Нд, 17.02.2019, 16:38
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Побажання та зауваження (Ваші побажання щодо покращення роботи сайту)
Побажання та зауваження
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:54 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209

Ваші побажання щодо покращення роботи сайту та помилки, які ви виявили.

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:28
argun Дата: Чт, 18.12.2008, 07:01 | Повідомлення № 61
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (WWW)
Чому Ви так серйозно настроєні та обурюєтесь??? Невже ви думаєте, що всі люди тут так зразу на все й повідповідають???

Ні, я так не думаю. Мій життєвий досвід, та досвід спілкування через інтернет, дозволяє адекватно сприймати затримку відповіді.
Але коли її нема зовсім....
І в той же час ті, хто міг відповісти(судячи з їх повідомлень на форумі) постійно пишуть......
Quote (WWW)
От дана тема для того, щоб вказувати недоліки та висловлювати побажання на покращення форуму!!!!!

Що я і роблю.
Але не будемо про сумне.
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 18.12.2008, 21:38 | Повідомлення № 62
Ветеран спілкування
Quote (argun)
На этом сайте дождаться ответа на серьезный вопрос - проблема(убедился на своеем опыте).

Я на даному форумі проводжу часу напевне найбільше і скажу, що тут спілкуються однозначно кращі вчителі з України, дуже доброзичливі люди, але коло активних дуже обмежене (до 50 осіб), тому цілком ймовірно, що якщо ви задали якесь питання і на нього не було відповіді, значить ніхто з даного кругу відповіді не знав. Я особисто, якщо можу допомогти, завжди допомагаю.
Quote (argun)
А на вопрос, не касающийся информатики, ответов море - главное заработать ненужные уровни.

Головне - обмінюватися досвідом. Флуд та теми, що вирішують інші питання є цілком нормальним явищем будь-якого форуму. Чи ви хочете, щоб кожна тема почиталась зі слова "методика"? До речі, зайдіть в РОЗДІЛ V: МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ УРОКІВ ІНФОРМАТИКИ ЗГІДНО ПРОГРАМИ і напишіть там кілька повідомлень, прикріпіть кілька ВЛАСНИХ зразків уроків і форум стане кращим... Я повністю задоволений роботою модераторів, адже вона як і моя будується на чистому ентузіазмі. Спробуйте уявити, що сталося б з форумом, якби ми з www хоча б тиждень на нього не заходили? Я працюю на форумі щоденно по 2-3 години мінімум.
Quote (argun)
главное заработать ненужные уровни.

Потрібні рівні. Всі нормальні форуми мають подібну систему звань і рейтингу.
Quote (argun)
Все, что лежит в привате, можно взять в интернете без всяких прблем

Справді?
Приват далеко не головна мета форуму, а тільки невеличкий стимул до проявлення активності.
Nicola Дата: Сб, 20.12.2008, 17:45 | Повідомлення № 63
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Цитата (argun )Все, что лежит в привате, можно взять в интернете без всяких прблем
----А Ви спробуйте все так просто знайти серед мільйонів сторінок запропонованих пошуковиком!!!! <_<
gromko Дата: Сб, 20.12.2008, 18:46 | Повідомлення № 64
Лінуксоїд
Нагороди: 32
Рейтинг: 401
Пишемо новий підручник разом - Вікіпідручник
НІКОЛЯ Дата: Пн, 22.12.2008, 08:56 | Повідомлення № 65
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (argun)
Цитата (sergey1979 )
Є питання з пробного інтернет-тестування:
ПЕРЕЙДІТЬ ПО СИЛОЧКІ ЩО ДО ТЕСТУВННЯ http://www.testportal.gov.ua/ І ЯКБИ ВИ БУЛИ ТРОШКИ УВАЖНІШІ ТО НЕ ВИСЛОВЛЮВАЛИ Б ОБУРЕННЯ В ТАКІ НЕГАТИВНІ ФОРМІ ЩОДО ВСЬОГО ВЧИТЕЛЬ СЬКОГО СКЛАДУ.
W-w-W Дата: Сб, 21.02.2009, 15:48 | Повідомлення № 66

Ковальчук_Олександр, Я вже створив нову пошту на укр.нет Informatuka-Orion@ukr.net , тепер ми вже маєм де зберігати наші розробки та матеріали 4 Гб це солідно, так ще можна створити пару ящиків і порядок. Там можна надавати доступ до певних файлів

Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 21.02.2009, 22:45 | Повідомлення № 67
Ветеран спілкування
Махновець_Ігор, спродіваюсь це краще за файл-обмінники. Поки не користувався. Будем пробувати.
НІКОЛЯ Дата: Пн, 23.02.2009, 11:03 | Повідомлення № 68
Знавець вірусів
Quote (Ковальчук_Олександр)
Махновець_Ігор, спродіваюсь це краще за файл-обмінники. Поки не користувався. Будем пробувати

І ще з 4 гіг розмір піднімется через місяць до 10 гіг в разі якщо визалєте чогось хоть гектар на віртувльний диск є
Oxana_cher Дата: Пн, 23.02.2009, 22:49 | Повідомлення № 69
Місцева кадра
Рейтинг: 44
Махновець_Ігор, очень классная идея! Я уже залила 2 Гб., жду что-бы лимит стал 10!

НІКОЛЯ Дата: Чт, 26.02.2009, 21:16 | Повідомлення № 70
Знавець вірусів
Quote (Oxana_cher)
У меня пожелание, что-бы таких как ........ блокировали на форуме сразу, не давать розводить флуд!

Просто при реєстрації на форумі людина обєктивно оцінивши в що може вилитись неповага виражена в грубі формі до участників форуму
думатиме чи така пригода їй потрібна чи ні я думаю потрібно буде всетаки внести поправку при риєстрації невелике попередження . :)

Bandalak Дата: Чт, 26.02.2009, 21:25 | Повідомлення № 71
Лідер форуму
Нагороди: 43
Рейтинг: 285
На деяких форумах пропонується прочитати умови реєстрації, а потім на наступній сторінці людину несподівано чекає тест по умовах реєстрації. Якщо вона його не проходить, то знову повертається на умови і читає ще раз вже уважніше. Може й нам так зробити. Щоб люди зразу усвідомлювали куди вони попали і як треба себе поводити!
PanPete Дата: Пт, 27.02.2009, 02:36 | Повідомлення № 72
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (Bandalak)
На деяких форумах пропонується прочитати умови реєстрації, а потім на наступній сторінці людину несподівано чекає тест по умовах реєстрації.

І ви з великим бажанням реєструєтесь?
Nicola Дата: Пт, 27.02.2009, 15:04 | Повідомлення № 73
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Quote (Bandalak)
На деяких форумах пропонується прочитати умови реєстрації, а потім на наступній сторінці людину несподівано чекає тест по умовах реєстрації.
І що це дасть при ,,особливо швидкісному" нашому і-неті та ,,маленьких цінах за нього"? Зовсім реєструватись не захочеться а не те, щоб щось шукати цікаве! ;)
W-w-W Дата: Пт, 27.02.2009, 20:25 | Повідомлення № 74

Quote (Bandalak)
Може й нам так зробити. Щоб люди зразу усвідомлювали куди вони попали і як треба себе поводити!

трішки не так, це все лишнє, всі хто сюди потрапив, то знають куди потрапили!!!!

Пропоную Ковальчук_Олександр, та іншим таку ідею: створити на початку форуму вікно, а там таку назву, щоб її бачили лише незареєстровані користувачі, бажано щоб кольром виділялась типу: "Правила форуму!!! Чорний список" (Пропонуйте також свої назви) і там так красиво написати правила, а знизу добавляти тих користувачів можна скрінштон, які проявляють неадекватну поведінку та таке схожеі коротенько, як вони влипли!!!
Якщо не помиляюсь Ковальчук_Олександр, має деякий досвід по цих питаннях, зробимо таке попередження, я думаю, цього буде достатньо!!!!!!!!

Я розумію, що в школі діти всяке роблять, ну щоб дорослі таке витворяли, не розумію!!!!!!!!

НІКОЛЯ Дата: Нд, 01.03.2009, 22:24 | Повідомлення № 75
Знавець вірусів
Quote (Махновець_Ігор)
Може й нам так зробити. Щоб люди зразу усвідомлювали куди вони попали і як треба себе поводити!

трішки не так, це все лишнє, всі хто сюди потрапив, то знають куди потрапили!!!!

Пропоную Ковальчук_Олександр, та іншим таку ідею: створити на початку форуму вікно, а там таку назву, щоб її бачили лише незареєстровані користувачі, бажано щоб кольром виділялась типу: "Правила форуму!!! Чорний список" (Пропонуйте також свої назви) і там так красиво написати правила, а знизу добавляти тих користувачів можна скрінштон, які проявляють неадекватну поведінку та таке схожеі коротенько, як вони влипли!!!
Якщо не помиляюсь Ковальчук_Олександр, має деякий досвід по цих питаннях, зробимо таке попередження, я думаю, цього буде достатньо!!!!!!!!

Я розумію, що в школі діти всяке роблять, ну щоб дорослі таке витворяли, не розумію!!!!!!!!

\

........ ЦІЛКОВИТО ПІДТРИМУЮ ............

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Побажання та зауваження (Ваші побажання щодо покращення роботи сайту)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.