Вт, 24.10.2017, 08:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 27«123452627»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Побажання та зауваження (Ваші побажання щодо покращення роботи сайту)
Побажання та зауваження
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:54 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192

Ваші побажання щодо покращення роботи сайту та помилки, які ви виявили.

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 23:28
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 25.03.2008, 01:12 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Varkan, досить переконливо. Дякую.

Додано (25.03.2008, 00:12)
---------------------------------------------
Це вже виходить 1 підрозділ "Методика викладання інформатики у ВНЗ". Нам потрібно ще мінімум 1 якийсь підрозділ, щоб відкрити цілий розділ "Інформатика у вищій школі". Прошу подумати.

Varkan Дата: Ср, 26.03.2008, 13:36 | Повідомлення № 32
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (Ковальчук_Олександр)
Це вже виходить 1 підрозділ "Методика викладання інформатики у ВНЗ". Нам потрібно ще мінімум 1 якийсь підрозділ, щоб відкрити цілий розділ "Інформатика у вищій школі". Прошу подумати.

Спробуйте відкрити підрозділ, а коли він розростеться то тоді поділите.
Принаймі можна буде побачити чи зацікавлені учасники форуму у відкритті даного розділу і скільки таких зацікавлених знайдеться.

Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 26.03.2008, 20:46 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Varkan, ок, але всі теми за вами. biggrin
Varkan Дата: Чт, 27.03.2008, 15:21 | Повідомлення № 34
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Varkan, ок, але всі теми за вами.

Щоб поспілкуватися самом з собою мені не потрібний форум wacko
я просто надіюсь шо нас тут не двоє викладачів ВУЗів

Додано (27.03.2008, 14:21)
До речі непогано булоб добавити дві такі функції:
1. Слідкувати за темою (на емейл приходять всі нові повідомлення які були додані у вибраних темах)
2. Мої теми (у профілі зсилочка на зразок "форум" але видає всі теми які створив користувач)

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 28.03.2008, 01:46 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Quote (Varkan)
До речі непогано булоб добавити дві такі функції:1. Слідкувати за темою (на емейл приходять всі нові повідомлення які були додані у вибраних темах)2. Мої теми (у профілі зсилочка на зразок "форум" але видає всі теми які створив користувач)

Varkan, це можливо реалізувати, але треба багато часу, тому літом, після зміни дизайну. biggrin
Quote (Varkan)
я просто надіюсь шо нас тут не двоє викладачів ВУЗів

Я нараховую до 5, але це також дуже мало.
Newbie Дата: Вт, 01.04.2008, 18:45 | Повідомлення № 36
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
не знаю в чому проблема, але мене не було тиждень, а після натиснення "нові повідомленя" відзначились лише теми за два дні, а не за тиждень (решта розміщені в хронологічному порядку без проблем, але поряд немає позначки-конверта "непрочитані повідомлення", такої синенької)
ktyd Дата: Чт, 10.04.2008, 11:53 | Повідомлення № 37
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Уважаемие администраторы и модераторы.
Насколько я понял, то этот форум создавался для того, чтобы перенимать опыт и висказывать свои соображения по поводу изучения информатики в школе и применения компютерной техники на уроках и дома.
С применением все справляются очень хорошо на словах (как это происходит взаправду никто не может проверить).
И все висказивают свои соображения (очень даже неплохие) по применению ПК вдома и на работе от простых программ для детей до очень сложных и требующих специальних, специфических знаний.
А вот с методологией преподавания информатики дела очень и очень плохие, запущеные.
На пример если взять тему "методология преподавания програмирования" то она плавно переросла в тему "какая среда разработки сейчас круче". Были жалкие попытки поменять течение мысли но они нидочего не привели.
Да и по тем веткам где просят написать программу решения задач мало выкладывать только листинг кода, нужно его обяснять и описывать. И мне неинтересно какой ты там призер какойто олимпиады, мне интересно обяснения решения задачи, а не прочитать "читайте литературу", я это знаю и баз ваших подсказок.
Также состоят дела и по другим разделам которые информатики включены в общеобразовательный цикл. Мне например неинтересно какой графический редактор круче, мне интересно как за 2 часа которые выделили в школе на эту тему обяснить ее ученикам.
Кстати если посмотреть на популярнось тем то можно узнать что сейчас интересует учителей информатики - Тестуючі системи, Відеомонтаж, Антивірусне програмне забезпечення, Бесідка, Мережеве адміністрування та інтернет засобами LAN, Шкільний сайт, Оптимальний, вибір цифрової відео-камери,Наочність на уроках інформатики та при оформленні кабінету, Методика викладання програмування. среди девяти тем только дна по методике и то на последнем месте и не соответствуес сути темы, и еще 3 которые касаются школы а скажите мне пожалуйста как касается школы тема "Відеомонтаж" которая на 2 месте по популярности.
Делаю вывод такой что все плюнули на изучения информатики и только и думают что как и где смонтировать.
Так что пожеолания мои таковы - побольше методологии если уж вы зовотесь всеукраинским форумом учетилей информатики, а для описания программ по видеомонтажу есть другие сайты и форумы.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 11.04.2008, 02:20 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
ktyd, зауваження ваші справедливі. Будемо щось міняти.
Щодо назви "Всеукраїнський форум вчителів інформатики", то тут я мав на увазі "Всеукраїнський" тому, що участь в ньому беруть вчителі з різних куточків України. Але я бачу до цього багато вчителів прискіплюються, тому назву поміняю на днях на "Форум інформатиків України".
Щодо теми "Відеомонтаж", вона не стосується методики інформатики, проте до інформатики відноситься. І до того ж, вона в розділі "Хобі".
Я повністю згоден з тим, що потрібно приділити побільше уваги саме методиці викладання інформатики.
Bandalak Дата: Пт, 11.04.2008, 10:53 | Повідомлення № 39
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Чому в останні 4 ночі сайт був закритий? Що сервер лягав спати?
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 11.04.2008, 15:05 | Повідомлення № 40
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Чому в останні 4 ночі сайт був закритий? Що сервер лягав спати?

Були технічні пробеми на сервері, я також не міг зайти. В цьому не має нічого страшного.
ktyd Дата: Вт, 15.04.2008, 19:21 | Повідомлення № 41
Я тут недавно...
Щодо теми "Відеомонтаж", вона не стосується методики інформатики, проте до інформатики відноситься. І до того ж, вона в розділі "Хобі".

Это замечание скорее не к форуму а к участникам.
Сразу видно что ставят на первое место учителя информатики - ХОББИ!!!!

Додано (15.04.2008, 18:01)
Кстати может сосдать раздел по методике
ветви взять с программы, а темы в них ну такие например
Ветка ТЕКТОВИЕ РЕДАКТОРЫ
1. методика преподавания мс ворд
11 Создание документа
12 Форматирование текста
13 Создания талиц
14 Графика в мс ворд
...
2. .................................... мс ексель
21 создания таблиц
22 форматирование таблиц
23 формулы, функции
...
н. Среда програмирования паскаль 7.0
н1 основные части программы
н2 линейные программы
н3 разветвленные программы
...
и так полностью по школьной программе и школьному курсу.

Додано (15.04.2008, 18:21)
Побажання та зауваження
Тестуючий комплекс MIFTests
Відкритий урок
Работа с клиентом.
"Аспект" - газета вчителів інформатики України
Наочність на уроках інформатики та при оформленні кабінету
Зовнішнє незалежне оцінювання
РАДІОІНТЕРНЕТ
Чи вміємо ми фотографувати?
Принтери, сканери.
Правый зароботок учителя информатики
Проблеми розвитку освіти.
Інформаційні технології в управлінні школою
Курйози з компютерною технікою
Питання по роботі в Pinacle Studio 11+
Технічний огляд комп'ютера
Клуб любителів Test-W2
Яку освіту ви маєте?
Бесідка
Обласна олімпіада

Уважаемый Ковальчук_Олександр,
Это список тем в которых вы последним временем оставляли сообщеняи и там о методике очень мало
Я думаю что создатели форума должны первыми подавать пример

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 15.04.2008, 21:43 | Повідомлення № 42
Ветеран спілкування
Quote (ktyd)
Я думаю что создатели форума должны первыми подавать пример

ktyd, я залишаю повідомлення майже в кожній темі і щодня проглядаю кожну тему, кожне нове повідомлення. Теми ви вказали не вірно, потрібно було майже всі теми перелічити. biggrin
Я намагаюсь постійно робити форум кращим, а остання ваша прискіпливість вже переступає межу angry .
Quote (ktyd)
Кстати может сосдать раздел по методике

Давайте, пропоную вам стати модератором по "Методиці" і допомогти розвинути форум.
Тільки спочатку підготуйте конкретніший список розділів по методиці, я їх створю, а вже теми зможете створювати ви. Що скажете?
Назва розділу може бути така: "Методика викладання інформаційних технологій та програмування". І в цьому ж підрозділі наступне:
Quote (ktyd)
1. методика преподавания мс ворд
11 Создание документа
12 Форматирование текста
13 Создания талиц
14 Графика в мс ворд...
2. .................................... мс ексель
21 создания таблиц
22 форматирование таблиц
23 формулы, функции...н. Среда програмирования паскаль
7.0н1 основные части программын
2 линейные программын
3 разветвленные программы

І т.д.
І в даних темах писати тільки про методичні аспекти даних питань.
Nicola Дата: Ср, 16.04.2008, 00:18 | Повідомлення № 43
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Пропозиція є. А де відповідь на неї???!!!
ktyd Дата: Пт, 18.04.2008, 10:23 | Повідомлення № 44
Я тут недавно...
Я намагаюсь постійно робити форум кращим, а остання ваша прискіпливість вже переступає межу

Самому стыдно ведь я тоже не лучше других.

Давайте, пропоную вам стати модератором по "Методиці" і допомогти розвинути форум.Тільки спочатку підготуйте конкретніший список розділів по методиці, я їх створю, а вже теми зможете створювати ви. Що скажете?Назва розділу може бути така: "Методика викладання інформаційних технологій та програмування". І в цьому ж підрозділі наступне:

можно попробовать. но я не знаю что должен делать модератор и я не уверен что эти темы не умрут.
но еще раз повторяю можно попробовать.

Давайте, пропоную вам стати модератором по "Методиці" і допомогти розвинути форум.

100 баллов из 100 за удачный ход
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 18.04.2008, 11:05 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Quote (ktyd)
можно попробовать. но я не знаю что должен делать модератор

Вам надаються права тільки в вашому розділі. Там ви можете: створювати теми, видаляти їх, переміщувати, редагувати і видаляти повідомлення користувачів і т.д.
Quote (ktyd)
и я не уверен что эти темы не умрут.

Не помруть, якщо ми з вами постараємось їх всіляко підтримувати. А для цього також важливо в кожній новій темі створювати красиві вступні повідомлення. А повідомлення користувачів не потемі методики редагувати і в редагованих повідомленнях давати попередження про написання флуду.
Також модератору бажано кожен день (в крайньому випадку через день) заходити на форум.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Побажання та зауваження (Ваші побажання щодо покращення роботи сайту)
Сторінка 3 з 27«123452627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.