Сб, 21.10.2017, 22:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Думки та роздуми про форум інформатиків
Думки та роздуми про форум інформатиків
W-w-W Дата: Ср, 12.05.2010, 04:10 | Повідомлення № 1

Сьогодні вже 1000-й день існування Форуму інформатиків.
Форум існує близько 3 років, безпосередніми засновниками даного ресурсу є Ковальчук О. та Ковшун М.
Форум Інформатиків України на початку заснування мав незначну чисельність учасників, тем, рубрик, з часом він набирав обертів, учасників реєструвалось все більше, створювалось багато різних актуальних тем, надавались професійна допомога від досвідчених учасників, йшов закономірний розвиток.
На даний час на форумі зареєстровано близько 4000 учасників. Коротенько проаналізую діяльність та роботу форуму.
Почнемо ось з чого:
В шапці ресурсу, на головній сторінці є такі чудові слова:

Дякуємо Вам за реєстрацію на нашому сайті і всебічну його підтримку.
Разом ми досягнемо позитивних результатів і піднімемо інформатику на новий щабель розвитку.
Будь ласка, спілкуючись на форумі, дотримуйтесь правил і пишіть повідомлення строго по темі. Ми надіємось, що даний форум Вам подобається так само сильно, як і нам, і ви зробите все можливе для його подальшого розвитку і розростання і як результат - допоможете собі і іншим збагатити свої знання з інформатики і піднімете цю перспективну науку з колін, на яких вона стоїть з 1986 року.

З самого початку моєї роботи на форумі бажав завжди чимось допомогти його роботі і роботі вчителя в цілому, багато чого навчився й сам у досвідчених колег. З часом було змінено правила форуму для пліднішої його роботи, але ці правила сприйнялись частиною учасників в «штики», частково розумію їх, але залишився при своїй думці, що на такому форумі не повинно бути протиріч між учасниками, які принижують особистість через проблеми мови, політики, віросповідання, приклади були.
Все-таки ми вчителі, та ще й інформатики, маємо бути носіями духовності, культури як в школі так і на форумі, поважати все що було до нас зроблено, примножувати далі, передавати свій досвід майбутнім поколінням.
На форумі присутні як досвідчені так і молоді колеги, вчитись є безперечно чому. Було створено приватний форум, що вміщає велику кількість різних методичних, практичних напрацювань, хоча якби всі проявили активність по його наповненню, то б мали значний архів розробок, вважаю, що кожен має чимось цікавим та корисним поділитись.
Адміністратори та модератори постійно проводять видалення тих повідомлень, що не стосуються тем, часто на це обурюються учасники, але це робиться з метою рятування тем від флуду та іншого подібного, хочеться в темах, особливо досить по професії мати чіткі відповіді на проблемні питання, а не «кашу», це те саме, що в журнал Інформатика в школі вставляти по сторінці іншого видання, це губить основну мету роботи форуму. Для непрофесійних питань є рубрика флудилка, там де є значна кількість тем, а також можна створювати нові теми.
Адміністрація форуму працює на добровільних началах і намагається якнайкраще зробити форум для користувачів, хоча завжди буде частина невдоволених користувачів даною роботою. Всяке було в житті форуму, вважаю, що основою форуму має бути рівність всіх учасників, незалежно від віку, посади, досвіду та взаємодопомога.
Нещодавно було проведено реорганізацію розділів та тем на форумі, дана новація не вплинула всерівно на користувачів, активність падає. Створилась така ситуація, що значна частина учасників не бере участі в роботі форуму, причин цього є чимало і ми це розуміємо. На форумі створилась так звана активна група учасників, які завжди мають, що сказати і чим поділитись, але вона незначна.
Останнім часом значна частина учасників як користувачів так і досвідчених колег залишають в багатьох темах флуд, повідомлення, які просто ну ніяким чином не торкаються теми, це призводить до втягування в дискусії та дебати інших учасників і виходить як в школі хтось не так сказав, хтось не так щось почув і почалось мурзання один одного. Такі дії призводять до запущення теми, вона перетворюється у хтозна-що.
Шановні колеги давайте поважати думки один одного та писати в темах по суті, ми ж так і дітей вчимо, а в реальності щось все по іншому виходить. Шкода.
На форумі в кожній темі пишуться речення: Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Це не для галочки робиться, а для того, щоб користувачі не змішували грішне з праведним.
Невже такий стан речей всіх задовольняє? Що чекає інформатику як предмет сучасності?
Хочеться почути ваші думки, яким ви бачите форум і що ви від нього чекаєте в майбутньому?
Oxana_cher Дата: Пт, 14.05.2010, 18:48 | Повідомлення № 31
Місцева кадра
Нагороди: 2
Рейтинг: 44
Quote (Шестопалов)
Интересно узнать, почему покинули форум или близки к этому авторы учебников: Вовковинська, Завадский, Глинский, Караванова, Морзе, Ребрина, Скляр, Черникова, Шакотько... Да и мои надежды на конструктивное сотрудничество с форумом исчерпиваются. Что, собственно, с помощью форума удалось создать? Может быть хоть одну программу, учебник, задачник?! Или хотя бы отредактированы по опыту действующих учителей хотя бы одно из разработанных в творческих муках средств обучения? Надо признать, что основная "продукция" форума - "выпендрёж" друг перед другом.

Редактировать всем форумом? Смешно выглядит. ;)
Особенно если учесть, что здесь далеко не все доброжелатели. Могут и специально в дебри завести.
Надо выбрать экспертов и в индивидуальном порядке работать с ними.
А все перечисленные выше граждани появляются на форуме время от времени, когда им надо чегото прорекламировать или когото заклевать! B)
Arim Дата: Сб, 15.05.2010, 19:17 | Повідомлення № 32
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Quote (Шестопалов)
Что, собственно, с помощью форума удалось создать? Может быть хоть одну программу, учебник, задачник?! Или хотя бы отредактированы по опыту действующих учителей хотя бы одно из разработанных в творческих муках средств обучения?

На мою думку, основною ціллю форуму не було створити щось конкретне. Основне його завдання це надання допомоги та обмін досвідом. А підручники і задачники ... ми так довго обходились без них, що тепер до якогось конкретного пристосуватись важко. Діти зараз настільки різні, що я, наприклад, для кожного класу підбираю різні задачі і готую різні практичні роботи, тому одним конкретним підручником не користуюсь ніколи.
W-w-W Дата: Нд, 16.05.2010, 07:50 | Повідомлення № 33

Особисті обставини несподівано змінилися, все це повязано з родиною, а тому мав змогу спостерігати за останніми подіями на форумі. Відрадно, що більшість учасників зрозуміли мене правильно та зробили відповідні висновки.
Почуття обов'язку не дає мені морального права покинути форум, який став для мене та більшості учасників джерелом натхнення, професійного зросту та взаємодопомоги, а тому я докладатиму всіх зусиль, щоб наш форум став ще кращим. Сподіваюся, що віднині форум стане місцем, де буде існувати постійна взаємодопомога. Разом ми зможемо підняти інформатику на новий рівень розвитку та надання допомоги один одному.
З повагою, Махновець_Ігор.
$LORD$ Дата: Нд, 16.05.2010, 09:35 | Повідомлення № 34
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я думаю так, в темах повинна бути на поставленні питання чітка відповідь так і має бути.
А поговорити про ширший круг речей можна створити відповідну тему з схожим напрямком :$

Взагалі форум цікавий, буду часто відвідувати, таких ресурсів неті обмаль

Глинський__Ярослав Дата: Нд, 16.05.2010, 15:29 | Повідомлення № 35
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Приємно те, що цей форум б’є рекорди за тривалістю існування, відвідуваністю та кількістю учасників. Зазвичай форуми приходять і відходять. На цьому ж форумі є багато корисних і цікавих тем, що є запорукою його успішного існування. Однак, щоб зберегти форум потрібна більша активність учасників. Факт, але на форум і на інтернет в цілому я покладав більше надій. Багато років тому, коли я вперше виставив у мережі свій сайт з метою популяризації навчальних книжок з інформатики, була надія на значний ріст замовлень. Однак так не сталося. Рекламуючи і популяризуючи книжки на цьому форумі, я також не відчув його ефективності щодо цього. Сьогодні видавництво знаходиться на межі закриття. Отримавши за останні десять років сотні приватних позитивних відгуків від вчителів, я задався питанням: чому така прірва між тими відгуками і реалізацією книжок. Достатньо було провести невелике опитування і все стало ясно. Вчителі залюбки купують книжки, будують на їх основі урок, «диктанти» і т.п., але учням не поспішають їх рекомендувати, соромлячись «залазити батькам у кишеню». Звідси пішли методики навчання без книжок і т.д. і т.п. Ведмежу послугу роблять такі вчителі як видавництву, так і учням. У той самий час існує практика в містах, коли вчитель англійської мови рекомендує батькам придбати оксфордські підручники, що є втричі дорожчі, бо інакше він уроки вести не буде. У результаті видавничі наклади книжок з інформатики скорочуються, собівартість зростає і коло замикається. А тут ще недобросовісна конкуренція декількох видавництв, які сумнівними способами намагаються масово втулити в школи вже не так відверто, як раніше, але все таки недосконалу літературу. Зауважу, що моє видавництво залишається одним з двох, яке не боїться конкуренції і реалізує книжки переважно в мережі книжкових магазинів України. Щоб не затримувати Вашої уваги, переадресовую своїх прихильників і бажаючих «познайомитися вперше» на тему цього форуму «Готуйте книжки весною», де можна ознайомитися зі списком і цінами книжок.
$LORD$ Дата: Нд, 16.05.2010, 20:39 | Повідомлення № 36
Новий користувач
Рейтинг: 0
Адміни як ви дивитесь, щоб в меню створити нові сторінки, де б можна було розмістити онлайн уроки по всіх основних темах, повідбирати найкращі уроки. Можна це використовувати прямо на уроці при пояснені теми, аби нет шустрий був?
Ktara Дата: Нд, 16.05.2010, 21:01 | Повідомлення № 37
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Это есть по всем темам, только пустые они, заполнять никто не хочет. Он-лайн хорош там, где нет есть нормальный, а у части наших форумчан - это из области фантастики. Поэтому можем разместить в тех темах, что уже созданы. было бы желание размещать :)
pasichov Дата: Нд, 16.05.2010, 21:48 | Повідомлення № 38
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote ($LORD$)
як ви дивитесь, щоб в меню створити нові сторінки, де б можна було розмістити онлайн уроки по всіх основних темах,

Подібний ресурс (з усіх навчальних предметів, не лише інформатика, біля 5000 уроків) існує. http://disted.edu.vn.ua
Запрошую до співробітництва.
Angel2007 Дата: Нд, 16.05.2010, 22:38 | Повідомлення № 39
Новий користувач
Рейтинг: -6
Quote (pasichov)
Подібний ресурс (з усіх навчальних предметів, не лише інформатика, біля 5000 уроків) існує. http://disted.edu.vn.ua
Запрошую до співробітництва.

pasichov Це що новий вид самореклами? Я переглянув багато сторінок форуму, і навкруги бачу тільки ваші недолугі спроби розрекламувати ваш невдало зроблений проект. Може достатньо? Чули, бачили! Ви ще на головній сторінці замість шапки форуму вставте свою рекламу. Можете мене забанить!
Але їйбогу задрав уже з своєю рекламою!
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 16.05.2010, 22:47 | Повідомлення № 40
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Angel2007, Юрій Якович не рекламує, а доводить до відома про освітній ресурс, корисний як для учнів, так і для вчителів, зокрема, інформатики. Рекламують зазвичай комерційні проекти.
Angel2007 Дата: Нд, 16.05.2010, 22:53 | Повідомлення № 41
Новий користувач
Quote (Ковальчук_Олександр)
Angel2007, Юрій Якович не рекламує, а доводить до відома про освітній ресурс, корисний як для учнів, так і для вчителів, зокрема, інформатики. Рекламують зазвичай комерційні проекти.

Може я не так зрозумів. Але навіщо через одну тему писати таке доведення до відома? Куди не подивись скрізь одне й те саме" На кшталт: Ідіть до нас ми все маєм). Не розумію! Схоже на нав'язливу рекламу по телевізору.
І за що мені знизили репутацію? За перехід на особистості погоджуюсь дійсно, бо я навідміну від інших читав правила. А от що до теми то, я наче в відповідні пишу "Думки та роздуми про форум інформатиків". Доречі копіювання повідомлення в різних темах, а саме пан Пасіхов так і робить, це теж порушення. Хоча незнаю чи з згоди адміністрації. Пане Ковшун поясніть мені будь-ласка. Може коли пропонують наждачний папір замість туалетного, мені погоджуватись ним користуватись бо його запропонували сто раз?

Відредаговано: Angel2007 - Нд, 16.05.2010, 23:10
НІКОЛЯ Дата: Нд, 16.05.2010, 23:17 | Повідомлення № 42
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (Angel2007)
за що мені знизили репутацію? За перехід на особистості погоджуюсь дійсно, бо я навідміну від інших читав правила. А от що до теми то, я наче в відповідні пишу "Думки та роздуми про форум інформатиків". Доречі копіювання повідомлення в різних темах, а саме пан Пасіхов так і робить, це теж порушення. Хоча незнаю чи з згоди адміністрації.

Віталію Олександровичу, Пасіхов не рекламує а пропонує освітній ресурс і він не комерційний, як вже писалось. Пропоную вам завітати і особисто переконатись що це за ресурс і якого напрямку а потім робити висновки. Непотрібно рубати з плеча незнаючи про що йде річ. Хоча я підозрюю що ви навідь не переглядали адресат запропонований в посиланні.

Quote (Angel2007)
Може коли пропонують наждачний папір замість туалетного, мені погоджуватись ним користуватись бо його запропонували сто раз?

А чому б не спробувати нові відчуття? Туалетний папір " Веселка" застосуй і заціни гру барв. ;)
Angel2007 Дата: Нд, 16.05.2010, 23:26 | Повідомлення № 43
Новий користувач
НІКОЛЯ а ми що знайомі? Звідки ви знаєте що я Олександрович? Добре, може я трішки недоречно сформулював те що думав, прошу вибачення.
Надалі буду коректніший.

Відредаговано: Angel2007 - Нд, 16.05.2010, 23:27
НІКОЛЯ Дата: Нд, 16.05.2010, 23:50 | Повідомлення № 44
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (Angel2007)
НІКОЛЯ а ми що знайомі?

Ні ми не знайомі. Не потрібно розводити флуд, повідомлення які не несуть корисної інформації будуть перенесні в тему пуста балаканина.
alex Дата: Пн, 17.05.2010, 08:44 | Повідомлення № 45
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (Angel2007)
недолугі спроби розрекламувати ваш невдало зроблений проект.

Дайте будь-ласка посилання на більш вдалий україномовний ресурс. Буду дуже вдячний.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Думки та роздуми про форум інформатиків
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.