Вт, 13.11.2018, 04:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли б бачити на форумі
Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли б бачити на форумі
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:32 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Пишіть про те, які ще потрібно створити розділи та підрозділи, окрім існуючих, і адміністратори це для вас зроблять. А в підрозділах теми можуть створювати всі учасники. Головне, щоб вони були актуальними і цікавими.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:23
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 30.01.2009, 22:51 | Повідомлення № 46
Ветеран спілкування
Quote (sergey1979)
Чи можливо на форумі створити розділ "Файли" і в ньому без обговорення (їх окремо) по якомусь принципу викладати посилання на софт, документацію тощо?

Потрібно продумати механізм...
Будь-ласка, конкретніше. Які теми включимо в новий розділ?
sergey1979 Дата: Пн, 02.02.2009, 13:02 | Повідомлення № 47
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
... Як то кажуть "Зри в корень!"...
Вибачаюсь, але на форумі вже є схожа рубрика Бонуси
Хоча можна було б не залишаючи купола рідного форуму, бути в курсі свіжого софту та закачати необхідну освітню документацію.
Скажімо "ФАЙЛИ\
.......................... \Системне та прикладне ПЗ
....................................\Freeware".
....................................\Shareware
.....................................\По алфавиту
...........................\ПЗ для вичення іноземних мов, математики, тощо
...........................\Освітня документація
І тільки посилання з невеличким описом (коментарі окремо).
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 02.02.2009, 18:52 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
sergey1979, дуже дякую. Як тільки з’явиться трохи більше вільного часу, зразу відкриємо новий розділ. Ідея цілком слушна.
Ktara Дата: Пн, 11.05.2009, 13:24 | Повідомлення № 49
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 351
Перечитывая темы, пришла мысль, что неплохо бы было создать тему "Основи тестування" Тесты мы все практически пишем, а вот верно ли мы это делаем? У меня есть только пару книг ну и материалы проекта TRAST. Сможем ли все вместе пролить свет а эту науку?
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 11.05.2009, 20:42 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Ktara, думаю разом зможемо! Тема за Вами.
gry Дата: Вт, 12.05.2009, 05:34 | Повідомлення № 51
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 120
Не зустрічав питання про курсову підготовку вчителя інформатики. Її дієвість, єфективність. /Може неуважно читав?/
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 12.05.2009, 20:12 | Повідомлення № 52
Ветеран спілкування
gry, прошу Вас створити відповідну тему. Дійсно, це питання майже не обговорювалося (окремої теми не існує).
selena Дата: Пт, 14.08.2009, 14:51 | Повідомлення № 53
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Доброго часу всім!

я представник компанії яка займається розробкою програмного забезпечення для шкіл. Нещодавно ми розробили зручний програмний комплекс Електронний журнал. Цей комплекс складається з окремої програми для створення б/д та вебсайту, який дає доступ до інформації стосовно успішності учнів та загальної інформації про заклад, учителів, розклад тощо. Вхід до сайту є конфіденційним, і різні права доступу (батько, учень, вчитель, куратор, адмін) дозволяють переглянути оцінки того чи іншого учня, отримати особисті повідомлення від учителя, ознайомитись з обявами та останніми шкільними подіями.

не подумайте, будь ласка, що це просто спам чи неякісна реклама. Просто ми зацікавлені в поширенні цієї програми по українських школах і пропонуємо дійсно зручний спосіб фіксації даних який зробить вчителів, батьків та учнів ближче один до одного. встановлення цієї програми надасть переваги як вчителям, які будуть мати усі журнальні та облікові дані під рукою і зможуть безпосередньо звертатись до батьків, так і батькам, які зможуть легко контролювати успішність учня (без "вирваних сторінок щоденника" та "виправлених" оцінок).
створення теми на Вашому форумі допоможе знайти зацікавлених у цьому проекті. зауважую, що ми також зацікавлені у партнерстві і тим, хто захоче допомогти нам впроваджувати Електронний журнал у школах ми пропонуємо від 30% прибутку. Можливо Ви порадите де краще створювати тему щодо цієї пропозиції? наприклад у розділі 6.1?

щоб не бути голослівною, пропоную Вам посилання на демоверсію Електронного журналу http://moyashkola.com.ua/ (логін adm, пароль adm1), де усі бажаючі можуть протестувати функції програмного комплексу, та офіційний сайт нашої компанії http://www.diez-product.com.ua/.

дякую за увагу і сподіваюсь на порозуміння!!!

Відредаговано: selena - Пт, 14.08.2009, 14:58
liliat Дата: Чт, 03.09.2009, 19:48 | Повідомлення № 54
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Добре було б на форумі створити тему кредитно-модульна система атестації педпрацівників. Сьогодні на методичній раді нам гам розповіли про цю систему, хотілося б обговорити її на форумі з колегами.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 03.09.2009, 21:23 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
liliat, будь ласка, створюйте.
koljada Дата: Нд, 06.09.2009, 02:55 | Повідомлення № 56
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
Спираючись на теорію ймовірностей, пропоную для результативності спілкування оголошувати попередньо день спілкування на актуальну тему хоча б раз у місяць. А то тем багато, забіг, закинув вудку, а чи клюне чи ні, а так зацікавлені користувачізаходитимуть одночасно.
Ковшун Дата: Нд, 06.09.2009, 09:35 | Повідомлення № 57
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (koljada)
Спираючись на теорію ймовірностей, пропоную для результативності спілкування оголошувати попередньо день спілкування на актуальну тему хоча б раз у місяць. А то тем багато, забіг, закинув вудку, а чи клюне чи ні, а так зацікавлені користувачізаходитимуть одночасно.

Думаю, що це слушна пропозиція!
swetikccc Дата: Нд, 06.09.2009, 10:23 | Повідомлення № 58
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Як кажуть, не святі горшки ліплять.
Вийшли нові підручники з інформатики, і в них будуть зустрічатися опечатки, неточності, і навіть не розуміння авторами деяких тем.
(Я листав Володіних один тільки параграф, про мережі, і найшов там неправельне поясненя, на мою думку, деяких термінів)
Пропоную створити відповідний розділ з підтемами по кожному підручнику, де будемо виставляти всі 'баги' підручників

Відредаговано: swetikccc - Нд, 06.09.2009, 10:37
Вчитель Дата: Сб, 05.12.2009, 01:23 | Повідомлення № 59
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Quote (Ковальчук_Олександр)
Перечитывая темы, пришла мысль, что неплохо бы было создать тему "Основи тестування" Тесты мы все практически пишем, а вот верно ли мы это делаем? У меня есть только пару книг ну и материалы проекта TRAST. Сможем ли все вместе пролить свет а эту науку?

Перечитывая темы, пришла мысль, что неплохо бы было создать тему "Основи тестування" Тесты мы все практически пишем, а вот верно ли мы это делаем? У меня есть только пару книг ну и материалы проекта TRAST. Сможем ли все вместе пролить свет а эту науку? Пост Ktara, а не то, на что автоматом машина вышла!
Я думаю, что такая ветвь уже есть, там идет разговор о тестах и тестировании. А вот о том, ПОЧЕМУ учителя так мало знают об этом - разговор не помешает.
Лично мое мнение о тестировании как о методе определения уровня обученности - ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ, хоть режте... Работал я учителем в школе, моя завуч требовала накопляемости оценок (потом и я ЭТОГО требовал), сделать их можно было только по методу КИСИ-5 (кто постарше - помнит..). Тестирование - да, а зачем?
Учитель ВИДИТ класс - это рапорт (термин гипнотизеров) между ним и учениками... Если рапорта нет - нет и управления учением. Как ЭТО происходит - на уровне идеомоторного акта- я не знаю. Но могу... Если реципиентов не более 25-и. Большинство Учителей ЭТИМ владеют, может, даже не осознавая ЭТОГО.
Формирование (а еще хуже - формулирование, ибо ДОНЕСТИ И НЕ ОБИДЕТЬ, А СТИМУЛИРОВАТЬ - это то, чему не учат, а оно, как муз.слух, или есть (Бог дал), или нет.
так вот: ВСЕМ писать тесты (не говорю о том, что тесты не пишутся, а СОЗДАЮТСЯ! Мой учитель черчения, дедушка Кираковский, считал оскорбительным выражение " нарисовать чертеж" и всегда говорил "выполнить чертеж", когда речь шла о репродуктивном деянии) нет необходимости (и возможности).
Ktara Дата: Сб, 05.12.2009, 09:48 | Повідомлення № 60
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 351
Вчитель, словом "пишем" я сказала то,что хотела сказать. мы их именно пишем а не создаем. Ибо как почитаеш некоторые тесты (я не про форум, есть другие источники информации) , то действительно тест именно НАПИСАН. Откуда в нем все ответы правильные или одна из строк "нет ни одного верного ответа". Когда нас учили создавать тесты, то такое категорически было запрещено, так как нарушает методологию тестирования
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли б бачити на форумі
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.