Сб, 23.09.2017, 12:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.10 Цікаві факти та події » Работы Леонардо да Винчи (Выставка реконструированных работ Леонардо да Винчи в ГУМе)
Работы Леонардо да Винчи
Ktara Дата: Ср, 28.04.2010, 23:28 | Повідомлення № 31
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285

Летательный аппарат типа вертолёта

filnick Дата: Чт, 29.04.2010, 18:48 | Повідомлення № 32
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Шановна, Ktara, дуже цікава підбірка і безумовно заслуговує уваги. Кілька років тому дивився по Діскавері фільм про міланський музей науки і техніки, де виставлялися винаходи та картини Леонардо, десь навіть на DVD був записаний цей фільм. Потім дізнався, що така виставка періодично організовується у великих містах світу.
Є дві запитання:
1. Вкажіть на джерело опублікованих фотоматеріалів (можливо це ваші власні фотографії).
2 А чи не пора створити авторські блоги на сайті?
Ktara Дата: Чт, 29.04.2010, 18:50 | Повідомлення № 33
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
filnick, фото не мои. Выставка была давно в 2005 году. Жалею, что так поздно нашла материалы с нее. А то обязательно бы поехала
Сейчас попробую найти откуда я брала материал
Кажись отсюда
Но в интернете есть несколько подборок. Так что точно не могут сказать

А по поводу блогов. Не знаю. В блоге надо постоянно писать. Он должен быть интересным. Блог, который не поддерживается, думаю, создавать не стоит. Во всяком случае, если кто-то захочет начать блог на форуме, то можно организовать. Примером тому есть блог Jokerz

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.10 Цікаві факти та події » Работы Леонардо да Винчи (Выставка реконструированных работ Леонардо да Винчи в ГУМе)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.