Нд, 25.10.2020, 06:20
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Bandalak, Ktara, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.1 Позитивні відгуки про форум, учасників » Оцінка сайту (Будь-ласка, проголосуйте)
Оцінка сайту
Оцініть за 10-бальною шкалою наш сайт.
1.1[ 0 ][0.00%]
2.2[ 0 ][0.00%]
3.3[ 2 ][3.08%]
4.4[ 1 ][1.54%]
5.5[ 1 ][1.54%]
6.6[ 0 ][0.00%]
7.7[ 4 ][6.15%]
8.8[ 14 ][21.54%]
9.9[ 8 ][12.31%]
10.10[ 35 ][53.85%]
Усього відповідей: 65
kom_adm Дата: Ср, 14.11.2007, 20:17 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217

В даній темі прохання залишати відгуки про роботу форуму.
Проголосуйте в опитуванні, ваша оцінка для нас важлива.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:24
ktyd Дата: Ср, 07.05.2008, 14:05 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Quote (Nicola)
А дізналися б ще більше якби мали доступ до приватного форуму. Взагалі закритість цієї частини форуму я думаю є надуманою. Від кого ми ховаємось? Чи що там ховаємо? І мета закритості? Хотілося б почути відповіді чи відгуки на поставлені запитання від Ковальчука Олександра та користувачів форуму.

Скажу так как я это понимаю.
Это сделано для того чтобы завлеч и заинтересовать пользователей. Чтобы они оставляли побольше полезного материала.
Я правильно понимаю???

kom_adm Дата: Ср, 07.05.2008, 18:39 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Quote (Nicola)
Взагалі закритість цієї частини форуму я думаю є надуманою

Звичайно.
Quote (ktyd)
Я правильно понимаю???

ktyd, цілком правильно.
Завдяки активним користувачам форуму, а саме: bandalak, ktara, varkan, Роман Сиротюк (які прислали мені свої диски), а також всім тим, які присилали свої матеріали на e-mail, за останні 3 місяці я сильно збільшив базу корисних розробок. В мене море корисного матеріалу по інформатиці.
Буквально вчора прийшли диски від Татьяни (ktara) і Романа Сиротюка, з дуже цікавим матеріалом.
В приватному форумі зібрані деякі корисні розробки. Звичайно, матеріалу там мало, але він цінний. Літом планується закупити дисковий простір на два роки (2,5 Г) і можна буде прикріплювати файли не 50 кб як зараз, а скажімо 2 Мб.
В приватний форум я пропускаю назавжди тільки після виконання двох умов:
1. Більше 20 повідомлень.
2. Заливка мені на e-mail informatics@ukr.net або kom-udpu@mail.ru своїх розробок. Наприклад, цілком достатньо розробленого відкритого уроку, кілька практичних робіт чи поурочних планів або ще щось цікаве, що стосується викладання інформатики.
Ви, Nicola, першу умову вже давно виконали. Чекаю листа з розробками.
Nicola Дата: Ср, 07.05.2008, 19:59 | Повідомлення № 18
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Ковальчук_Олександр)
В приватному форумі зібрані деякі корисні розробки. Звичайно, матеріалу там мало, але він цінний. Літом планується закупити дисковий простір на два роки (2,5 Г) і можна буде прикріплювати файли не 50 кб як зараз, а скажімо 2 Мб.

Моя точка зору в цьому напрямі:
1. Матеріали повинні бути дійсно цікавими для всих і також доступні для ВСІХ.
2. Я давно зрозумів, що необхідний простір для їх розміщення, а він ясно що платний.
3. Тому пропозиція - оплачувати авторам розміщення їх матеріалів бо іншого варіанту не бачу(спонсори - це ненадійно).
4. Є у мене деякі напрацювання(застосування серверів у мережі Інтранет), але не вистачає часу їх оформити в належному вигляді.

Відредаговано: Nicola - Ср, 07.05.2008, 20:03
argun Дата: Ср, 07.05.2008, 20:43 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 47
В приватний форум я пропускаю назавжди тільки після виконання двох умов:

Якщо форум створений для допомоги вчителям, особливо початківцям, то як вони можуть виконати ці умови щоб отримати дійсно цінну допомогу, яку можуть отримати із матеріалів приватного форуму. Набрати кількість повідомлень ще зможуть, а якими матеріалами вони можуть поділитися?

kom_adm Дата: Ср, 07.05.2008, 22:33 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Quote (argun)
а якими матеріалами вони можуть поділитися?

argun, саме з цих міркувань я вирішив щось-таки міняти. Наприклад, я створив розділ "Бонусні файли" (загляньте на головну сторінку). Він ще пустий, але в недалекому майбутньому я закину туди багато чого цікавого і це якраз буде хороша допомога молодим вчителям. Дійсно, в них наробок ще не має і в приват їм пройти буде важко. Тут я з вами солідарний.
Ktara Дата: Ср, 07.05.2008, 22:48 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Буквально вчора прийшли диски від Татьяни (ktara) і Романа Сиротюка, з дуже цікавим матеріалом.

Дуже рада, що мої матеріали Вам сподобались.
Сайт дуже корисний. Для себе знайшла багато цікавого. І чим можу, то ділюся з іншими.
тут суперечка щодо доцільності приватного форуму. То хочу й своє слово додати. Подібні правила є на багатьох форумах. На нашому форумі вони ще й досить ліберальні smile Щоб потрапити в приват потрібнов всього 2 кроки. Наприклад, іноді на форумах в темах "Бесідка", "Флуд" і т.д. віключається лічильник повідомлень smile
Quote (argun)
Якщо форум створений для допомоги вчителям, особливо початківцям, то як вони можуть виконати ці умови щоб отримати дійсно цінну допомогу, яку можуть отримати із матеріалів приватного форуму. Набрати кількість повідомлень ще зможуть, а якими матеріалами вони можуть поділитися?

А допомогу хіба можна отримати тільки в приатному форумі? Ставте запитання і отримуйте відповіді, створюйте нові теми.
Допомагають тому, хто просить про допомогу smile
І я не розумію яка проблема в тому щоб надіслати матеріал? Нехай він буде недосконалим, зато по цьому матеріалу можна отримати пораду. А якщо мета потрапити в приват тільки для того щоб взяти щось готове, то я думаю є логічним те, що взамін теж щось потрібно дати. Приват форум - це стимул. ось і все.

Відредаговано: Ktara - Ср, 07.05.2008, 22:49
kom_adm Дата: Ср, 07.05.2008, 23:29 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Ktara, повністю підтримую.
Quote (Ktara)
Приват форум - це стимул. ось і все.

Абсолютно впевнений, що кожен, хто захотів потрапити в групу "VIP", потрапив туди і при цьому доклав до цього мінімальні зусилля. Ті, хто проявляє активність на форумі - це вчителі, яким дійсно не байдужий свій предмет і вони прагнуть змін на краще. Але подивіть статистику: приблизно в 70% зареєстрованих нулева кількість повідомлень. І далеко не всі з них вчителі-початківці. Може це, як висловлювався пан Ogorodets, повинтізм?
Spirit Дата: Чт, 08.05.2008, 00:19 | Повідомлення № 23
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Но не всё еще плохо, так как есть тут и не учителя smile которым не всё-равно, как будут детям рассказывать и показывать информационные технологии.
А те кто с нулями сообщений... ну это их уровень = читать smile следующая стадия = писать, так что всё будет ОК smile
W-w-W Дата: Пт, 30.10.2009, 23:16 | Повідомлення № 24

Quote (gry)
http://kampot.at.ua
Ждемо відгуків, пропозиції, критики.

Сайт, хоч ще на початковому стані, але видніється робота адміна! Мені дуже сподобалось фото села!
Я не являюсь вже таким, як ви вказали, "метром" шкільного сайтобудування, але дещо підкажу. Як свій створював, то теж були проблеми, але як кажуть "Москва не відразу будувалась"
Я зробив скінштон шапки сайту вашого!

Я оранжевим кольором відзначив в чому проблема, а проблема в тому, що при створенні назви порушився дизайн сторінки. Це не проблема, треба підібрати розмір шрифту так, щоб він не порушив сам дизайн сторінки!

Посилання http://rkka.ru/tank-vs....anieref на сторінці "ЙОГО ІМ’Я НОСИТЬ НАША ШКОЛА" не працює, теж непроблема, дуже легко виправляється!

На сторінці "Адміністрація" термін "Подробніше:" треба замінити на Детальніше:

Надіюсь нікого не образив :Q , ми ж для того тут й спілкуємось, щоб допомогти один одному! :$

gry Дата: Пт, 30.10.2009, 23:37 | Повідомлення № 25
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 133
Quote (Махновець_Ігор)
Надіюсь нікого не образив , ми ж для того тут й спілкуємось, щоб допомогти один одному!

Тільки так. Виправимо, проблема одна - хронічно не вистачає часу!.
Дякую за відгук. Працюємо...
kom_adm Дата: Нд, 25.07.2010, 02:35 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
От я замітив тенденцію, що велика частина інформатиків трішечки пофігісти (а може й не трішечки). Самі посудіть, активність на форумі проявляють одиниці (за що я особисто їм безмежно вдячний), всі інші обмежуються читанням тем під гостем, я вже не говорю про те, скільки б за цей час ми РАЗОМ могли б створити. Не перестає дивувати постійна масова байдужість зареєстрованих учасників. Відсоток користувачів з 0 повідомлень понад 80. Дивлюсь на інші форуми, той же http://video-montager.ru/, люди допомагають один одному чим можуть, не жаліють ділитись матеріалом, щось дав, щось взяв, здобувається велика база фахового матеріалу. А в нас що? За весь час існування форуму активність проявляють кілька десятків учасників, всі інші - риба. Я от думаю, де як не на фаховому форумі спілкуватись? Невже краще, залишитись сам на сам зі своїми проблемами і гадати, що я і так все знаю. Те, що зараз літо, це зрозуміло, я говорю загалом за весь період. Ситуація в вересні можливо дещо покращиться, але ж все одно активність буде критично низькою. Особисто я активізуюсь в новому навчальному році, сподіваюсь, що інші учасники з команди адміністрації та друзів також максимум включаться в роботу, але все одно, це не достатньо для досягнення високих результатів. Як можна зацікавити зареєстрованих форумчан до прояву активності?
koljada Дата: Нд, 25.07.2010, 17:33 | Повідомлення № 27
Часто заходить...
Рейтинг: 10
Сайт безперечно потрібний, але занадто вже перевантажений темами, щось знайти сидіти треба годинами, перелопачувати. Думаю не у всіх є зайвий час, та і інтернет далеко не скрізь якісний та доступний у сільській місцевості. А орієнтуватись тільки на міських користувачів, це мяко кажучи неправильно. У файловому архіві багато матеріалів без паролів до архівів. Але, що найбільше дивує та шокує і навіть іноді відбиває бажання спілкуватись, занадто агресивний спосіб спілкування більшості активних учасників, одна критика та зверхність. Я досить часто заходжу на форум http://forum.woodtools.ru по деревообробці, так там зовсім інша атмосфера, навіть критичні відгуки висловлені толерантно, одразу підкажуть, допоможуть без зайвих заморочок, паролів, попереджень. Чого б це, шановні, модераторо-адміністратори. Щось із нервами, чи то з вихованням не склалося. Чи знову врач, вилікуйся сам. Хоча я знаю звідки ця манера спілкування через губу, це методисти різної масті так натреновані у нас, гавкати на вчителів.
swetikccc Дата: Нд, 25.07.2010, 18:33 | Повідомлення № 28
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (koljada)
занадто агресивний спосіб спілкування більшості активних учасників, одна критика та зверхність.

Зверніть увагу кого критикують, і все стане на свої місця. :)
LVV Дата: Нд, 25.07.2010, 20:14 | Повідомлення № 29
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 127
Цікавий і цінний сайт. Особисто для мене навіть не стільки з позицій обміну досвідом, а а більше с позицій обміну думками, обговорення освітянських проблем.

Імпонує також, що на сайті присутні ті, від кого в деякій мірі залежить подальший розвиток інформатики в Україні.

kom_adm Дата: Нд, 25.07.2010, 21:39 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
koljada, ситуація з паролями скалалася така, що на форумі є посилання на info-privat.at.ua - наш файловий архів, куди користувачі заливають свої розробки і часто під паролем (раніше цього вимагали правила), тепер же, коли приватний форум став загальнодоступним і знаходиться за адресою http://informatic.org.ua/forum/11, ніяких проблем не бачу, оскільки в ньому викладені посилання на архіви і паролі.
Quote (koljada)
Але, що найбільше дивує та шокує і навіть іноді відбиває бажання спілкуватись, занадто агресивний спосіб спілкування більшості активних учасників, одна критика та зверхність.

Інколи це має місце на форумі. Зауважу, що адміністрація постійно з цим бореться і результати досягнуті. Я ніколи не проти критики і не ображаюсь, якщо вона конструктивна, спрямована на вдосконалення, але інколи критикують як ви кажете, щоб показати свою зверхність.
Quote (koljada)
Чого б це, шановні, модераторо-адміністратори. Щось із нервами, чи то з вихованням не склалося.

Мабуть ви даремно звертаєтесь до адміністраторів та модераторів. Весь адмін-колектив - це порядні доброзичливі люди, завжди готові допомогти в скрутну хвилину, просто дуже часто деякі надактивні користувачі вміло провокують до розпалення ворожнечі і зовсім в неконструктивні формі ВКАЗУЮТЬ, що робити. Але останнім часом в цьому плані значно покращилась ситуація і я більш ніж впевнений, що проблема низької аткивності зовсім не в адміністрації форуму, проблема в іншому і насамперед в байдужості багатьох інформатиків до самого предмету (їх задовільняє все як є, навіщо витрачати час і зусилля, якщо інформатики 2-4 години в школі, а при нинішній політиці і того не буде, це ж не предмет, так собі, додаток...)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XIII: НАШ ФОРУМ » 14.1 Позитивні відгуки про форум, учасників » Оцінка сайту (Будь-ласка, проголосуйте)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.