Сб, 23.09.2017, 13:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 5«12345»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Переїзд з Юкоза на платний хостінг (Як вам ідея?)
Переїзд з Юкоза на платний хостінг
Чи підтримуєте ви ідею перенесення форуму на Vbulletin, IPB, phpbb тощо?
1.Так, підтримую, форуму потрібна незалежність і більше можливостей.[ 5 ][26.32%]
2.Ні, не підтримую. Юкоз стабільно працює і мене все задовільняє.[ 11 ][57.89%]
3.Мені впринципі всерівно, заходжу на форум не часто.[ 1 ][5.26%]
4.А що це таке Vbulletin, IPB, phpbb?[ 2 ][10.53%]
Усього відповідей: 19
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 12.10.2010, 00:08 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Вже давно появилась можливість переїзду з Юкозу на хостінг з підтримкою php. Головною перевагою є назалежність від Юкозу + відкриються значно ширші можливості. Відповідно движок форуму Юкоз (базу даних), потрібно конвертувати в формат платних движків типу Vbulletin, IPB (Invision Power Board), phpbb тощо. Такий перенос коштує в районі 100$. Окрім того, щомісяця потрібно буде сплачувати за хостінг порядка 4-6$ , та за домен порядка 1$. Якщо на хостінг кошти є за рахунок реклами, то 100$ на переїзд не має. Але найприкріше те, що ліценцзія на будь-який з даних движків коштує також дуже пристойно, боюсь навіть озвучувати цифри.
Враховуючи вище сказане, прохання учасників форуму висловитись, чи підтримуєте ви ідею переїзду на платний хостінг і придбання ліцензії на популярний движок?
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 18.10.2010, 18:48 | Повідомлення № 46
Ветеран спілкування
volodschool2, дякую. На DLE переводити не бачу смислу, потрібно конвертер для перетворення з Юкозу на один з форумних движків.
piktor Дата: Пн, 18.10.2010, 18:50 | Повідомлення № 47
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 19
Quote (volodschool2)
але спробувати можна на якомусь тренувальному юкоз-сайті

А чому на тренувальному? Можна і на цьому, на сайт-джерело ця конвертація не впливає, оскільки виконується на хостингу призначення. До речі, хтось користував DLE?
pasichov Дата: Пн, 18.10.2010, 20:31 | Повідомлення № 48
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Ковальчук_Олександр)
volodschool2, дякую. На DLE переводити не бачу смислу, потрібно конвертер для перетворення з Юкозу на один з форумних движків.

"Не простая это работа - из болота тянуть бегемота" (с) К.Чуковський
Не так просто буде це зробити. А в повному обсязі, щоб зовсім без втрат - навряд чи можливо. Але задача цікава в програмістському сенсі Якщо можна десь покласти для скачування бекап бази (посилання покладіть в ОП) я б спробував погратися, хоча обіцяти не !00% результат не буду. Якщо вдасться, то тоді обійдеться без витрат з боку форумчан. Але питання. В що конвертувати? Якщо в формат платного форуму то якого? де його брати (піратські варіанти не підійдуть). Найреальнішне (мені найкраще знайомий) в формат PunBB. В будь-якому випадку це робота не на один тиждень.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 18.10.2010, 21:57 | Повідомлення № 49
Ветеран спілкування
Quote (pasichov)
де його брати (піратські варіанти не підійдуть)

В тому то й діло, що це одна з важливих причин, що зтримує мене почати реалізовувати ідею переносу форуму.
volodschool2 Дата: Пн, 18.10.2010, 22:32 | Повідомлення № 50
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Quote (Ковальчук_Олександр)
В тому то й діло

Я правильно зрозумів, що є тільки ідея?
Ktara Дата: Пн, 18.10.2010, 22:54 | Повідомлення № 51
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
volodschool2, скорее всего - все же желание
А за то, что было в ОП
Snow_Irbis Дата: Нд, 14.11.2010, 17:35 | Повідомлення № 52
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Quote (pasichov)
А в повному обсязі, щоб зовсім без втрат - навряд чи можливо

Смотря что подразумевать под потерями , контент форума можно перенести без потерь , а вот к примеру репутацию / подарки и комментарии к репутации и подаркам вряд ли , но они и не зачем , лично мое мнение :)

Quote (pasichov)
В що конвертувати? Якщо в формат платного форуму то якого? де його брати (піратські варіанти не підійдуть). Найреальнішне (мені найкраще знайомий) в формат PunBB.

Зачем же в PunBB ? Предлагаю сотрудничать по написанию конвертора баз в SMF , конвертация пользователей уже реализована и работает отлично ( правда еще нужно программу красиво оформить ) :)

http://s13.radikal.ru/i186/1011/62/df987526c609.jpg

http://i049.radikal.ru/1011/b2/8e4c642d9551.jpg

Далее нужно сделать конвертацию разделов и категорий , и затем тем и постов , а это уже самая сложная часть , так как нужно во первых сделать фильтрацию ( не за чем в БД пхнуть пояснительные ХТМЛ теги ) , ну и преобразование ХТМЛ тегов в ББ-код , что бы сообщения можно было в случае чего редактировать )

Quote (pasichov)
В будь-якому випадку це робота не на один тиждень

Да на написание только конвертора пользователей у меня ушло две недели ( можно было бы и за пару дней сделать , но тогда фигня могла получиться , лучше прозондировать все нюансы :) ) , но если разрабатывать конвертор будет не один человек то тогда конвертор пользователей написать будет намного легче и к тому же быстрее :)

НІКОЛЯ Дата: Нд, 14.11.2010, 20:15 | Повідомлення № 53
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (Snow_Irbis)
но если разрабатывать конвертор будет не один человек то тогда конвертор пользователей написать будет намного легче и к тому же быстрее

І вийде як в басні - лебідь, рак та щука ;)
Snow_Irbis Дата: Нд, 14.11.2010, 21:30 | Повідомлення № 54
Новий користувач
Quote (НІКОЛЯ)
І вийде як в басні - лебідь, рак та щука ;)

Не надо ля ля , все серьезные проекты в большинстве случаев разрабатывают группой :) Даже на примере Вашей мысли , прочтите басню Я из лесу вышел, был сильный мороз... , там один рубал деревья , а другой отвозизил :)

ПИ И так что бы прояснить некоторые нюансы , у меня есть от чего отталкиваться , а у Вас нет , так что Вы сами должны быть ЗА сотрудничество , а не я Вас должен еще уговаривать :)

НІКОЛЯ Дата: Нд, 14.11.2010, 21:40 | Повідомлення № 55
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (Snow_Irbis)
Не надо ля ля , все серьезные проекты в большинстве случаев разрабатывают группой Даже на примере Вашей мысли , прочтите басню Я из лесу вышел, был сильный мороз... , там один рубал деревья , а другой отвозизил

Ну взагалі то звучить так ;) Я из лесу вышел, и сразу зашол! B) А взагалі як думають інші учасники?
Ktara Дата: Нд, 14.11.2010, 21:46 | Повідомлення № 56
Перспективна вчителька
Snow_Irbis, откуда у Вас столь категоричное понятие, что ДОЛЖНЫ?

Snow_Irbis, к тому же приведенный Вами пример - это не басня :) Это отрывок (который учат в школе) из "Крестьянские дети" Николая Некрасова :)

Snow_Irbis Дата: Нд, 14.11.2010, 22:33 | Повідомлення № 57
Новий користувач
Вот читаю форума , все умные везде , все могут , правда только на словах :)

ПИ В общем это пустая трата времени

Ktara Дата: Нд, 14.11.2010, 22:40 | Повідомлення № 58
Перспективна вчителька
А что быть умным человеком - это нарицательное понятие? От черт, всегда думала, что наличие ума - это хорошо :) Оказалось требования современности другие - чем тупее - тем лучше. :)
ну а про знание классики литературы я промолчу :)
Snow_Irbis Дата: Нд, 14.11.2010, 23:09 | Повідомлення № 59
Новий користувач
Ув.Татьяна , начнем с того что знание литературы мне как таковое и не надо , я представитель инженерной специальности а не филолог / философ и т.п. :) К тому же Ваша остроумность к делу по конвертированию баз , абсолютно ни каким боком не относиться :) Если Вы имеете что сказать по теме , я выслушаю Ваши предложения , если нет то тогда как то я не пойму чего Вы тут суетитесь , ведь сотрудничество я предлагаю тем кто хоть немного в этой теме ориентируется :)

ПИ Ну и если хотите произвести на меня какое то впечатление , то покажите к примеру свои наработки по данной теме ( например такие - http://s13.radikal.ru/i186/1011/62/df987526c609.jpg , http://i049.radikal.ru/1011/b2/8e4c642d9551.jpg ) , а Ваши пафосные речи про свою гениальность и знание литературы мне не интересны , как то так :)

volevikt Дата: Нд, 14.11.2010, 23:39 | Повідомлення № 60
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Quote (Bandalak)
Ковальчук_Олександр, у нас все тут працює?
Навіщо зайва заморока?

Quote (PanPete)
Також не бачу необхідності.

Погоджуюся. :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Переїзд з Юкоза на платний хостінг (Як вам ідея?)
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.