Вт, 19.01.2021, 19:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

 • Сторінка 2 з 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Думки та роздуми про форум інформатиків
Думки та роздуми про форум інформатиків
W-w-W Дата: Ср, 12.05.2010, 03:10 | Повідомлення № 1

Сьогодні вже 1000-й день існування Форуму інформатиків.
Форум існує близько 3 років, безпосередніми засновниками даного ресурсу є Ковальчук О. та Ковшун М.
Форум Інформатиків України на початку заснування мав незначну чисельність учасників, тем, рубрик, з часом він набирав обертів, учасників реєструвалось все більше, створювалось багато різних актуальних тем, надавались професійна допомога від досвідчених учасників, йшов закономірний розвиток.
На даний час на форумі зареєстровано близько 4000 учасників. Коротенько проаналізую діяльність та роботу форуму.
Почнемо ось з чого:
В шапці ресурсу, на головній сторінці є такі чудові слова:

Дякуємо Вам за реєстрацію на нашому сайті і всебічну його підтримку.
Разом ми досягнемо позитивних результатів і піднімемо інформатику на новий щабель розвитку.
Будь ласка, спілкуючись на форумі, дотримуйтесь правил і пишіть повідомлення строго по темі. Ми надіємось, що даний форум Вам подобається так само сильно, як і нам, і ви зробите все можливе для його подальшого розвитку і розростання і як результат - допоможете собі і іншим збагатити свої знання з інформатики і піднімете цю перспективну науку з колін, на яких вона стоїть з 1986 року.

З самого початку моєї роботи на форумі бажав завжди чимось допомогти його роботі і роботі вчителя в цілому, багато чого навчився й сам у досвідчених колег. З часом було змінено правила форуму для пліднішої його роботи, але ці правила сприйнялись частиною учасників в «штики», частково розумію їх, але залишився при своїй думці, що на такому форумі не повинно бути протиріч між учасниками, які принижують особистість через проблеми мови, політики, віросповідання, приклади були.
Все-таки ми вчителі, та ще й інформатики, маємо бути носіями духовності, культури як в школі так і на форумі, поважати все що було до нас зроблено, примножувати далі, передавати свій досвід майбутнім поколінням.
На форумі присутні як досвідчені так і молоді колеги, вчитись є безперечно чому. Було створено приватний форум, що вміщає велику кількість різних методичних, практичних напрацювань, хоча якби всі проявили активність по його наповненню, то б мали значний архів розробок, вважаю, що кожен має чимось цікавим та корисним поділитись.
Адміністратори та модератори постійно проводять видалення тих повідомлень, що не стосуються тем, часто на це обурюються учасники, але це робиться з метою рятування тем від флуду та іншого подібного, хочеться в темах, особливо досить по професії мати чіткі відповіді на проблемні питання, а не «кашу», це те саме, що в журнал Інформатика в школі вставляти по сторінці іншого видання, це губить основну мету роботи форуму. Для непрофесійних питань є рубрика флудилка, там де є значна кількість тем, а також можна створювати нові теми.
Адміністрація форуму працює на добровільних началах і намагається якнайкраще зробити форум для користувачів, хоча завжди буде частина невдоволених користувачів даною роботою. Всяке було в житті форуму, вважаю, що основою форуму має бути рівність всіх учасників, незалежно від віку, посади, досвіду та взаємодопомога.
Нещодавно було проведено реорганізацію розділів та тем на форумі, дана новація не вплинула всерівно на користувачів, активність падає. Створилась така ситуація, що значна частина учасників не бере участі в роботі форуму, причин цього є чимало і ми це розуміємо. На форумі створилась так звана активна група учасників, які завжди мають, що сказати і чим поділитись, але вона незначна.
Останнім часом значна частина учасників як користувачів так і досвідчених колег залишають в багатьох темах флуд, повідомлення, які просто ну ніяким чином не торкаються теми, це призводить до втягування в дискусії та дебати інших учасників і виходить як в школі хтось не так сказав, хтось не так щось почув і почалось мурзання один одного. Такі дії призводять до запущення теми, вона перетворюється у хтозна-що.
Шановні колеги давайте поважати думки один одного та писати в темах по суті, ми ж так і дітей вчимо, а в реальності щось все по іншому виходить. Шкода.
На форумі в кожній темі пишуться речення: Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Це не для галочки робиться, а для того, щоб користувачі не змішували грішне з праведним.
Невже такий стан речей всіх задовольняє? Що чекає інформатику як предмет сучасності?
Хочеться почути ваші думки, яким ви бачите форум і що ви від нього чекаєте в майбутньому?
UDAV Дата: Пт, 14.05.2010, 07:32 | Повідомлення № 16
Новий користувач
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (dpi)
Раздражают вопросы типа - помогите найти максимальный элемент в массиве.

dpi, якщо ви такі роздратовані, то нема що на форумі робить, пийте заспокійливе, і без вас найдеться, людина яка допоможе іншій. все ж знати нереально, а не буде зазнаватись. Собі ціни не складете? Поважайте інших людей і буде все в порядку.
russo Дата: Пт, 14.05.2010, 07:49 | Повідомлення № 17
Тут живе...
Повідомлень: 142
Нагороди: 1
Рейтинг: 35
UDAV,
Quote
якщо ви такі роздратовані, то нема що на форумі робить

Згоден. На форумі люди з різною степінню підготовленості до викладання інформатики, багато неспеціалістів. Для них форум - чи не єдина можливість розв"язку проблем. толерантніше треба бути!
pasichov Дата: Пт, 14.05.2010, 08:09 | Повідомлення № 18
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (dpі)
Раздражают вопросы типа - помогите найти максимальный элемент в массиве.

А вот тут я с вами не согласен КАТЕГОРИЧЕСКИ. На то и форум, чтобы человек МОГ спросить то, что ему НУЖНО спросить. Раз спрашивает, значит ХОЧЕТ знать, а это уже немало!

Но логика поведения должна быть у форумчан ПРОСТАЯ - знаешь ответ - ОТВЕЧАЙ, спрашиваешь - БУДЬ ГОТОВ К ТОМУ, ЧТО "постебают" за "ламерство", "кривые ручки" или "отстой в голове"... НО ЗАТО БУДЕШЬ ЗНАТЬ!
(Стеб-совсем не обязательно, но возможно, и вообщем-то - допустимо в практике профессиональных форумов).
И главное - уйти от учительской "болезни" - ощущения собственной НЕПРИКАСАЕМОСТИ как тем у кого спрашивают, та и тем, КТО СПРАШИВАЕТ.
И еще. Отличать стеб и иронию от ДРЕМУЧЕГО хамства. Частенько у собеседника корректно-ироничных аргументов не хватает и он на пожелание "сделай умное лицо" отвечает "сам дурак!"

Відредаговано: pasichov - Пт, 14.05.2010, 08:30
sgrecords Дата: Пт, 14.05.2010, 08:26 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Повідомлень: 608
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (pasichov)
Цитата (pasichov )Раздражают вопросы типа - помогите найти максимальный элемент в массиве.
А вот тут я с вами не согласен КАТЕГОРИЧЕСКИ.

Согласитесь, тут тоже можно улыбнуться, pasichov не согласен с pasichov :)
з.ы. про глюки с цитатами мне известны :)

Відредаговано: sgrecords - Пт, 14.05.2010, 08:27
Шестопалов Дата: Пт, 14.05.2010, 08:28 | Повідомлення № 20
Видавець посібників
Повідомлень: 1700
Нагороди: 18
Рейтинг: 280
Интересно узнать, почему покинули форум или близки к этому авторы учебников: Вовковинська, Завадский, Глинский, Караванова, Морзе, Ребрина, Скляр, Черникова, Шакотько... Да и мои надежды на конструктивное сотрудничество с форумом исчерпиваются. Что, собственно, с помощью форума удалось создать? Может быть хоть одну программу, учебник, задачник?! Или хотя бы отредактированы по опыту действующих учителей хотя бы одно из разработанных в творческих муках средств обучения? Надо признать, что основная "продукция" форума - "выпендрёж" друг перед другом.

Відредаговано: Шестопалов - Пт, 14.05.2010, 08:41
pasichov Дата: Пт, 14.05.2010, 08:31 | Повідомлення № 21
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (sgrecords)
Согласитесь, тут тоже можно улыбнуться, pasichov не согласен с pasichov
з.ы. про глюки с цитатами мне известны

ГЛЮК ИСПРАВИЛ!!!! А самим собой следует жить в мире и согласии...:-)
НІКОЛЯ Дата: Пт, 14.05.2010, 08:38 | Повідомлення № 22
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (Шестопалов)
Интересно узнать, почему покинули форум или близки к этому авторы учебников: Вовковинська, Завадский, Глинский, Караванова, Морзе, Ребрина, Скляр, Черникова, Шакотько.

Перепрошую! А чому ви вирішили що вони його покинули? Вони вдвідують форум але мабуть за браком часу не беруть активної участі.
Ktara Дата: Пт, 14.05.2010, 08:43 | Повідомлення № 23
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4263
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Согласна с Николя, если человек не отписался не означает что он покинул форум. На предыдущей странице уже об это говорилось. Зашли - почитали то, что интересует и вышли. Если есть что сказать - отписываются. А просто так посты набивать - по типу чтобы помнили - вот и появляется в темах флуд: сказать нечего а напомнить хочется :)
pasichov Дата: Пт, 14.05.2010, 08:48 | Повідомлення № 24
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Шестопалов)
Интересно узнать, почему покинули форум или близки к этому авторы учебников: Вовковинська, Завадский, Глинский, Караванова, Морзе, Ребрина, Скляр, Черникова, Шакотько... Да и мои надежды на конструктивное сотрудничество с форумом исчерпиваются. Что, собственно, с помощью форума удалось создать? Может быть хоть одну программу, учебник, задачник?! Или хотя бы отредактированы по опыту действующих учителей хотя бы одно из разработанных в творческих муках средств обучения? В основном - "выпендрёж" друг перед другом.

Ответ прост. "Интеллектуальная планка", выставленная "идеологами" движения (узкопрофильный вопрос -"А как сделать....?" и требование ответа "з корисним вмістом"... И ВСЕ) не позволяет столь авторитетным и уважаемым людям реализовать свои воззрения и нужды в рамках форума. Вот и Вы пишите о разочаровании. Есть оно и у меня. Было предложено несколько проектов, их практически реализовать не удалось, а то, что удалось - это были "муки и судорги"...
НО Я ДУМАЮ, ЧТО ЭТО БОЛЕЗНЬ РОСТА. УВЕРЕН, ЕСЛИ НА ФОРУМЕ БУДУТ ОБСУЖДАТЬСЯ ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ВАЖНЫЕ ВОПРОСЫ, когда у "идеологов" желание "опустить" личностных участников форума до уровня статистического большинства сменится на понимание НЕОБХОДИМОСТИ поднятия этого большинства до уровня ЛИЧНОТИ - ВСЕ ВЕРУТЬСЯ!

Я НЕ УХОЖУ в надежде на это и БОРЮСЬ ЗА ЭТО ИЗО ВСЕХ СИЛ...
(разве что выгонят ;-)


Відредаговано: pasichov - Пт, 14.05.2010, 08:50
НІКОЛЯ Дата: Пт, 14.05.2010, 08:50 | Повідомлення № 25
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (russo)
Згоден. На форумі люди з різною степінню підготовленості до викладання інформатики, багато неспеціалістів. Для них форум - чи не єдина можливість розв"язку проблем. толерантніше треба бути!

Отут важко непогодитись підтримую на 100%.
Quote (pasichov)
спрашиваешь - БУДЬ ГОТОВ К ТОМУ, ЧТО "постебают" за "ламерство", "кривые ручки" или "отстой в голове"... НО ЗАТО БУДЕШЬ ЗНАТЬ!

Ну це вже нікуди не годиться. Бо ручки так і остануться кривими коли замість очікуваних порад в вирішенні проблеми глузування. Колеги шукають порад та практичної допомоги в вирішенні своїх питаннь а коли як ви написали їх стегають то охота відпадає вдвідувати форум та спілкуватись на будь яку тему навдь допомоги розуміючи що можуть відразу бути осміяними.
Я важаю що такі випадки недопустимі. І з боку адміністрації та модераторів такі спроби будуть розцінюватись як неповага , зазнайство та спроба приниження інших учасників і відповідні міри відразу будуть застосовуватись .
pasichov Дата: Пт, 14.05.2010, 09:21 | Повідомлення № 26
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (НІКОЛЯ)
Ну це вже нікуди не годиться.

Дискусійно. Я, наприклад, не страждаю від того, коли більш досвідчені і кваліфіковані спеціалісти інтелегентно "тицяють мене мордою в асфальт",поки підказують, коли роблю щось не так, навпаки, ДЯКУЮ ЇМ ЩИРО! Самолюбство не дозволить робити далі такі дурнуваті помилки!!! Ще раз НАГАДУЮ: ОБОМ СТОРОНАМ ВАРТО МАТИ IQ, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ ВІДРІЗНЯТИ "СТЬОБ" від НЕПРИКРИТОГО ПЕЧЕРНОГО ХАМСТВА.


Відредаговано: pasichov - Пт, 14.05.2010, 09:24
Шестопалов Дата: Пт, 14.05.2010, 09:56 | Повідомлення № 27
Видавець посібників
Повідомлень: 1700
Нагороди: 18
Рейтинг: 280
Quote (pasichov)
Было предложено несколько проектов, их практически реализовать не удалось

Хто бажає працювати із видавництвом "Аспект", звертайтесь aspekt@aspekt.in.ua . Пропоную роботу рецензента або навіть редактора нового "Робочого зошита для 10-го класу". Посібник "Інформатика. Другий рік - єдиний курс. 10 клас" вже друкується. Для створення робочого зошита з практичними і тематичними роботами, комп’ютерними тестами і застосуванням відповідної методики прагнемо якомога ширше врахувати досвід практичних вчителів. Мене, наприклад, зацікавив досвід вчителя Маргарита, яка зуміла у 9-му класі за 45 хв. уроку вкладатися у програму наявними засобами.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 14.05.2010, 09:56 | Повідомлення № 28
Знавець вірусів
Повідомлень: 2878
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (pasichov)
Дискусійно. Я, наприклад, не страждаю від того, коли більш досвідчені і кваліфіковані спеціалісти інтелегентно "тицяють мене мордою в асфальт",поки підказують, коли роблю щось не так, навпаки, ДЯКУЮ ЇМ ЩИРО! Самолюбство не дозволить робити далі такі дурнуваті помилки!!!

Я теж за таке тицяння! Але перепрошую, pasichov в більшості з нас трохи не той рівень знань та досвіду і навідь одну і ту саму проблему ми розглядаєм з різних позицій не як образу, ми стараємось взяти з кожного повідомлення адресованого особисто нам зерно іраціональності, і не важливо в які формі це написано. Хоча визнаю буває і в дуже грубі. Але потрібно бути вище цього. Одна справа вчитель, який перший рік прийшов пацювати в школу з одного боку керівництво з своїми буває дурнуватими притензіями, куча проблем з освоєнням в колективі та інше. І коли така людина важає що знайшла в пошуках поради та допомоги те саме єдине джерело. Її обкидали гряззю. От до чого я веду і руки в деяких відразу опускаються.
Інша справа люди які не один десяток років пропрацювали в освіті і так сказати мають чималий досвід в спілкуванні, це те що я писав вище. Такі так просто не здаються а логічно відстоюють свою точку зору.
swetikccc Дата: Пт, 14.05.2010, 15:00 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Повідомлень: 4193
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Шестопалов)
Интересно узнать, почему покинули форум или близки к этому авторы учебников: Вовковинська, Завадский, Глинский, Караванова, Морзе, Ребрина, Скляр, Черникова, Шакотько...

А Ви ще й прикидаєтеся що не знаєте чому.
1. Якісь "невігласи" сміли критикувати.
2. Якщо закрити очі то й проблеми немає.
3. Краще дифірамби чути на контрольованих зустрічах.
Як завжди поступає влада. :)
Quote (Шестопалов)
Мене, наприклад, зацікавив досвід вчителя Маргарита, яка зуміла у 9-му класі за 45 хв. уроку вкладатися у програму наявними засобами.

Для цього методу потрібні відповідні підручники, а не цитатники, та і сам метод досить важкий і для "серійного" використання не підходить.
Якщо панночка Маргарита зуміла використати його в звичайному класі, то я Вам скажу Вона не просто молодець, а молодець в квадраті.
А ще й втерла носа ..........

Панночка чи панянка , як буде правильно?

Bandalak Дата: Пт, 14.05.2010, 15:25 | Повідомлення № 30
Лідер форуму
Повідомлень: 6316
Нагороди: 44
Рейтинг: 291
Quote (pasichov)
А вот тут я с вами не согласен КАТЕГОРИЧЕСКИ. На то и форум, чтобы человек МОГ спросить то, что ему НУЖНО спросить. Раз спрашивает, значит ХОЧЕТ знать, а это уже немало!

100%
Quote (swetikccc)
А Ви ще й прикидаєтеся що не знаєте чому.
1. Якісь "невігласи" сміли критикувати.
2. Якщо закрити очі то й проблеми немає.
3. Краще дифірамби чути на контрольованих зустрічах.
Як завжди поступає влада.

З цим можна погодитися. Але не потрібно увесь вищезгаданий список рівняти однією міркою. Одні дійсно вважають, що вони пуп Землі, і їхні дії не обговорюють. Інші не відвідують форум за браком часу. З нами можновладці не рахуються, тому що нас багато - нас не подолати, і всіх підкупити не можливо (на відміну від жюрі якогось конкурсу підручників).

Quote (swetikccc)
Панночка чи панянка , як буде правильно?

Якщо на Галичині - то панянка, у центральних та північних областях - панночка, у інших регіонах це слово не використовується!

Quote (swetikccc)
Для цього методу потрібні відповідні підручники, а не цитатники, та і сам метод досить важкий і для "серійного" використання не підходить.
Якщо панночка Маргарита зуміла використати його в звичайному класі, то я Вам скажу Вона не просто молодець, а молодець в квадраті.

Я теж використовую цей метод десь від середини жовтня. В одній групі дав книги Завадського у іншій Шестопалова.
Єдина проблема, що виникає у звичайні школі, це відсутність мотивації у дітей працювати вдома, та й ще випереджувально. Це при тому, що більшість після шостого класу ще жодної домашньої не виконали з жодного предмету.
Я зацікавлюю так, в інтернеті після уроків дозволяю сидіти тільки тим, хто виконав всі домані за попередній місяць. Але тепер з інтернетом у нас проблеми. Моя мотивація розсипалася, як карточний будинок!
А виходило не погано! <_<
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Думки та роздуми про форум інформатиків
 • Сторінка 2 з 4
 • «
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • »
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2021.