Вт, 23.04.2019, 12:01
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Побажання та зауваження (Ваші побажання щодо покращення роботи сайту)
Побажання та зауваження
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:54 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209

Ваші побажання щодо покращення роботи сайту та помилки, які ви виявили.

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:28
ktyd Дата: Пн, 21.04.2008, 09:06 | Повідомлення № 46
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Quote (Ковальчук_Олександр)
Також модератору бажано кожен день (в крайньому випадку через день) заходити на форум.

С сентября 2007 года меня кормят завтраками о подключении нета в школу, а сейчас весь мой доступ это интернет клуб. сами понемаете что там не очень то и насидишся тем более от геймеров нету прохода.
Может некоторые и подумают что я просто отнекиваюсь но по этим причинам я и немогу стать модератором.
Возможно когда наконец у меня будет свободный доступ до нету вот тогда...

Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 21.04.2008, 17:11 | Повідомлення № 47
Ветеран спілкування
ktyd, а якже вихід з мобілки?
Зручно, якісно, не дорого, в дома.
В будь-якому разі я дякую вам за зауваження, особливо щодо розділу по методиці. Він незабаром буде створений.
Varkan Дата: Вт, 02.09.2008, 13:17 | Повідомлення № 48
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Осьв по моєму WWW створив багато тем які починаються з "Методика вивчення...".
Можливо для цих тем створити окремий підрозділ???
W-w-W Дата: Чт, 04.09.2008, 00:08 | Повідомлення № 49

Quote (Varkan)
Осьв по моєму WWW створив багато тем які починаються з "Методика вивчення...".
Можливо для цих тем створити окремий підрозділ???

Вже створили даний розділ і починаєм його розширювати!!!!
Sopot Дата: Ср, 29.10.2008, 20:28 | Повідомлення № 50
Я тут недавно...
Рейтинг: 2
Форум мені подобається, але у мене виникає таке відчуття, що в Україні такого поняття як "авторські права" не існує взагалі. Тобто воно існує, але якимось віртуальним чином - всі намагаються його обійти. На форумі обговорюються найсучасніші версії Віндовс (які ніхто не купляв, але вже встановлено). Всі користуються контрафактиними програмами - Фотошопом, КорелДровом, програмами відеомонтажу. Популярними темами є різноманітні "кряки" та "лікарства". Все це показує дуже високий рівень моральності наших колег. Дуже добре, що дехто цікавиться не стільки програмами, а й методикою викладання та вивчення окремих тем
W-w-W Дата: Ср, 29.10.2008, 21:52 | Повідомлення № 51

Quote (Sopot)
але у мене виникає таке відчуття, що в Україні такого поняття як "авторські права" не існує взагалі.

Чому не існує??? Ми що, силки викидаємо на скачування всіх програм???
Quote (Sopot)
На форумі обговорюються найсучасніші версії Віндовс (які ніхто не купляв, але вже встановлено).

Чому??? По школах стоять впринципі всі ліцензійні ОС

Quote (Sopot)
Всі користуються контрафактиними програмами - Фотошопом, КорелДровом, програмами відеомонтажу.

От скажіть від душі, невже ви як вчитель маєте дома і в школі всі ліцензії на всі програмні засоби??? Я думаю Вам коштів від проданого будинку під Києвом не вистачить на всі ліцензії!!!

А краще дайте відповідь на таке питання: Чому держава створила такі умови для роботи вчителів, особливо інформатиків????????????!!!!

Дядя Гейтс не обідніє!!!!! Зараз в пошуковій пропиши любу прогу і вона найдеться на 99.9%, а там хто контролює все це????

Quote (Sopot)
Популярними темами є різноманітні "кряки" та "лікарства".

А ну покажіть де такі теми є???? Бо я щось таких не помітив

Quote (Sopot)
Все це показує дуже високий рівень моральності наших колег.

ООООООООООООО!!!!!! Цікаво!!!! Вчителі і так як бидло скрізь, сміються з них, зневажають, а зарплати які скажені платять, залишилось тільки про рівень моралі говорити!!!!

Ліцензії-проблеми МОН, а не вчителів інформатики, чи я неправий???????????????

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 29.10.2008, 22:20 | Повідомлення № 52
Ветеран спілкування
Quote (WWW)
Вчителі і так як бидло скрізь

Це ви в точку. Особливо для багатьох учнів. Вчиш його, ночами готуєшся, шукаючи в неті цікавий матеріал, очі спалюєш, а вдячності ніякої. Хоча є власне... Ризик не дійти спокійно ввечері додому і в кращому випадку пролежати 2 місяці в лікарні, їжу через трубочку приймати. Були в нас такі випадки, які залишались безнаказанними. Я про них писав в приватному форумі.
Quote (Sopot)
але у мене виникає таке відчуття, що в Україні такого поняття як "авторські права" не існує взагалі.

Як влучно підмітив один учасник форуму - ми поважаємо авторські права учасників форуму. А до заокеанських дядечок нам діла не має. Я використовую в дома Adobe PhotoShop, Premiere, коротше всю Master Collection, MS Office 2007, Cinema Craft Encoder (ліцензія всього 5000$) ;)
І ще два десятки дорогущих програм. Купувати всі за зарплату в 950 грн.?
Якщо є альтернативні безкоштовні продукти на подобі Adobe Premiere, Cinema Craft Encoder (Carbon coder), Encore і т.д., то я із-задоволенням перейду на Лінукс, а поки що користуюсь Віндою, паралельно тільки для ознайомлення планую встановити якийсь із дистрибутивів Лінукс, присланий користувачем TYP.
Quote (Sopot)
Популярними темами є різноманітні "кряки" та "лікарства".

Я також по мінімуму говорю про ліки і кряки. Краще встановлювати тріальну версію на 30 днів, а потім якщо сподобається і буде дуже необхідна для дому, то... Але ні в якому разі не ставити в школу неліцензійне ПО.
А Віндовс і Офіс дійсно в більшості шкіл ліцензійний. Правда, не знаю, більшість це 51% чи понад 90%.
Quote (Sopot)
Все це показує дуже високий рівень моральності наших колег.

Рівень моральності форумчан в повній нормі, чого не скажеш про рівень моральності сучасних учнів в більшості шкіл.
vitert Дата: Ср, 29.10.2008, 23:20 | Повідомлення № 53
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 22
Quote (Sopot)
у мене виникає таке відчуття, що в Україні такого поняття як "авторські права" не існує взагалі. Тобто воно існує, але якимось віртуальним чином - всі намагаються його обійти.

Ви забули написати хто автор цих слів :)
Quote (Sopot)
На форумі обговорюються найсучасніші версії Віндовс (які ніхто не купляв, але вже встановлено). Всі користуються контрафактиними програмами - Фотошопом, КорелДровом, програмами відеомонтажу.

А ви використовуєте лише ліцензійний софт у школі і дома?
Quote (Sopot)
Популярними темами є різноманітні "кряки" та "лікарства". Все це показує дуже високий рівень моральності наших колег.

Рівень моральності колег тут ні дочого, тут інший рівень. Хоча це все давно стало звичкою і навіть якщо фінанси дозволятимуть (колись так буде, мабуть) важко буде відмовитись від звички знайти крек замість купити.

Quote (Ковальчук_Олександр)
А Віндовс і Офіс дійсно в більшості шкіл ліцензійний. Правда, не знаю, більшість це 51% чи понад 90%.

А я б дав не більше 20% відсотків, можна провести опитування, щоб побачити реальну картину.
false Дата: Вт, 18.11.2008, 19:27 | Повідомлення № 54
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
А мені все Класно! :o %)

крім поганої навігації.

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 18.11.2008, 23:13 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
Quote (false)
крім поганої навігації.

Що вам не подобається в навігації? Агрументуйте.
false Дата: Ср, 19.11.2008, 09:36 | Повідомлення № 56
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
теми, підтеми - розміщені трохи не зрозуміло, нема конкретної еєрархії, а на головній (першій) сторінці один пункт форум-головна...., а непотрібства огого. .
ще така справа. тут я недавно, проте стараюсь відвідати кожен день, вчора вперше побачив банер поп-унер, чи якось так, ,а ще я так не зрозумів куда і яким чином скидади свої уроки, які до них вимоги....

А так все СУПЕР! %)

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 19.11.2008, 23:40 | Повідомлення № 57
Ветеран спілкування
false, ваші побажання врахуємо. Банер заберемо. Навігацію покращимо.
Уроки присилайте на informatics@ukr.net
НІКОЛЯ Дата: Пн, 15.12.2008, 10:55 | Повідомлення № 58
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (Sopot)
але у мене виникає таке відчуття, що в Україні такого поняття як "авторські права" не існує взагалі. Тобто воно існує, але якимось віртуальним чином - всі намагаються його обійти.

А ЩЕ ЩОБ ГОРІЛЬЧАНІ ВИРОБИ ТА ВСЕ ІНШЕ БУЛО ТІЛЬКИ ЛІЦЕНЗІЙНЕ ТО В НАС НАСТАВ БИ ВЖЕ КОМУНІЗМ. НАШ КОЛЕГА МОЖЕ МАЄ ДЯДЕЧКА ЗА БУГРОМ АБО НАЧИТАВСЯ СТАТІВ ПРО ЗАХИСТ АВТОРСЬКІХ ПРАВ
argun Дата: Ср, 17.12.2008, 21:56 | Повідомлення № 59
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Quote (filnick)
Цитата (sergey1979 )
Є питання з пробного інтернет-тестування:

А де про таке можна дізнатися?

На этом сайте дождаться ответа на серьезный вопрос - проблема(убедился на своеем опыте).
А на вопрос, не касающийся информатики, ответов море - главное заработать ненужные уровни. (Все, что лежит в привате, можно взять в интернете
без всяких прблем( ты нам, а мы тебе). Это уровень помощи начинающим учителям.
Обратите внимание на популярность тем. :*
И умные фразы бонз информатики из 2-3-х слов....

W-w-W Дата: Ср, 17.12.2008, 23:02 | Повідомлення № 60

Quote (argun)
На этом сайте дождаться ответа на серьезный вопрос - проблема(убедился на своеем опыте).

Чому Ви так серйозно настроєні та обурюєтесь??? Невже ви думаєте, що всі люди тут так зразу на все й повідповідають???

Можливо хтось не знає, той від відповіді утримується. Або інші причини: тут багато зареєстрованих і з них більша половина тут рідко буває, але нічого страшного.

От дана тема для того, щоб вказувати недоліки та висловлювати побажання на покращення форуму!!!!!

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Побажання та зауваження (Ваші побажання щодо покращення роботи сайту)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.