Сб, 18.11.2017, 15:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.5 Суспільство і Я » Духовний розвиток особистості
Духовний розвиток особистості
roman_it Дата: Пн, 29.12.2008, 13:31 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Відкриваю нову тему, думаю тлумачити її актуальність непотрібно, бо вона була є і буде актуальною завжди. Прошу висловлювати свої думки. Всі рано чи пізно задаються питанням в чому суть життя. Давайте почнемо з цього питання і поступово побачимо що з цього вийде. Можливо, тут хтось знайде відповіді на питання, які давно чекають відповіді. Даю посилання http://www.pravoslavie.ru/answers/6624.htm, прочитаєте?! пишіть...

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Пн, 29.12.2008, 16:34
W-w-W Дата: Пн, 29.12.2008, 16:42 | Повідомлення № 2

Quote (roman_it)
Давайте почнемо з цього питання і поступово побачимо що з цього вийде.

Шановний roman_it, нічого немаю проти теми, яку ви створили, але моя думка не потрібно наводити силки на релігійні сайти та поєднувати школу з релігією, оскільки тут можуть бути люди різних вірувань і нехотілось би тут дискусій пов'язаних з релігією, точніше віруванням!!!

Духовний розвиток особистості - це необов'язково релігія!!!!

dpi Дата: Пн, 29.12.2008, 23:54 | Повідомлення № 3
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Рассуждать о высоких материях в наше время могут или очень обеспеченные люди, или глубоко верующие. Для среднестатистического гражданина Украины это непозволительная роскошь. Хотя с возростом все чаще об этом задумываешся. Для меня смысл в жизни - это моя семья.

Quote (roman_it)
Відкриваю нову тему

Хотелось бы услышать: это Ваше личное или Вы учите всему этому и Ваших учеников?
NataliyG Дата: Пн, 11.05.2009, 12:58 | Повідомлення № 4
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Я хочу змінити трішки хід цієї теми. Нову не хочеться відкривати, бо не знаю чи підтримають.
Нам недавно в районі запроопнували шо при кожні школі повинна бути якась дитячо юнацька органзація, наприклад Пласт. Я так ніколи не цікавила шо воно таке. Тепер поцікавилася і знаєте, це напевно є вихід з ситуації в якій ми зарас є. Нашим дітям потрібна така органцізація, їм потрібен порядок, відповідальність. А яка ваша думка, якщо серйозно підійти до цього питання: прийняти присягу, пошити галстуки, вчити дітей, серйозно сприймати ту присягу, яку вони дають. Що ви думаєте про це? Я як мати сама віддала б свою дитину в Пласт. А ви?
ISV Дата: Пн, 11.05.2009, 20:48 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
а я сама, як мати, нікому не дозволю маніпулювати свідомістю моєї дитини - і не буду робити цього по відношенню до інших дітей. Порядок і відповідальність можна сформувати і вдома, а "віддавати" дитину для цього в чужі руки я б не стала. Вибачте, якщо різко, але це нагадує позицію деяких батьків моїх учнів - "ми вам їх привели сюди, от ви їх і виховуйте". А як відповідають цінності цієї організацї цінностям Вашої родини? Якщо повністю- будь ласка, якщо ж є найменші сумніви - не варто. Ваша дитина звикне, а Ви станете критикувати якісь порядки в організаці, що в кінцевому результаті може привести до непотрібних конфліктів з власним чадом.
Ktara Дата: Пн, 11.05.2009, 22:18 | Повідомлення № 6
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
а что плохого было в октябрятах, пионерах, комсомольцах? была организация, была ответственность за свои поступки. Никакого зомбирования :) И должна разочаровать манипулирование людьми осуществляется всего навсего с помощью 3-х рычагов. Эта схема стара как мир, но работала, работает и работать будет. ("Психология управления")
НІКОЛЯ Дата: Вт, 12.05.2009, 07:18 | Повідомлення № 7
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Ktara)
Эта схема стара как мир, но работала, работает и работать будет. ("Психология управления")

Тільки дітки вже не ті. ТаЙ і устрій життя дуже змінився з тих пір як були піонери та комсомольці. Теперішні діти зовсім по інакшому мислять .
Quote (Ktara)
И должна разочаровать манипулирование людьми осуществляется всего навсего с помощью 3-х рычагов.

Ну скажем так : Структура розвитку суспільства за останні 20 років дуже змінилась що до етики , моралі , та інших аспектів життя,і наврят чи щас керівництво можна організувати за допомогою малого ресурсу як було раніш. На даний час потрібно щось більш розвинутіше в системі керування це вже не однороазово доведено на скауцькіх організаціях які діють в Україні останні роки.

Відредаговано: НІКОЛЯ - Вт, 12.05.2009, 07:21
Ktara Дата: Вт, 12.05.2009, 08:02 | Повідомлення № 8
Перспективна вчителька
Я привела пример, так как Пласт - это организация, которая пытается заменить то, чего уже не вернеш.
А 3 рычага управления :) Все просто - 2 из них - кнут и пряник :) Третий, то уже когда не работает. ни первое, ни второе. Просто когда мы дома применяем эти два рычага - называется воспитанием, если кто-то за пределами дома (руководители кружков и т.д.) - манипулированием :)
ISV Дата: Вт, 12.05.2009, 10:38 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Коли я вдома виховую свою дитину - я виходжу з власних уявлень про те, що моїй дитині добре, а що - погано. Джерело таких уявлень - мій особистий життєвий досвід, в тому числі - і релігійн переконання, якщо вони у мене є. Будь яка суспільна організація створюється для задоволення потреб певних верств цього суспільства. МОральні настанови та моделі поведінки, які прищеплюються моїй дитині в такій організації можуть співпадати з моїми особистими повністю, частково, або не співпадати зовсім. Захопившись зовнішнім порядком в дитячій орагінзації саме цей аспект можна випустити з поля зору. Ну і пам"ятаємо про те, що те, що подобається батькам не обов"язково повинно сподобатись дітям. А стосовно маніпуляцій - маленькі діти також вміють маніпулювати батьками, коли знаходять слабкі місця - наприклад, суперечності у підходах до виховання.

Додано (12.05.2009, 10:38)
---------------------------------------------

Quote (Ktara)
а что плохого было в октябрятах, пионерах, комсомольцах? была организация, была ответственность за свои поступки. Никакого зомбирования :)

Ну, с отсутствием зомбирования - это вы погорячились!!!! Если не обращать внимание на идеологическую основу - ничего плохого и не было. Вот только если забыть еще и о том, что коллективное превыше личного.... А тут я категорически не согласна. Считаю, что человек - самая большая ценность. И никакие абстрактные "общие" интересы не могут этого изменить.
dpi Дата: Вт, 12.05.2009, 10:43 | Повідомлення № 10
Досвідчений вчитель
Quote (Ktara)
Никакого зомбирования

А почему тысячами ехали не БАМ?
Ktara Дата: Вт, 12.05.2009, 10:51 | Повідомлення № 11
Перспективна вчителька
странно. никакого зомбирования на себе не чувствовала, видать мне неумехи в этом смысле попались :) Давайте не будем :) При желании все можно перевернуть как угодно
dpi Дата: Вт, 12.05.2009, 10:55 | Повідомлення № 12
Досвідчений вчитель
Вы не ответили на вопрос. Или Вы думаете, что и сейчас поедут?
NataliyG Дата: Вт, 12.05.2009, 10:55 | Повідомлення № 13
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (Ktara)
Я привела пример, так как Пласт - это организация, которая пытается заменить то, чего уже не вернеш

Пласт - це організація на основі ідей якої якраз були побудоні ідеї жовтенята, комсомольці, піонери. Пласту в 2011 буде 100 років. Детальніше можна прочитати тут http://www.plast.org.ua/about/goal/
Взалі ідеї Пласту зовсім непогані.
Quote (ISV)
а я сама, як мати, нікому не дозволю маніпулювати свідомістю моєї дитини - і не буду робити цього по відношенню до інших дітей.

Пласт це скаутська організація 24 години на добу ви не будете з дитиною. Я не говорю, що відати дину якій 3-5 років. Але якщо дитині пришеплюють патріотизм, повагу до старших, турботу про ближнього, відповідальнісь, здоровий спосіб життя а крім цього ще творчо відпочивають з дітьми, ходять в походи, живуть в палатках. Що тут поганого? Ідеями пласту є не курити і не пити. А ви гарантуєте, що Ващу дитину не навчить цього вулиця.
Тим більше тепер коли наших дітей поганого вчить телевізор, компютер і т.д. їм потрібні якісь такі ідеали. А з рештоюб в цьому немає ніякого обовязку. Пласт добровільна організація в неї добровільно вступають і добровільно виходять.
Ktara Дата: Вт, 12.05.2009, 10:57 | Повідомлення № 14
Перспективна вчителька
Еще раз напоминаю (кто подзабыл) форум создан с целю обмена информацией, высказывания своего мнения, а не привидения всех мнений к общему знаменателю :) все это вопросы и наше восприятия субъективны, ибо у все все было по-разному :) Я была в надцати кружках, занималась активно спортом и хуже мне не было, невоспитанной дурой не выросла. И мама моя педагог в позашкольном учреждении, так вот там намного сложнее чем в школе. И кто туда приходит со школы (не все конечно) уходят. Там насильно никто приводить не будет :) так что немного обидно за своих коллег которые тоже, как и мы, преподаватели, но не в школе, а следовательно "низшие" ибо манипулируют детьми. Они такие же педагоги как и мы, и значит мы все манипулятора. Ужас. Гнать нас всех надо :) Ото договорились :)
Прежде чем все выскажут свое "фе", хочу сказать что никого конкретно не имела в виду :)
Ktara Дата: Вт, 12.05.2009, 10:59 | Повідомлення № 15
Перспективна вчителька
NataliyG, я знаю что такое Пласт :) и его идеи и считаю что в них ничего плохого нет :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.5 Суспільство і Я » Духовний розвиток особистості
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.