентацій за допомогою програми PowerPoint, обробку мультимедійних даних засобами програми Movie Maker, обробку табличної інформації за допомогою програми Excel та служби Інтернету.
Поданий у посібнику навчальний матеріал для 10-го класу відповідає вимогам програми з інформатики для 10-го класу загальноосвітніх навчальних закладів (автори: Завадський І.О., Потапова Ж.В., Дорошенко Ю.О.).
Для видання загального посібника в єдиний курс об’єднано подібні багатьма елементами програми стандартного та академічного рівнів. Без порушення логічних зв’язків у послідовності вивчення матеріалу, досить було в 10-й клас стандартного рівня перенести з 11-го класу тему «Системи обробки табличної інформації», а у 12-й клас винести підтему «Основи створення комп’ютерних публікацій». Із курсу вилучена тема «Інформаційні технології у навчанні».

Відредаговано: Шестопалов - Чт, 26.08.2010, 16:02
Ковшун Дата: Чт, 26.08.2010, 16:02 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Quote (Шестопалов)
А Ви спробуйте!

А я буду продовжувати у 10 класі за посібником «Інформатика. 10 клас. Другий рік», Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А. та інші, 2010.
У 9 класі торік ми вивчали інформатику за посібником цього видавництва. Враження хороше!
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 26.08.2010, 17:14 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Я також буду рекомендувати дітям підручник Аспекту і інших, а вибір за ними. Покажу їм електронні версії. Але може бути й таке, що батьки пожаліють грошей на освіту дітей, не всі, звичайно. Навіть не знаю, хто в цій ситуації буде правий.
svbor Дата: Чт, 26.08.2010, 17:19 | Повідомлення № 26
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 21
Quote (Bandalak)
Академічний нам не дають, кажуть в 11 класі не буде місця для 2 годин інформатики.

А хіба це залежить від того чи дадуть чи не дадуть? це залежить від класу , який він має профіль. а програмою в математичному, природничому профілях повиннен бути академічний рівень, а тому в 11 класі 2 год інформатики. Здається наше керівництво, саме ще не "вчиталось" в ці рівні.

Ковшун Дата: Чт, 26.08.2010, 17:45 | Повідомлення № 27
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
Але може бути й таке, що батьки пожаліють грошей на освіту дітей, не всі,

Умные родители не пожалеют....))
А на глупых не стоит зацикливаться.

Quote (Ковальчук_Олександр)
Навіть не знаю, хто в цій ситуації буде правий.

Правий буде той, хто з нормальним посібником вивчатиме інформатику!
Irina_Mix007 Дата: Чт, 26.08.2010, 17:58 | Повідомлення № 28
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Должна быть единая програма, единый, удобный учителю+ученику учебник. Изучать информатику и учить использовать компьютер с того возраста, когда это восстребовано временем (со 2 класса, а не переучивать "дедушек-чайников" в 9 классе).
А пока этого нет считаю, что наиболее простым и удобным есть учебник Шестопалова, к нему есть рабочая тетрадь, разработаны тесты. А еще прекрасная методика, к которой он упорядочил и добавил все лучшие идеи учителей для преподавания информатики именно в школе, а не вышах.
Пробовала учить по Завадскому, но большой объем информации в одной теме приводил к тому, что дети переставали открывать учебники, ограничивались моим пояснением темы. Поэтому Шестопалов, где четко пошагово прописано, как и что делать и четко все привязано к программе. А любознательные легко находят все в нтернете.
Ковшун Дата: Чт, 26.08.2010, 18:12 | Повідомлення № 29
Досвідчений учасник
Quote (Irina_Mix007)
Должна быть единая програма, единый, удобный учителю+ученику учебник. Изучать информатику и учить использовать компьютер с того возраста, когда это восстребовано временем (со 2 класса, а не переучивать "дедушек-чайников" в 9 классе).

Полностью с Вами солидарен!
Чем раньше начать изучение информатики...тем лучше!
Quote (Irina_Mix007)
А пока этого нет считаю, что наиболее простым и удобным есть учебник Шестопалова, к нему есть рабочая тетрадь, разработаны тесты. А еще прекрасная методика, к которой он упорядочил и добавил все лучшие идеи учителей для преподавания информатики именно в школе, а не вышах.

Я тоже так считаю!
И уже много лет работаю именно используя учебники Издательства "Аспект".
Quote (Irina_Mix007)
Пробовала учить по Завадскому, но большой объем информации в одной теме приводил к тому, что дети переставали открывать учебники, ограничивались моим пояснением темы. Поэтому Шестопалов, где четко пошагово прописано, как и что делать и четко все привязано к программе. А любознательные легко находят все в нтернете.

Я не пробовал работать по учебникам Завадского, хотя с ними знаком.
Лучше буду использовать учебники издательства "Аспект".

W-w-W Дата: Чт, 26.08.2010, 20:46 | Повідомлення № 30

Quote (Bandalak)
А мені якраз стандарт підходить. Академічний нам не дають, кажуть в 11 класі не буде місця для 2 годин інформатики.

Мені в 10 класі адміністрація виділила аж 3 години інформатики, то тепер є над чим працювати.
В мене академічний рівень, тепер я в пошуках нормального підручника.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ ІІ: ЛІТЕРАТУРА З ІНФОРМАТИКИ » 2.5 Пропозиції видавництва BHV » Підручники для 10 класу (Обговорюємо підручники з інформатики для 10 класу)
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.