Ср, 22.11.2017, 13:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 5«12345
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Переїзд з Юкоза на платний хостінг (Як вам ідея?)
Переїзд з Юкоза на платний хостінг
Чи підтримуєте ви ідею перенесення форуму на Vbulletin, IPB, phpbb тощо?
1.Так, підтримую, форуму потрібна незалежність і більше можливостей.[ 5 ][26.32%]
2.Ні, не підтримую. Юкоз стабільно працює і мене все задовільняє.[ 11 ][57.89%]
3.Мені впринципі всерівно, заходжу на форум не часто.[ 1 ][5.26%]
4.А що це таке Vbulletin, IPB, phpbb?[ 2 ][10.53%]
Усього відповідей: 19
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 11.10.2010, 23:08 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Вже давно появилась можливість переїзду з Юкозу на хостінг з підтримкою php. Головною перевагою є назалежність від Юкозу + відкриються значно ширші можливості. Відповідно движок форуму Юкоз (базу даних), потрібно конвертувати в формат платних движків типу Vbulletin, IPB (Invision Power Board), phpbb тощо. Такий перенос коштує в районі 100$. Окрім того, щомісяця потрібно буде сплачувати за хостінг порядка 4-6$ , та за домен порядка 1$. Якщо на хостінг кошти є за рахунок реклами, то 100$ на переїзд не має. Але найприкріше те, що ліценцзія на будь-який з даних движків коштує також дуже пристойно, боюсь навіть озвучувати цифри.
Враховуючи вище сказане, прохання учасників форуму висловитись, чи підтримуєте ви ідею переїзду на платний хостінг і придбання ліцензії на популярний движок?
piktor Дата: Нд, 14.11.2010, 22:47 | Повідомлення № 61
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Невеличкий ліричний відступ про конвертацію.
Розглядав альтернативні хостинги для робочого сайту, в т. ч. халявні. В мене на піддомені скрипт Gallery2, який я встановив з Postgres і колега встигла заповнити базу.
Так ось, самі підходящі, на мою думку, хостинги (в т. ч. халявні) надавали лише MySQL. Я пробігся гуглом на тему конвертації одного в друге, потім запитав у знайомого сисадміна, чи можна конвертувати PgSQL базу в MySQL. Той відповів - можна, але для цього знадобиться досить потужний аналізатор на основі мозку DBA, що володіє обома технологіями. Ось так.
НІКОЛЯ Дата: Нд, 14.11.2010, 23:35 | Повідомлення № 62
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Варіант відпадає тому що всім користувачам доведеться скористатись функцією відновленням паролю так як алгоритм шифрування Юкозу має відміностті від SMF. А це зайвий гімарой.
Теж важаю що хай залишається на Юкозі.
Snow_Irbis Дата: Нд, 14.11.2010, 23:50 | Повідомлення № 63
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
piktor, Вы хоть поняли что сказали ? Резервную копию Юкоз предоставляет в виде дампа , который является текстовым файлом . Дамп БД MySQL сделанный к примеру через phpMyAdmin является тоже текстовым файлом :)

Quote (НІКОЛЯ)
Варіант відпадає тому що всім користувачам доведеться скористатись функцією відновленням паролю так як алгоритм шифрування Юкозу має відміностті від SMF. А це зайвий гімарой.

^_^ алгоритм шифрования паролей Юкоз Вам не даст ( и он уникальный , то есть не подойдет ни под одну CMS кроме Юкоза ) это раз , два это то что воспользоваться функцией восстановления пароля это никакой не гемор :) Я конечно фигею , Вы учителя информатики и я должен Вам объяснять такие вещи :)

Quote (НІКОЛЯ)
Теж важаю що хай залишається на Юкозі.

Я тоже раньше был за Юкоз , но проанализировав цены на хостинг сделал вывод что лучше как можно быстрее рвать когти с Юкоза :) , за 3 уе в месяц можно виртуальный выделенный сервер заказать , и служба поддержки будет отвечать на вопросы даже типа "Как звали коня Александра Македонского?" , а не так как саппорт Юкоза отвечает , при чем всегда он прав , а если не прав смотреть пункт 1 !

volevikt Дата: Пн, 15.11.2010, 00:01 | Повідомлення № 64
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Snow_Irbis, дивує, що Ви так настійливо пропонуєте зайнятися конвертацією.
Яка Вам з цього вигода?
Snow_Irbis Дата: Пн, 15.11.2010, 00:49 | Повідомлення № 65
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (volevikt)
Snow_Irbis, дивує, що Ви так настійливо пропонуєте зайнятися конвертацією.
Яка Вам з цього вигода?

Я не предлагаю заняться конвертацией , если Вы внимательно читали мои посты я предлагаю сотрудничество в написании конвертора баз , людям которые немного ориентируются в данном вопросе . Отталкиваться в принципе уже есть от чего ( готов конвертор пользователей ) . Вся выгода в том что если делать одному то данный процесс очень длительный , если в группе то более быстро получиться разработать , хотя наверное вряд ли кто то из Вас ориентируется в данном вопросе :)

Відредаговано: Snow_Irbis - Пн, 15.11.2010, 00:50
volevikt Дата: Пн, 15.11.2010, 01:00 | Повідомлення № 66
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Quote (Snow_Irbis)
я предлагаю сотрудничество в написании конвертора баз , людям которые немного ориентируются в данном вопросе .

Quote (Snow_Irbis)
хотя наверное вряд ли кто то из Вас ориентируется в данном вопросе

Спочатку Ви просите допомоги, а потім звинувачуєте учасників, що вони "не в курсі дела".
Непогано.
НІКОЛЯ Дата: Пн, 15.11.2010, 08:31 | Повідомлення № 67
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (Snow_Irbis)
алгоритм шифрования паролей Юкоз Вам не даст ( и он уникальный , то есть не подойдет ни под одну CMS кроме Юкоза ) это раз , два это то что воспользоваться функцией восстановления пароля это никакой не гемор Я конечно фигею , Вы учителя информатики и я должен Вам объяснять такие вещи

Всей прикол в тому що ваш сайт то на Юкозі ;) а ви нам тут парите лапшак B) http://art-bahmut.ucoz.ua/
Я розумію, нашпандьорить конвертор це харашо, смисл. Шоб хтось косанув бабла. Це звется вїхати на чужому х.... до раю. ;)
Спроби робились валяються халявні конвертори але вони нефункціональні і лажні. А от ті що пишуться під замовлення, за ті тянуть з замовників бабоси.
Хоча косяки в процесі всерівно виправляюзться. Хоча що я вам парю ви самі вкурсі які косяки вилазять в процесі памятаєте? ;) http://forum.linkfeed.ru/archive/index.php/t-5640.html
pasichov Дата: Пн, 15.11.2010, 12:53 | Повідомлення № 68
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
Всей прикол в тому що ваш сайт то на Юкозі а ви нам тут парите лапшак

Ото ж. :-)
Quote (Snow_Irbis)
Вы учителя информатики и я должен Вам объяснять такие вещи

Не должен. И не объясняй - сами понимаем. Я писал о том, что создание приемлимого по функциональным возможностям конвертора - задача нетривиальная, требует серьезной работы КВАЛИФИЦИРОВАНЫХ (!) программистов и достаточно длительное время. На энтузиазме такие задачи не решаются, особенно если кто-то имеет "свой интерес" :-) (похоже, НИКОЛЯ прав). Если же делать серьйозный Open Sourse проект - скажу аккуратно - НЕ СУМЕЕМ.
Причины:
1.Среди учителей информатки (в том числе и тех, кто на форуме) серьезных программистов - еденицы, да и не удивительно, не учительское это дело, такие тулзы ваять...
2. Даже если группа энтузиастов найдется...слабо верю в возможности. Квалифицированные люди избалованы баблом (исключения бывают, но...мало, сталкивался) , а задачка....тут в сотню баксов не уложиться (где-то звучало)

Відредаговано: pasichov - Пн, 15.11.2010, 12:58
piktor Дата: Ср, 17.11.2010, 23:51 | Повідомлення № 69
Активний учасник
Quote (Snow_Irbis)
piktor, Вы хоть поняли что сказали ?

Я - так, Ви - ні. Я за Юкоз не говорив. Читайте уважніше.

Додано (17.11.2010, 23:51)
---------------------------------------------

Quote (Snow_Irbis)
за 3 уе в месяц можно виртуальный выделенный сервер заказать

Віртуальний СЕРВЕР? За 3 портрета американських президентів в місяць? Цікаво, де?
Jokerz Дата: Чт, 18.11.2010, 07:33 | Повідомлення № 70
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
Quote (piktor)
Віртуальний СЕРВЕР? За 3 портрета американських президентів в місяць? Цікаво, де?

а мне интересно какой :) наверно 100 мегагерц цп и 64 мегабайта озу. и 5 гигов винта.
alex Дата: Чт, 18.11.2010, 07:41 | Повідомлення № 71
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Махновець_Ігор)
а які її реальні можливості на сьогодні?

По даному питанню більш кваліфіковану та повну відповідь надасть
Юрій Якович. Зверніться особисто до нього .
piktor Дата: Чт, 18.11.2010, 19:18 | Повідомлення № 72
Активний учасник
Quote (Jokerz)
а мне интересно какой :) наверно 100 мегагерц цп и 64 мегабайта озу. и 5 гигов винта.

Зазирнув на халявний хостинг, де в мене досі акаунт лежить (показую студентам, як засувати сайти в інтернет), там увели недорогий VPS, тимчасова ціна близько 7.5 у. о. на місць, хоча обіцяють після вивчення попиту підняти вдвічі:
http://www.ho.ua/vps.html
Jokerz Дата: Чт, 18.11.2010, 21:40 | Повідомлення № 73
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 102
глянул и там
50 GB диска;
неограниченный трафик;
1 реальный IP адрес;
256-1024 MB RAM *;
вычислительная мощность CPU, от Celeron до Core2Quad**;
техподдержка по e-mail;
панель ISPManager бесплатно;
60 грн. в месяц***.

* - 256 мегабайт - это гарантированный минимум. Если другие пользователи не заняли ВСЮ гарантированную оперативную память (что бывает крайне редко), то до 1024.
** - так же, как с памятью, от гарантированного минимума и более, в зависимости от текущей нагрузки.
*** - цена временная, на период изучения спроса. Она может быть повышена спустя несколько месяцев в 1,5-2 раза.

обращаю внимание на фразы:
это гарантированный минимум. Если другие пользователи не заняли ВСЮ гарантированную оперативную память
так же, как с памятью, от гарантированного минимума и более, в зависимости от текущей нагрузки.

Вообщем говоря пока народу на сервер (я имею ввиду ноду) не поставили много вдс то будет ниче так а когда уже пойдет оверселлинг тогда будет худо всем.

W-w-W Дата: Пт, 19.11.2010, 00:03 | Повідомлення № 74

Quote (alex)
По даному питанню більш кваліфіковану та повну відповідь надасть
Юрій Якович. Зверніться особисто до нього

ок, на днях після олімпіади буде часу більше, напишу пану Пасіхову
piktor Дата: Пт, 19.11.2010, 20:35 | Повідомлення № 75
Активний учасник
Jokerz, я по VPS не тинявся, нормальних цін не знаю, але мені здається, що за названу ціну - нормальні параметри. Не дуже великий сайт + свій поштовик + скажімо, jabber, чи ще якийсь сервіс - згодиться. Хочу собі, але поки не придумаю, як воно свої гроші відпрацює - не братиму.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Переїзд з Юкоза на платний хостінг (Як вам ідея?)
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.