Сб, 21.09.2019, 02:35
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Питання до адміністрації
Питання до адміністрації
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:12 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Можете задавати тут будь-які питання до адміністраторів форуму щодо його роботи і не тільки. А ми постараємось відповісти

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:29
Prag Дата: Чт, 27.09.2007, 20:53 | Повідомлення № 2
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Як Вам вдалося так швидко розлекрамувати форум??? Я нещодавно заходив було тільки 10 користувачів, а вже за 30. Молодці!!!
Ковшун Дата: Чт, 27.09.2007, 21:45 | Повідомлення № 3
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Prag)
Як Вам вдалося так швидко розлекрамувати форум??? Я нещодавно заходив було тільки 10 користувачів, а вже за 30. Молодці!!!

Працюємо!!!
foma Дата: Пн, 15.10.2007, 23:05 | Повідомлення № 4
Новий користувач
Рейтинг: 0
А койнить софт вылаживаться будит ?
takdiy Дата: Вт, 16.10.2007, 10:30 | Повідомлення № 5
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (foma)

В приватному форумі вже дещо є. Програма Net support school 8.1,
BluffTitler - програма для створення гарних ефектів, а також тривимірної мультиплікації, тривимірної картинки/відео.
та ін.
Вхід на приватний форум після 20 повідомлень.

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 16.10.2007, 17:35 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Quote (foma)

Планується зробити потужний приватний форум не тільки з класним софтом, але й базою тестів по інформатиці в форматі Test-w, Test-w2, практичними роботами для 2-12 класів, тематичних атестацій, електронних посібників і т.д.
Такі плани на майбутнє, скажимо на цей навчальний рік.
Чому все це робиться в приватному форумі. Для того, щоб користувачі проявляли активність в основному форумі і щоб в кожного в активі було понад 20 повідомлень. Також тепер в нас нові правила: щоб отримати доступ в приват, вам потрібно завантажити на адресу kom-udpu@mail.ru щось корисне і набрати 20 повідомлень на форумі. Удачі! happy
Jokerz Дата: Нд, 28.10.2007, 08:49 | Повідомлення № 7
Хостер
Нагороди: 8
Рейтинг: 149
Якось я натиснув на "5.1 Обмін творчими надбаннями" закритий розділ. І в мене спитало пароль. Так ось мені цікаво ви для доступу користуєтесь паролем? Просто це якось не красиво якщо є можливість зробити краже і культурніше.
Ви сказали що в цей розділ маюсь доступ тільки VIP користувачі, я думаю що потрібно створити таку группу користувачів, потім цій группі назначити права доступу в той роздій на чтение/запись а всім останнім запретити туди доступ навіть на прогляд.

Тим паче що я таке вже на уозі робив, приклад сайт http://lanserfer.com/ . але не на форумі (і на ньому це можлво) а розділі "файловий архів" приклад: http://lanserfer.com/load/ зліва там є розділи. В кожен розділ мае доступ своя грппа користувачі, інші не мають доступу.
якщо треба я допоможу

Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 28.10.2007, 13:40 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Quote (Jokerz)
Так ось мені цікаво ви для доступу користуєтесь паролем?

Віп-користувачі, модератори і адміністратори для доступу до приватного форуму паролем не користуються, а просто входять автоматично.
Quote (Jokerz)
Ви сказали що в цей розділ маюсь доступ тільки VIP користувачі, я думаю що потрібно створити таку группу користувачів, потім цій группі назначити права доступу в той роздій на чтение/запись а всім останнім запретити туди доступ навіть на прогляд.

Я так не думаю. Доступ на перегляд має бути, щоб нерви користувачів трішки пошатати і щоб був стимул проявити активність в основному форумі. Хоча так як ви пропонуєте я зробити також можу без проблем, але краще так, як є зараз.
Quote (Jokerz)
якщо треба я допоможу

Дякую, не потрібно. Ви на своєму сайті (сайтах) робіть свою політику, а на нашому - діє наша. Вона нас цілком задовільняє.
Varkan Дата: Пт, 15.02.2008, 12:16 | Повідомлення № 9
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Ковальчук_Олександр)
Планується зробити потужний приватний форум не тільки з класним софтом, але й базою тестів по інформатиці в форматі Test-w, Test-w2, практичними роботами для 2-12 класів, тематичних атестацій, електронних посібників і т.д.

Цікаво чому ви так рекламуєте Test-w, Test-w2, адже є кращі і потужніші системи тестування?

Також тепер в нас нові правила: щоб отримати доступ в приват, вам потрібно завантажити на адресу kom-udpu@mail.ru щось корисне і набрати 20 повідомлень на форумі.

Скажіть будь-ласка щось корисне це що???

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 15.02.2008, 23:52 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Quote (Varkan)
Цікаво чому ви так рекламуєте Test-w, Test-w2, адже є кращі і потужніші системи тестування?

Тому що дійсно хороша і доступна всім тестуюча система. Кращі дійсно є, але як правило вони або дорогі, або без нормального набору питань. А в більшості випадків часу на створення питань до кожної теми не має.
Quote (Varkan)
Скажіть будь-ласка щось корисне це що???

Софт, відкриті уроки, власні розробки, презентації,... Все, що є корисним для вчителя інформатики.
dpi Дата: Сб, 16.02.2008, 09:41 | Повідомлення № 11
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Також тепер в нас нові правила: щоб отримати доступ в приват, вам потрібно завантажити на адресу kom-udpu@mail.ru щось корисне і набрати 20 повідомлень на форумі.

"Меня терзают смутные сомнения..."
wink

Bandalak Дата: Пн, 31.10.2011, 18:02 | Повідомлення № 12
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Годинник на форумі не перевівся. Зараз показує на 1 годину більше ніж треба!
Це видно по часу написання повідомлень.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 31.10.2011, 19:38 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Перевів вручну. Тепер все коректно відображається.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Питання до адміністрації
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.