Ср, 26.06.2019, 19:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли б бачити на форумі
Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли б бачити на форумі
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:32 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Пишіть про те, які ще потрібно створити розділи та підрозділи, окрім існуючих, і адміністратори це для вас зроблять. А в підрозділах теми можуть створювати всі учасники. Головне, щоб вони були актуальними і цікавими.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:23
AAN Дата: Сб, 05.12.2009, 11:55 | Повідомлення № 61
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Хотелось бы видеть тему или раздел по углубленному изучению информатики. Может создать опрос, как много учителей преподают углубленку (будет ли это интересно на данном форуме); ссылки на полезную научно методическую литературу; методика работы в классах с углубленным изучением предмета.
koljada Дата: Нд, 20.12.2009, 20:34 | Повідомлення № 62
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
На сторінках форуму можна зустріти багато слушних пропозицій, але є такі, що вчитель на місщі просто фізично не може вирішити. Можливо хтось має можливість донести до "верхів", і яка буде реакція та результат. Пропоную рубрику - " Почуто вчителя ". Якщо магомет не йде до гори...

Додано (20.12.2009, 20:34)
---------------------------------------------
Це маленька ілюстрація того як ми чуємо один одного, і, чи почає хтось нас, якщо за два тижні ніякої реакції на пропозицію. Це я вже про тих, хто завтра захоче щось запропонувати, але побачивши оперативність, подумає, писати чи не писати.

Ktara Дата: Нд, 20.12.2009, 20:39 | Повідомлення № 63
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
ми то чуємо один одного. Але ми ж самі і будемо ту рубрику читати :) Щож зміниться?
НІКОЛЯ Дата: Нд, 20.12.2009, 21:00 | Повідомлення № 64
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (koljada)
Можливо хтось має можливість донести до "верхів", і яка буде реакція та результат

Ніякої повірте верхам геть начхати щей перед виборами.
koljada Дата: Вт, 22.12.2009, 20:18 | Повідомлення № 65
Часто заходить...
З такими настроями точно нічого не зміниться. Мене вражає позиція чиновників, які самовдоволені своєю , хай і найдрібнішою владою, методистів, які за свій обов’язок вважають поганяти вчителів, та тих вчителів, позиція яких – моя хата скраю. Чекають грамоту від відділу освіти, виконують, або створюють вигляд, що виконують вказівки згори. Ищите – и обрящите, стучите – и будет отворено вам. А ні, то так у болоті до смерти будемо квакати на таких ось сайтах, та по-закутках. Не ідеалізую англійців, але відчуйте різницю: у нас: з двох бід – вибирають найменше, у них: з двох бід не вибирають нічого, шукають інші варіанти, а що вибираєте Ви, шановний модератор. Чи не отримати чергову категорію, чи звання, за створення всеукраїнської балаканини на тему інформатики?
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 22.12.2009, 20:28 | Повідомлення № 66
Ветеран спілкування
Quote (koljada)
Чи не отримати чергову категорію, чи звання, за створення всеукраїнської балаканини на тему інформатики?

Хіба ми тут заради категорії чи звань убиваємо море часу і намагаємось допомогти самі собі і менш досвідченим колегам? Робота на форумі (а для адміністрації це дійсно важка робота) базується на чистому ентузіазмі і не приносить жодних матеріальних благ. Щей докладати приходиться, щоб створити нормальні умови для користувачів (прибирання реклами, розширення диск простору тощо). Просто чиновники в більшості далекі від такого поняття як форум і чхати вони хотіли на подібні. Цей форум створений виключно для обміну досвідом між учителями інформатики і те, що до нього ніхто з земних богів (якими поробили себе самі) не дивиться нас не цікавить. А якщо хтось і знайдеться, то хай читає на здоров’я і робить висновки. Тут спілкуються ті, кому це дійсно потрібно, кому не потрібно - відпочиває і вирішує свої проблеми на одинці або на інших форумах (хоча по інформатиці багато й не знайдеться). Є й такі учасники (гості), які всилу різних причин лише читають форум і тим самим також набираються досвіду. І я їх розумію. Слава Богу на даний момент не має різного роду провокаторів, що сприяють поширенню ворожнечі між учасниками, а якщо такі появляться, то будемо душити всіма правомірними методами.
НІКОЛЯ Дата: Вт, 22.12.2009, 22:23 | Повідомлення № 67
Знавець вірусів
Quote (Ковальчук_Олександр)
Слава Богу на даний момент не має різного роду провокаторів, що сприяють поширенню ворожнечі між учасниками, а якщо такі появляться, то будемо душити всіма правомірними методами.

Це ще легко сказано душити ;) Наслідки для таких товаришів будуть досить плачевні дехто вже перевірив на власному досвіді B)
pasichov Дата: Ср, 23.12.2009, 14:34 | Повідомлення № 68
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
Цитата (Ковальчук_Олександр )
Слава Богу на даний момент не має різного роду провокаторів, що сприяють поширенню ворожнечі між учасниками, а якщо такі появляться, то будемо душити всіма правомірними методами.

Це ще легко сказано душити Наслідки для таких товаришів будуть досить плачевні дехто вже перевірив на власному досвіді

Таке враження, що ви, шановні, просто сумуєте, що нема кого душити...
"Не суди, да не судим будешь..." (с)

Quote (koljada)
а що вибираєте Ви, шановний модератор. Чи не отримати чергову категорію, чи звання, за створення всеукраїнської балаканини на тему інформатики?

А ось тут, колего, ви КАТЕГОРИЧНО НЕ ПРАВІ!!!!
За таку діяльність, що її ведуть на форумі організатори, можна не те, що отримати категорію, а втратити, ту, що є. І роблять хлопці це дійсно НЕ ЗА ВКАЗІВКОЮ райвно, а за покликом душі.

А ваші заклики до революцій..."детский лепет на лужайке", пробачте. До чого приводять революції, ми вже знаємо.
Тому варто "не революцію творити", а "плуга перти". І при виконанні певних (нижче) умов, ви можете з високої вежі в"!"!""!"сь на всіх начальників-методичтів-чиновників разом...
А умови ДУЖЕ ПРОСТІ
1. Бути фахівцем в своїй справі. А фах учителя визначають не чиновники, а соціум, батьки та діти, причому на 100% ПРАВИЛЬНО. І якщо він дійсно визнаний, чиновнику нічим крити....і він вас признає .... (але при одній умові - коли знає, що ЙОГО УЧНІ вашу контрольну напишуть гірше, ніж ваші - його контрольну... а він це ТОЧНО буде знати, якщо ви ВМІЄТЕ учити, НАВІДЬ ТОДІ, КОЛИ ВСЕ ЙОГО НУТРО ТОМУ БУДЕ ПРОТИВИТИСЯ)
2. Бути людиною, любити дітей і не торгувати совістю. Не вступати в корупційні схеми (діти начальників, колег, друзів-кумів)
3. Не ходити на уроки після чарки.

І все. Вони відпочивають. А ви вільна людина. Правда, гола й боса, з мізерною учительською зарплатнею. Бо якщо виконувати 1-3 , то на "правий-лівий" заробіток часу не вистачить... Але тут вже кожен обирає для себе - що для нього важливіше...
Але якщо важливіше добробут - треба йти з учительської роботи. Це так не лише в нас, так в усьому світі (правда, абсолютні цифри учительських заробітків більші, але усюди ЗАРПЛАТА УЧИТЕЛЯ - 0.5 ЗАРПЛАТИ В ВИРОБНИЦТВІ.
( і США, і в Канаді, і в Ізраілі, і в Росії) - просто цифри абсолютні різні, учитель там живе краще, але все рівно в 2 рази гірше за інженера чи в 80 - від лікаря з ліцензією....

Відредаговано: pasichov - Ср, 23.12.2009, 14:39
Ktara Дата: Ср, 23.12.2009, 15:03 | Повідомлення № 69
Перспективна вчителька
Quote (koljada)
З такими настроями точно нічого не зміниться. Мене вражає позиція чиновників, які самовдоволені своєю , хай і найдрібнішою владою, методистів, які за свій обов’язок вважають поганяти вчителів, та тих вчителів, позиція яких – моя хата скраю. Чекають грамоту від відділу освіти, виконують, або створюють вигляд, що виконують вказівки згори. Ищите – и обрящите, стучите – и будет отворено вам. А ні, то так у болоті до смерти будемо квакати на таких ось сайтах, та по-закутках. Не ідеалізую англійців, але відчуйте різницю: у нас: з двох бід – вибирають найменше, у них: з двох бід не вибирають нічого, шукають інші варіанти, а що вибираєте Ви, шановний модератор. Чи не отримати чергову категорію, чи звання, за створення всеукраїнської балаканини на тему інформатики?

Если вчитаться в пост, то чем не знаменательные речи наших политиков, те тоже призывают к чему-то, говоря что переживают за всех :)

Ну Вам уже не впервой повоевать хочется и таки речи с призывами "На баррикады" тоже не впервые. Кстати, как показывает практика (историческая и психологическая), тот кто призывает идти на баррикады, как раз сам там не показывается,а берет на себя руководящую роль :)
И причем тут админы и модераторы, мы тут что ищем себе регалий? Вот почему то только приключений на вторые 90 находим (кто не знает, что такое вторые 90, даю подсказку: идеальные формы женщины 90-60-90, так вот и подумайте где проходит второе значение 90)
Кому не лень во всех бедах упрекают администрацию форума (ну как тут еще про невестку не вспомнить, которой дома не было)

Ktara Дата: Ср, 23.12.2009, 15:06 | Повідомлення № 70
Перспективна вчителька
pasichov, согласна с Вами на все 100%. Не кричать и жаловаться в жилетку надо, а работать :)
Еще было упущено, что через 5 лет учитель в школе проходит социальную реабилитацию. А зарплата всегда у учителя будет ниже чем на производстве. Почему-то считается что физический труд можно учитывать, а учитель разве ж работает, он говорильней занимается :)
koljada Дата: Чт, 24.12.2009, 21:14 | Повідомлення № 71
Часто заходить...
Ну зовсім я не згоден з Вашими лозунгами: Ой які ми молодці, так тяжко працюємо, за таку маленьку зарплатню-ю-ю. Так і нагадує анекдот про еврея, який на пропозицію вмерти за батьківщину, питає: А хто ж буде її любити, якщо я помру. І я помирати, як кролик у клітці зовсім не згоден. Так, дійсно змінити щось практично неможливо знизу, тому і треба шукати різні шляхи. А що до Ваших закидів, то будемо вважати 1:1. Свого часу робочий день у мене починався о 8 годині ( 0 урок ), і закінчувався гуртками о 7 – 8. Всіляких господ перевіряючи різних мастей я зустрічав питанням: з чим приїхали, що нового в освітній сфері. Відповідей правда не було, якесь невняте бекання тільки. Інформатика стала уроком з вивченням всіх тем і гуртком, а не ігровою паузою між уроками. Майстерню майже з руїн підняв, обладнав, заготовок на роки вперед було. І що? До сьогодні мені не зрозуміло, чому я, без педосвіти, отримував вдвічі менше, чим за аналогічне навантаження вчитель з освітою. Купа відписок зберігається. І Вашого оптимізму, щодо ЗНО, я також не поділяю. Є приклади цього року, повні дуби вчаться якимсь чудом на бюджеті, а деякі посередності чомусь мало не по 200 балів набрали. А нероби методисти? А викрутаси бюрократів? І Ви з усим цим згодні, думаєте закрили очі-вуха, і все? «А хуже всех, который промолчал…»
А закиди про революцію взагалі не в тему. Систему треба змінювати іншими методами, тільки потрібний шлях знайти. Небагато правда бажаючих.
Невже не вірите що сила в правді? Здались?
Крапка.
Можете не відповідати, враховуючи менталітет нашої нації. Кожен чує сам себе, життєвими цінностями стало лайно, сто партій, чотири церкви…
Жах.
Я не здамся без бою, сіємо, коллеги, сіємо. Не забудьте провіяти перед посівом.
НІКОЛЯ Дата: Чт, 24.12.2009, 21:36 | Повідомлення № 72
Знавець вірусів
Не здавайтесь шановний товаришу Батьківщина вас не забуде , але й не згадає ;)
І головне пам'ятайте подумки ми завжди з вами :)
bondar1995 Дата: Вт, 04.05.2010, 18:01 | Повідомлення № 73
КЛОУН
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Хотілося б бачити розділ. в якому учні могли б задати питання вчителям для консультації
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 04.05.2010, 19:07 | Повідомлення № 74
Ветеран спілкування
bondar1995, Вашу пропозицію розглянемо. Дякую.
alex Дата: Вт, 04.05.2010, 22:01 | Повідомлення № 75
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (bondar1995)
Хотілося б бачити розділ. в якому учні могли б задати питання вчителям для консультації

Одним із способів може бути наступний. Зайдіть за адресою Disted.edu.vn.ua.
Там є розділ Консультації з навчальних предметів. Думаю що в цьому розділі Ви зможете отримати потрібні Вам консультацію.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли б бачити на форумі
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.