Пн, 27.05.2019, 03:40
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Міні-чат: аргументи "за" і "проти".
Міні-чат: аргументи "за" і "проти".
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 14.11.2007, 20:20 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Чи потрібен нашому форуму міні-чат?
Будь-ласка, висловіть свої аргументи.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:33
Jokerz Дата: Ср, 14.11.2007, 20:22 | Повідомлення № 2
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
Пока не помешает, но нужно выставить правельно права доступа а то я например написать ничего не могу, стоит запрет.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 14.11.2007, 21:29 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Quote (Jokerz)
Пока не помешает, но нужно выставить правельно права доступа а то я например написать ничего не могу, стоит запрет.

Вибачте, вже налаштував.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 24.11.2007, 23:07 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Міні-чат річ хороша, але...
Мінус в тому, що чат я зробив на окремій сторінці і якщо хтось туди зайде поспілкуватись і щось напише, то інші про це не будуть знати.
Можна відображати чат і внизу форуму, що я зразу робив, але в такому випадку головна сторінка форуму повільно перезавантажується.
Тому як зробити оптимальніше, поки що не зрозуміло. :'(
LAM85 Дата: Нд, 20.01.2008, 18:02 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Да потрібен.
Стифа Дата: Пн, 28.01.2008, 13:07 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
Quote (Ковальчук_Олександр)
Можна відображати чат і внизу форуму, що я зразу робив, але в такому випадку головна сторінка форуму повільно перезавантажується.
Тому як зробити оптимальніше, поки що не зрозуміло. cry

Міні-чат потрібен обов'язково. Спілкування потрібно, і завжди приносить користь. Але, для кожного спілкування потрібно як можна більше людей, тому, мабуть, краще відображати чат внизу форуму, а повільне перевантаження - це невелика незручність, можна і пережити.
ihor_hontar Дата: Пн, 28.01.2008, 15:51 | Повідомлення № 7
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Я ДУМАЮ, що Міні-чат потрібен. Єдиний, на мою думку, мінус, якщо на форумі, одночасно присутніх учасників мало. Останнім часом наблюдаю 2-3, інколи 4-5, максимум по статистиці було 9 учасників одночасно. Хіба оголосити певний час відкриття Міні-чату.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 29.01.2008, 03:15 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Quote (ihor_hontar)
Хіба оголосити певний час відкриття Міні-чату.

Це дуже хороша ідея, тільки не зрозуміло, як реалізувати таку можливість (роботу чату тільки в певний час). Будемо думати.
Newbie Дата: Вт, 29.01.2008, 14:14 | Повідомлення № 9
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
думаю не обов*язково відключати чат після сесії (=організовувати його роботу тільки в певний час). просто можна назначити день і час "віртуального метод.об*єднання" - визначитись чи це вихідний, чи робочий день, вранці, ввечері чи може вночі smile і поспілкуватись бажаючим у режимі реального часу в чаті. всі решта зможуть бачити цю розмову (чи її фрагмент, я не знаю можливостей укоз-чату) і пізніше.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Міні-чат: аргументи "за" і "проти".
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.