Сб, 23.09.2017, 15:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 5«12345
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Переїзд з Юкоза на платний хостінг (Як вам ідея?)
Переїзд з Юкоза на платний хостінг
Чи підтримуєте ви ідею перенесення форуму на Vbulletin, IPB, phpbb тощо?
1.Так, підтримую, форуму потрібна незалежність і більше можливостей.[ 5 ][26.32%]
2.Ні, не підтримую. Юкоз стабільно працює і мене все задовільняє.[ 11 ][57.89%]
3.Мені впринципі всерівно, заходжу на форум не часто.[ 1 ][5.26%]
4.А що це таке Vbulletin, IPB, phpbb?[ 2 ][10.53%]
Усього відповідей: 19
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 12.10.2010, 00:08 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Вже давно появилась можливість переїзду з Юкозу на хостінг з підтримкою php. Головною перевагою є назалежність від Юкозу + відкриються значно ширші можливості. Відповідно движок форуму Юкоз (базу даних), потрібно конвертувати в формат платних движків типу Vbulletin, IPB (Invision Power Board), phpbb тощо. Такий перенос коштує в районі 100$. Окрім того, щомісяця потрібно буде сплачувати за хостінг порядка 4-6$ , та за домен порядка 1$. Якщо на хостінг кошти є за рахунок реклами, то 100$ на переїзд не має. Але найприкріше те, що ліценцзія на будь-який з даних движків коштує також дуже пристойно, боюсь навіть озвучувати цифри.
Враховуючи вище сказане, прохання учасників форуму висловитись, чи підтримуєте ви ідею переїзду на платний хостінг і придбання ліцензії на популярний движок?
piktor Дата: Нд, 14.11.2010, 23:47 | Повідомлення № 61
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Невеличкий ліричний відступ про конвертацію.
Розглядав альтернативні хостинги для робочого сайту, в т. ч. халявні. В мене на піддомені скрипт Gallery2, який я встановив з Postgres і колега встигла заповнити базу.
Так ось, самі підходящі, на мою думку, хостинги (в т. ч. халявні) надавали лише MySQL. Я пробігся гуглом на тему конвертації одного в друге, потім запитав у знайомого сисадміна, чи можна конвертувати PgSQL базу в MySQL. Той відповів - можна, але для цього знадобиться досить потужний аналізатор на основі мозку DBA, що володіє обома технологіями. Ось так.
НІКОЛЯ Дата: Пн, 15.11.2010, 00:35 | Повідомлення № 62
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Варіант відпадає тому що всім користувачам доведеться скористатись функцією відновленням паролю так як алгоритм шифрування Юкозу має відміностті від SMF. А це зайвий гімарой.
Теж важаю що хай залишається на Юкозі.
Snow_Irbis Дата: Пн, 15.11.2010, 00:50 | Повідомлення № 63
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
piktor, Вы хоть поняли что сказали ? Резервную копию Юкоз предоставляет в виде дампа , который является текстовым файлом . Дамп БД MySQL сделанный к примеру через phpMyAdmin является тоже текстовым файлом :)

Quote (НІКОЛЯ)
Варіант відпадає тому що всім користувачам доведеться скористатись функцією відновленням паролю так як алгоритм шифрування Юкозу має відміностті від SMF. А це зайвий гімарой.

^_^ алгоритм шифрования паролей Юкоз Вам не даст ( и он уникальный , то есть не подойдет ни под одну CMS кроме Юкоза ) это раз , два это то что воспользоваться функцией восстановления пароля это никакой не гемор :) Я конечно фигею , Вы учителя информатики и я должен Вам объяснять такие вещи :)

Quote (НІКОЛЯ)
Теж важаю що хай залишається на Юкозі.

Я тоже раньше был за Юкоз , но проанализировав цены на хостинг сделал вывод что лучше как можно быстрее рвать когти с Юкоза :) , за 3 уе в месяц можно виртуальный выделенный сервер заказать , и служба поддержки будет отвечать на вопросы даже типа "Как звали коня Александра Македонского?" , а не так как саппорт Юкоза отвечает , при чем всегда он прав , а если не прав смотреть пункт 1 !

volevikt Дата: Пн, 15.11.2010, 01:01 | Повідомлення № 64
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Snow_Irbis, дивує, що Ви так настійливо пропонуєте зайнятися конвертацією.
Яка Вам з цього вигода?
Snow_Irbis Дата: Пн, 15.11.2010, 01:49 | Повідомлення № 65
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (volevikt)
Snow_Irbis, дивує, що Ви так настійливо пропонуєте зайнятися конвертацією.
Яка Вам з цього вигода?

Я не предлагаю заняться конвертацией , если Вы внимательно читали мои посты я предлагаю сотрудничество в написании конвертора баз , людям которые немного ориентируются в данном вопросе . Отталкиваться в принципе уже есть от чего ( готов конвертор пользователей ) . Вся выгода в том что если делать одному то данный процесс очень длительный , если в группе то более быстро получиться разработать , хотя наверное вряд ли кто то из Вас ориентируется в данном вопросе :)

Відредаговано: Snow_Irbis - Пн, 15.11.2010, 01:50
volevikt Дата: Пн, 15.11.2010, 02:00 | Повідомлення № 66
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Quote (Snow_Irbis)
я предлагаю сотрудничество в написании конвертора баз , людям которые немного ориентируются в данном вопросе .

Quote (Snow_Irbis)
хотя наверное вряд ли кто то из Вас ориентируется в данном вопросе

Спочатку Ви просите допомоги, а потім звинувачуєте учасників, що вони "не в курсі дела".
Непогано.
НІКОЛЯ Дата: Пн, 15.11.2010, 09:31 | Повідомлення № 67
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (Snow_Irbis)
алгоритм шифрования паролей Юкоз Вам не даст ( и он уникальный , то есть не подойдет ни под одну CMS кроме Юкоза ) это раз , два это то что воспользоваться функцией восстановления пароля это никакой не гемор Я конечно фигею , Вы учителя информатики и я должен Вам объяснять такие вещи

Всей прикол в тому що ваш сайт то на Юкозі ;) а ви нам тут парите лапшак B) http://art-bahmut.ucoz.ua/
Я розумію, нашпандьорить конвертор це харашо, смисл. Шоб хтось косанув бабла. Це звется вїхати на чужому х.... до раю. ;)
Спроби робились валяються халявні конвертори але вони нефункціональні і лажні. А от ті що пишуться під замовлення, за ті тянуть з замовників бабоси.
Хоча косяки в процесі всерівно виправляюзться. Хоча що я вам парю ви самі вкурсі які косяки вилазять в процесі памятаєте? ;) http://forum.linkfeed.ru/archive/index.php/t-5640.html
pasichov Дата: Пн, 15.11.2010, 13:53 | Повідомлення № 68
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
Всей прикол в тому що ваш сайт то на Юкозі а ви нам тут парите лапшак

Ото ж. :-)
Quote (Snow_Irbis)
Вы учителя информатики и я должен Вам объяснять такие вещи

Не должен. И не объясняй - сами понимаем. Я писал о том, что создание приемлимого по функциональным возможностям конвертора - задача нетривиальная, требует серьезной работы КВАЛИФИЦИРОВАНЫХ (!) программистов и достаточно длительное время. На энтузиазме такие задачи не решаются, особенно если кто-то имеет "свой интерес" :-) (похоже, НИКОЛЯ прав). Если же делать серьйозный Open Sourse проект - скажу аккуратно - НЕ СУМЕЕМ.
Причины:
1.Среди учителей информатки (в том числе и тех, кто на форуме) серьезных программистов - еденицы, да и не удивительно, не учительское это дело, такие тулзы ваять...
2. Даже если группа энтузиастов найдется...слабо верю в возможности. Квалифицированные люди избалованы баблом (исключения бывают, но...мало, сталкивался) , а задачка....тут в сотню баксов не уложиться (где-то звучало)

Відредаговано: pasichov - Пн, 15.11.2010, 13:58
piktor Дата: Чт, 18.11.2010, 00:51 | Повідомлення № 69
Активний учасник
Quote (Snow_Irbis)
piktor, Вы хоть поняли что сказали ?

Я - так, Ви - ні. Я за Юкоз не говорив. Читайте уважніше.

Додано (17.11.2010, 23:51)
---------------------------------------------

Quote (Snow_Irbis)
за 3 уе в месяц можно виртуальный выделенный сервер заказать

Віртуальний СЕРВЕР? За 3 портрета американських президентів в місяць? Цікаво, де?
Jokerz Дата: Чт, 18.11.2010, 08:33 | Повідомлення № 70
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Quote (piktor)
Віртуальний СЕРВЕР? За 3 портрета американських президентів в місяць? Цікаво, де?

а мне интересно какой :) наверно 100 мегагерц цп и 64 мегабайта озу. и 5 гигов винта.
alex Дата: Чт, 18.11.2010, 08:41 | Повідомлення № 71
Активний учасник
Рейтинг: 17
Quote (Махновець_Ігор)
а які її реальні можливості на сьогодні?

По даному питанню більш кваліфіковану та повну відповідь надасть
Юрій Якович. Зверніться особисто до нього .
piktor Дата: Чт, 18.11.2010, 20:18 | Повідомлення № 72
Активний учасник
Quote (Jokerz)
а мне интересно какой :) наверно 100 мегагерц цп и 64 мегабайта озу. и 5 гигов винта.

Зазирнув на халявний хостинг, де в мене досі акаунт лежить (показую студентам, як засувати сайти в інтернет), там увели недорогий VPS, тимчасова ціна близько 7.5 у. о. на місць, хоча обіцяють після вивчення попиту підняти вдвічі:
http://www.ho.ua/vps.html
Jokerz Дата: Чт, 18.11.2010, 22:40 | Повідомлення № 73
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
глянул и там
50 GB диска;
неограниченный трафик;
1 реальный IP адрес;
256-1024 MB RAM *;
вычислительная мощность CPU, от Celeron до Core2Quad**;
техподдержка по e-mail;
панель ISPManager бесплатно;
60 грн. в месяц***.

* - 256 мегабайт - это гарантированный минимум. Если другие пользователи не заняли ВСЮ гарантированную оперативную память (что бывает крайне редко), то до 1024.
** - так же, как с памятью, от гарантированного минимума и более, в зависимости от текущей нагрузки.
*** - цена временная, на период изучения спроса. Она может быть повышена спустя несколько месяцев в 1,5-2 раза.

обращаю внимание на фразы:
это гарантированный минимум. Если другие пользователи не заняли ВСЮ гарантированную оперативную память
так же, как с памятью, от гарантированного минимума и более, в зависимости от текущей нагрузки.

Вообщем говоря пока народу на сервер (я имею ввиду ноду) не поставили много вдс то будет ниче так а когда уже пойдет оверселлинг тогда будет худо всем.

W-w-W Дата: Пт, 19.11.2010, 01:03 | Повідомлення № 74
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Quote (alex)
По даному питанню більш кваліфіковану та повну відповідь надасть
Юрій Якович. Зверніться особисто до нього

ок, на днях після олімпіади буде часу більше, напишу пану Пасіхову
piktor Дата: Пт, 19.11.2010, 21:35 | Повідомлення № 75
Активний учасник
Jokerz, я по VPS не тинявся, нормальних цін не знаю, але мені здається, що за названу ціну - нормальні параметри. Не дуже великий сайт + свій поштовик + скажімо, jabber, чи ще якийсь сервіс - згодиться. Хочу собі, але поки не придумаю, як воно свої гроші відпрацює - не братиму.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Переїзд з Юкоза на платний хостінг (Як вам ідея?)
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.