Сб, 23.01.2021, 03:56
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.5 Суспільство і Я » Демографічна криза в Україні (обговорення ситуації з народжуваністю в державі.)
Демографічна криза в Україні
kom_adm Дата: Пн, 03.09.2007, 00:46 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Шановні колеги! Не так то і давно, в 1996-97 рр. на каналі "1+1" постійно показували заставку "Ти не один - нас 52 мільйони". Думаю, цю рекламу запам’ятали багато українців. Скільки нас залишилося у 2007 році? Про це потрібно створити ще одну рекламу "Ти не одини - нас 46 мільйонів". Зробивши в Excel smile надскладні арифметичні операції з використанням формул, я прийшов до висновку, що за 10 років населення України зменшилося на 8 мільйонів! Це катастрофа. Щомісячно в Україні помирає близько 30 тис. громадян. Пологові будинки майже порожні. Смертність в багато разів перевищує народжуваність і як результат - 800 тис. громадян ми втрачаємо щороку. Зробивши ще деякі арифметичні обчислення, я підрахував, що в 2055-60 роках нас залишиться 3-4 мільйони, якщо продовжуватиметься така тенденція. Минулого 1-вересня до 1-го класу пішло на 25 тис. першачків менше. Цього року - ще на 60 (можливо, помиляюсь).
Отже, скоро нам буде не варто турбуватись про вивчення інформатики з 7-го чи 5-го класу, нам просто не буде кого вчити. Вчителі втратять години, відбудеться масове скорочення. Скажу за свою школу: у 2000 році в школі навчалося 640 учнів. У 2007 - 503. Україна займає перше місце в світі по рівні смерності.
Хотілося б почути вашу думку з приводу того, чи можливе вирішення в Україні демографічної проблеми, і які можливі шляхи вирішення треба шукати негайно. Як підняти рівень народжуваності?

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 20:41
kom_adm Дата: Чт, 14.02.2008, 20:22 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Quote (WWW)
Це вже Ви занадто загнули з висловлюванням в сторону свого колеги

Дійсно, занадто, навіть якщо це в хорому розумінні.
oleg_teacher молодець! В даний момент мати 1 дитину вже престижно. І для вашого віку цілком нормально. У вас ще все по переду!
Varkan Дата: Пт, 15.02.2008, 09:08 | Повідомлення № 17
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Quote (WWW)
Це вже Ви занадто загнули з висловлюванням в сторону свого колеги,

це все просто жарт. я звичайно прошу вибачення у шановного oleg_teacher. я знаю шо таке мати дітей на даний момент і не з розповідей інших, адже я також через 3 роки буду відводити свою дочку до першого класу і мені також 25.
а на рахунок "сопляк" то це з анекдоту

директор підприємства запитує в стажера
- тобі скьльки років
стажер
- 25
директор
- сопляк мені в твої роки уже 30 було.

а на рахунок покращення стану і стабілізації, то її (стабілізації) ще довго не буде і якщо будемо чекати добреоплачуваної роботи, власної квартири, машини... і так далі то довго ще не поборемо демографічну кризу. а дитина це дуже добрий стимул, повірте мені.

Відредаговано: Varkan - Пт, 15.02.2008, 09:12
melych_st Дата: Пт, 15.02.2008, 12:23 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (Varkan)
і якщо будемо чекати добреоплачуваної роботи, власної квартири, машини... і так далі то довго ще не поборемо демографічну кризу. а дитина це дуже добрий стимул, повірте мені.

Старші люди кажуть: "Якщо буде дитина, то Бог дасть і до дитини"
Про те що дасть держава некажуть нічого. Треба надіятись тільки на себе і свої сили.

W-w-W Дата: Нд, 24.02.2008, 21:14 | Повідомлення № 19

На моїй вулиці живе одна жінка, в неї вже четверо дітей і це ще не кінець. Двоє хлопців вже вчаться в школі, один в 5 кл., а другий в 1 кл. Що один, що другий повністю безграмотні, виховання ніякого, двоє ще дома є. Старший і менший читати не вміє, пишуть ієрогліфами. До чого я веду, що заради тих тисяч у багатьох батьків народжуються діти, які потім будуть нікому непотрібні, а що саме страшне, що діти ці безграмотні в час інформаційних технологій, коли можна заробляти на життя не руками, а головою. Напевно комусь так вигідно, безграмотними легко управляти.
Newbie Дата: Нд, 24.02.2008, 21:39 | Повідомлення № 20
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (WWW)
Двоє хлопців вже вчаться в школі, один в 5 кл., а другий в 1 кл.

Quote (WWW)
До чого я веду, що заради тих тисяч у багатьох батьків народжуються діти

тоді ще тисяч не було...
W-w-W Дата: Нд, 24.02.2008, 22:19 | Повідомлення № 21

Quote (Newbie)
тоді ще тисяч не було...

Так для тих хлопців, тисяч не було,( вибачаюсь, що не чітко уточнив), але були доплати, бо мати-одиночка, а решті дітям платили. Та й сама мати стверджує про фінансову сторону, а також, що чим більше їх буде, то їй дадуть 4-кімнатну квартиру в Києві. Як на мене це абсурд, діти не винні і зараз являються малозабезпеченими, не мають можливості навіть нормально харчуватись. Хіба це не проблема?
ssh Дата: Пн, 25.02.2008, 23:22 | Повідомлення № 22
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
Quote (RomanPetrovich)
розквіт України не за горами!

Ви великий оптиміст. Невідомо тільки за якими. Що до народжуваності, то я думаю що проблема соціальна.
Якби люди добре заробляли (хочаб приблизно як наші нардепи), то і проблеми з народжуваністю не було б. А так поки-що за ті тисячі, що вони обіцяють нехай самі родять. Маю двох діток (хлопчика і дівчинку).
W-w-W Дата: Пн, 10.03.2008, 06:41 | Повідомлення № 23

вирішення в Україні демографічної проблеми- це актуальне питання, я вважаю що потрібно державі на всіх рівнях займатись цим питанням, думати про майбутнє, а не портфелі ділити, скоро не буде кому і брудної роботи робити, буде бізнесменів 10 на одного працівника
bochik Дата: Ср, 12.03.2008, 11:20 | Повідомлення № 24
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Quote (XXX)
Зараз ріаень народжуваності дещо підвищився. І як результат недостатньо місць в дитячих садочках. С коро з цією проблемою зіткнутся і школи.

Проблема не в місцях у садочках, а у кількості самих садочків.... Школи ще довго не зіткнуться з ппроблемою перевантаження, єдина можливість - бути потужною і відомою в своєму районі школою, тоді і звідусіль будуть їздити до тебе...
Щодо нашої школи, то колись 650 учнів, зараз - вже менше за 500, ледве набираємо два маленькі перші класи... Жах!!!!

Quote (Ковальчук_Олександр)
Стрімко росте число ВІЛ-інфікованих.

Нещодавно був на тренінгу: офіційна статистика МОЗ - 1,5% ВІЛ-інфокованих в Україні, це - офіційна статистика!!! Реально в 2-3 рази більше, думаю, тобто кожен двадцятий. Жах-2!

Rus Дата: Сб, 29.03.2008, 07:14 | Повідомлення № 25
Новий користувач
Рейтинг: 1
Quote (XXX)
Ви знаєте я зіткнувся наприклад з дещо іншою проблемою
Зараз ріаень народжуваності дещо підвищився. І як результат недостатньо місць в дитячих садочках. С коро з цією проблемою зіткнутся і школи.

Така тенденція може спостерігатися в містах або в селах що біля райцентру. А в селах, які знаходяться за 15-20км від райцентру, про таку проблему вже й забули! В селі, де чи не єдиним заробітком мешканців був колгосп чи радгосп, який уже розтягнули, спостерігається повна урбанізація населення. Старі люди помирають, а молодь масово виїзджає по великим містам на заробітки. Чи не в кожного третього учня батько в Київі, Одесі, Росії і т. д. Інші виживають за рахунок с/г. Тому проблеми в нестачі місць у дитячому садку чи школі, в сільській місцевості немає, а скоріше навпаки проблема буде в іншому: Не раціонально буде утримувати у двох межуючих селах дві школи у яких кількість учнів = кількості педколективу. Ось у такій ситуації про розквіт нашої неньки Батьківщини, поки що можна помріяти!

Відредаговано: Rus - Сб, 29.03.2008, 07:34
W-w-W Дата: Вт, 27.05.2008, 17:46 | Повідомлення № 26

в нашу школу діти з 6 сусідніх шкіл їздять, в школі налічується 186 учнів, то на слідуючий навчальний рік в перший клас йде 6 чол. ось такі невтішні справи
GаrDArik Дата: Вт, 27.05.2008, 19:07 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (Varkan)
я вже 1 людину через 4 роки зможу віддати на благо вчителям!!!

Деякі так переймаються долею України, що з 11 років починають поліпшувати демографічну ситуацію!

Додано (27.05.2008, 19:07)
---------------------------------------------
У нас в школі (Київ), яка відкрилась в 1984р., раніш навчалось біля 2000. Зараз 400 з гаком... Третій рік поспіль набираємо лише один перший клас (до 20 учнів). Я зараз випускаю 11-В клас. Далі - 10, 9 та інші ідуть по 1, 2 класи на паралелі. Але, якщо подивитись на вулицю, то багато жінок ходить з колясками, тобто - надія є!
Ну, про розвиток дітей, які в 9 класі не вміють правильно написати своє прізвище, я не кажу. Мовчу також, що більшість молоді вживає алкоголь і майже всі дівчата палять(((

Newbie Дата: Вт, 27.05.2008, 22:01 | Повідомлення № 28
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
ага, зараз ще вколять вакцину і взагалі "ляпота" буде ... cry
Ktara Дата: Вт, 27.05.2008, 22:39 | Повідомлення № 29
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
Коли я народжувала (це було 1 рік і 8 місяців назад), за добу народилося 36 дітей - це було найбльше за тиждень. Приблизно за добу в середньому народжували 15-20 дітей. І це тільки один роддом міста Києва. Місць не вистачало. Я так розумію, що був деякий період, коли народилося багатенько дітей. Значить надія є. А щодо грошей. Ви кажете про тисячі. Якби ж то sad Відразу при народженні дитини виплачується 3400, інші 5100 розбивалися однаковими частками на 12 місяців (425 грн на місяць). ось за ці гроші держава і пропонує утримувати дитину. Як ви думаєте, вистачить? sad

Додано (27.05.2008, 22:39)
---------------------------------------------
ось ще забула сказати, що ці нещасні 425 грн поки виплачували на роботі, то все було добре, але потім передали все на соцзахист і гроші я отримувала із затримкою 3-5 місяців. Так що мабуть всім хто вирішив народити дитину пора давати ордени smile (гршима все одно не дочекаємося) smile

filnick Дата: Вт, 27.05.2008, 22:55 | Повідомлення № 30
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ktara)
гроші я отримувала із затримкою 3-5 місяців

За цей час гроші легко прокрутити принаймні тричі. Це один з поширених видів бізнесу можновладців.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ XІІ: СПІЛКУВАННЯ, РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК, РІЗНЕ » 13.5 Суспільство і Я » Демографічна криза в Україні (обговорення ситуації з народжуваністю в державі.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.