Пн, 25.09.2017, 23:37
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 5«12345»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Переїзд з Юкоза на платний хостінг (Як вам ідея?)
Переїзд з Юкоза на платний хостінг
Чи підтримуєте ви ідею перенесення форуму на Vbulletin, IPB, phpbb тощо?
1.Так, підтримую, форуму потрібна незалежність і більше можливостей.[ 5 ][26.32%]
2.Ні, не підтримую. Юкоз стабільно працює і мене все задовільняє.[ 11 ][57.89%]
3.Мені впринципі всерівно, заходжу на форум не часто.[ 1 ][5.26%]
4.А що це таке Vbulletin, IPB, phpbb?[ 2 ][10.53%]
Усього відповідей: 19
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 12.10.2010, 00:08 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Вже давно появилась можливість переїзду з Юкозу на хостінг з підтримкою php. Головною перевагою є назалежність від Юкозу + відкриються значно ширші можливості. Відповідно движок форуму Юкоз (базу даних), потрібно конвертувати в формат платних движків типу Vbulletin, IPB (Invision Power Board), phpbb тощо. Такий перенос коштує в районі 100$. Окрім того, щомісяця потрібно буде сплачувати за хостінг порядка 4-6$ , та за домен порядка 1$. Якщо на хостінг кошти є за рахунок реклами, то 100$ на переїзд не має. Але найприкріше те, що ліценцзія на будь-який з даних движків коштує також дуже пристойно, боюсь навіть озвучувати цифри.
Враховуючи вище сказане, прохання учасників форуму висловитись, чи підтримуєте ви ідею переїзду на платний хостінг і придбання ліцензії на популярний движок?
НІКОЛЯ Дата: Вт, 12.10.2010, 23:46 | Повідомлення № 16
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Andrey123q Дата: Вт, 12.10.2010, 23:53 | Повідомлення № 17
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Даешь на главную страницу! ;)
sgrecords Дата: Ср, 13.10.2010, 02:28 | Повідомлення № 18
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Отступлю от темы. Приходит ко мне наш новоиспеченный студент и спрашивает есть ли у нас сайт. Я говорю, что был на юкозе (летом без предупреждения его удалили) Его это улыбнуло, что на юкозе... Предложил сделать нам сайт и оплачивать все расходы по его содержанию. Оказывается этот девятиклассник замутил несколько успешных проектов (варезников) которые дают ему в день около 300 грн. Так я к чему, на форуме собрались информатики Украины и думаю где же взять сороксемьсполовиною американский денег.
alex Дата: Ср, 13.10.2010, 08:44 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Махновець_Ігор)
а які її реальні можливості на сьогодні?

Думаю, що через ОП Ви змогли б задати ці питання Пасіхову.
Я не можу дати відповідь так, як я тільки співпрацюю є ними.

Відредаговано: alex - Ср, 13.10.2010, 08:47
fizikas Дата: Ср, 13.10.2010, 09:38 | Повідомлення № 20
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Махновець_Ігор)
Якщо ми станем незалежні від юкозу, то станем залежні від іншого хостера, нині по ціні залежні, потім нові виникнуть труднощі.

Залежність/незалежність при такій постановці це глибоке філософське питання. З моєї точки зору, якщо в ситуації, коли вас щось не влаштовує ви можете взяти дамп та архів і перейти в інше місце на другий день - це повна незалежність. Тому валити треба з Юкозу поки форум не розрісся ще більше і за перенос не просять ще більше. Ну не сприймаю я Юкоз, можливо тому що "вигодуваний" корпоративними адмінами. У Пасіхова наскільки я знаю не має панелі керування хостингом, краще уточнити в нього. З приводу коштів повернусь з семінару інформатиків - відпишу свої міркування.
Ktara Дата: Ср, 13.10.2010, 09:53 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
fizikas, согласна. Юкоз - это большая зависимость чем на других хостингах. Поэтому не против переезда.
Bandalak Дата: Ср, 13.10.2010, 15:36 | Повідомлення № 22
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Quote (Махновець_Ігор)
Я чим зможу тим і допоможу, невеличку суму теж можу внести, за мною не стане!
В цілому не бачу сенсу переносити даний форум, навіть цей безкоштовний, що є нині, використовується не на всю потужність, а міг би. Тут і щас є над чим працювати, але на це часу нема, цьому є поважні причини, то хіба буде коли форум на платному стане? звичайно ні.
Варто спільними зусилями цей, що на юкозі довести до нормального стану і цього поки буде достатньо.

Підтримую, 100%
W-w-W Дата: Ср, 13.10.2010, 16:43 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 206
Quote (fizikas)
Залежність/незалежність при такій постановці це глибоке філософське питання.

Погоджуюсь.

Quote (fizikas)
З моєї точки зору, якщо в ситуації, коли вас щось не влаштовує ви можете взяти дамп та архів і перейти в інше місце на другий день - це повна незалежність.

не думаю, що від такого не буде проблем, різні хостинги - різні проблеми.

Quote (fizikas)
Ну не сприймаю я Юкоз, можливо тому що "вигодуваний" корпоративними адмінами.

ну це знаєте справа особиста. Раніше юкоз мав багато проблем, щас їх менше і працює стабільніше.
Ну переїдем на іншу площадку, але ж не знаєш, що там може чекати через день, все змінюється досить швидко.

а саме головне, що це проблема для адміністрації, треба десь кошти брати, контролювати баланс, і як не встиг заплатити то вже є головна біль, форум не запрацює, користувачі думатимуть щось сталось і потихеньку відпаде охота бувати на таких ресурсах

Jokerz Дата: Ср, 13.10.2010, 17:04 | Повідомлення № 24
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
Quote (Махновець_Ігор)
а саме головне, що це проблема для адміністрації, треба десь кошти брати, контролювати баланс, і як не встиг заплатити то вже є головна біль, форум не запрацює, користувачі думатимуть щось сталось і потихеньку відпаде охота бувати на таких ресурсах

все не зажиточніе хостинги тоже "люди" и если нету возможности оплатить сообщаешь хостеру и он не блокирует сайт. ДОпустим нету возможности оплатить дней 3-4 ну и хорошо. хостер не умрет от єтого. потому вопрос типа не оплатил сразу в блок не нужно доводить до такого. По поводу оплаті то реально разместить даже 2-3 ссілки сапі и все окупиться. лично я уверен потому что сам создаю сайт для такого заработка.
те 10 баксов на хостин он будет иметь каждый месяц без вопросов. а это го достаточно полностью.
при этом хочу обратить внимание что сейчас на укозе так же дентги платят за место . т.е. фактически стоит вопрос смени хостинга с платного на платный.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 13.10.2010, 21:43 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Якщо бути відвертим, то я також не повністю сприймаю Юкоз, впершу чергу із-за його низького на мій погляд престижу. А підривають престиж тисячі сайтів, які створюють для галочки і всі вони на зовнішній вигляд як один, часто навіть шапку замінити не умудряються. Плюс їхні назойливі величезні рекламні банери, які далеко не кожен прибирає. Так, на нашому форумі я розмістив кілька рекламних банерів, але всі вони постійні, до них користувачі звикають, а не кожен раз різні, та ще й поверх дизайну сторінки.
Я думаю, що якщо ми і перейдемо на хостінг з підтримкою php, то я наврят чи допускатиму ситуацію, коли форум закриють за неоплату. Я гадаю у мене в кишені завжди знайдеться кілька червонців для продовження терміну оплати :)
Насправді проблема навіть не в коштах, а в самому переносі. Я ще не вивчав поглиблено дане питання і в будь-якому випадку до кінця 2010 року ми будемо на Юкозі, але наскільки читав форуми різні, то є проблема при перенесенні всіх даних, зокрема, паролі зберігаються в зашифрованому вигляді, а нам потрібно зробити так, щоб користувачі по новому не реєструвалися, інакше ми втратимо аудиторію зареєстрованих користувачів. Якщо я знайду програміста, який напише відповідні скрипти і здійснить успішний перенос всієї бази даних, включаючи паролі, і користувачам не прийдеться по-новому реєструватись, то гадаю, такий перенос варто робити.
fizikas Дата: Ср, 13.10.2010, 22:07 | Повідомлення № 26
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (Махновець_Ігор)
не думаю, що від такого не буде проблем, різні хостинги - різні проблеми.

Проблем не буває у тих, хто нічим не займається!!!
Коли у вас хостинг у платного хостера - у вас завжди є можливість взяти бекапи і перейти до іншого. Коли у вас проблема на юкозі??? ...ви чешете легкодоступні місця вашого тіла...
Quote (Махновець_Ігор)
ну це знаєте справа особиста. Раніше юкоз мав багато проблем, щас їх менше і працює стабільніше.

звичайно моя думка - справа особиста, але вона грунтується на роботі з більш ніж десятком різноманітних хостінгів (від українських - до бельгійських та німецьких), в силу того, що веб-розробник і в силу того, що сам хостер.
Щодо платності-безкоштовності...на тому ж wishhost.net хостинг для сайту рівня шкільного можна придбати за долар у місяць, +домен в зоні орг.юа - ще долар. 1 долар в місяць на тій же Сапі може заробити навіть нерозкручений ресурс. При цьому рекламу яку публікувати ви обираєте самостійно, а не отримуєте посилання в хідері сайту типу Найкращі проституки Києва, як на сайті одного методичного кабінету.
W-w-W Дата: Чт, 14.10.2010, 00:17 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 206
Quote (Ковальчук_Олександр)
Насправді проблема навіть не в коштах, а в самому переносі.

Це 100%, не знаєм чим може закінчитись.

Якщо я знайду програміста, який напише відповідні скрипти і здійснить успішний перенос всієї бази даних, включаючи паролі, і користувачам не прийдеться по-новому реєструватись, то гадаю, такий перенос варто робити.

я тільки за, є в юкозі свої мінуси та свої плюси, але якщо дійсно форум перенести і надати йому елегантний вигляд, то буде зроблена дуже важлива справа для всіх.

Quote (fizikas)
Коли у вас хостинг у платного хостера - у вас завжди є можливість взяти бекапи і перейти до іншого. Коли у вас проблема на юкозі???

я це розумію.
Дійсно, якщо взяти форум наш, то це серйозний проект, бажано його б перенести, а от стосовно шкільних сайтів, то я за юкоз, єдиний нормальний хостер для шкільних безкоштовних сайтів, при умові, що сайти виконуються якісно і в них вкладається душа в роботу, нормально підбирається дизайн, скрипти, матеріал, зміна зображень на головній
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 14.10.2010, 00:31 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Quote (Махновець_Ігор)
Це 100%, не знаєм чим може закінчитись.

Ми ризикуємо втратити 100 доларів, сам форум при цьому не постраждає. Якщо перенос буде не успішний, залишимось в Юкозі та й все.
swetikccc Дата: Чт, 14.10.2010, 00:53 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 346
Ми ризикуємо втратити 100 доларів, сам форум при цьому не постраждає. Якщо перенос буде не успішний, залишимось в Юкозі та й все.

А ще чийсь час.
Я не знаю як кому, а мені вже надоїло копатися в програмах, працює то й хай працює.
А от вебмані прийдеться завести, а то ніяк і внести свою крихту, а можливо є і інші методи оплати?
Ковшун Дата: Чт, 14.10.2010, 09:35 | Повідомлення № 30
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (swetikccc)
а можливо є і інші методи оплати?

Краще інші...
Бо не хочеться вебмані заводити... ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.3 Пропозиції щодо створення/вдосконалення розділів та тем » Переїзд з Юкоза на платний хостінг (Як вам ідея?)
Сторінка 2 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.