Чт, 12.12.2019, 06:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли б бачити на форумі
Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли б бачити на форумі
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:32 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 212
Пишіть про те, які ще потрібно створити розділи та підрозділи, окрім існуючих, і адміністратори це для вас зроблять. А в підрозділах теми можуть створювати всі учасники. Головне, щоб вони були актуальними і цікавими.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:23
al-kov Дата: Пн, 19.05.2008, 17:03 | Повідомлення № 31
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Пропоную створити розділ "Обслуговування оргтехніки", в якому б користувачі ділилися досвідом щодо ремонту, обслуговування принтерів, сканерів та ін.
Багато хто з вчителів інформатики стикається з проблемою заправки картриджів принтерів.
На більшість питань з цієї проблеми можна знайти на сайті http://master-print.info
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 19.05.2008, 20:49 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
al-kov, створюйте відповідну тему в розділі "Радіоаматорство"
W-w-W Дата: Чт, 29.05.2008, 15:19 | Повідомлення № 33

Ковальчук_Олександр, будь ласка створіть в розділі "РОЗДІЛ I: ІНФОРМАЦІЯ ТА ІНФОРМАТИКА" підрозділ наприклад"допомога в різних питаннях" для того, щоб я скинув всі теми пов'язані з допомогою для зручності
argun Дата: Чт, 29.05.2008, 15:52 | Повідомлення № 34
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 47
Quote (WWW)
створіть в розділі "РОЗДІЛ I: ІНФОРМАЦІЯ ТА ІНФОРМАТИКА" підрозділ наприклад"допомога в різних питаннях" для того, щоб я скинув всі теми пов'язані з допомогою для зручності

Корисна пропозиція.

Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 29.05.2008, 18:28 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
WWW, зроблю через годинку.
Lviza Дата: Нд, 08.06.2008, 00:04 | Повідомлення № 36
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
А чи не здається Вам, що у розділі "Інформатика у вищій школі" потрібно створити окремий підрозділ "Сторінка студента", чи щось на зразок "Студенту на допомогу". На форум заходять студенти - інформатики (чи будуть заходити), і викладачі можуть там їм щось порекомендувати саме по навчанню, а не по учительській діяльності. Курсові, електронні підручники, курси on-line, свої лекції в електронному вигляді. Треба ж ростити достойну заміну.

Відредаговано: Lviza - Нд, 08.06.2008, 00:04
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 08.06.2008, 01:37 | Повідомлення № 37
Ветеран спілкування
Lviza, здається. biggrin
Дякую.
gu2in Дата: Ср, 29.10.2008, 17:50 | Повідомлення № 38
Досвідчений учасник
Нагороди: 8
Рейтинг: 303
Я тут недавно, багато гілок форуму передивився, але не всі, тому може десь повторюся - вибачайте.
Мене цікавлять 2 теми:
перша - кожен сисадмін підтримує працездатність ОС. Звісно кожен робить це по-своєму, мені цікаво якими програмами користуються, які дії виконують. Звісно в інеті є матеріал, але живий досвід - краще. Мається на увазі основні операції: очищення папок temp, реєстра, дефрагментація реєстра та дисків і т.д.;
друга - вимоги до оформлення документації, рефератів. Чи існують якісь чіткі ГОСТ-стандарти для школів та вузів: розмір шрифту, його тип, міжрядковий інтервал, поля? Особливо поля. Я був на курсах в області та привіз своє докурсове завдання, а керівник групи, одним із перших зауважень до моєї роботи зробив зауваження до оформлення, хоча я вважав, що я дотримався усіх норм. Потім я купив у керівника її ж книгу, де і були надруковані вимоги до оформлення докурсових, післякурсових чи курсових робіт, але посилання звідки ці вимоги я не знайшов. Було б цікаво отримати поради по цьому питанню.
Дякую.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 29.10.2008, 20:18 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
gu2in, теми дійсно корисні. Будемо створювати.
Ktara Дата: Чт, 30.10.2008, 17:26 | Повідомлення № 40
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Quote (gu2in)
друга - вимоги до оформлення документації, рефератів. Чи існують якісь чіткі ГОСТ-стандарти для школів та вузів: розмір шрифту, його тип, міжрядковий інтервал, поля? Особливо поля. Я був на курсах в області та привіз своє докурсове завдання, а керівник групи, одним із перших зауважень до моєї роботи зробив зауваження до оформлення, хоча я вважав, що я дотримався усіх норм. Потім я купив у керівника її ж книгу, де і були надруковані вимоги до оформлення докурсових, післякурсових чи курсових робіт, але посилання звідки ці вимоги я не знайшов. Було б цікаво отримати поради по цьому

Це вимоги Держстандарту України "Ділові папери". Якщо потрібно викладу номкр цього стандарту, там дуже гарно розписано все, що стосується оформлення :)
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 30.10.2008, 22:25 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Quote (Ktara)
Це вимоги Держстандарту України "Ділові папери". Якщо потрібно викладу номкр цього стандарту, там дуже гарно розписано все, що стосується оформлення

Будь-ласка, викладіть.
Ktara Дата: Чт, 30.10.2008, 23:11 | Повідомлення № 42
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
ДСТУ 2732-94 "Діловодство та архівна справа"
Наприклад вимоги до полів:
ліве - 35 мм, праве - не менше 8мм, верхнє - 20мм, нижнє - 19 мм (А4)
ліве - 35 мм, праве - не менше 8мм, верхнє - 20мм, нижнє - 16 мм (А5)

Якщо потрібні будуть поради, звертайтеся. Тільки не всі зразу :)
Викладала курс "Діловодство".
Якщо хто знає хоть одного народного обранця :), то у них є дуже гарні книги по діловодству (їм спеціально видають), всі нові зміни - саме там

Додано (30.10.2008, 23:11)
---------------------------------------------
Забула додати. Іноді кожним методистом створюються свої вимоги до роботи (ну звідки ж їм Держстандарт знати), Зате пояснити чому вимоги саме такі мені ще ні разу не змогли :)

Відредаговано: Ktara - Чт, 30.10.2008, 23:02
лиля Дата: Пт, 31.10.2008, 08:18 | Повідомлення № 43
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я бы хотела увидеть компьютерный дизайн в школьной программе
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 31.10.2008, 19:45 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Quote (лиля)
компьютерный дизайн

Може веб-дизайн? Як розуміти термін "комп’ютерний дизайн"?

Quote (лиля /з іншої теми/)
гурток комп'ютерного дизайну, де вивчаємо Flash та Photoshop

Тепер зрозумів. Хоча назва не зовсім правильна.

Flash та PhotoShop можливо вивчати в 12 класі.

sergey1979 Дата: Пт, 30.01.2009, 10:46 | Повідомлення № 45
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Чи можливо на форумі створити розділ "Файли" і в ньому без обговорення (їх окремо) по якомусь принципу викладати посилання на софт, документацію тощо?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Які розділи, підрозділи та теми ви хотіли б бачити на форумі
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.