Нд, 25.10.2020, 06:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.1 Позитивні відгуки про форум, учасників » Оцінка сайту (Будь-ласка, проголосуйте)
Оцінка сайту
Оцініть за 10-бальною шкалою наш сайт.
1.1[ 0 ][0.00%]
2.2[ 0 ][0.00%]
3.3[ 2 ][3.08%]
4.4[ 1 ][1.54%]
5.5[ 1 ][1.54%]
6.6[ 0 ][0.00%]
7.7[ 4 ][6.15%]
8.8[ 14 ][21.54%]
9.9[ 8 ][12.31%]
10.10[ 35 ][53.85%]
Усього відповідей: 65
kom_adm Дата: Ср, 14.11.2007, 20:17 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217

В даній темі прохання залишати відгуки про роботу форуму.
Проголосуйте в опитуванні, ваша оцінка для нас важлива.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:24
dpi Дата: Пн, 26.07.2010, 00:15 | Повідомлення № 31
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Ковальчук_Олександр)
Весь адмін-колектив - це порядні доброзичливі люди, завжди готові допомогти в скрутну хвилину

... и очень скромные.

Окрім того буде створений новий приватний розділ, до якого матимуть доступ тільки деякі з форумчан, яким ми 100% довіряємо.

... мания величия?

Я ніколи не проти критики і не ображаюсь, якщо вона конструктивна, спрямована на вдосконалення, але інколи критикують як ви кажете, щоб показати свою зверхність.

Нет предела совершенству.

Простите за сарказм, не люблю когда удаляют сообщения и не только мои. А так ...

Quote (LVV)
Цікавий і цінний сайт. Особисто для мене навіть не стільки з позицій обміну досвідом, а а більше с позицій обміну думками, обговорення освітянських проблем.

... согласен полностью.
kom_adm Дата: Пн, 26.07.2010, 00:29 | Повідомлення № 32
Ветеран спілкування
Quote (dpi)
... мания величия?

Никакой мании величия. Супер-приват будет зоной свободного обмена полезным материалом по информатике и так, что б можно было спать спокойно, не боясь, что за оставленную ссылку на программу с таблеткой получиш геморой (даже если программа находится на другом ресурсе). Все остальное (99%) будет выставляться в разделе http://informatic.org.ua/forum/11
filnick Дата: Пн, 26.07.2010, 15:07 | Повідомлення № 33
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
На сайт я потрапив більше двох років тому. І відразу він став для мене дуже близьким. Зустрів багато однодумців та вчителів, що реально тягнуть шкільну інформатику на перекір багатьом обставинам. Хоча, мій вік та стаж роботи визначається великим двоцифровим числом, тут, на сайті, довелося багато що переоцінити. Головне, це те, що знайшов багатьох розумних, творчих молодих людей, які справді горять своєю роботою. Спілкування з учасниками форуму - це реальне, живе життя освітян. Дай Бог, нашому МОНУ створити щось подібне.
kom_adm Дата: Пн, 26.07.2010, 15:23 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Quote (filnick)
Дай Бог, нашому МОНУ створити щось подібне.

Дай Бог, але якщо МОНУ і створить щось подібне, зокрема, форум, то я більш ніж впевнений, що атмосфера спілкування не буде така вільна, як у нас. А взагалі, щоб подібний проект мав місце потрібно виділити чималі кошти. Сумніваюсь, що знайдеться ще одна група ентузіастів, що будуть тримати все на своїх плечах, часто навіть не за спасибі, скоріше навпаки - наша діяльність в багатьох викликає непоборну заздрість і бажання зробити все для того, щоб форум перестав існувати.
LVV Дата: Пн, 26.07.2010, 17:50 | Повідомлення № 35
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 127
наша діяльність в багатьох викликає непоборну заздрість і бажання зробити все для того, щоб форум перестав існувати.

А мені деякі колеги заздрять білою заздрістю, і бідкаються, що такого сайту не створено на Україні, наприклад, учителями історії чи української мови... Там теж проблем - непочатий край, а обговорити, поділитись наболілим, отак як тут, вони не мають можливості.

Відредаговано: LVV - Пн, 26.07.2010, 17:53
tipo4ek Дата: Пн, 26.07.2010, 21:04 | Повідомлення № 36
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
LVV, ну то ви б створили їм щось подібне, або як варіант: ГЛОБАЛІЗАЦІЯ форуму, додавання розділів по іншим предметам :)
kom_adm Дата: Пн, 26.07.2010, 22:06 | Повідомлення № 37
Ветеран спілкування
Quote (tipo4ek)
як варіант: ГЛОБАЛІЗАЦІЯ форуму, додавання розділів по іншим предметам

tipo4ek, ідея досить хороша, подумаємо над її реалізацією. Але якщо й додамо інші предмети, то далеко не всі, а от математику, фізику, астрономію, трудове навчання можна було б додати в обговорення.
pet Дата: Вт, 27.07.2010, 08:15 | Повідомлення № 38
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Spirit)
Сайт нужно раскручивать и ПиаРить

а от піарити якраз і не треба))) кому треба сам знайде, а "набивати" сюди народ просто так не слід
Останній час і так багато лишніх (на мій погляд) тем, які будучи адміном я би переніс у флудилку ;)
LVV Дата: Вт, 27.07.2010, 08:27 | Повідомлення № 39
Прописаний назавжди
Рейтинг: 127
Quote (LVV)
ну то ви б створили їм щось подібне, або як варіант: ГЛОБАЛІЗАЦІЯ форуму

Да я тут никто. Так... погулять вышел... :)

vita Дата: Вт, 27.07.2010, 12:16 | Повідомлення № 40
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Цей сайт дуже потрібний. Це єдине місце де можна знайти необхідну інформацію щодо викладання предмету, обговорити якісь питання. А саме головне отримати кваліфіковану пораду людини-колеги яка тебе розуміє.
kom_adm Дата: Вт, 27.07.2010, 14:34 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Quote (LVV)
Да я тут никто.

Не ніхто, а активний досвідчений учасник, до думки якого ми завжди готові прислухатись.
Quote (vita)
Цей сайт дуже потрібний. Це єдине місце де можна знайти необхідну інформацію щодо викладання предмету, обговорити якісь питання. А саме головне отримати кваліфіковану пораду людини-колеги яка тебе розуміє.

vita, щиро дякую за такі теплі слова. Будемо й надалі робити все для того, щоб інформатики почували себе комфортно на форумі.
oksanka120 Дата: Пт, 27.08.2010, 23:32 | Повідомлення № 42
Неординарна вчителька
Рейтинг: 29
оце тільки змогла потрапити на форум, бачу зміни пішли, народ щось пише активно, всі щось шукають, ресурс той що треба, реальна допомога, дякую всім за все
Jokerz Дата: Сб, 28.08.2010, 10:08 | Повідомлення № 43
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 153
Quote (LVV)
А мені деякі колеги заздрять білою заздрістю, і бідкаються, що такого сайту не створено на Україні, наприклад, учителями історії чи української мови... Там теж проблем - непочатий край, а обговорити, поділитись наболілим, отак як тут, вони не мають можливості.

Если найдутся энтузиасты поддерживать этот проект я готов выделить хостинг бесплтано, домен мы в зоне org.ua может аналогично зарегистрировать бесплтано или подумать над другим, установлю форум не плохой, и можно будет создавать.
Это в случае есть найдеться хотебя 2-3 человека которые хотят аналогичный форум только по другим предметам. я готов помочь.
НІКОЛЯ Дата: Сб, 28.08.2010, 21:23 | Повідомлення № 44
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Що до сайту по історії з форумом можна я непроти підтримати проект, хто ще ? Це потрібна справа бо історики бідні по крихтах виривають інфу для себе ;)
TetyanaT Дата: Сб, 28.08.2010, 21:34 | Повідомлення № 45
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 12
Сайт чудовий! :) Як і люди, що його зробили. І відвідувачі теж стараються бути на належному рівні %)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.1 Позитивні відгуки про форум, учасників » Оцінка сайту (Будь-ласка, проголосуйте)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.