Пн, 20.11.2017, 17:34
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 27«12342627»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Побажання та зауваження (Ваші побажання щодо покращення роботи сайту)
Побажання та зауваження
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 01:54 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192

Ваші побажання щодо покращення роботи сайту та помилки, які ви виявили.

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:28
Nicola Дата: Ср, 05.03.2008, 23:04 | Повідомлення № 16
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (Jokerz)
ну так выкладывайте
Я думаю, что все создают сайты не для себя а для того, чтобы , обменятся полезной информацией. И каждый заинтересован в использовании её другими. Форум – это прекрасная среда для общения! И всё же нам нужен настоящий каталог школьных сайтов. На форуме адреса разбросаны по страничкам., что крайне неудобно. Я предлагаю создать именно каталог сайтов. Форма может быть такой: Название школы, Область, Имя сайта, E-mail, Краткое описание. Также должна быть реклама товаров школьного назначения, реклама хостинга. Регистрацию делать заполняя форму на страничке каталога.(Я не програмист но думаю что это реально). Такому каталогу не понадобится много места на сервере, а польза для учителей (и не только информатики) будет большая. Также это поможет повысить посещаемость сайтов, и привлечёт внимание к хосту.
Quote (Spirit)
подводные течения...
surprised

Відредаговано: Nicola - Ср, 05.03.2008, 23:06
NataliyG Дата: Пн, 17.03.2008, 10:57 | Повідомлення № 17
Активний учасник
Рейтинг: 37
Хочу сказати, що цей форум дуже корисний для таких вчителів як я. Оскільки я тільки з дикретної відпустки і трохи відстала від часу. Та й взагалі в моїй місцевості Інтернет це ше трохи на грані фантастики. Я працюю при швидкості максимум 21,6 Кбит/c а той менше. Серед моїх учнів підключення до Інтернеті в одиниць. На уроках Інтернет ми вивчаємо практично на пальцях.Більшу увагу звичайно приділяємо створенням сайтів, мові HTML. Саме тому для мене це насамперед можливsсть навчитисі. За яку я дуже вдячна Вам шановні колеги.
Nicola Дата: Пн, 17.03.2008, 13:50 | Повідомлення № 18
Прописаний назавжди
Quote (Nicola)
И всё же нам нужен настоящий каталог школьных сайтов.

Мені здається що цей розділ переглядає дуже мало відвідувачів. А може моя пропозиція нікого не зацікавила????
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 18.03.2008, 00:40 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Nicola, зацікавила, буде час - реалізуємо.
Bandalak Дата: Вт, 18.03.2008, 02:28 | Повідомлення № 20
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (WWW)
Тож велика подяка засновникам даного форуму, так тримати далі!!!!!!!!!!!

Я приєднуюся!
Будемо розвивати форум разом.
anton_k Дата: Вт, 18.03.2008, 12:31 | Повідомлення № 21
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Quote (Nicola)
Также должна быть реклама товаров школьного назначения, реклама хостинга. Регистрацию делать заполняя форму на страничке каталога.(Я не програмист но думаю что это реально).

Мені дуже подобається цей форум. ВЕЛИКА ПОДЯКА організаторам. Так тримати!
Але щодо реклами товарів, то вивчайте законодавство, особливо податкове. Вони там також постійно нові заковики вигадують. Для офіційного (правильного) ведення реклами товарів слід створити юридичну особу, яка заключала б договори з рекламодавцями.
Я взагалі не страждаю від відсутності тут реклами. Мені для цього й телевізора забагато.

Nicola Дата: Чт, 20.03.2008, 09:26 | Повідомлення № 22
Прописаний назавжди
Quote (anton_k)
Я взагалі не страждаю від відсутності тут реклами. Мені для цього й телевізора забагато.
І я не страждаю. Але по перше вважаю що надання послуг на певному хості повинно якось матеріально компенсовуватись, а по друге: де ви по телевізору бачили рекламу суто навчального плану?
anton_k Дата: Чт, 20.03.2008, 09:43 | Повідомлення № 23
Часто заходить...
Quote (Nicola)
рекламу суто навчального плану?

Навіть якщо я тисячу разів побачу таку рекламу, то не зможу цей товар(суто навчального плану) купити для школи, адже навіть найменші дрібнички доводиться нині для бюджетних установ (читай «для переважної більшості шкіл») купляти тільки через тендери (директори це підтвердять). Так що поки не змінять правила гри, я не бачу сенсу у такій рекламі.

Yura_Shrol Дата: Чт, 20.03.2008, 09:55 | Повідомлення № 24
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Чи не можна передбачити можливість експорту в текстовий файл чи друку вибраної теми форуму. Наприклад мене зацікавила тема про антивіруси, але сидіти і перечитувати її за монітором немає часу. Зручно було б в такій ситуації надрукувати всі повідомлення, а тоді в спокійній обстановці перечитати. Що зацікавило залишити.
anton_k Дата: Чт, 20.03.2008, 10:14 | Повідомлення № 25
Часто заходить...
Quote (Yura_Shrol)
Чи не можна передбачити можливість експорту в текстовий файл чи друку вибраної теми форуму. Наприклад мене зацікавила тема про антивіруси, але сидіти і перечитувати її за монітором немає часу. Зручно було б в такій ситуації надрукувати всі повідомлення, а тоді в спокійній обстановці перечитати. Що зацікавило залишити.

Форум передбачає живе спілкування. Миттєву та безпосередню реакцію на прочитане. Саме такою можливістю він цікавий і цінний. А для тих, хто хоче зберегти та перечитати деякі фрагменти є чудова команда Ctrl+C.

Nicola Дата: Чт, 20.03.2008, 22:35 | Повідомлення № 26
Прописаний назавжди
Quote (Yura_Shrol)
Чи не можна передбачити можливість експорту в текстовий файл чи друку вибраної теми форуму.

Збережіть сторінку повністю(файл\зберегти як...). А тоді робіть з нею все що хочеться.

Додано (20.03.2008, 22:35)
---------------------------------------------

Quote (anton_k)
Навіть якщо я тисячу разів побачу таку рекламу, то не зможу цей товар(суто навчального плану) купити для школи, адже навіть найменші дрібнички доводиться нині для бюджетних установ (читай «для переважної більшості шкіл») купляти тільки через тендери (директори це підтвердять).
Знайдуться такі школи що куплять. А тендер вже відмінили.( вони ще щось придумають - краще)
Ktara Дата: Пт, 21.03.2008, 09:01 | Повідомлення № 27
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Форум дуже подобається. Велика вдячність засновникам. дуже добре коли можна поспілкуватися. знаходиш для себе щось нове, адже як мовиться, "той хто стоїть на місці - рухається назад". Є таке побажання. незнаю чи воно знайде підтримку. В форумі є викладачі не тільки шкіл. а й коледжів та інститутів, то чуму б не створити крім методики школи (молодшої, середньої та старшої) ще й методику ВУЗів.
Varkan Дата: Пт, 21.03.2008, 10:01 | Повідомлення № 28
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Ktara)
В форумі є викладачі не тільки шкіл. а й коледжів та інститутів, то чуму б не створити крім методики школи (молодшої, середньої та старшої) ще й методику ВУЗів.

Я як викладач коледжу також за

Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 21.03.2008, 19:54 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Quote (Ktara)
В форумі є викладачі не тільки шкіл. а й коледжів та інститутів, то чуму б не створити крім методики школи (молодшої, середньої та старшої) ще й методику ВУЗів.

Дуже дякую. Прийнято на обговорення.
Гадаю, створимо підрозділ. Тільки потрібно для початку кілька тем проблемних назвати і щоб цей підрозділ хтось підтримував.
Щодо Varkan зрозуміло. Але за інших не знаю. Тобто тут досить мало викладачів коледжів, а ще менше - університетів. Але пропозиція досить вагома.
Varkan Дата: Пн, 24.03.2008, 09:21 | Повідомлення № 30
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Ковальчук_Олександр)
Тільки потрібно для початку кілька тем проблемних назвати

Ось вам на вибир кілька тем які мене цікавлять:
1. Комплексне методичне забезпечення (КМЗ) викладача ВУЗу
2. Методика підготовки та проведення лекцій
3. Методика підготовки та проведення практичних
4. Оцінювання при прийманні екзаменів, заліків
5. Болонський процес та Інформатика
6. Методика викладання 1С (і так можна по кожному предмету які у мене є: Компютерні правові системи, компютерні технології в юридичні й діяльності, електронна комерція ...)

Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Побажання та зауваження (Ваші побажання щодо покращення роботи сайту)
Сторінка 2 з 27«12342627»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.