Нд, 19.08.2018, 13:05
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Побажання та зауваження (Ваші побажання щодо покращення роботи сайту)
Побажання та зауваження
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 02:54 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204

Ваші побажання щодо покращення роботи сайту та помилки, які ви виявили.

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 23:28
W-w-W Дата: Сб, 06.03.2010, 01:05 | Повідомлення № 226

Ковальчук_Олександр, пропоную вам зробить таку новацію, вставити у структуру форуму скрипт привітання з днем народження, якщо непроти:

Ставим на страницы сайта, после $BODY$, ну или на свое усмотрение.
<?if(substr($USER_BIRTHDAY$,8)=$DAY$ and substr($USER_BIRTHDAY$,strpos($USER_BIRTHDAY$,'-')+1,strpos($USER_BIRTHDAY$,'-')-2)=$MONTH$)?>
<script type="text/javascript" src="http://3aka4ka.net.ru/img/JS/cookies.js"></script>
<script type="text/javascript">
window.onload=function(){if (!getCookie('happyDay')) {
new _uWnd('happyBDay', 'С Днем Рождения!', 300, 300, {align: 0, autosize: 1, icon: 'http://3aka4ka.net.ru/img/JS/cake.png', modal: 1, fadespeed: 666, fadeclosespeed: 666, fadetype: 2, fadeclosetype: 2, oninit:function(){setCookie('happyDay',1,1);}},'<fieldset><legend>С днем рождения!</legend>Уважаемый <b>$USERNAME$</b>!<br>Поздравляем тебя с днем рождения... ляляля..ляляля.. Дальше ваше поздравление.</fieldset>');
}}
</script>
<?endif?>
Окошко всплывает всего 1 раз в году, в День Рождения пользователя.

microsoft Дата: Нд, 07.03.2010, 13:31 | Повідомлення № 227
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Проблема з Форумом виникла через те, що Форум "переїжджав" з місця на місце (а в кінці повернувся назад) - багато користувачів не знайшли його спочатку за одною адресою, потім за "новою", тож в кінці і перестали шукати...

Щодо розвитку Форуму, то я це підтримую обома руками - багато новин можна дізнатися саме через Форум .
Але хотілося щоб було щось подібне до Вікі-Освіта, де можна було б створювати власні проекти, писати сторінки, давати розробки уроків для обговорення - це був би значний прогрес.

Ktara Дата: Нд, 07.03.2010, 16:19 | Повідомлення № 228
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
pasichov, я почала викладати зміст фахових журналів, які я передплачую. Це нікого не зацікавило. тому я перестала це робити. З цього роблю висновок, що
1) багато хто передплачує (сам або в школі) тому анонс матеріалу не цікавить
2) а нащо взагалі щось читати :)
PanPete Дата: Нд, 07.03.2010, 18:37 | Повідомлення № 229
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (gromko)
Це закид у "мій город" - що саме цікавить? "Найдется все"

Цікавими були б приклади практичного використання ВПЗ при вивченні шкільної програми в вигляді конспекту уроку з використанням ВПЗ, завдань до практичної, тощо. Інтернет тріщить подібним добром, але з використанням MS. Коли кажем А, слід говорити й Б, якщо пропонуєм до використання ВПЗ, то й підтверджуємо свою позицією прикладами його використання ... ;).
Шановні колеги, давайте створимо базу розробок уроків шкільного курсу інформатики на основі використання ВПЗ. Думаю що це дозволить більшості із тих, хто поки що сумнівається в доцільності переходу на ВПЗ, зробити цей важливий крок.
PanPete Дата: Нд, 07.03.2010, 22:49 | Повідомлення № 230
Наполегливий учасник
:p Давайте оставимо в спокої граблі, на які вже не один раз наступали. Для того щоб охолонути пропоную обговорити необхідність створення розділу, в який поміщали б розробки на тему, запрпоновану в повідомленні №253, тобто створимо базу розробок уроків шкільного курсу інформатики на основі використання ВПЗ (ОС, текстові, графічні редактори, ел. таблиці, тощо). Чи будуть однодумці, чи мо справа безнадійна?
Ktara Дата: Нд, 07.03.2010, 22:52 | Повідомлення № 231
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
PanPete, ну отдельный раздел может только Ковальчук Александр создать. Мое мнение - было бы неплохо. Но не захлохнет ли все это? А то поговрить что ВПЗ лучше чем остальное многие могут, а вот показать практический результат смогут единицы. как говорится "де юро, де факто"
W-w-W Дата: Нд, 07.03.2010, 22:53 | Повідомлення № 232

Quote (PanPete)
створення розділу, в який поміщали б розробки на тему, запрпоновану в повідомленні №253, тобто створимо базу розробок уроків шкільного курсу інформатики на основі використання ВПЗ (ОС, текстові, графічні редактори, ел. таблиці, тощо). Чи будуть однодумці, чи мо справа безнадійна?

я сьогодні зроблю чорновий варіант і найблищим часом втілим в життя! ідея хороша і варто її підтримати! особисто я за!
gromko Дата: Нд, 07.03.2010, 23:19 | Повідомлення № 233
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 385
Quote (PanPete)
Для того щоб охолонути пропоную обговорити необхідність створення розділу, в який поміщали б розробки на тему, запрпоновану в повідомленні №253, тобто створимо базу розробок уроків шкільного курсу інформатики на основі використання ВПЗ (ОС, текстові, графічні редактори, ел. таблиці, тощо). Чи будуть однодумці, чи мо справа безнадійна?

Як на мене - надії мало. Справа не у ВПЗ, а у тому, що урок "по" OpenOffice.Writer нічим не відрізняється від аналогічного уроку "по" Microsoft Office Word, чи Calc від Excel. Хоча я сам підтримую, але розробки варто розміщувати нена Форумі, а хоча б на Вікі.
Bandalak Дата: Пн, 08.03.2010, 00:56 | Повідомлення № 234
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
alex, це був глюк Юкоза, об'єдналися дві цитати в одну! Я вже виправив...
PanPete Дата: Пн, 08.03.2010, 02:00 | Повідомлення № 235
Наполегливий учасник
Здається вже відправляв подібне повідомлення, але чи то ЮК-глюк, чи то в мене слероз, то ж дублюю:
Quote (gromko)
Справа не у ВПЗ, а у тому, що урок "по" OpenOffice.Writer нічим не відрізняється від аналогічного уроку "по" Microsoft Office Word, чи Calc від Excel.

Якраз зважаючи на це і варто розмістити приклади подібних розробок на форумі, адже основні сумніви в того, хто вагається з переходом на ВПЗ - а підручнки в нас по ... , а методика в нас під ...
Quote (gromko)
а хоча б на Вікі

Враховуючи популярність Форуму серед вчителів-інформатиків вважаю за доцільне розробки розмістити саме тут, тільки не в приваті, а в доступній для скачування (огляду) для всіх відвідувачів формі.

Відредаговано: PanPete - Пн, 08.03.2010, 02:06
Newbie Дата: Пн, 08.03.2010, 09:22 | Повідомлення № 236
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
а що заважає зараз розміщувати на Вікі-освіті те, що вважаєте за потрібне?
gromko Дата: Пн, 08.03.2010, 14:00 | Повідомлення № 237
Лінуксоїд
Нагороди: 31
Рейтинг: 385
Quote (Newbie)

Вже декілька днів ВікіОсвіта недоступна.
PanPete Дата: Пн, 08.03.2010, 14:05 | Повідомлення № 238
Наполегливий учасник
Quote (Newbie)

1) Навіщо створювати новий ресурс, якщо є в наявності "розкручений" старий - щоб посилання на новий ресурс загубилось в нетрях форуму?
2) Безпосередньо на форумі є користувачі - прихильники ВПЗ, які, судячи з їх повідомлень, мають чималий досвід використання ВПЗ і активно закликають наслідувати їх приклад. Ось вони і мають стати ядром нового проекту. Думаю буде малоефективно коли ресурс з прикладами практичного використання буде рознесений з місцем, де йде агітація за викоистання.
3) Мою ропозицію можна розглядати як один із кроків в справі підняття активності цього форуму.
Newbie Дата: Пн, 08.03.2010, 14:15 | Повідомлення № 239
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (PanPete)
Вже декілька днів ВікіОсвіта недоступна.

:) я-то помітила. але очевидно, що це тимчасові неполадки

Quote (PanPete)
1) Навіщо створювати новий ресурс, якщо є в наявності "розкручений" старий

ну в даному випадку - Вікі-освіта старий ресурс, навіщо створювати новий тут?
я б казала, що нехай тут лишати посилання на статті з Вікі-освіти (можна навіть в окремому розділі, де кожна тема - лінк на певну вікі-сторінку), а сам контент - там. тим більше, що вже є структурно підготовані розділи - тільки наповнити
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 08.03.2010, 15:42 | Повідомлення № 240
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Quote (PanPete)
Враховуючи популярність Форуму серед вчителів-інформатиків вважаю за доцільне розробки розмістити саме тут, тільки не в приваті, а в доступній для скачування (огляду) для всіх відвідувачів формі.

Хороша ідея. Будемо працювати в цьому напрямку.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.2 Пропозиції по вдосконаленню роботи форуму, дизайну. » Побажання та зауваження (Ваші побажання щодо покращення роботи сайту)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.