Пн, 21.08.2017, 14:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 11 з 12«129101112»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.4 Новини, оголошення, об'яви » Благодійна допомога форуму
Благодійна допомога форуму
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 05.09.2012, 15:01 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
В зв’язку з тим, що термін оплати дискового простору і відсутності банера спливає в середині вересня, а кошти, зібрані за рекламу прийдуть пізніше, прошу користувачів форуму, в яких є можливість, підтримати форум, перевівши на веб-гаманець благодійну допомогу в будь-якому розмірі.

Номери кошильків:
Z315994818912
R398404718768
U819682396073

Або на картку приватбанку, в системі Privat24: 5168-7553-6242-7060
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 23.06.2016, 18:27 | Повідомлення № 151
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Цитата volevikt ()
Виходячи з обговорень, на сьогоднішній день ми не готові до переїзду.Єдине, що ми можемо - вдосконалити форум: почистити від давно вже неактуальних (лялякальних) тем та, можливо, додати корисні нові.

А реклама... Було б непогано якось заробляти на іншій рекламі, розміщеній на форумі, в оплату за укозівську. Ну якось так.)))
Повністю згідний з цими словами.
Нажаль, зараз відпустка. Після відпустки я напишу їм заяву з підписом і печаткою директора, типу даний сайт є офіційним сайтом школи.
Побачимо, може пройде.
volevikt Дата: Чт, 23.06.2016, 19:07 | Повідомлення № 152
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Цитата Ковальчук_Олександр ()
Після відпустки я напишу їм заяву з підписом і печаткою директора, типу даний сайт є офіційним сайтом школи. Побачимо, може пройде.

На жаль, не пройде.
Після отримання заяви вони обов'язково зайдуть на сайт, щоб перевірити.
Крім того, думаю ukoz веде якийсь облік. А там вказано, що ми справно платимо щороку. А, отже, можемо заплатити ще. Логічно?
Jokerz Дата: Чт, 23.06.2016, 19:12 | Повідомлення № 153
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Після відпустки я напишу їм заяву з підписом і печаткою директора, типу даний сайт є офіційним сайтом школи.Побачимо, може пройде.
Ну я думаю они ребята не глупые, и видно что не школьный сайт
volodschool2 Дата: Чт, 23.06.2016, 19:53 | Повідомлення № 154
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 247
Цитата volevikt ()
А реклама... Було б непогано якось заробляти на іншій рекламі, розміщеній на форумі, в оплату за укозівську. Ну якось так.)))
На форумі багато рекламних банерів, от цікаво було б знати, вони висять безкоштовно?
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 23.06.2016, 20:49 | Повідомлення № 155
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 294
Після відпустки я напишу їм заяву з підписом і печаткою директора, типу даний сайт є офіційним сайтом школи.

А я трохи здивований? Справді не робилось спроб написати листа?

Ось тут читаємо: "Если вы сделали сайт школы, ВУЗа или любой другой социальный проект (например, сайт в память героям Великой Отечественной войны), вы можете обратиться с просьбой бесплатно отключить рекламу для вашего социального проекта.
Для этого просто пришлите соответствующее заявление по адресу: banner@ucoz.net (образец бланка для письма прикреплен ниже)".

Цим щороку користуються, наприклад, організатори Хмельницької заочної олімпіади з програмування: http://zoi2015.at.ua/
gu2in Дата: Чт, 23.06.2016, 20:49 | Повідомлення № 156
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 217
Перші 3 місяці я оплачував зняття реклами з шкільного сайту на Юкозі (зі свого карману). Потім в Мережі знайшов рекомендацію, як вимкнути рекламу, яку тут усі знають. Відразу не повірив і трохи пошукав інформацію на офіційному Форумі Юкозу. Вимоги до зняття реклами такі:
1 - сайт освітньої направленності;
2 - відсутність сторонніх банерів/реклами та комерційного заробітку на сайті.
Проблема зняття реклами з освітніх сайтів обговорювалась у зв'язку з тим, що реклама від Юкоза зустрічається і еротичного спрямування, а тому деякі користувачі подавали скарги в якісь інстанціїї. Тому адміністрація завжди йшла на зустріч.
Хоча я і оплачував перші місяці, мені вимкнули рекламу після офіційного звернення до ТП. Через рік знову увімкнули, я ще раз написав звернення і після того 5-й рік її немає на шкільному сайті.
На жаль, посилання на Форум Юкозу, де все це обговорювалось я вже не маю.
Отже висновки з цього такі:
- спробувати можна, так як сайт освітнього спрямування;
- прибирайте усю сторонню рекламу перед зверненням.
Bandalak Дата: Пн, 18.07.2016, 17:26 | Повідомлення № 157
Лідер форуму
Нагороди: 36
Рейтинг: 247
Дістала вже ця реклама!
Порадьте надійний блокувальник, але такий що дійсно працює.
Перепробував з десяток різних, щодного ефекту!
Jokerz Дата: Пн, 18.07.2016, 17:57 | Повідомлення № 158
Хостер
Цитата Bandalak ()
Порадьте надійний блокувальник, але такий що дійсно працює. Перепробував з десяток різних, щодного ефекту!

Может все же решить проблему с рекламой глобально?
sergey1979 Дата: Пн, 18.07.2016, 22:27 | Повідомлення № 159
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Хром+Адблок плюс - ніякої реклами (бачу, що 3 (три) обєкта на цій сторінці було блоковано) - це я звісно про цей сайт...
bgd Дата: Пн, 18.07.2016, 23:04 | Повідомлення № 160
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 50
Нажаль, зараз відпустка. Після відпустки я напишу їм заяву з підписом і печаткою директора, типу даний сайт є офіційним сайтом школи.

Теж у свій час писав в Укоз про електронну бібліотеку коледжу, що вона є офіційним сайтом некомерційного державного закладу. Не допомогло. Відповідь спочатку була - наповніть контентом, а потім, що це не сайт коледжу. В нас є окремо сайт коледжу.

Додано (18.07.2016, 23:04)
---------------------------------------------

Цитата Bandalak ()
Дістала вже ця реклама!Порадьте надійний блокувальник, але такий що дійсно працює.
Перепробував з десяток різних, щодного ефекту!

Цитата sergey1979 ()
Хром+Адблок плюс - ніякої реклами (бачу, що 3 (три) обєкта на цій сторінці було блоковано) - це я звісно про цей сайт...

В мене теж Adblock Plus (https://adblockplus.org/ru/) стоїть, реклами на форумі не має!
beregok Дата: Вт, 19.07.2016, 01:47 | Повідомлення № 161
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 33
Jokerz мабуть мав інше на увазі, а не просте блокування htttp запитів

Цитата Jokerz ()
Может все же решить проблему с рекламой глобально?

P.S. Можу додати що Adblock сильно навантажує процесор, зараз використовую uBlock Origin

Відредаговано: beregok - Вт, 19.07.2016, 01:54
gry Дата: Вт, 19.07.2016, 05:32 | Повідомлення № 162
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 100
можна спробувати Adguard Антибанер ( в хромі працює непогано)
Jokerz Дата: Пт, 22.07.2016, 06:14 | Повідомлення № 163
Хостер
Цитата beregok ()
Jokerz мабуть мав інше на увазі, а не просте блокування htttp запитів

Я имел ввиду оплатить рекламу, или создать другой проект. Причина одна если будет эта реклама проект умрет, а те 10 людей которые каждый день заходят и ставят себе программу которая режет рекламу, полный бред.

Посмотрим правде в глаза, сайт умирает, по причине малой активности. Основной контингент есть, но снова со временем у всех свои проблемы, необходимо пополнять ряды посетителей, тут либо реклама либо поисковые системы.

Если я что то ищу в поисковой системе и перехожу на сайт где выскакивает баннер и мне нужно ждать 15 сек что бы он закрылся, я сразу закрою этот сайт и буду искать другой. И тут та же беда. Сейчас лето, активности мало, но будет вот время когда будут активно искать материалы и прочее, и на этот сайт буду заходить только целенаправелено, а новые посетители в 99 процентах буду тупо закрывать страницу.

Потому если администрации сайта некогда им заниматься нужно привлечь еще кого то, т.е. проект реально очень проиндексирован, и вместо того что бы давать заработать укозу можно было бы заработать самостоятельно. А так интерес уже у администрации пропадает. Все на самотеке. 

Это лично мое мнение.
mul44 Дата: Пт, 22.07.2016, 09:48 | Повідомлення № 164
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 43
https://wordpress.com ? Или там тоже реклама?
Jokerz Дата: Пт, 22.07.2016, 13:02 | Повідомлення № 165
Хостер
а что меншает поставить такой же wordpress На хостинг?

И перестаньте искать халяву, все что бесплатно это условно бесплатно. Всегда есть подвох !
С укозом так же. и там будет так же
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.4 Новини, оголошення, об'яви » Благодійна допомога форуму
Сторінка 11 з 12«129101112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.